Útvar White Hats v pondělí zatkla bývalého generálního prokurátora Jeffa Sessionse na základě obvinění z velezrady za prohlubování dlouho odhalovaného ruského tajného skandálu a v poslední době za poskytování poradenství Merricku Garlandovi, na nějž se měli Hrdí hoši a strážci přísah zaměřit při návštěvě Kapitolu 6. ledna.

Sessions je v Trumpově světě neblaze proslulou postavou. Před svým jmenováním 19. února 2017 patřil mezi nejhlasitější Trumpovy stoupence. Ve svých potvrzovacích slyšeních Sessions pod přísahou uvedl, že během prezidentské kampaně v roce 2016 nebyl v kontaktu s ruskými představiteli a nevěděl o žádné komunikaci mezi členy Trumpovy kampaně a ruskými představiteli. Když se rozjel tajný hon na čarodějnice, Sessions se z vyšetřování nevysvětlitelně stáhl, čímž v podstatě opustil Trumpa.

Když Trump 7. listopadu 2018 Sessionse propustil, alternativní média spekulovala, že Sessionsovo odstavení bylo buď součástí Trumpova hlavního plánu (někteří tvrdili, že Trump tajně poslal Sessionse do GITMO, aby tam zahájil trestní stíhání Deep Staters), nebo propuštěním skutečného závodu Deep State. Poté prezident Trump řekl, že Sessions je „VELMI slabý a DISGRACEFUL“.

Bílé klobouky nyní věří, že 76letý bývalý generální prokurátor a senátor byl a stále je agentem Deep State. Říkají, že Sessions, číhající ve stínech, pomáhal Merricku Garlandovi při stíhání nevinných, vlasteneckých Američanů, kteří navštívili Lidový dům 6. ledna.

Naše zdroje nechtěly zveřejnit všechny důkazy, ale uvedly, že JAG má hlasové konverzace a digitální data, ve kterých Sessions a Garland diskutovali o zatčení Stewarta Rhoadese, Enriqua Tarria a 15 dalších Hrdých chlapců a strážců přísah. Sessions údajně řekl Garlandovi: „Nezáleží na tom, jestli tam byli [v Kapitolu], musíme je obvinit z pobuřujícího spiknutí. Dostat nějak do chládku. Společnost je lepší, když jsou tito šílení Trumpovi příznivci ve vězení.“ V jiném klipu se Sessions svěřil Garlandovi, že Trumpem pohrdá a plánuje ho zradit. „Je škoda, že jsem byl donucen rezignovat. Mohl jsem jim napáchat mnoho škody,“ řekl Sessions v jiném klipu.

Náš zdroj uvedl, že zrada ústavy a prezidenta Spojených států je vlastizrada.

JAG však debatoval o tom, zda zatčení a stíhání 76 let staré zkameněliny s jednou nohou v hrobě stojí za ten čas a výdaje. Viceadmirál Crandall poznamenal, že JAG a Úřad vojenských komisí soudily osoby starší než Sessions a řekl, že Deep Staters musí čelit spravedlnosti bez ohledu na věk. „Pokud dýchají, jsou naši,“ řekl zaměstnancům.

Vyšetřovatelé JAG v pondělí ráno v tichosti sebrali Sessionse v jeho rezidenci v Alabamě. Když mu ukázali vojenský zatykač, pohádal se s vyšetřovateli s tím, že armáda nemá pravomoc ho zatknout. Vyšetřovatelé mu řekli, že může svůj názor obhajovat u vojenského soudu, a nasadili mu pouta.

Náš zdroj se nechal slyšet, že Sessions půjde do GITMO, což znamená, že admirál Crandall, který je na Guamu, pověří zaměstnance, aby zahájili trestní stíhání.

https://realrawnews.com/2023/06/military-arrests-jeff-sessions/