V Římě je klíč na odblokování planetární karantény ale nevědomá část lidstva což je cca 80 procent lidí na světě to neví. Tito lidé, což je stále většina, nemají ani ponětí o tom co se na Zemi děje a co s námi dělali tisíce let. Hnutí odporu osvobozuje Zemi za asistence galaktické konfederace.

Temné síly cítí svůj konec a proto se brání jako nikdy předtím. V poslední dny se dějí na světě podivné věci a také energie jsou podivné. Manipulují plazmatickými anomáliemi i wortexmi. Síly světla jsou nad námi na pomoc v takovém počtu, že si to nevědomí lidé vůbec nedokáží představit. Přišli na pomoc všechny centrální nám nakloněny rasy. Věty nevědomých lidí typu: to je blbost, jsi nemocný, kravina, kdyby zde byly tak se ukáží atd. neobstojí.
.

Primitivové s duchovní slepotou a nízkými vibracemi zůstanou navždy primitivní. Mimozemšťané se nemohou ukazovat přímo až do doby dokud nenastane přímá událost. To bude tehdy pokud zničí karanténu velmi nebezpečné plazmatické anomálie, které jsou nad naši Zemi namontované již 26 000 let. Všichni jsme rukojmí temných sil. Nikdo z lidí co není moudrý a někteří jsou navíc sprostí neví, co se zde děje. Nevědí co jsou ARCHONTI ani jakou mají sílu a moc. Hlavně nevědí jaké mají technologie. Milovaní bratři a sestry. Každý z vás je velmi důležitý a vzácný. Každý z vás má neskutečnou sílu jen o tom nevíte. Celý život jste žili v temnotě a manipulaci.

.

Přes jejich systém vás naprogramovali a vedly vás k životu, kdy ani nevíte co děláte a myslíte si, že to děláte vy ze své svobodné vůle. Vysílají na vás frekvence celá tisíciletí, které vás ovládají a ničí vám tělo, orgány, i duši. Neexistuje nikdo koho se to netýká. Bez pomoci galaktické konfederace a jejich přímého zásahu není možné, aby se lidé z tohoto vězení osvobodili sami. Prosím vás nenechávejte se vtáhnout do nízkých negativních vibrací.
.

Zbavte se zla, strachu, beznaději, závisti, závislostí a hlavně sledování televizoru. Myslete pouze pozitivní a to za každých okolností. Je třeba každý den žít v lásce a jednat v lásce. Nyní se vrátím k hlavnímu bodu a to je město Řím. V Římě se nachází maticová struktura hlavního planetárního energetického viru jezuitů i Archontů. Jezuité dostávají příkazy od fyzických i nefyzických Archontů…

Zbastarděná satanská mafie měla až do teď celou Zemi pod svou kontrolou

Takže archonti ovládají takto Vatikán přes jezuity. A Jezuité dávají příkazy Rothschildům a spol. Matice o níž je řeč se nachází v Římě na místech: Chiesa del Gesu, Palaz Colonna a Palaz Doria – Pamphij. Řím je věčné město, které vytvořila Bohyně. Ona nikdy nedovolí, aby byl Řím zničen. Pozoruje ho a chrání. Pro ty, kteří nevědí kdo je Bohyně. Je to vysoce vyspělá duchovní bytost s nejvyšších dimenzí světla. Je ženské energie neboli polarity. Má přímo od Boha jako zdroje na starosti určité sektory vesmíru. Jejím úkolem je ukotvit harmonii, mír a lásku na všechna místa kde žijí bytosti. .

Řím bude brzy energeticky přeměněn a transformován. Mnozí jeho obyvatelé, co teď chodí ve stínu a v nevědomosti, vstoupí do světla. Ve fyzické rovině aktuální vůdce ARCHONTŮ nyní žije v malém provinčním městě blízko Říma. Přišel na Zemi v roce 1995 prostřednictvím portálu hluboko v podzemní vojenské základně u Verony. Přišel proto, aby zabránil procesu vzestupu a planetárního osvobození. Nikdo z lidí na světě vůbec netuší až na nějaké výjimky co se tu děje a co s námi dělají. O rok nato v roce 1996 tento vůdce ARCHONTŮ organizoval plně invazi Archontů v Kongu. Stala se tam genocida a totéž i ve státě Rwanda, která je vedle.
.

Temné síly byly už tehdy na ústupu a byly v panickém módu. Tou masovou genocidou zajistily portály a hlavní vír, přes který sem bylo možné donést posily v počtu miliard jak fyzických tak i nefyzických Archontů.  Síly temna se živí destrukcí… všichni zabití je vlastně posílili energiemi strachu… tehdy jak umírali dávali sílu archontům, kteřírý se živí našimi energiemi. Archonti pomocí nanotechnologie, časových, plazmatických anomálií posílili strukturu zakřivení časoprostoru. Oni manipulují časem i našimi realitami. Nasadili na lidi na Zemi vyspělé technologie a ty na nás působí.
.

Celých 26 000 let na nás vysílají nízké frekvence. Přesně tehdy před 26 000 lety nad Zemi i pod Zemi ve výšce 13,6 km umístili plazmatický skalární závoj. To značí, že jsme otroci v karanténě, kde je vše jimi řízené a znehodnoceny nebezpečným těžkým kvarkem což je antihmota. Do plazmy, která je okem neviditelná rozmístily topletové a strangetové bomby. Jsou to sloučeniny těžkých hustých kvarků tedy antihmoty. Víte co se stane když vybuchnou? Dokáží vyvolat teplotu 6 bilionů kelvina a úplně zdeformují hmotu, kterou známe my. Nastal by konec života a celé části sektoru vesmíru, ve kterém žijeme my.
.

Strangetové bomby jsou již zničeny silami světla. Zůstaly už jen topletové. Tento vůdce archontů nepatří přímo do italské černé šlechty, ale je s nimi velmi dobře propojen. Stejně je propojen i s jezuitskou sítí prostřednictvím tří hlavních komunikačních uzlů. Jeho úkolem je zachovat karanténní status planety Země a zabránit, aby se stala událost, která bude osvobozením lidstva.

.

Stále však zůstávají v Itálii u moci silné satanské skupiny zvané Černá šlechta. Jde o rodiny: Farnese, Orsini, Aldobrandini a Chigi. Pokud si někdo myslí, že Rothschildové nebo Rockefelerovci mají skutečnou moc tak se velice mýlí. Jsou sice důležití a mocní, ale jsou jen loutky v jejich rukou. Farnesovská rodina je hlavním architektem Cabal. V roce 1540 vytvořili jezuity s pomocí rodiny Borgia. Ihned poté postavili svůj první Pentagon v Carprarole u Říma. Ve své mapové místnosti v budově formovaly osud světa během 16. a 17. století.

Palác rodiny Farnese
Mapová místnost rodiny Farnese

Víte co je na jejich mapě zajímavé? To, že mapa ze 16. století zobrazuje Antarktidu, která byla oficiálně objevena v 70. letech. Toho času se rodina Farnese rozhodla použít Jezuitu jménem Adam Weishaupt na vytvoření Iluminátů. Udělali to tak, aby zároveň pozvedli moc rodiny Rothschildů. Rodina Farnese si takto přesunula sídlo moci do Washingtonu, DC. Vybudovali si tam svůj druhý Pentagon. Jen pro zajímavost, momentálně žijící člen rodiny Farnese, který se jmenuje Lary Farnese je senátorem v Itálii. Rodina Orsini má zas velmi silné spojení s plazí rasou Reptiliánů.
.

Oni jsou hlavním spojovacím článkem mezi fyzickými a nefyzickými Archonty. Orsini vytvořili pakt mezi plazí rasou a římsko-katolickou církví. Obyčejní věřící a obyčejní kněží jsou jen nevědomé primitivní, zmanipulované, slepé loutky. Vůbec netuší kdo je na nejvyšších postech Vatikánu a jezuitů. Kdyby to věděli nikdo by nechodil do kostela, aby se nechali manipulovat a programovat největšími psychopaty tohoto světa, kteří vraždí lidstvo a páchají na něm fyzické i duševní genocidy.
.

Vatikán a římsko-katolická církev jsou největší bastardi jací kdy existovali. Vládne tam okultní satanismus, pedofilie, kanibalismus a nekrofilie. Rodina Orsini měla dlouhou dobu hlavní portál v podzemních tunelech pod Pitigliano. Tento systém tunelů procházel až k Orvieto. Tam uložili všechno vatikánské zlato. Orsini ztratily mnoho ze své moci v roce 2010. Síly světla jim zničili hlavní plány. Proběhla tehdy důležitá operace sil světla s kódovým označením Mission Blue Shield.
.

Rodina Aldobranini obsahuje členy původní skupiny padlých andělů, která se rozhodla odpojit od zdroje, čili od Boha před miliony let. Mají ve svém vlastnictví tajné dokumenty o existenci Atlantidy a fragmenty rituálů atlantských tajemných škol. Tato rodina si uvědomuje naplno důležitost energie Bohyně. Všechny důležité skutečnosti o této rodině budou po osvobození planety naplno zveřejněny. Tyto informace překvapí mnoho lidí na světě. Nyní nelze s taktických důvodů tyto informace zveřejnit. .

Rodina Chigi jsou bankéři pro jezuity a kontrolují banku Monte del Paschi de Siena. Východní aliance v čele s Čínou a Putinem jim narušují všechny finanční machinace. Všechny tyto rodiny rychle ztrácejí sílu a tím ztrácí sílu i celá Cabala, za kterou oni stojí.

V Římě bylo uloženo 19 vzácných kamenů Cintamani hnutím odporu na pokyn galaktické konfederace. Cintamani je kámen z vesmíru z oblasti Síria…

Ukotvené kameny Cintamani v Římě byly strategicky rozmístěny. Každý jeden je na správném místě.
Jiné kameny Cintamani byly uloženy v Benátkách a jinde po Itálii. Budou ukotvovat energii Bohyně a silné světlo, které sem přichází z galaktického centrálního slunce. Na závěr jen tolik, že náš geniální Putin ví co dělá. Od doby, kdy má více osobních styků s Plejáďany a zbytkem galaktické konfederace dostává od nich pokyny a strategie jak zneškodnit satanisty čili Vatikán, jezuity, Černou šlechtu a prakticky celou Cabal. Putin je génius a výjimečný stratég, který nemá na tomto světě mezi politiky žádnou konkurenci.

.(Poznámka redakce: spojenci v tomto boji, kteří jsou všichni vyjímeční – Trump, Putin, čínský prezident a ministerský předseda Indie)…
.

Bratři a sestry, pokud vydržíte brzy budeme svobodní. Světlo zvítězí !!! Musíme probudit každé spícího člověka na zemi a uděláme revoluci světla jaká tu nebyla v historii vesmíru. Každá bytost, která se probudí má energii jaká ničí temné síly a jejich plány. Hlavně má taková bytost již jinou polaritu a jiné vibrace než když dosud žila v nevědomosti.

Zdroj

Převzato:  https://qanon.sk/v-rime-je-kluc-na-odblokovanie-planetarnej-karanteny-to-by-viedlo-k-oslobodeniu-7-miliard-utyranych-otrokov-zijucich-v-biede-vo-vojnach-v-nevedomosti-a-hlavne-v-babylonskom-financnom-otroctve/