Vojenský tribunál v zálivu Guantanámo odsoudil zakladatele Microsoftu Billa Gatese za obvinění obchodování s dětmi, pedofilie, spiknutí, praní špinavých peněz, vražd a ohrožení veřejného zdraví – závěr pětidenních vášnivých svědectví, která předkládal viceadmirál John G. Hannink porotě sboru generálního prokurátora amerického námořnictva proti advokátovi Davidu Baluartovi.

Ohňostroj pokračoval ve středu ráno, když viceadmirál Hannink uvedl další důkaz Gatesova zločinného propojení na očkovací průmysl. Dokumenty získané z Gatesova osobního serveru uváděly, jak v roce 2011 distribuoval očkovací látky „s vážnými vedlejšími účinky s následky smrti“ 41 000 dětem v Indii zasažené chudobou. Poté, co se setkal s „mírným“ odporem distributorů vakcín v USA. uvolnil distribuci vakcín proti kmeni „super polio“, které likvidovaly zbídačené děti.

Místo očkování příjemců proti dětské obrně, vakcína zdravotní stav očkovaných zhoršila a zanechala za sebou přes 40.000 zmrzačených nebo mrtvých dětí. A stále více případů dětské obrny přibývalo… tajemná „super obrna“ byla přitom čistá fikce, kterou vymyslel Gates a konsorcium mezinárodních distributorů vakcín. Gates dokonce vycestoval do Indie, aby pomohl osobně distribuovat produkt, který byl často podáván ústně, jako znamení dobré víry.

“Podle svých vlastních dokumentů vedl Gates a jeho lidé rozsáhlou marketingovou kampaň, aby přesvědčili obyvatele Indie, že jeho” super obrna “je lepší oproti dosud používanému očkování a že pouze jeho produkt, který osobně podpořil, může odvrátit imaginární, virulentní kmen. Měl tu drzost předat svůj jed nevinným dětem, “hovořil k porotě viceadmirál Hannink.

Baluarte namítl: „Pojďme chvíli předstírat, že tento soud je spravedlivý. Předstírejme dále, že tyto podivné příběhy jsou pravdivé. Tak mi řekněte, může americký vojenský soud stíhat zločiny proti cizincům na cizím území? “

“Pokud by to bylo takto, bylo by to složitější,” připustil viceadmirál Hannink. “Je tady ovšem řada přitěžujících okolností. Američtí misionáři pracovali po boku zdravotnického personálu v Indii. Někteří z těchto Američanů měli s sebou malé děti – děti, které dostaly Gatesovu vakcínu. “

“Šest ze šesti dětí”, řekl admirál Hannink, “dostalo úplnou a nevratnou paralýzu, po níž následovalo mozkové krvácení a do 90 dnů od naočkování zemřely”.

Protože děti byly americkými občany, narozenými americkým rodičům, armáda má pravomoc stíhat Gatese za jejich smrt, jak je stanoveno v zákoně o povstání z roku 1807, který Donald J. Trump aktivoval před odchodem z funkce prezidenta.

“Gatesovy ďábelské podniky neproběhly jen v Indii,” řekl místopředseda Hannink porotě 3 důstojníků. “O čtyři roky později zopakoval svou takzvanou humanitární misi v Demokratické republice Kongo-tehdy tvrdil, že vyvinul lék na HIV.  A přestože nemůžeme dokázat, že na tento jed zemřeli Američané, víme, že to odneslo nejméně 27 000 Afričanů – a to vše ukazuje na motiv. “

Vice admirál Hannink přešel k aktuálnějším událostem začal řešit Gatesův vztah k doktoru Anthonymu Faucimu.

“Soukromě jste se s Faucim setkali pětkrát, u něj doma a následně u vás, v období od prosince 2019 do července 2020. Vaše vlastní dokumenty pojednávaly o” darování “desítek milionů dolarů farmaceutickým výrobcům výměnou za získání 10násobku vaší” investice “zpět po očkováních, které byly uvedeny na trh. Podle vašich vlastních slov Fauci tuto myšlenku schválil. Když jste takový filantrop, proč jste čekal provize? “ Zeptal se Hannink.

Gatesův právník nařídil, aby na otázku neodpovídal.

“A nemluvil jste o umístění toho, co jste označil jako ‘nano-centrický biometrický záznamník’ do vakcín-čipu, který by posílal biomedicínská data o příjemcích zpět výrobcům vakcín a NIH a CDC bez vědomí příjemce? “ Viceadmirál Hannink pokračoval. “Tato invaze do soukromí – a doplňujeme zjištění, zda k tomu došlo a v jakém rozsahu – je jen dalším příkladem Gatesova šílenství. Věřím, že Úřad vojenských tribunálů doložil dostatek důkazů k usvědčení obviněného a navrhuje odsouzení k smrti. Ale toto rozhodnutí je ve vašich rukou.”

Důstojníci nepotřebovali ani minutu k jednomyslnému rozhodnutí; shledali Gatese vinným ze všech obvinění. Rozsudek: za svá zvěrstva bude oběšen. Vice admirál Hannink stanovil datum popravy na 5. října 2021.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/09/military-convicts-bill-gates/