21. června Úřad vojenských komisí odsoudil bývalého generálního prokurátora Williama Barra za obvinění ze zrady, čímž podpořil tvrzení Donalda J. Trumpa, že agenti Deep State pronikli téměř do všech skulin jeho administrativy. Když se Trump dozvěděl o Barrově osudu, údajně prohlásil, že „Spravedlnost byla doručena“ , Deep State vydávající se za republikány jsou stíháni vojenskou spravedlností.

Real Raw News nyní může prohlásit, že Barr byl vzat do vazby 21. května, kdy američtí mariňáci operující pod vedením zákona o povstání zatkli zrádce ve svém domě v McClean ve Virginii. Okamžitě byl převezen do zálivu Guantánamo, kde žil v cele 6X9m2 a čekal na setkání s tribunálem.

V úterý měl Barr soud. V úvodním prohlášení uvedl, že byl před svým sesazením tvrdě loajální k Donaldovi J. Trumpovi. Řekl, že pomohl vyřídit mnoho obžalob, které nyní armáda řeší, ve víře, že Trump má zájem „vypustit bažinu“. Ale v listopadu měl Barr podezření; řekl tribunálu, že mu Trump nařídil, aby podal obžalobu na osoby, které nemají žádné vazby na politickou scénu, a že podle jeho názoru byly obžaloby Trumpa určeny k řešení jeho osobních sporů a msty, nikoli k obnovení politické integrity.

“Prezident Trump rozvrátil mou důvěru a soudní autoritu.” Když mi ukázal seznam obžalovaných, byl jsem šokován. Zeptal jsem se ho, proč byl ten či onen člověk obžalován, a on mi řekl: „Protože jsou zločinci, Bille.“ Když jsem žádal o důkaz, řekl mi: „Neboj se, Bille, ten důkaz najdeme. “Odmítl jsem se dále účastnit jeho honu na čarodějnice, a proto jsem 23. prosince podal demisi,” oznámil Barr tribunálu.

Nezdálo se, že by jeho vysvětlení zapůsobilo na kontradmirála Darse E. Crandalla, který úspěšně stíhal případ žaloby proti Johnu Podestovi.

“Zajímavé, do značné míry fiktivní vyprávění o tom, co se stalo.” Buďme k sobě upřímní, pane Barre. Dostali jste příležitost rezignovat – zachránit si tvář. Ne že by na tom záleželo, protože, aniž byste o tom věděl, už déle jste byli pod drobnohledem. Pokud jste měl morální a etické problémy s obžalobami již v dubnu, květnu, červnu, červenci, srpnu, září, říjnu a listopadu, proč jste čekal na rezignaci do 23. prosince? To nedává moc smysl, “řekl Crandall.

Barr namítl, že chtěl dát Trumpovi šanci, aby si uvědomil, že se prudce otočil směrem k temné straně a aby se mohl vrátit na světlo. “Snažil jsem se mu pomoci,” řekl Barr.

“Pravda je přesně opačná, že ano, pane Barre.” Trump vás podržel, protože pomáhá svým přátelům, dal vám příležitost napravit vaše chyby. Vy jste ho bodl do zad tím, že jste popřel volební podvod a podporoval jste podvodného prezidenta. A určitě chápete, že úplatkářství, zejména u jmenovaného úředníka, je rovno zradě, “řekl Crandall.

Ukázal komisi nezvratný důkaz Barrovy zločinné zkázy – finanční dokumenty prokazující, že Barrovi – William a Christine – obdrželi „dar“ ve výši 7 000 000 $ uložený do 501C3 s názvem „Iniciativa konzervativní pravdy“. Vkladatel, čínský státní příslušník s nespornými vazbami na DNC, rozložil prostředky na několik bankovních účtů. Vklady připsány na účty Barra 2. prosince, den poté, co Barr v národní televizi Trumpa potopil.

“Předkládám vám,” řekl kontradmirál Crandall trojici soudců, “že William Barr vědomě spolupracoval s nepřítelem, aby podkopal a delegitimizoval demokraticky zvoleného prezidenta Spojených států Donalda J. Trumpa, a přitom zradil svou přísahu ústavě USA. Jednoduše řečeno, vlastizrada. “

“To, co jsem udělal, bylo přijmout opatření na ochranu Spojených států.” Kdybych musel, udělal bych to znovu. Udělal bych to třeba pětkrát, “řekl Barr.

O patnáct minut později soud uznal Barra vinným ze zrady, pobuřujícího spiknutí, prosazování svržení vlády, napomáhání nepříteli a špionáž proti USA a rozhodl, že bude za své zločiny popraven v souladu s USC Hlava 18 a ustanovení uvedená v zákoně o povstání z roku 1807.

Člen tribunálu admirál Darse naplánoval Barrovo oběšení na 2. srpna.

Zdroj: https://realrawnews.com/2021/06/military-convicts-william-barr/