Přemýšleli jste někdy nad tím, že všechna naše přání se plní? Ale ano, opravdu se plní VŠECHNA. Jiná věc je, že mnozí z nás svá přání nesprávně formulují nebo si nepřejí vůbec nic.

Chápu, že první vaší reakcí na tohle tvrzení je přání pustit se do hádky. „Tak tohle není vůbec pravda! Myslel jsem snad na havárii, přál jsem si nemoci? Nemyslel jsem vůbec na žádné problémy. Vždycky jsem snil jenom o zdraví, štěstí a dostatku…!“

V tomto světě, ať tomu chceme věřit nebo ne, je všechno živé. Živé jsou i myšlenky. Vesmír naše myšlenky fixuje jako energetické impulsy a přesně dodržuje jejich naplňování. Plní naše přání a my ho sytíme svojí láskou. Je to přesně daná vzájemná výměna a poruší-li se jeden jediný článek, poruší se i další.

Vesmír totiž nerozumí „šumovým slovům“ jako „ano“ nebo „ne“, neexistují pro něj citové výrazy „kladný“ a „negativní“, „strach“ či „radost“. Všechno záleží na tom, kolik energie do své myšlenky vložíme. Často se třeba stává, že na něco pomyslíme a přitom se polekáme. Byl to strach tak silný, spojený s tak mohutným energetickým zábleskem, že i když se nám ta myšlenka mihla v hlavě asi tak na desetinu vteřiny,

Vesmír ji zachytil jako příkaz, který nemůže nevyplnit.

Zamyslete se nad způsobem, kterým myslíte

Častý je kupříkladu tento způsob…

«Je těžká doba, dobrou práci člověk sežene těžko, těžko ušetří na byt, ten si prostě nemůže koupit».

A následují úvahy žalující na zpackaný život, stěžující si na ženy či muže, příbuzné a všechny kolem, vůbec všechno je špatné a určitě jiné, než bych si přáli.

Vesmír vám poskytne přesně to, co jste si objednali: «těžkou dobu», «těžko sehnat práci», «těžko si ušetřit na byt», přisune vám na dosah ruky „příbuzné a partnery, kteří všechno dělají špatně“ a na stříbrném podnosu vám dodá „zpackaný život“.

To vy sami vytváříte program, podle kterého pak žijete.

Co podniknout, abychom změnili život k lepšímu?

Ve změně nám často brání slovo «kdyby», které žije v naší minulosti i přítomnosti a které s sebou vláčíme i do budoucnosti.

Zastavte se. Zkuste si představit, že žádné «kdyby» jste nikdy v životě neznali.

Odpovězte si poctivě na tyhle otázky:

Co doopravdy chcete?

Co vám umožní žít v harmonii a štěstí?

Kdybyste měli kouzelnou hůlku, co byste pro sebe udělali?

Představte si svou novou radostnou budoucnost.

O čem sníte?

Co byste chtěli získat za rok?
A nezapomeňte, že Vesmír plní naše přání výměnou za lásku, kterou chováme ve svém srdci. Je jedno ke komu nebo k čemu – k přírodě, živým bytostem, práci nebo nějakým lidským výtvorům.Čím více je ve vás lásky, tím rychleji se plní, co si přejete.

Dovolte si na chvíli snít. Představujte si, že vaše přání už se splnila. Poděkujte osudu, že vás udělal takovými, jací teď jste. Děkujte Vesmíru plnícímu vaše přání, děkujte Bohu za to, že stvořil tak nádherný svět, děkujte mamince a otci, že vás do tohoto světa přivedli a děkujte i sami sobě za to, že jste se narodili a že jste.

Nemáte-li koho milovat a komu děkovat – což se může stát lidem, kteří měli neobyčejně těžký život a nezbyla jim víra v Boha ani ďábla, ani v lidi, ani v sebe sama – tak tedy patříte-li k nim, seberte alespoň kamínek na cestě a každý den děkujte jemu. Ať se vaší lásky a vděčnosti dostává kamínku, hlavní je, aby se do vašeho srdce vrátila schopnost milovat. Pokud si svět vaši lásku nevysloužil, milujte ten kamínek.

Stihli jste autobus — děkujte kamínku. Někdo se na vás usměje – pohlaďte kamínek.

Naučte se myslet pozitivně

Poučte se u marketinku: jeho pracovníci předem popisují kladný scénář vývoje nějaké prodejní kampaně. Jestliže v tento scénář uvěří celá společnost, úspěch je zaručen. Funguje to! Vymyslete pro sebe nový život, ve kterém nemá místo smutek a žal.

Uvědomte si, že vy jste ten kouzelník, všechno záleží na tom, jak jste naladěni. Zodpovídáte za svůj osud a máte dost sil, abyste ho změnili k lepšímu.

http://www.zdravi4u.cz/astro-vesmir/8065-vesmir-plni-vsechna-prani-staci-si-jen-rict