Tyranie se šíří. Globální elity ze Světového ekonomického fóra (WEF) aktuálně dělají kroky ke kontrole genetického materiálu každého dítěte, které se narodí ve světě příštích generací.

Podle WEF bude lidstvo lépe vybaveno ke zvládání výzev budoucnosti, pokud nenarozené děti podstoupí úpravu genů, aby se zajistilo, že nebudou trpět nemocemi nebo postižením, včetně psychologických rysů, které elita neschvaluje.

WEF pokládá základy pro ovládnutí každého aspektu vašeho života
Globální elita není zcela spokojena s úpravou genů lidí, kteří podstoupili experiment s mRNA vakcínami. Proto nyní vyhrožuje, že upraví geny přímo našich dětí – ještě předtím, než se narodí.

Ke spáchání tohoto zločinu proti lidskosti vyvíjí WEF umělé dělohy, které budou schopny vypěstovat lidský plod mimo tělo matky.

Agenda WEG je přímo satanská. Kompletní vypěstování lidských dětí v laboratoři by mohlo být možné díky novému technologickému průlomu již za pět let.

Momentálně se výzkumníci v Japonsku financovaní WEF nacházejí na pokraji toho, že budou schopni vytvořit lidská vajíčka a spermie v laboratoři od nuly, bez potřeby lidských reprodukčních buněk. Tato laboratorně vypěstovaná lidská vajíčka a spermie se pak spojí a vzniklá embrya donosí v umělé děloze.

Profesor Katsuhiko Hayashi, japonský vědec na univerzitě Kyushu, který již vytvořil tento proces na myších, věří, že je dělí jen pět let od replikace výsledků u lidí. To umožnění elitě realizovat své dávné sny hrát si na Boha s lidskou rasou.

Existují však etické obavy. Miminka budou moci být totiž navržena tak, aby měla určité rysy pomocí nástrojů úpravy genů, což vyvolá snahy o vytváření dokonalých dětí. No a vzhledem k tomu, kdo financuje tento projekt, stojí za to se zeptat: Jak bude vypadat dokonalý exemplář lidské bytosti budoucnosti s upraveným genomem?

Pokud vás stále zajímá, co je motivem této agendy elit, pak vám to prozradí pravá ruka Klause Schwaba, Yuval Noah Harari, který znásobil úsilí elit hrát si na Boha a v Davosu je znám jako „prorok“.

Ve svém hluboce znepokojujícím manifestu s názvem „Homo Deus: Stručná historie zítřka“ Harari jasně naznačil vlastnosti, které elity plánují zakomponovat do budoucích generací poddajných a učenlivých lidských bytostí vytvořením „genetického katalogu dětí“.

Harari neodolal a připomněl nám, že jen pár vyvolených ze současných miliard obyvatel Země bude mít to štěstí, že přežije velké vylidňování.

Chtějí nás mít pod totalitním kontrolním systémem a chtějí nás geneticky neschopných odporu. Aby toho dosáhli, Harari a jeho kumpáni oživují dávno zavrženou eugeniku s moderním nádechem.

Harari vzrušeně prohlašuje, že „Bůh je mrtvý a WEF přebírá božské síly stvoření a ničení“. No a mainstreamová média tuto jejich ďábelskou agendu téměř zcela ignorují.

Zatímco média poskytovala krytí těmto technokomunistickým psychopatům, globalistické „elity“ mohly pracovat na odstraňování naší suverenity na národní i individuální úrovni. To, co připravují je nevolnictví 2.0, ne-li rovnou novodobé otroctví.

Přiznali, že jejich záměrem je připravit nás o všechno, přimět nás konzumovat hmyz jako potravu, nastěhovat nás do uzavřených prostor a znecitlivět nás zařízeními virtuální reality a farmaceutickými léky.

V této budoucnosti má globální stát vlastnit všechno. Dokonce i nás.

Realizace plánu na zotročení lidstva již probíhá (ale nebude úspěšná)
Toto je holé uchopení moci nevolenými elitami. Jsou odhodláni získat kontrolu nad každým aspektem vašeho života, včetně genetiky našich nenarozených dětí. Toto je globalistická totalitní diktatura.

Abychom je mohli porazit, musíme šířit informace o jejich plánech, aby mezi lidmi vzrostlo povědomí. Vědomí lidé se totiž nedají tak snadno podmanit.

Klaus Schwab nám otevřeně říká, že Čína a Čínská komunistická strana jsou modelem pro budoucnost světa. Je toto svět, který chcete pro své děti a děti svých dětí?

V této chvíli není přehnané říci, že naše nejzákladnější svobody a svoboda budoucích generací závisí na tom, jak dnes zareagujeme na hrozbu tohoto globalistického převratu.

Temné globalistické „elity“ v tichosti pracují v zákulisí už desetiletí, ale v posledních letech jsme je vystavili světlu. A boj pomalu, ale jistě vyhráváme. Stále více lidí se probouzí a získává povědomí o této agendě.

Video o uvedenej téme si môžete pozrieť tu (v angličtine):

https://cz24.news/wef-chce-zakazat-prirodzene-tehotenstvo-vsetky-babatka-musia-byt-do-roku-2030-vypestovane-v-laboratoriu/

AUTOR: Baxter Dmitrij

ZDROJ