Americké speciální jednotky v sobotu zatkly velvyslankyni USA na Ukrajině Bridget Ann Brinkovou na základě obvinění z velezrady poté, co Bílé klobouky na kybernetickém velitelství zjistily, že tajně předávala obrovské množství hotovosti ukrajinským úředníkům ve válkou zmítané zemi, známé ukrýváním pedofilů a vědců zabývajících se biologickými zbraněmi.

Krátké působení Brinkové náhle skončilo, když neznámý počet příslušníků speciálních jednotek obklíčil 20 akrový prázdninový dům její rodiny ve Ferndale v Kalifornii, odlehlé pobřežní obci nedaleko ústí řeky Eel. Poté, co vyřadila složitý bezpečnostní systém a použila kruhovou řezačku na sklo, aby se dostala dovnitř oknem jídelny, našla speciální jednotka Brinkovou spící v posteli. Brinková, vylekaně probuzená, vykřikla: „Mám mocné přátele,“ zatímco jí speciální jednotka zalepila ústa páskou, spoutala ji a vystoupila do civilní dodávky čekající na okraji pozemku.

Bridget Ann Brinková byla v dubnu 2022 nominována globalistou Josephem R. Bidenem na velvyslankyni USA na Ukrajině a předtím působila jako velvyslankyně USA na Slovensku od srpna 2019 do května 2022. Dne 18. května 2022 ji komise jmenovala na půdě Senátu. Její nominační proces byl urychlen a ještě téhož dne byla jednohlasně potvrzena celým Senátem prostřednictvím vykonaného hlasování. Své pověřovací listiny předložila 30. května 2022 a funkce se ujala během ruského konfliktu s Ukrajinou v roce 2022.

Oddělení Bílých klobouků americké armády se o Brinkovou začalo zajímat v červenci, krátce poté, co prohlásila: „Udělám cokoliv a všechno, abych ochránila ukrajinskou suverenitu, tak dlouho, jak to bude potřeba,“ a režim oznámil, že právě poslal Volodymyru Zelenskému 250 milionů dolarů vojenské pomoci. Zhruba v té době armáda obdržela informace, které považovala za důvěryhodné a které tvrdily, že Bidenův balíček péče pro Ukrajinu byl rozptýlením, zamlčením, jehož cílem bylo zakrýt skutečnost, že zločinný režim už nezákonně a bez souhlasu Kongresu poslal Ukrajině mnohem větší sumu hotovosti, téměř 2,2 miliardy dolarů. Brinková, uvedly zdroje JAGu, byla frontmankou operace.

Armáda nyní tvrdí, že má důkazy, které dokazují, že 12. července 2022 dopravní letoun C-5 Galaxy společnosti Lockheed odletěl z letecké základny Andrews na varšavské Chopinovo letiště. White Hats navíc tvrdí, že C-5, který pojme 380 tisíc liber nákladu, vezl stodolarové bankovky zabalené v celofánu a diskrétně ukryté uvnitř MRE – v balíčcích jídla – kufřících a také zdravotnickém materiálu. Patnáct minut poté, co C-5 vzlétla k obloze, vzlétl Boeing 757 ministerstva zahraničí z ranveje O1R a sledoval letovou dráhu C-5. Brinková byla na tomto letu, uvedly zdroje. C-5 přistála ve Varšavě v 15:30 UTC a 757 v 17:00 UTC. Armáda se domnívá, že 757, který má kratší dolet než C-5, si před pokračováním do Varšavy udělal zastávku pro doplňování paliva v Londýně, což by vysvětlovalo časové nesrovnalosti.

Když ale C-5 dosedla, setkala se s nákladní flotilou – ukrajinskou a polskou –, která stála připravena náklad vyložit; posádka však neotevřela zadní nákladovou rampu, dokud Brinkové letadlo nepřistálo 90 minut poté.

JAG tvrdí, že má video, na kterém Brinková pomocí tinsnipsů přestřihává pásy na kartonu MRE, načež ukazuje ukrajinskému důstojníkovi, identifikovanému jako generálporučík Serhij Šaptala z ukrajinského ministerstva obrany, svázané peníze. Celý náklad pak byl přeložen do vojenských náklaďáků a osmnáctikolek a odvezen do Kyjeva, což byla desetihodinová cesta.

„Máme o tom nevyvratitelný důkaz a bohatě to stačilo na to, abychom Brinkovou obvinili a vydali na ni zatykač,“ řekl náš zdroj. „Ale věřte tomu nebo ne, je to ještě horší.“

„Horší“ je, jak si Bidenův režim přivlastnil dar Zelenskému ve výši 2,2 miliardy dolarů.

Letos se Bidenův posílený berní úřad chlubil tím, že vybral z federálních daní víc než v kterémkoli okamžiku v historii – 4,05 bilionu dolarů. JAG tvrdí, že 2,2 miliardy dolarů byly vyvezeny z federálních pokladen, vyprány přes offshorové krycí korporace řízené Ústřední zpravodajskou službou a dány Brinkové, aby je odvezla na Ukrajinu.

„Zatím nemohu rozebírat, jak to víme, ale je v tom zapojeno mnoho hráčů a my je sledujeme všechny. Nevíme, proč Ukrajina chtěla americkou hotovost místo, řekněme, zásilek zbraní, bomb a raket Stinger, ale víme, že to letadlo neneslo MRE s potravinami a léky.. Děje se toho tady hodně. Pochybujeme, že Brinková bude mluvit, ale to nebude bránit našemu vyšetřování.“

Zdroj:https://realrawnews.com/2022/10/military-arrests-us-ambassador-to-ukraine-bridget-brink/