Upozornění pro čtenáře: Příští tři reporty budou předem napsané, abych si mohl dopřát pravidelný digitální detox a půst v Kanadě. Pokud nedojde k nějaké neočekávané události typu černá labuť, pravidelné zprávy budou pokračovat 22. srpna. Vážím si vašeho pochopení a podpory.

Někdy je důležité ustoupit od každodenního boje o planetu Zemi a podívat se na celkový obraz. Zde jsou důkazy jasné. Planeta Země směřuje k nějaké události typu kambrijské exploze a temné síly se tomu snaží zabránit. Jinými slovy, máme co do činění s něčím mnohem důležitějším než jen s politickým bojem 21. století. (Pozn. př.: Kambrijská exploze, zvaná též biologický velký třesk, označuje časový úsek přibližně před 539 miliony let v období kambria.)

Abychom pochopili, o co jde, podívejme se znovu na kambrickou explozi. Přibližně 3,5 miliardy let byl život na Zemi mikroskopický. To, co bychom byli schopni spatřit pouhým okem, by byly hnědé šupiny nebo možná rohože řas. Pak náhle, asi před 530 miliony let, explodoval makroživot. Oceány se zaplnily oslnivou rozmanitostí forem života, které byly bilionkrát větší než cokoli, co existovalo předtím. Byl to evoluční ekvivalent velkého třesku.

Nyní stojíme před podobným typem evolučního velkého třesku. Důvodem je to, že se lidé naučili ovládat a usměrňovat životní sílu. Nyní máme technologii, která nám umožňuje využívat základní genetické stavební kameny života k vytváření nových forem. Jsme také blízko dosažení nesmrtelnosti a superschopností.

Například nyní můžeme vzít obyčejné kuře a několika genetickými úpravami z něj udělat tvora podobného „tyrannosaurouvi rex“, který váží mnoho tun. Zda chceme nebo nechceme vytvořit lovecké rezervace plné zmutovaných kuřat T. rex, je jiná otázka; podstatné je, že nyní máme moc takové věci dělat.

Můžeme také změnit své vlastní geny tak, abychom měli sílu mravence, oči orla, radar jako netopýři, sonar jako delfíni, elektrické smysly úhoře atd. Můžeme se také stát prakticky nesmrtelnými. Všichni bychom se tedy mohli stát nesmrtelnými superbytostmi. To není sci-fi, to je nyní skutečně možné. To znamená, že potřebujeme otevřenou debatu o tom, co s touto nově objevenou božskou mocí, kterou máme, dělat. Přinejmenším věřím, že většina z nás by raději žila mnohem déle než nyní. 

Standardní argument, který slýcháme proti nesmrtelnosti, je, že „planeta by se přelidnila. To je lež. Především, kdybychom v současné době dali každému člověku farmu pro samozásobení v čínském stylu, vešli bychom se s celou populací Země do státu Texas. Také bychom díky potlačeným energetickým technologiím mohli vytvořit celé nové ekosystémy v pouštích, zmrzlých pustinách a v podzemí. Nemusíme se ani odvolávat na „volnou energii“. Lze to provést například pomocí vodíku získaného z vody s využitím sluneční energie. To znamená, že bychom mohli uživit mnohonásobně více lidí – žijících v souladu s přírodou – než nyní, i kdyby nám bylo zabráněno kolonizovat vesmír.

Něco nebo někdo se tomu však snaží zabránit. Když se podíváme na to, co se s námi děje, zejména na Západě, v posledních dvou letech, vidíme, že se jistá mocná skupina snaží pozměnit naše geny pomocí vakcín, které z nás mají udělat domestikovaná zvířata. Jak se kdysi slavně pochlubil Henry Kissinger: „V budoucnu bude pro obyčejné lidi stejně nemožné vzbouřit se proti nám, jako je pro ovce nemožné vzbouřit se proti farmáři“. Bojujeme proti kmenové skupině, která si chce monopolizovat schopnost stát se nadčlověkem. Chtějí, abychom my ostatní měli krátký, nevědomý život v nevyhnutelném a trvalém otroctví.

Jinými slovy, lidstvo se nachází na křižovatce. Buď budeme se vydáme cestou trvalého zotročení, nebo se povzneseme na zcela novou úroveň existence. Nikdo, koho znám, se nechce stát hospodářským zvířetem žijícím v nelidských podmínkách, takže máme před sebou boj.

Abychom porazili psychopaty na vysoké úrovni, kteří nás ovládají, podívejme se, co nám forenzní, na faktech založené vyšetřování může říci o tom, kdo nebo co se snaží zabránit nové kambrické explozi.

Proto se chci podělit o své vlastní přímé zkušenosti (ve prospěch mnoha nových čtenářů, kteří o tom možná ještě neslyšeli) s touto zlovolnou entitou, která se snaží zabránit lidstvu v rozvoji.

Můj vstup do tajného boje o planetu Zemi začal, když jsem si přečetl zprávy OSN z 90. let, podle nichž by se chudoba a ničení životního prostředí mohly zastavit do roku 2000. Podle těchto zpráv stačilo 200 miliard dolarů ročně na ukončení chudoby a 400 miliard dolarů ročně na zastavení ničení životního prostředí.

Uvědomil jsem si, že toho lze dosáhnout přesvědčením Japonců, aby jednali. Japonsko sedělo na 7 bilionech dolarů, které od konce druhé světové války vydělalo na vývozu automobilů, televizorů atd. do zbytku světa. To znamenalo, že by mohli skoncovat s chudobou, zastavit ničení životního prostředí a ještě by jim zbylo 6,4 bilionu dolarů na kolonizaci vesmíru nebo na cokoli jiného.

Proto jsem se začal snažit přesvědčit Japonce, aby své peníze utratili za tímto účelem. Jako šéf asijsko-pacifické kanceláře časopisu Forbes jsem pravidelně vystupoval v hlavním vysílacím čase japonské televize. Když jsem však začal mluvit o tom, že se Japonsko rozhodlo utratit své vlastní peníze na záchranu planety, dostal jsem se na černou listinu. Televizní producenti mi řekli, že mě chtěli, ale že dostali příkaz, abych tam nevstupoval.

V Japonsku černou listinu vytvořila vláda Džuničiró Koizumiho, jeho nohsledi Isao Iijima z japonské rozvědky a ministr financí Heizo Takenaka. Když jsem začal odhalovat tyto vysoce postavené zločince v japonské vládě, řada japonských novinářů mi řekla, že kdyby Japonec informoval o takových věcech jako já, už dávno by mě zabili. Je dobře zdokumentováno, že okupanti Japonska od druhé světové války využívali japonské organizované zločinecké gangy k vraždění disidentských novinářů, politiků atd.

Abych se pokusil pochopit, co se skutečně děje, získal jsem zdroje v japonských organizacích ninkyo (obvykle se jim říká jakuza, ale to je hanlivé označení). Řekli mi, že smějí zabíjet pouze Japonce a že jsou podřízeni CIA a Mossadu.

Každopádně skutečný výlet do králičí nory začal poté, co jsem začal informovat o tom, že Takenaka předal kontrolu nad všemi japonskými společnostmi kótovanými na burze zahraničním „supím fondům“. Forenzní vyšetřování ukázalo, že tyto fondy byly – prostřednictvím nadací – ovládány lidmi jako Rockefellerové a Rothschildové. V té době (v letech 2004 až 2006) nebyla na celém internetu ani zmínka o skutečné moci těchto loutkovodičů. Našel jsem jedinou větu na izraelském diskusním fóru, kde se psalo, že „kolují zvěsti, že Rothschildové přispěli ke vzniku Izraele“.

Když jsem dostal příležitost udělat s Takenakou rozhovor (myslel si, že je to kvůli propagaci jeho knihy), konfrontoval jsem ho s faktem, že předal kontrolu nad všemi japonskými společnostmi kótovanými na burze Rockefellerům a Rothschildům.

Tehdy jsem otevřel Pandořinu skříňku. Takenaka (který byl nedávno v Davosu) za mnou později poslal samozvaného nindžu zabijáka. Řekl mi, že dostanu místo ministra financí Japonska, ale pouze pokud budu souhlasit s plánem na vyvraždění 90 % světové populace. Vysvětlil mi, že je to nutné kvůli „ochraně životního prostředí“ a že jelikož války nezabíjí dost lidí, použijí tentokrát nemoci a hladomor (mám to nahrané). Kdybych s tím nesouhlasil, zabili by mě, dodal. Tento samozvaný vrah mi později – s velkým osobním rizikem – předal magnetofonovou nahrávku, na níž stálo, že lidé, kteří stojí za tímto spiknutím s cílem zabít 90 % lidstva, jsou „Siónští mudrci“.

Přibližně v té době se na mě obrátil také Kaoru Nakamura, bratranec císaře Hirohita, a předal mi videonahrávku, na níž byly důkazy, že 11. září byl inside job (práce zevnitř, Američanů) . Tehdy jsem si pomyslel, že to je ta „antisemitská“ konspirační teorie, o které jsem četl v New York Times.

Když jsem se však nakonec nechal přesvědčit, abych se na důkazy podíval, bylo zřejmé, že události 11. září bylo spiknutí. Jako vystudovaný novinář jsem začal sledovat stopu důkazů až k jejich zdroji.

Zkrátka a dobře, vyšetřování mě přes Heizo Takenaku a jeho spojku Henryho Kissingera dovedlo přímo k Davidu Rockefellerovi. Když Rockefeller přijel do Japonska propagovat japonský překlad své autobiografie, podařilo se mi získat rozhovor. Zřejmě si myslel, že to zařídili jeho lidé, aby propagovali jeho knihu.

Po rozhovoru s Rockefellerem se objevila celá plejáda tajných společností a skupin. Gnostičtí ilumináti za mnou poslali Sašu Zarika alias Alexandra Romanova. Zarik řekl, že ho naverboval bývalý šachový šampion Bobby Fischer. Tato skupina rekrutuje 6 000 vlivných lidí z každé generace, kteří nepatří ke starobylé vládnoucí pokrevní elitě. Řekl, že jejich skupina je zodpovědná za americkou, francouzskou a ruskou revoluci. Společným rysem těchto revolucí byl útok na pokrevní aristokracii. Jejich vliv se projevuje zejména v meritokratických organizacích, jako je americká armáda, a mezi miliardáři. Proto je dobré hádat, že lidé jako Elon Musk a Jeff Bezos jsou jejich členy. Gnostičtí ilumináti mi řekli, že tentokrát uspořádají světovou revoluci.

Pak mě prostřednictvím Lea Zagamiho oslovili zednáři z lóže P2. Řekli mi, že posledních 26 tisíc let vládnou planetě na základě spiknutí, které jim daly mimozemské bytosti. Tento plán byl kalibrován podle pohybů Měsíce a planet. Zagami řekl, že plán vypršel v roce 2012, ale po tomto datu se vládci rozhodli, že se budou sami přizpůsobovat, aby se udrželi u moci. Tato skupina tvrdí, že ovládá Vatikán, mafii a světový komunismus. Řekli, že se zbaví premiéra Silvia Berlusconiho a papeže Ratzingera, a také to udělali.

P2 také uzavřela dohodu s asijskými tajnými společnostmi. Slíbili, že v roce 2008 dosadí ve Spojených státech k moci černého komunistu výměnou za pokračující financování z Asie. To vedlo k dohodě o použití 700 tun asijského zlata k vytvoření dluhopisů krytých zlatem v hodnotě 750 000 tun. To vedlo k vytvoření 23 bilionů dolarů, které udržely americkou korporátní vládu nad vodou až do roku 2020, kdy prostředky došly.

P2 také stojí za útokem na Japonsko ve Fukušimě 11. března 2011. Ten byl využit k tomu, aby Japonsko donutilo odevzdat 7 bilionů dolarů, které vydělalo od druhé světové války.

V průběhu let se objevil celý dlouhý seznam dalších skupin, včetně: Dračí rodiny, japonského spolku Třínohých vran. Mossad, CIA, NSA, ruská FSB, MI6, Rudá svastika, různé čínské tajné spolky, Rudý drak (komunistická Čína), Modrý drak (starobylý středostavovský cech vrahů) tajné vesmírné síly USA atd.

Ve všech případech jsem se skutečně osobně setkal s představiteli těchto skupin, kteří mi poskytli jasné důkazy, že jsou skutečné a mocné.

Tyto skupiny nyní vytvořily Alianci s cílem osvobodit planetu Zemi a iniciovat novou „kambrickou explozi“. Skupina známá jako chazarská mafie, která chce zabít 90 % lidstva a zotročit zbytek, nyní bojuje o své přežití.

ChM se tedy nyní zoufale snaží uskutečnit svůj plán na zabití 90 % lidstva pomocí událostí, jako je pandemie (plandemie), očkovací kampaň, uměle vyvolaná potravinová krize, válka na Ukrajině atd.

Aliance se brání tím, že loví agenty ChM a organizuje mezinárodní bojkot Spojených států a dalších zemí, které jsou stále pod vládou ChM.

Příští týden se ponoříme do aspektu této války na bázi Akta X.

Zdroj: benjaminfulford.net

Převzato: https://tadesco.org/valka-o-planetu-zemi-povede-k-novemu-velkemu-tresku-aliance-nadale-lovi-agenty-chazarske-mafie/