Týdenní komentář B. Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka ze dne 30.11.2Q2Q

Události ve Spojených státech a na celém světě eskalují, jak se informační válčení mění ve válku fyzickou, prohlásily zdroje Pentagonu, MI6 a FSB. Americké vojenské a zpravodajské služby se nyní shromažďují kolem prezidenta Donalda Trumpa, protože občané Spojených států ho legálně zvolili, potvrzují zdroje Pentagonu.

Společnost Bílého draka (SBD) měla vůči Trumpovi výhrady kvůli citátům, které jsme považovali za hluboce znepokojivé (zdroj najdete na jeho Twitteru): „Přišel jsem s vakcínami, o kterých si lidé mysleli, že nebudou k dispozici ani do pěti let, a máme je, budou distribuovány za dva týdny.“

Nyní se však ukázalo, jak si někteří čtenáři všimli, že Trump, jehož vlastní syn je obětí vakcín, hrál pětidimenzionální šachy. Zde je vysvětlení z Pentagonu: „FDA, CDC, Ministerstvo obrany, Velká Británie, EU a Trump jsou si vědomy, že mRNA vakcíny od firem Pfizer, Moderna mohou změnit DNA, způsobit sterilitu nebo mít v sobě nano-komponenty, které mohou být aktivovány 5G (Ministranti Prymula a Blatný lžou, když tvrdí opak, a zprávy o změně DNA a přítomnosti nanobotů považují za hoax, pozn. př.). Může to tedy být past na zatčení eugeniků a znárodnění Big Pharma.“

Také jsme dostali potvrzení od MI6, že uniklé plány o vakcínách v Kanadě byly skutečné. Zde je podle MI6 to, co jezuitský agent Justin (Castro) Trudeau plánoval pro Kanadu: „Vláda se měla pokusit do poloviny roku 2021 dostat všechny Kanaďany na univerzální základní příjem. Před tím měla provést zhroucení různých dodavatelských řetězců a přivodit ekonomickou nestabilitu, aby Kanaďany donutili přijmout základní příjem.

Kanadská armáda měla být rozmístěna ve všech městech, aby zřídila kontrolní stanoviště a omezila pohyb do druhé poloviny roku 2021. Na oplátku budou muset podstoupit očkování Covid (Certificate Of Vaccination ID). Ti, kteří by to přijali, dostanou průkaz totožnosti s fotografií s názvem „Canada’s Health Pass“, který jim umožní čerpat základní příjem a poskytne svobodu cestování. Ti, kteří by odmítli, budou umístěni do koncentračních táborů.“

Pamatujte, Justin Castro Trudeau je synem kubánského komunistického diktátora Fidela Castra. Zavraždil svého vlastního bratra, aby se stal předsedou vlády.

Komunismus vymysleli a režírovali jezuité, díky nimž byl Justin Castro komunistickým kandidátem. Proto kanadská armáda potřebuje spolupracovat se svými americkými protějšky, aby tuto hrozbu odstranila.

Nyní jsme si také jisti, že papež František již není mezi námi. Vzpomínáte jak zmizel několik týdnů po útoku Covidu v Itálii, a byl spatřen pouze jako hologram na jeho balkoně? Nyní máme nového papeže Františka propagovaného v korporátních médiích, která podporují Antifu, a říkají lidem, aby nosili masky, a propagují očkování.

Pokusili jsme se kontaktovat papeže Františka prostřednictvím svobodných zednářů z Lóže P3, ale sdělili, že už ho kontaktovat nemohou. Takže katolíci, pochopte, že váš papež byl nahrazen falešným, jehož slova a činy se jasně liší od těch, které jsme viděli před útokem tzv. Covidu.

Generál Michael Flynn je nyní velitelem společné mnohonárodní vojenské operace proti satanistické Cabale, říkají zdroje Pentagonu.

Protiútok proti cabale je nyní v plném proudu a „Ministerstvo spravedlnosti se připravuje na popravy zastřelením, oběšením a elektrickým křeslem,“ uvádějí zdroje Pentagonu.

Ze zdrojů CIA a Pentagonu také slyšíme, že ředitelka CIA Gina Haspell je „na ledě poté, co byla chycena při nedávné přestřelce v Německu kvůli volebním serverům. Celá agentura je prověřována globálně od shora dolů. Dochází k masivní změně a k mnoha zmizením.“ Z vlastních přímých zdrojů můžeme potvrdit, že v Japonsku k mnoha zmizením dochází. Nakonec SBD dala Pentagonu ultimátum, aby v této zemi něco udělal, a už to začalo.

Spouštěčem byla tisková konference v Klubu zahraničních korespondentů od Ryuichi Morishita, agenta japonské otrokářské vlády. Na této konferenci, které se zúčastnil váš korespondent, Morishita uvedl, že japonská vláda koupila po 120 milionech vakcín od společností Pfizer a AstraZeneca a dalších 50 milionů od společnosti Moderna. Řekl, že budou podávány Japoncům a japonská vláda, nikoli farmaceutické společnosti, zaplatí náhradu za případné negativní vedlejší účinky. Morishita také připustil, že nikdy neviděl virus „Covid“ pod mikroskopem ani skutečného pacienta s Covidem.

Minulý týden guvernérka Tokia, Koike Yuriko, řekla: „Máme cíl 1.000 pozitivních výsledků testů COVID.“ Opravila se, ale je to zjevný freudovský přeřek. Tím světu v podstatě sdělila, že jí bylo nařízeno „vyrobit“ minimálně tolik falešných pozitivních testů denně pro hlavní město.

Nyní jsou agenti Deep state cabal v Japonsku, jako je David Atkinson (z Goldman Sachs), Heizo Takenaka a mnoho dalších, obklíčeni. Lidé, kteří jsou v Japonsku odstraněni, se všichni hlásí k rodinám zločinců Rockefellerů nebo Rothschildů. Když se podíváte na to, koho si do svého kabinetu vybral takzvaný nově zvolený „prezident“ Joe Biden, můžete vidět, že jsou téměř všichni členy Rockefellerovy Rady pro zahraniční vztahy.

Trump vypustil Krakena, když 25. listopadu omilostnil Mika Flynna a vyhodil sionistické Židy z Rady pro obrannou politiku, vedenou bývalou ministryní zahraničí Madeleine Albrightovou a Henrym Kissingerem, bývalou členkou výboru Sněmovny pro tajné služby Jane Harmanovou, včetně Erica Cantora. Největší židovský bankéř a bývalý šéf Světové banky Jim Wolfensohn zemřel.

 

Celý článek zde:

https://tadesco.org/vojaci-se-shromazduji-kolem-trumpa-a-zacina-finalni-zuctovani/