Zdravím všechny čtenářky a čtenáře. Opět jsem se na krátkou dobu vrátil na tadesco, a to kvůli hodně důležitým dotazům z vašich mailů. Byl jsem požádán o vysvětlení (potvrzení či vyvrácení) následujícího videa (ODKAZ), o žabičkách na obalech a o přístroji BICOM.

Ve videu vystupuje už na první pohled pochybná osoba, která se tváří jako odborník na všechno, a jak jsme zjistili, naprosto ničemu nerozumí, lže a dle našeho názoru cíleně a záměrně zavádí lidi do slepé uličky. Veškeré důkazy doložíme. Chudáci, kteří jeho videa sledují a ztrácí tak zbytečně čas vymýváním mozku dalším rádoby odborníkem na všechno.

Věděl jsem, koho mám oslovit. Vzhledem k mému maximálnímu vytížení jsem požádal lékařku z našeho týmu jestli by mohla oslovit bývalého přítele ve Francii, se kterým je neustále v kontaktu a o kterém vím, že se právě zmíněným výzkumem na principu rezonancí zabývá. Je to lékař, už bývalý.

Na moji prosbu o názor poslala kolegyně z našeho záchranného týmu zmíněnému příteli do Francie dotaz. Na odpověď nemusela dlouho čekat. Odpověď dávám na tadesco s veškerými podrobnostmi. Všichni se budete asi divit a možná objevíte nové světy a možnosti, které jste doposud neměli. Odpověď z francouzštiny jsem pro vás přeložil a s radostí publikuji (terezce děkuji za korekturu).

Écoutez-moi, dobrý den, od kolegyně jsem dostal odkaz na video, abych se vyjádřil k přístroji BICOM, popřípadě k žabičkám na obalech potravin. Byl jsem lékařem, ale vystoupil jsem z lékařské komory a pomáhám lidem více než 15 let alternativní cestou. Alopatická medicína, jak jsem sám poznal, je z velké části podvod. Neměl jsem na to žaludek, a proto jsem se za titul MUDr. styděl. Nyní pracuji ve skupině, která pomáhá lidem alternativními přístroji a jsem zde velmi spokojen, protože výsledky jsou skvělé. Nejen s BICOMEM, ale i s jinými přístroji na principu rezonance. Mají neuvěřitelné využití. Tak pojďme na to.

Nechtěl bych zacházet do podrobností, kterým laik nerozumí, a proto se vyjádřím srozumitelně a stručně s veškerými důkazy. V soukromě financovaném výzkumném týmu, kterého jsem také členem, se snažíme celkem úspěšně pracovat na odstraňování šedých a zelených zákalů v oku pomocí rezonance (to vše bez invazivní metody) a také odstraňování jakýchkoliv nádorů pomocí této metody. Hlavně neoperovatelných nádorů v mozku. Dále pracujeme na vývoji srůstání nervů též neinvazivní metodou, povolování spastických stavů, regeneraci mozku, šišinky mozkové (odstraňování nánosů na šišince pomocí rezonance trvá jen několik minut), srůstání míchy při autonehodách a mnohé jiné. Jedná se o veškeré poruchy na lidských tkáních a orgánech.

Dotyčný ve videu, které jste mi zaslali (viz odkaz výše) ani neví, že přístroj byl a je zařazen a povolen i v klasické medicíně. BICOM, který byl původně vyvinut v Rusku, používá již mnoho lékařů na celém světě. A to s velkým úspěchem. Za 15 let máme spoustu uzdravených lidí, což alopatická medicína nemůže tvrdit. Neodstraňuje následky, ale jde na jádro věci. S úspěchem léčíme problémy s prostatou, rakovinou prostaty a jiné, dále skoro všechny alergie, problémy, se kterými si klasická medicína neumí ani poradit a pacienty posílá k psychiatrům či psychologům s jejich problémy. Naprosto nesprávně.

Neúspěšný mladík, asi zaprodaný „týpek“ ve videu tvrdí, a to nejen dle mého názoru, naprosté nesmysly. Je to také názor tří kolegů, se kterými jsem video zhlédnul (zajímají se i o takové věci). Video je přehlídka nekompetentnosti a žvástů vytvořených asi pro nějakou společnost, která ho platí, aby mezi lidi šířil bludy a odváděl pozornost od podstaty důležitých skutečností a faktů. Odbornost mladíka v českém videu je na zcela nulovém podkladě. Zde potvrdil svoji „inteligenci“. Dotyčný se vůbec nemohl zabývat rezonancí a neví, že celý vesmír a hlavně lidské tělo je založeno na principu přenášení dat pomocí rezonance. Kdyby tomu tak nebylo, nejen, že by neexistoval, ale nic by neslyšel, neviděl, necítil atd. To vše je totiž rezonance. Slovo rezonance je mu naprosto a absolutně cizí. Snad ani tento zaprodaný „primitiv“ neměl ve škole fyziku či do školy nechodil. Neví, že kdyby nefungovala rezonance, tak by on sám, jeho kreatura, nemohla žít a nic by tady neexistovalo!! Je to základní princip funkce čehokoliv. Asi záměrně zavádí lidi do slepé uličky, kteří materii nerozumí a pouští se na velmi tenký led.

„Týpek“ by se mohl podívat na následující videa, kde je vysvětlena podstata rezonance, která je mu naprosto, ale naprosto cizí. Musím znovu zdůraznit, že o fyzice nemá ani nejmenší ponětí.

Zde můžete vidět rezonanci vody ve vzduchu pomocí zvuku (ODKAZ).

Zde je vidět, že skleničku na víno můžete rozbít i lidským hlasem. Prosím podívejte se od času 7:37, jinak je to velmi šikovný a bádavý chlapec a nenechal se odradit prvním neúspěchem (ODKAZ) – Comment casser un verre avec sa voix – Crystal Crash Challenge.

Tady máte podobné video, kde rozbíjí skleničky pomocí rezonance jeho vlastního hlasu (ODKAZ).

Zde rozbíjí skleničku pomocí rezonance z reproduktoru (od minuty 1:20) (ODKAZ).

Profesor předvádí nucenou rezonanci na skleničce a její destrukci (Best Demonstration of Resonance -MIT professor demonstrates how glass breaks due to forced resonance) (ODKAZ).

A pomocí nucených rezonancí do lidského těla se dají dělat NAPROSTÉ, ZATÍM PRO LIDSTVO MNOHÉ SKRYTÉ ZÁZRAKY A DIVY. Malá ukázka takovýchto divů je právě rezonanční přístroj BICOM a další rezonanční přístroje založené na podobném principu.

Na základě principu skalárních polí a nucené rezonance v lidském těle, jsou založeny veškeré MedBed, se kterými se také zde zabýváme už přes deset let, ale o tom nemohu psát (zatím). Jedná se o TOP SECRET data a nesmím nikoho ohrozit. Děkuji za pochopení.

Zde uvádím jenom malou ukázku toho, co už bylo poodhaleno. Ano, mohu tvrdit, lidstvo (lidé) se má na co těšit a má před sebou skvělou budoucnost.

Sám bych to nesměl uvést, protože jsme zavázáni mlčenlivostí, ale zde někdo něco málo poodhalil. Výsledky jsou gigantické. A to na základě jednoduché rezonance. Prosím video si několikráte zhlédněte (a radši stáhněte), než bude smazáno z Youtube. Pokud neumíte francouzsky či anglicky, prosím zapněte si titulky ve vašem jazyce. Má název: On A Enfin Trouver La Fréquence Magique (Ça Va Révolutionner Notre Futur) (ODKAZ). Zde v angličtině (ODKAZ).

Další dotaz od vás byl ohledně žabiček na potravinových baleních. Protože vlastníme soukromou a špičkově vybavenou laboratoř, provedli jsme si sami rozbory těchto potravin. Mohu potvrdit, že se nejedná o konspirační teorie, ale o tvrdou realitu dnešní doby. Jedů a broučků v těchto p-otravinách je víc, než si lidé myslí. Nebudu dále rozebírat, jenom potvrzuji pravdivost těchto zpráv.

Dále jsem byl požádán, co si myslím o tomto videu, které mi bylo zasláno. Každá lidská bytost má na vše jiný názor. Náš názor (tři kolegové a můj, všichni se shodujeme, čili 4:0) je, že dotyčná osoba, která video nahrála, by měla tento paskvil stáhnout, smazat a omluvit se lidem, kteří video viděli, za vše, co jim mohla způsobit bud záměrně či nevědomě svoji vlastní hloupostí. Sám na sebe odhalil, že nemohl žádného půl roku diskutovat s vědci rozumějící tématu BICOMu a rezonance, kteří by nic takového nemohli nikdy potvrdit. Je to sprostá lež a výmysl. Dle mého názoru je placen někým, kdo stojí proti lidstvu a nemá zájem o jeho uzdravení, ba naopak.

Pokud dotyčný můj komentář a článek uvidí a má charakter (koule jak se mezi lidmi lidově říká) a svědomí, měl by se všem lidem, kteří video zhlédli, omluvit v dalším videu.

Pokud to neudělá, podílí se na zločinech proti lidem. Pochybuji, že taková videa točí jen ze své naivity a nevzdělanosti.

Přeji všem všechno nejlepší, rozešlete svým známým a přátelům. Rád bych se podepsal svým pravým jménem, ale pochopte, že při tomto výzkumu to není zatím možné. Bylo mi sděleno, že moje vyjádření bude publikováno na webu tadesco.org (tadesco.news), za což jsem velmi rád a přidávám si ho do záložky oblíbených. Je málo webů, které se zajímají o skutečnou pravdu. Děkujeme za pochopení ještě jednou a s kolegy z top secret výzkumu ve Francii vám přejeme vše nejlepší a hlavně správně nastavený chod vašich orgánů.

***** **** ***** ****

Potud odpověď odborníka, který tématu skutečně rozumí. Tímto vás vážení čtenáři tadesca žádáme o zaslání lidem, kterým máte zájem skutečně pomoci a rozšířit pravdivé vědění o lidských bytostech. Bio-robotům a hluboce systémovým osobám je zbytečné cokoliv zasílat.

…..s pozdravy ze zasněžených hor carsten a jeho tým….

ps: Pokud máte možnost jít k lékařům, kteří mají BICOM, nebo do studií, která ho aplikují, tak tam rozhodně jděte. Je lepší, než jakákoliv invazivní léčba, a diagnostika je přesná a bezbolestná. Určitě ho všem doporučuji.

carsten

https://tadesco.org/varovani-pred-sarlatany-a-podvodniky-z-internetu/