Vyšetřovatelé námořnictva Spojených států JAG ve středu zatkli zneuctěnou starostku Chicaga Lori Lightfootovou na základě obvinění z velezrady, sdělily zdroje JAG zpravodajskému serveru Real Raw News. Zadrželi také Lightfootové manželku Amy Eshlemanovou jako spolupachatelku zločinů, které Lightfootová spáchala před a po celou dobu existence Covid-19 Plandemie.

White Hats, jak řekl náš zdroj, dlouho hledali místo, kde Lightfootovou chytit, kdy nebude na veřejnosti obklopena doprovodem bezpečnostního personálu, žila v nedobytné bezpečné vile – opevněném trezoru, který se instaluje v soukromé rezidenci nebo podniku, aby poskytoval obyvatelům bezpečný úkryt nebo úkryt v případě napadení, vloupání do domu, tornáda, teroristického útoku nebo jiné hrozby – uvnitř svého brownstonu na severozápadní straně Chicaga.

Když byla Lightfootová začátkem měsíce hanebně vyřazen z chicagského primátorského klání, zdálo se, že se její ochranka vypařila a on zůstala nechráněná. Deep State, řekl náš zdroj, Lightfootovou pravděpodobně vyřadil po jejím propastném výkonu ve volbách. Lightfootové popularita mezi obyvateli během Plandemicu slábla, protože kriminalita rostla, drancování a chaos bujely, což dále ohrožovalo město nechvalně proslulé prudce rostoucím počtem vražd a další násilnou kriminalitou. Není jasné, zda Deep State zorganizoval Lightfootové zánik – má za sebou historii házení vlastních lidí přes palubu, jakmile jejich užitečnost vyprší.

Podle zdrojů JAGu Lightfootová nakonec obdržela platby přesahující 10 milionů dolarů výměnou za vydávání drakonických příkazů k pobytu doma, zákaz cestování a kriminalizaci mandátů v maskách, zatímco ona se vyhýbala vlastním příkazům – zákonům pro jiné, ale ne pro ni – a chodila na veřejnosti bez masky, kdy oslavovala ukradené vítězství Josepha R. Bidena nad prezidentem Donaldem J. Trumpem. Lightfootová nařídila strážcům zákona, aby pokutovali a dokonce uvěznili popírače Covidu chodící bez masky, zatímco drancování, střelba a žhářství sužovaly obležené město. Zašla tak daleko, že „zrušila“ Díkůvzdání a Vánoce a nařídila policii, aby našla a zatkla osoby, které si užívají svátky s „rodinnými příslušníky, se kterými trvale nežijí“.

Výplaty, které Lightfootová obdržela, jak řekl náš zdroj, byly vypláceny v březnu 2021 a pocházely z ministerstva zdravotnictví a lidských služeb zločinného režimu a byly schváleny šéfem agentury Xavierem Becerrou, který zůstává na seznamu „nejhledanějších“ White Hatu.

„Máme finanční záznamy a komunikaci, která nade vší pochybnost dokazuje, že Lori Lightfootová  přijala úplatky, aby ohrozila město, které je již v masivním stavu rozkladu. Je vina zanedbáním povinností a velezradou vůči Spojeným státům americkým. Viceadmirál Crandall mluvil s generálem Ericem Smithem o tom, jak nejlépe Lightfootovou chytit. Jelikož byla považována za relativně minimální rizikový cíl, a vzhledem k tomu, že už nemá ochranu Deep State, rozhodli se, že zatčení provede JAG.“

Ve středu vyšetřovatelé JAG obklíčili Lightfootové auto poté, co do něj s Eshlemanovou nastoupili při odjezdu ze Starbucks na severozápadním předměstí Barringtonu. Lightfootová se údajně bránila zatčení a následný zápas způsobil, že její kalhoty sklouzly přes boky a odhalily se mužské genitálie. Vyšetřovatelé byli nuceni použít tasery, aby zneškodnili dvojici, která se náhle obrátila proti sobě, přičemž se navzájem obviňovali, že se ten druhý „zaprodal“.

„Že je Lightfootová chlap, není žádné překvapení,“ řekl náš zdroj. „Věřím, že máme dostatek důkazů, abychom Lightfootovou usvědčili. Eshlemanové status je ve vzduchu, ale máme důkaz, že věděla o Lightfootové zločinech,“ dodal zdroj.

https://realrawnews.com/2023/03/military-arrests-lori-lightfoot/