Máme tu pro vás další velkou bombu, týkající se voleb v roce 2020. Navzdory intenzivní, zlomyslné cenzuře Big Tech, jsme opravdu známí hloubkovou analýzou a výzkumem současných událostí, takže vám děkuji za podporu, zatímco pokračujeme v boji o samotné přežití Ameriky, naší ústavní republiky. Tento příběh začíná málo známým exekutivním příkazem podepsaným 12. září, 2018, jejímž autorem je prezident Donald J. Trump.

Tento exekutivní příkaz, dostupný na adrese Whitehouse.gov, má název, „Výkonný příkaz k uvalení některých sankcí v případě cizího vměšování do voleb ve Spojených státech.“ V tomto exekutivním příkazu, kterým se téměř nikdo nezabýval ode dne jeho podpisu, Prezident Trump vyhlašuje celostátní stav nouze. Tato mimořádná situace je ve hře dodnes a volby v roce 2020 proběhly za tohoto výjimečného stavu, což je zásadní bod pro pochopení toho, co bude následovat.

„Neoprávněný přístup k volební infrastruktuře“

V příkazu (EO = Executive Order) prezident také uvádí, že lidé a organizace, které se částečně nacházejí mimo Spojené státy, jsou známy tím, že mohou, „narušovat nebo podkopávat důvěru veřejnosti ve volby ve Spojených státech, mimo jiné neoprávněným přístupem k infrastruktuře voleb a kampaní nebo skrytou distribucí propagandy a dezinformací.„Pokud začínáte vidět, jak to souvisí se CNN, NY Times, Washington Post a MSNBC, nejste sami. Všechny tyto organizace, jak brzy uvidíte, byly chyceny pod tímto nouzovým prohlášením o „zahraničním vměšování“ do amerických voleb, podporovaném spolupachatelskými korporacemi na americké půdě.

EO dále uvádí, že toto zahraniční vměšování do amerických voleb, „představuje neobvyklou a mimořádnou hrozbu pro národní bezpečnost a zahraniční politiku Spojených států.„Proč se to týká čehokoliv, čeho jsme právě svědky v souvislosti s rozsáhlými volebními podvody, které provedli demokraté a Hluboký stát? Protože Dominion Voting Systems je kanadská společnost. A Scytl je řízen ze Španělska. Přesně tak. Dominion je firma v zahraničním vlastnictví, což činí z volební krádeže v Dominionu „záležitost zahraničního vměšování.„Mimochodem, Scytl je napojen na George Sorose a demokraty, a podle TGP (viz níže), „Bill Gates také vlastní akcie ve Scytlu“.

Soros-connected Vote-counting Firm Expands in U.S.

Dominion je kanadský, Scytl je ze Španělska; oba představují „zahraniční vměšování“ do amerických voleb… s daty směrovanými přes servery v Německu.

Další společnost s hlasovacími přístroji Scytl – také široce používaná v amerických volbách – sídlí ve Španělsku. Jak hlásí Greatgameindia:

Why 2020 US Election Votes Were Counted By A Bankrupted Spanish Company Scytl

Několik dní poté, co vyšlo najevo, jak byly americké volby v roce 2020 zmanipulovány kanadským korunním agentem Dominion Voting Systems prostřednictvím takzvané „chyby“(glitch), zjistila nyní GreatGameIndia zapojení další pochybné zahraniční společnosti do vměšování do amerických voleb. Hlasy odevzdané Američany sečetla zbankrotovaná španělská společnost Scytl ve Španělsku. Jako volební systémy Dominionu, Scytl má dlouhou historii volebních podvodů v různých státech, včetně vkládání zadních vrátek do svého volebního softwaru.

Tato otázka podnítila odborníky k otázce, proč byla citlivá práce se sčítáním hlasů zadána zahraniční společnosti? Jak by mohla zbankrotovaná španělská společnost počítat americké hlasy ve Španělsku? Kvůli tak rozšířeným podvodům se předseda Federální volební komise USA Trey Trainor domnívá, že prezidentské volby v roce 2020 jsou nelegitimní. Lidem v tom všem chybí to, že Trumpův exekutivní příkaz z roku 2018 dává Ministerstvu spravedlnosti pravomoc zabavit veškerý majetek jednotlivců a společností, které se podílely na napomáhání nebo krytí tohoto zahraničního vměšování do amerických voleb.

Národní mimořádný příkaz výslovně požaduje zabavení veškerého majetku subjektů, které mají „přímé či nepřímé zapojení, sponzorovali, zatajovali či se jinak spoluúčastnili zahraničního vměšování do voleb ve Spojených státech.“ To by samozřejmě muselo zahrnovat prakticky každého moderátora falešných zpráv CNN, každého výkonného ředitele Big Tech, každého falešného zpravodajského journo-teroristu z NBC News, NY Times a Washington Post.

Všichni jsou spoluodpovědní za přilévání oleje do ohně v Americe a zakrývání masivního zahraničního vměšování do voleb, k němuž právě došlo. Trumpův EO dále vysvětluje, že zabavení majetku se zaměří na osoby a subjekty, které: materiálně asistovali, sponzorovali nebo poskytovali finanční, materiální nebo technologickou podporu pro jakoukoli činnost popsanou v pododdíle (a)( i) tohoto oddílu nebo pro jakoukoli osobu, jejíž majetek a majetkové podíly jsou blokovány na základě tohoto příkazu, nebo (iii) být vlastněna nebo ovládána jakoukoli osobou, jejíž majetek nebo zájmy jsou přímo nebo nepřímo vlastněny nebo ovládány, nebo jednali nebo uváděli k jednání v její prospěch nebo jejím jménem. Jinými slovy, EO se vztahuje na každého, kdo byl zkorumpován nebo kompromitován komunistickou Čínou. A to zahrnuje nejméně 80% zákonodárců demokratů, podle našich odhadů, včetně senátorů Feinstein a Schiff.

Každou organizaci zapojenou do volebních krádeží a krytí může nyní zabavit americká vláda

Ale to není ani plný rozsah toho, co požaduje tento exekutivní příkaz. V § 8 vysvětluje, že pojem „osoba“ znamená také „partnerství, sdružení, trust, joint venture, korporace, skupina, podskupina nebo jiná organizace. Jinými slovy, každá mediální organizace, která pomáhala krýt nebo napomáhat zahraničnímu vměšování do amerických voleb, je specificky zaměřena tímto výkonným nařízením. Dále v oddílu definic EO vysvětluje: … „volební infrastrukturou“ se rozumí informační a komunikační technologie a systémy používané spolkovou vládou nebo státem nebo místní samosprávou nebo jejich jménem při řízení volebního procesu, včetně databází pro registraci voličů, hlasovacích zařízení, zařízení pro tvorbu volebních tabulek a vybavení pro bezpečné předávání výsledků voleb. To by zahrnovalo volební systémy Dominionu, stejně jako všechny ostatní hlasovací systémy použité v nedávných volbách.

A konečně, EO popisuje, co to znamená termínem „zahraniční vměšování. Znamená to: (zvýraznění provedeno autorem tohoto stanoviska) …jakékoli skryté, podvodné, klamavé nebo protiprávní jednání nebo pokusy cizí vlády nebo jakékoli osoby jednající jako zmocněnec cizí vlády nebo jejím jménem, které byly podniknuty s cílem nebo důsledkem ovlivnit, podkopat důvěru ve volební procesy nebo instituce nebo změnit výsledek nebo oznámený výsledek voleb nebo podkopat důvěru veřejnosti ve volební procesy nebo instituce.

Všimněte si důležitých slov „změna výsledku nebo oznámeného výsledku voleb.„To je přesně to, co Big Tech a prolhaná média falešných zpráv udělali Americe. Spíš než pouhý zločin, je to zrada… a spadlo to přímo do národní nouzové pasti, kterou Trump veřejně oznámil v roce 2018, což nyní znamená, že všem těmto korporacím a organizacím může být jejich majetek zabaven doslova přes noc. V tomto videu, Trumpova advokátka Sidney Powell popisuje „ohromující statistické důkazy“ a „ohromující svědectví“ o zločinném volebním podvodu, který byl proveden po celé Americe. Dodává, „Jestli chcete mluvit o vměšování do voleb v zahraničí, teď ho rozhodně máme.“ Poslechněte si:

Louie Gohmert (R-Texas) říká, že americká armáda právě provedla zátah na serverovou farmu Scytl ve Španělsku.

Abyste si nemysleli, že jsou to jen spekulace a fámy, dostáváme se k části, kde se guma setkává s cestou. Podle video-rozhovoru s Rep. Louis Gohmert, který byl dnes odvysílán, americká armáda právě provedla razii na serverovou farmu nyní zkrachovalé společnosti Scytl v Barceloně, Španělsko. Portál The Gateway Pundit, který stál v čele velké části bombastických zpráv o spiknutí v souvislosti se zmanipulováním voleb, k němuž došlo 3. listopadu, se obrátil na své zdroje, aby potvrdil vojenské operace v Evropě v souvislosti se shromažďováním důkazů o krádeži voleb. Tady je to, co právě hlásila TGP: Ve chvíli, kdy Americká vláda určila, že tento server Dominionu byl zapojen do výměny hlasů, začala zpravodajská komunita hledat tento server a zjistila, že server je v Německu.

Aby získali přístup k tomuto serveru a měli jej k dispozici pro legální použití, museli mít ministerstvo zahraničí v součinnosti s ministerstvem spravedlnosti. Museli požádat, aby německá vláda spolupracovala na povolení zabavení tohoto serveru. Příslušné dokumenty potřebné k ovlivnění tohoto druhu zabavení byly zavedeny, podepsány a zdá se, že v této operaci byla i vojenská podpora USA. Americká armáda nebyla v čele. To však pomáhá vysvětlit, proč byl Esper vyhozen a Miller a Kash Patel byli na místě – aby armáda nijak nezasahovala do operace. Když se dostanou k serveru, budou mít přímé důkazy o tom, kdy dostali instrukce, aby přestali počítat. Zjistí také, kdo dal pokyn k zastavení počítání a kdo inicioval algoritmus, který začal přepínat hlasy. CIA byla z této operace zcela vyloučena.

Tady je rozhovor s Rep. Gohmert, nyní na Brighteon.com, pro případ, že by se YouTube snažil zlikvidovat toto video, (nedaří se mi získat přímý odkaz, ale video v org. článku funguje)

Zátah se zřejmě zaměřil na operaci frankfurtské serverové farmy CIA.

Máme také potvrzení z dokumentů WikiLeaks, že CIA použila datové centrum ve Frankfurtu jako vzdálenou hackerskou základnu, aby zmanipulovala americké volby. Server DW.com uvedl:

https://www.dw.com/en/frankfurt-used-as-remote-hacking-base-for-the-cia-wikileaks/a-37841830

WikiLeaks v úterý zveřejnily hromadu dokumentů CIA, které podle nich odhalily podrobnosti o jejím tajném hackerském arzenálu. Vydání obsahovalo 8 761 dokumentů, které podle něj odhalovaly podrobnosti o „malwaru, virech, trojských koních, zbraních vykořisťování nultého dne,“ malwarových systémech dálkového ovládání a související dokumentaci. Úniky informací údajně odhalily, že přísně tajná jednotka CIA použila německé město Frankfurt nad Mohanem jako výchozí bod pro četné hackerské útoky na Evropu, Čínu a Blízký východ.

Německý deník „Süddeutsche Zeitung“ uvedl, že budova byla známá jako sídlo rozsáhlé sítě zpravodajských pracovníků včetně agentů CIA, Špionů NSA, pracovníků vojenské tajné služby, zaměstnanců ministerstva vnitřní bezpečnosti a zaměstnanců tajné služby. Informovali, že Američané také založili hustou síť základen a krycích společností ve Frankfurtu. Vypadá to, že CIA používala stejné zahraniční datové centrum k hacknutí amerických voleb… a byla chycena. To je přesně důvod, proč, jak píše The Gateway Pundit, byla CIA držena zcela mimo serverovou razii, která právě proběhla v Německu. Zátah byl pravděpodobně namířen proti vlastní serverové farmě CIA, která v noci po volbách vedla odlehlou hackerskou operaci Dominion!

Potápí se: Big Tech, mediální giganti, Demokratičtí agenti a polovina Deep State

Každému informovanému člověku by mělo být jasné, že všechno, co BigTech a FakeNewsMedia udělala, aby zmanipulovala tyto volby, a pak pohřbila rozsáhlé podvody s hlasy demokratů, byla skrytá, podvodně klamavá a nezákonná akce… a všechno to bylo provedeno jménem komunistických národů, jako je Čína a globalistické operace, které se nacházejí mimo Spojené státy. Nejde jen o to, že společnosti s hlasovacím systémem, jejichž hardwarové a softwarové systémy zmanipulovaly volby, byly umístěny v Kanadě a Španělsku; bylo nám také řečeno, že část zmanipulování voleb CIA v reálném čase zahrnovala přesun dat na servery umístěné v Německu a možná v Srbsku.

Takže do těchto voleb jsou zapojeny nejméně tři nebo čtyři cizí země, a to nezahrnuje ani Čínu a Venezuelu, které měly obě jiné role v řízení vlivových operací, aby zmanipulovaly výsledek voleb ve prospěch Bidena. (finanční zdroje pro Dominion byly také poskytnuty, jak se říká, od bohatých socialistů ve Venezuele.) Nyní, tým Trump právě shromažďuje nevyvratitelné důkazy o zločinném spolčení s cílem provést vměšování do voleb a krycí stopy povedou přímo k BigTech (cílená cenzura a tajné dohody s Čínou) a falešným zprávám levicových médií (které přilévají do ohně propagandistické kampani za účelem zakrytí důkazů o nekalých praktikách v zahraničí). To znamená, že jedním vrzem, president Donald J. Trump bude moci:

1. Zatknout a zabavit majetek všech nejvyšších demokratů a zrádců Deep State, kteří se pokusili ukrást volby v roce 2020.

2. Zabavit všechny BigTech korporace a levicové mediální propagandistické kanály, které se podílely na spiknutí. To by mohlo zahrnovat zabavení jejich doménových jmen, jako je Twitter.com, YouTube.com, Facebook.com, atd.

3. Navždy porazit DNC odhalením nepřekonatelných důkazů o rozsáhlých volebních podvodech, které také vyústí v celostátní výzvu k zavedení systému volebních průkazů pro všechny budoucí volby.

4. Upevnit své postavení brilantního génia prezidenta USA na druhé funkční období (a možná na třetí, troufáme si říci).

Nikdy nesázej proti Donaldovi.

ZÁVĚRY už nehrají roli; certifikace hlasů je nyní irelevantní

Akční plán, jak toho všeho dosáhnout, právě probíhá, jak jste si jej přečetl. Tým Trump už má k dispozici kompletní transakční záznamy volebních změn Dominion Voting Systems a vzhledem k tomu, že v Evropě probíhají razie, jsou zajišťovány další důkazy zahraničního vměšování. Důležité je, že tato obrovská zásoba důkazů o podvodech s hlasy bude více než dostatečná k tomu, aby prezident

Trump předložil tyto důkazy americkému lidu, pak prohlásil za nezákonný pokus o vzpouru proti Spojeným státům americkým a zároveň nasadil americké maršály nebo vojenskou policii, aby zatkli zrádné aktéry ve Spojených státech, kteří se pokusili provést tento propracovaný zločinný podvod.

Není divu, že John Brennan vypadá, jako by se posral pokaždé, když se objeví v přímém přenosu. Jakmile bude Trumpův plán plně aktivován, lidé jako Brennan budou potřebovat celoživotní zásobu pro nemohoucí (supply of Depends, pravděpodobně plínky).

Jakmile jsou shromážděny a předloženy všechny důkazy, Prezidentu Trumpovi stačí, aby prohlásil celé volby za neplatné jako artefakt neúspěšného pokusu o zahraniční převrat proti Spojeným státům za pomoci zrádných subjektů uvnitř strany demokratů a některých temných koutů zpravodajské komunity (CIA, FBI, atd.).

Jako neměnná právní zásada je každá strana, která uzavře společenskou smlouvu (jako jsou volby) a pak podvádí, aby se pokusila tuto smlouvu nespravedlivě „vyhrát“, standardně diskvalifikována. Nemůžeš vyhrát volby tím, že je ukradneš.

Existuje pro to zdrcující právní precedent v soudních rozhodnutích Nejvyššího soudu USA i federálních okresních soudů. Přepočítání je irelevantní. „Osvědčení“ podvodných hlasů je jen divadlo. Na ničem z toho nezáleží, jakmile je zdokumentována a všem odhalena zdrcující podvodná povaha celé operace.

Už jsme vyhráli

Trump už tyto volby vyhrál. Zrádní nepřátelé Ameriky už byli chyceni. Budou čelit obvinění z trestného činu po tisících, jak to všechno skončí, pokud se nepokusí prchnout ze země jako první. A DOJ se chystá praštit kladivem do celé operace. Americký lid je s Trumpem – včetně mnoha demokratů, kteří jsou nyní znechuceni tím, čeho byli svědky, jak se odehrávají celoplošné levicové volební krádeže.

Američané nedovolí, aby byla jejich země ukradena cizími zájmy, a jak už jsme se zmínili dříve, pokud Trump potřebuje povolat všechny schopné muže v Americe, aby se přiblížili k Washingtonu D.C. plně vyzbrojeni odvahou, přijedou miliony vlastenců, aby bránili tuto ústavní republiku proti jejím nepřátelům, zahraničním i domácím.

Trump už nepotřebuje vyhrávat přepočítávání hlasů a rozhodně nepotřebuje média na své straně. Stejně už tu dlouho nebudou. Jediné, co Trump potřebuje, je pokračovat ve shromažďování důkazů, připravovat se na jejich prezentaci světu a pokračovat v získávání podpory od milionů Američanů, kteří jsou připraveni v případě potřeby položit své životy za obranu tohoto národa. Vyhrajeme, když se rozhodneme vyhrát.

Prohrajeme jedině tehdy, když se vzdáme zločincům na levici. A slovo „uznat“ není ani v mém slovníku. Ani Alex Jones, Owen Shroyer, Steve Bannon, Jim Hoft, Rudy Giuliani nebo jakýkoliv jiný vlastenec se těmto levicovým zločincům a tyranům nepoddá. Pár dalších detailů k tomu všemu v up-datu z 13tého: (nedaří se mi získat přímí odkaz, ale video v org. článku funguje)

Čtěte dále NaturalNews.com pro další analýzy v následujících dnech… to je historie v tvorbě, hodinu po hodině, den po dni. Jste žijícím svědkem jednoho z nejepičtějších politických géniů „4D šachových“ tahů v historii lidstva. Vezměte si popcorn a přidejte se k pro-trumpovským shromážděním.

Vítězství se blíží.

Převzato: https://tadesco.org/volby-v-roce-2020-se-konaly-v-ramci-trumpem-vyhlaseneho-narodniho-nouzoveho-stavu-ktery-nastrazil-past-v-den-voleb-na-neopravneny-pristup-k-infrastrukture-voleb-a-kampane/

Doplnění informací: