Pomalé zatýkání Deep State začala zasévat neshody mezi veliteli White Hatu zodpovědnými za předvedení zrádců a pedofilů před soud. Tito zločinci po desetiletí páchali spoušť na americkém lidu.

Asistent v kanceláři generála Davida H. Bergera řekl agentuře Real Raw News, že nejméně dva generálovi kolegové naříkají nad pomalým tempem a vyzývají generála Bergera, aby zformuloval nový akční plán, který by urychlil likvidaci zločinců z Deep State.

„Minulý týden se konala schůzka a pár klíčových spojenců generála Bergera neskrývalo svou frustraci z pomalosti při zatýkání a likvidaci Deep Staterů, kteří byli na svobodě příliš dlouho,“ uvedl náš zdroj.

Nejhlasitějším byl velitel americké armády generál Richard E. Angle, velitel 1. skupiny speciálních sil. Gen. Angle, konstitucionalista a podporovatel prezidenta Donalda J. Trumpa, si vysloužil svou hodnost v roce 1991, bojoval v Bosně a Kosovu a velel jednotkám v Iráku a Afghánistánu. Po ukradených volbách v roce 2020 se zapřísahal, že podpoří generála Bergera a misi sboru generálního prokurátora amerického námořnictva k obnovení pořádku v Americe. On osobně, jak uvedl zdroj, byl nápomocen při zatýkání Huntera Bidena, Hillary Clintonové a George W. Bushe.

Současná rychlost zatýkání Deep State, nebo spíš pomalost, však zjevně vtiskla Gen. Angleovi pocity rozpolcenosti vůči celkovému úspěchu mise.

„Zatímco sedíme se založenýma rukama, USA se rychle stávají Spojenými státy venezuelskými. Každý den, právě teď, jsou tisíce a tisíce Američanů zatlačovány do chudoby. Ne, my nejsme příčinou, ale máme odpovědnost to zastavit. Zapřísahali jsme se. A co děláme? Usilujeme o zatčení tady, o chycení tam. Pohybujeme se jako lenochodi, a je to brzdění, místo pomáhání věci,“ řekl generál Engle generálu Bergerovi.

Když generál Berger žádal o návrhy, generál Angle odpověděl: „Hromadné zatýkání, bez odkladů a váhání. Sbírání třešní nefunguje. Vybereme si osobu a ta to zakryje technologiemi, kosmetikou a fešáky. Když přes noc zmizí 50 senátorů a 200 reprezentantů, nebudou vědět, co je zasáhlo, a nebudou mít čas reagovat. Čas nečinnosti musí skončit, jinak je tohle všechno k ničemu.“

Jeho vášnivá řeč sklidila chválu od admirála amerického námořnictva, ve výslužbě Erica T. Olsona. Ačkoli už není v aktivní službě, admirál Olson, jehož význačná vojenská kariéra trvala 38 let, byl poradcem velitelů Bílých klobouků v aktivní službě. Sedmdesátiletý admirál Olson viděl, jak se Spojené státy řítí do zkázy ovládané despoty a ilegálními režimy.

„Se vší úctou, generále Bergere, Američané, skuteční Američané, začali být netrpěliví. Při řešení tohoto dilematu jsme byli apatičtí, letargičtí a téměř katatoničtí. V tuto chvíli 725 vlastenců přítomných v Kapitolu 6. ledna nezákonně sedí ve vězení. To je nepřijatelné. Sedíte na 234 uzavřených případech Deep Staters, kteří ještě nebyli zatčeni, 400 aktivních případech a několika tisících nevyřízených vyšetřování,“ řekl admirál Olson.

Třetí zastánce masového zatýkání se přidal. Plukovník J.D. Keirsey ze 75. pluku Rangers ve Fort Benningu řekl, že má 2500 vojáků připravených zatknout zrádce. Zašel tak daleko, že zpochybnil důvěryhodnost JAGu, když řekl, že viceadmirál Darse E. Crandall a jeho štáb stíhají vybrané „vysoce hodnotné cíle“, ale absolutně ignorují podřízené Deep State, kteří jsou stejně tak spoluzodpovědní za zničení americké společnosti.

„Složili jsme přísahu, pane, že budeme chránit Ameriku před všemi nepřáteli, zahraničními i domácími. Zákon o vzpourách nám umožňuje beztrestně fungovat a této výsady jsme nevyužili. Na nerozhodnost už nezbývá čas; tento práh je pryč. Jsme na dně a naše úsilí, a Bůh ví, že je spravedlivé, mělo nevýznamný dopad na převzetí společnosti Deep State,“ řekl plukovník Keirsey.

Generál David H. Berger však měl protiargument. Armáda podle něj potřebovala implicitní a otevřenou podporu od skutečného vrchního velitele Donalda J. Trumpa, než si Bílé klobouky vůbec stačily uvědomit, že současně zatýkají širokou vrstvu Kongresu.

„To jsou hezké myšlenky, pánové, ale pokud prezident Trump a jeho civilní věrní nepřestanou zdržovat a nevrhnou se na pódium, aby tomuto národu řekli, co se skutečně děje – no, vaše myšlenky, i když ušlechtilé, by byly katastrofou. Několikrát jsem s ním mluvil a doporučil mu, aby přestal zdržovat. Ano, zákon o povstání, který podepsal, nám dává autoritu, ale dovedete si představit důsledky 200 nebo více kongresmanů, kteří prostě přes noc zmizí? Polovina země by byla šťastná, jistě, ale druhá polovina by křičela. Mohlo by to vyvolat druhou občanskou válku a to poslední, co chceme, je krev na ulicích,“ řekl generál Berger.

Trump musí Američanům na svých častých shromážděních říct, že je stále právoplatným prezidentem. Trumpův nejednoznačný jazyk, trval na svém generál Berger, poškodil nejen jeho pověst, ale také pověst těch, kteří pracují v jeho prospěch.

„Na jedné straně Trump říká, že Biden volby ukradl, na druhé straně mluví o Bidenovi jako o prezidentu Bidenovi. Pokaždé, když Trump volá Bidenovi prezidentu Bidenovi, ztěžuje nám to práci,“ řekl generál Berger.

Náš zdroj řekl, že schůzka skončila pokojně, ale bez řešení, velitelé Bílých klobouků souhlasili, že se znovu sejdou po víkendu Dne obětí války.

Zdroj:  https://realrawnews.com/2022/05/white-hats-feud-over-sluggishness-of-deep-state-arrests/