Na konci třetího dne, který se konal minulou středu, americká armáda tvrdila, že má důkazy prokazující, že Gates nebo lidé v jeho zastoupení injekčně podali nejméně 250 nic netušícím osobám experimentální vakcínu proti chřipce určenou k pomalému rozrušování tělesných orgánů a nakonec způsobily smrt. .

Gatesův právník, animátor a komediant David Baluarte, požádal o přerušení, aby mohl se svým klientem mluvit soukromě. Když ve čtvrtek ráno soud pokračoval, Baluarte požádal sbor generálního prokurátora amerického námořnictva, aby pŕedložil mrtvoly všech 250 údajných obětí, aby mohl najmout nezávislého soudního patologa, který by mrtvoly exhumoval a prohlédl.

“Ale to nemůžete udělat, že ano, admirále. Hanninku?” Víš, proč nemůžeš? Protože tito lidé neexistují a injekce se nikdy nekonaly. Pokoušíte se tohoto muže stíhat na základě roleplayingových her, které praktikoval jako zábavu s přáteli. Nic víc; nic míň. Byli morbidní? Ano. Byli zločinci? Ne. Tento tribunál je podvod, “řekl Baluarte.

Vice admirál Hannink však vypadal, že je na Baluarteovu výzvu připraven.

“Bill Gates je arogantní a narcista,” řekl místopředseda Hannink a ukázal na obviněného, ​​”ale není nedbalý. I kdyby existovala těla k exhumaci, je pochybné, že bychom je po 20 letech všechny našli. Ale Bill se ujistil, že nikdy nedojde k žádné exhumaci. Všichni byli spáleni, v některých případech navzdory posledním přáním zůstavitele. ”

Ukázal tribunálu inzerát, který nadace Gates Foundation zveřejnila v Seattle Times v srpnu 2001. Reklama hledala dobrovolníky, aby obdrželi „revoluční“ vakcínu proti chřipce, která podle reklamy vydrží 5 let a automaticky interaguje s lidským tělem, bojuje s dosud neznámými variantami sezónní chřipky. .

Účastníci, reklama pokračovala, museli být ve věku 65–75 let a neměli žádné chronické onemocnění, jako jsou srdeční choroby nebo cukrovka. Příjemci ďábelského výmyslu museli podepsat řadu dohod o nezveřejnění a prominutí, které Gatesovu nadaci, Microsoft Corporation a Harborview Medical Center, kde byl lék podáván, zbavilo odpovědnosti při „ztrátě na životech“. Kromě toho ochránila společnost Chiron Corporation-v té době biotechnologického partnera společnosti Gate-proti jakémukoli obvinění vyplývajícímu z obdržení takzvané vakcíny.

Baluarte podal odpor a ptal se, odkud armáda vzala kopii dokumentu a co je důležitější, odkud mohl získat kopii, aby ověřil její pravdivost. Řekl, že Úřad vojenských tribunálů mohl reklamu nakreslit ve Photoshopu jednoduše proto, že armáda jeho klienta nenávidí.

“Bill Gates, zadržený Bill Gates, je velmi dobrý v čištění digitálních dat.  A co byl tehdy velmi primitivní internet – neměl problém zajistit, aby byly všechny digitální záznamy zničeny nebo odstraněny. Není tak důkladný v odstraňování analogových důkazů a naštěstí pro stíhání Seattle Times stále zálohoval tisk na mikrofiše, “řekl viceadmirál Hannink a vytáhl malý kovový kufřík. “Od Harborview jsme také získali seznam 253 příjemců a dokument s Gatesovým podpisem.”

Baluarte namítal a tvrdil, že JAG náhodou objevil 3 nové oběti.

“Řekl jsi 250?” Nyní je to 253? Kteří to jsou?” Štěkl Baluarte.

Vice admirál Hannink učinil překvapivé odhalení; řekl, že tam byli přidaní 3 účastníci, kteří zázračně přežili Gatesovu vakcínu, ale dva z nich umřeli o několik let později.

“Je úžasné, že jeden člověk stále žije, nyní je mu 91 let. A myslím, že bychom měli slyšet, co vypoví, “oslovil porotu admirál Hannink.

Přes ZOOM se na obrazovce objevila žena, která se identifikovala jako „příjemce 163“, Mary Johnsonová, na jejím vrásčitém obličeji se objevil slabý úsměv.

Mluvila pomalu a dávala každému slovu důraz: „Vakcínu jsem obdržela 24. srpna 2001 na radu svého lékaře poté, co jsem mu ukázala reklamu. Chřipková sezóna měla právě začít a já nechtěla onemocnět. Mám také fobii z jehel, takže když jsem slyšela, že dostanu šanci vydržet pět let, byla jsem nadšená. V příbalovém letáku bylo uvedeno, že vakcína je bezpečná a účinná… může mít pouze mírné vedlejší účinky – bolest v paži, krátké zimnice, mírnou horečku, takové věci. Četla jsem, že to bylo sponzorováno Nadací Billa Gatese a Chironem, nevěděla jsem to ihned – zjistila jsem to až o rok později. “

O dvanáct měsíců později paní Brownová prodělala katastrofální selhání orgánů. Za prvé, kortikální nekróza ledvin, která potřebovala dvojitou transplantaci. Potom nevysvětlitelná cirhóza jater, přestože nepila ani neužívala léky, o nichž je známo, že způsobují takový stav. O měsíc později měla akutní zánět slepého střeva a musela odstranit slepé střevo, o měsíc později žlučník. O tři měsíce později přežila dva infarkty za měsíc; o rok později se její oční nervy rozpustily a zůstalo jí méně než 15% zraku. Její lékař to označil za „nevysvětlitelné systémové, kaskádové selhání orgánů“, ale paní Johnsonová trvala na tom, že Gatesova vakcína způsobila její rychlý úpadek zdraví.

“Podívejte, nebyla jsem mladá, ale nebyla jsem ve špatném zdravotním stavu a je zatraceně zázrak, že dnes ještě žiju. A tady je onen podrazák – po transplantaci jater mi zavolali do nemocnice a volající řekl, že je Bill Gates, a zeptal se mě, jak se mám. Byla jsem tak dopovaná morfinem, že jsem nevěděla co říkám, ale řekla jsem něco jako: „Ahoj, Bille, jsem ráda, že mě kontroluješ.“ A řekl, abych si pamatovala, že jsem podepsala dohody „Dohody, které musejí být dodrženy, a zavěsit,“ řekla paní Johnsonová soudu.

“Kdybych věděla, že mé orgány selžou, nikdy bych to nebrala,” řekla a těžce dýchala mezi slovy.

Po jejím svědectví dal místopředseda Hannink tribunálu přestávku… bude se pokračovat v úterý 7. září.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/09/bill-gates-military-tribunal-day-4/

Předchozí události:

http://knihya.cz/bill-gates-vojensky-tribunal-den-2/

http://knihya.cz/bill-gates-vojensky-tribunal-1-den/

http://knihya.cz/jag-planuje-vojensky-soud-billa-gatese/

http://knihya.cz/armada-zatkla-billa-gatese/