Rochelle Walensky zatčena!

Speciální jednotky Spojených států ve čtvrtek zatkly zločinkyni Rochelle Walensky poté, co se vrátila do USA z Bruselu, odkud od konce roku 2022 na dálku řídila Středisko pro kontrolu nemocí – když se po útěku z USA dozvěděla, že vojenské oddělení White Hat ji obvinilo z velezrady.

Zdroj v kanceláři generála Smithe řekl agentuře Real Raw News, že speciální jednotky popadly vyplašenou Walensky na parkovišti na mezinárodním letišti Hartsfield-Jackson v Atlantě. Díky zpravodajským zprávám amerického armádního kybernetického velitelství generálova kancelář už týden věděla, že Walensky má v plánu setkat se s 27letým brazilským Američanem, s nímž měla poměr nejméně od roku 2019. Čtyřiapadesátiletá Walensky je od roku 1995 vdaná za pětapadesátiletého doktora Lorena D. Mají tři děti.

Manželské sliby však Walensky nezastavily v touze po cizoložné pozornosti. ARCYBER zachytil elektronickou a hlasovou korespondenci mezi Walensky a třemi lascivními nápadníky. Když si generál Smith přečetl její e-mail, v němž psala, že touží být v mužově náručí a že 4. května navštíví USA, považoval zprávu za příliš dobrou, než aby byla pravdivá – dopadení Walenské by zpečetilo dohodu na trojlístku Covidových zločinců: Anthony Fauci, Francis Collins a nyní Walensky. Do e-mailu laskavě zahrnula celý svůj itinerář.

Generál Smith a velitel 5. skupiny speciálních sil Brent Lindeman – patrně nejostřejší důstojníci americké armády – podle našeho zdroje akci koordinovali. Naštěstí Walensky nevědomky měla prsty v jejím brzkém zajetí; generál měl fotografie milence Walenské a značku, model a barvu vozidla, kterým ji měl vyzvednout. Mimochodem, na základě odposlechů rodinného domu v Atlantě svého manžela o svém brzkém příjezdu neinformovala. Její pobyt byl čistě osobní povahy, aby svého milence viděla. Tři dny v Atlantě, pak zpátky do Bruselu – alespoň si to myslela.

Speciální jednotky v civilu ji sledovaly v okamžiku, kdy opustila terminál. Sledovaly ji, když nenuceně vezla jediný kufr po chodníku na přeplněné parkoviště, kde čekal Mercedes jejího milého. Nevšímala si svého stínu a přes tónovaná okna neviděla, že agent v autě drží u hlavy Glock 19 s tlumičem a instruuje ho, jak má reagovat na její zprávy.

Speciální jednotky přítele sledovaly od jeho domu až na letiště a jakmile zaparkoval, vyrazily k němu, 30 minut před příletem letadla ve 20:40.

„Byl vyděšený – ale spolupracoval,“ řekl zdroj. „Řekli mu, že tam jsou pro Walenskou, ne pro něj, a vyvinuli nezbytný tlak, aby ho přiměli vyhovět. Čekala, že milenec vystoupí a pořádně ji obejme. Bohužel čeho se jí dostalo – chytili ji a strčili na zadní sedadlo, kde jí další voják tiskl hlaveň své pistole ke spánku.“

Potupenou ředitelku CDC, dodal, odvezli do zpracovatelského centra a brzy ji pošlou do tábora Blaz k vojenskému tribunálu.

Přítel, jehož jméno armáda tají, nemohl cestovat do zámoří, protože je z dosud neznámých důvodů na federálním seznamu osob, které nesmí létat.

Náš zdroj řekl, že přítel bude zadržen až do odvolání.

Zatčení náměstka ředitele CIA Davida Cohena

Jak informoval minulý týden, náměstek ředitele Ústřední zpravodajské služby David Cohen byl jedním ze dvou zadržených, které hodili přes palubu na cestě na Guam za to, že se pokusili vyvolat vzpouru vězňů. Následuje popis vyšetřování, které vedlo k jeho zatčení.

3. dubna dorazila obálka na adrese 1100 S Ocean Blvd v Palm Beach na Floridě, domov právoplatně zvoleného prezidenta Donalda J. Trumpa. Vzhledově se podobala stovkám neškodných dopisů, které každý den dorazily k hlavní bráně a byly roztříděny a prověřeny v penzionu, který Trumpova ochranka upravila na podatelnu – hromady nenávistných dopisů mezi desítkami dopisů od fanoušků. Balíky byly prověřeny na přítomnost výbušnin a bílá pošta byla testována na kontaktní jed a toxiny, jako je ricin. Kontroloři zajistili, aby jejich pozorným očím neunikly žádné škodlivé látky. Nenávistné dopisy se však občas dostaly až k Trumpovu stolu a on urážlivé dopisy běžně skartoval poté, co přečetl jen jedinou větu.

Konkrétní dopis z 3. dubna však upoutal prezidentovu pozornost a zasloužil si důkladné přečtení. Dokument, jehož autorem byl údajně náměstek ředitele CIA Cohen, v mučivých detailech definoval jeho nenávist k prezidentu Trumpovi. Byl to šestistránkový schizofrenní screed obviňující Trumpa ze všech strastí, kterým Spojené státy čelily od druhé světové války. Útočil nejen na Donalda Trumpa, ale i na jeho rodokmen; Cohen napsal, že Trumpův otec Fred byl spolupracovníkem Aldricha Amese, kterého v roce 1994 zatkla FBI za prodej amerických tajemství KGB během studené války. Cohenova slova naznačovala, že i Fred Trump byl sovětským špionem. „Jaký otec, takový syn,“ stálo v jedné větě. Napsal: „Měli bychom se teď postarat o [Trumpova syna] Barrona, aby nemohl jít ve vašich stopách nebo ohrožovat Spojené státy jako Eric a Don junior.“ Dopis uzavírala věta: „Nemyslete si, že to, co se stalo zrádci generálu Bergerovi, se nemůže stát vám a vašim lidem,“ narážka na sedm lednových dní, které generál Berger strávil v rukou únosců CIA.

Trump nechal grafologa, aby podrobně prozkoumal rukopisnou prózu. Padělky a napodobeniny už viděl. V prosinci 2016, po jeho drtivé porážce nad Hillary Clintonovou, byla jeho poštovní schránka zaplavena výhružnými dopisy od osoby, která se vydávala za Baracka Husseina Obamu. Písmo tak věrně napodobovalo Obamovo písmo, že oklamalo dva experty na rukopis, a jen pod kontrolou mikroskopu a infračerveného skeneru byly dopisy označeny za padělky.

Při porovnávání Cohenova dopisu s veřejně dostupnými podpisy a oběžníky si byli Trumpovi lidé na 99,97% jisti, že Cohen agresivní zprávu napsal.

Toto procento se zvýšilo na 100%, když prezident Donald J. Trump nechal ověřit pravost svých nálezů oddílem Bílý klobouk americké armády. Stránky a obálka byly pokryty Cohenovými otisky prstů, což odpovídalo 12 bodům.

V té chvíli generál Eric M. Smith a jeho rada rozhodli, že nelegitimní zástupce ředitele CIA je jasnou a aktuální hrozbou pro Donalda Trumpa a jeho rodinu. Vyhrožování prezidentovi Spojených států je federální zločin podle hlavy 18, paragrafu 871 zákoníku Spojených států. Spočívá v vědomém a úmyslném rozesílání nebo jiném vyhrožování, že zabije, unese nebo způsobí prezidentovi Spojených států velkou tělesnou újmu.“

Generál Smith měl také podezření, že Cohen zorganizoval únos generála Bergera.

7. dubna zatkli operátoři Delta Force Cohena v okrese Fairfax ve Virginii. Cohen se musel cítit nezranitelný a nedotknutelný, protože cestoval bez ochrany a nepokusil se změnit cestu z domova do práce v ústředí CIA v McCleanu ve Virginii.

A tak musel být v šoku, když Delta Force obklíčila jeho vozidlo na parkovišti u ústředí CIA a vydala na něj vojenský zatykač, který ho obvinil z velezrady, napomáhání nepříteli a vyhrožování prezidentovi.

„Když ho Delta konfrontovala s obviněním z vyhrožování prezidentovi, Cohen řekl, že neví, o čem mluví, protože je loajální k Josephu Bidenovi a nikdy, nikdy by Bidena neohrozil. Delta mu pak řekla, že myslí Trumpa, a Cohen zamumlal něco jako ‚do prdele, jeho‘ a sáhl pod bundu po pistoli,“ řekl zdroj z kanceláře generála Smithe pro Real Raw News.

Operátor Delta Force udeřil Cohena pistolí a dostal jej do bezvědomí.

Cohen byl poté převezen do GITMO, kde zůstal, dokud nebyl umístěn na palubu torpédoborce třídy Arleigh Burke mířícího do tábora Blaz na Guamu. Kdyby ho nehodili přes palubu a nerozsekali lodní šrouby, zodpovídal by se před vojenským tribunálem.

Vojenské zatčení Obamova nohsleda za velezradu

Vyšetřovatelé amerického námořnictva v pátek zatkli loutku z Obamovy éry na základě obvinění z velezrady poté, co kriminální vyšetřování odhalilo, že číhal ve stínu a radil současnému režimu, jak převést federální daňové dolary do zámoří, aniž by vyvolal veřejnou kontrolu, řekl zdroj z JAGu agentuře Real Raw News.

Uvedl, že konkrétní jméno, Jack Lew, se objevilo několikrát, zatímco JAG sledoval miliardy amerických dolarů, které zločinecký režim tajně poslal na Ukrajinu za posledních 15 měsíců.

Lew je americký právník, který v letech 2013 až 2017 působil jako 76. ministr financí Spojených států. Jeho politická kariéra začala v roce 1995, kdy pracoval pro Clintonovu administrativu jako zvláštní asistent prezidenta. Když se Trump v lednu 2017 ujal svého právoplatného místa v Oválné pracovně, rozplynul se v politické tmě.

Jeho zmizení, řekl JAG, byla iluze; Lew dával instrukce současnému Treasovi. Sec., kriminálnici Janet Yellenové, o umění zpronevěry. Měl o svých činech tak vysoké mínění, že se Yellenové chlubil, jak na Clintonovu památku zpronevěřil 4 miliardy dolarů na financování bosenských bojovníků za svobodu v reakci na srbská zvěrstva na bosenských civilistech. Čtyři miliardy dolarů byly bez toho, co schválil Kongres – 23,5 miliardy dolarů na „mírové“ operace v divadle. Lew se také chlubil, že tentokrát pro Husajna Obamu dal Íránu 70 miliard dolarů amerických daní, zálohu za íránský slib vzdát se ambicí v oblasti jaderných zbraní, který Írán nedodržel.

JAG se o obchodech dozvěděl prostřednictvím telefonických rozhovorů mezi Lewem a Yellenovou, které zachytilo kybernetické velitelství americké armády.

Lew, jak řekl náš zdroj, byl na své činy neuvěřitelně pyšný.

V březnu zachytil ARCYBER další hovor, v němž Yellenová Lewovi řekla, že musí tajně poslat ukrajinskému prezidentovi Volodymyru Zelenskému dalších 4,2 miliardy dolarů bez vědomí Kongresu. Lew odpověděl, že odpověď je jednoduchá: odčerpat peníze v úhrnu z několika ministerstev na úrovni kabinetu, aby výběry zamaskoval. Lew doporučil ukrást po jedné miliardě dolarů ministerstvu financí, ministerstvu pro záležitosti veteránů, ministerstvu školství, ministerstvu práce a ministerstvu zemědělství. Lew Yellenové řekl, že šéfové těchto ministerstev nebudou krádežím odporovat, protože představují nepatrnou částku jejich ročních rozpočtů.

„Nikdo si toho vůbec nevšimne,“ řekl Lew Yellenové. „Takhle to děláme už desítky let.“

Náš zdroj řekl, že Yellenová je matematický hlupák, který je stejně jako Lew pozůstatkem Clintonovy administrativy. Rozdíl je v tom, že Lew rozumí financím a tomu, jak se falšuje účetnictví, zatímco Yellenová je „ano žena“, která žije od října 2022 na Ukrajině – aby se vyhnula tomu, že ji chytí oddělení White Hatu americké armády.

„Desítky Bidenových lidí utekly za moře, aby se před námi schovaly,“ řekl náš zdroj. „Víte co, na velezradu neexistuje promlčecí lhůta. Dostaneme tu čubku Yellenovou stejně, jako jsme dostali Lewa.“

Vyšetřovatelé JAGu, dodal, přistihli Lewa před striptýzovým klubem Fairways Inn ve Smyrně v Delaware. Vyšetřovatelé na místě viděli Lewa, ženatého muže a prohlásil, že je křesťan, jak během dvanácti hodin, které strávil v klubu, vysolil 16 tisíc dolarů za tanečky na klíně a pití.

„Dával striptérkám peníze, jak se patří,“ řekl náš zdroj.

Detektiv JAGu poklepal opilému Lewovi na rameno, když doklopýtal ke svému vozidlu na parkovišti klubu. Když mu ukázal vojenský zatykač, Lew se údajně zasmál a vyhrkl, že mu Barack Obama dal „doživotní imunitu“ proti trestnímu stíhání. Pokusil se praštit důstojníka JAGu, který se úderu vyhnul a uštědřil Lewovi ránu do čelisti, zlomil ji a poslal ho na chodník.

„Uvidíme, jestli vám Barack odpoví na váš telefonát z vězení,“ řekl představitel JAGu Lewovi.

Lew, jak uvedl zdroj, byl odvezen do GITMO, zatímco JAG rozhoduje, jestli ho tam bude soudit, nebo ho pošle do tábora Blaz.

Na závěr se RRN zeptala zdroje, proč byl Lew poslán do GITMO, když teď JAG pořádá tribunály na Guamu.

„Špatné informace…, to není náš problém,“ řekl zdroj. „Ano, jistí vězni jedou na Guam a dovednosti admirála Crandalla jsou tam potřeba, ale někteří vězni budou mít tribunály na Guantanámu.“

https://realrawnews.com/