Právníci a bankéři připravují dokumenty pro nový mezinárodní systém, který bude postupně zaváděn od letošního podzimu až do roku 2025. Tato práce je nutná, protože pokud nebudou detaily řádně propracovány, vzniknou obrovské problémy, které se budou nabalovat na rozsáhlé změny ve světě. Toto dolaďování vyžaduje čas. Je však třeba jasně říci, že nepůjde o předání moci jedné tajné skupiny druhé, nový systém bude předán lidem, aby “pokorní zdědili zemi”.

Satanský “světový řád založený na pravidlech” se mezitím bude nadále hroutit. To znamená, že zažijeme mnoho turbulencí, protože poslední satanisté se zoufale snaží udržet si kontrolu nad planetou a vyhnout se soudům za válečné zločiny.

Posledním projevem toho byla vražda íránského prezidenta Ebrahíma Raisiho a jeho společníků. Několik izraelských a dalších známých zdrojů nyní uvádí, že šlo o atentát spáchaný izraelským Mossadem.

Íránský nejvyšší vůdce Alí Chameneí prohlásil, že “pokud najdeme důkazy, že se Izrael podílel na havárii vrtulníku íránského prezidenta, odpovíme tak, že si to Izrael a jeho spojenci nedokážou představit”.

Po Raisiho smrti bude podle íránských zdrojů příštím nejvyšším vůdcem pravděpodobně syn Alího Chameneího, Mojtaba Chameneí. To znamená návrat k dynastické vládě v Persii. O tom, čí dynastická vláda to bude, se však teprve rozhodne.

Je zřejmé, že jde o další zoufalý pokus satanistických sionistů rozpoutat třetí světovou válku s cílem vyvraždit většinu lidstva. Nezapomeňte, že Chamejní byl instalován Rothschildy, aby sehrál svou roli v jejich plánované válce Gog (Šanghajská organizace pro spolupráci) proti Magog (G7) Armageddon.

V rámci tohoto plánovaného představení zaslal brigádní generál Esmail Qa’ani, velitel jednotek Quds Force íránských Strážců islámské revoluce (IRGC), varování Velké Británii, Německu a Francii poté, co tato trojice minulý měsíc nasadila svá válečná letadla na obranu izraelského režimu proti odvetné operaci, kterou Írán zorganizoval. Jinými slovy, jelikož Izraeli bylo zabráněno v zahájení totální války s Íránem, pokusí se místo toho využít evropské země.

Podle zdrojů z Pentagonu se místo toho stane to, že Izrael přestane být státem a izraelské loutky budou odstraněny. “Nyní se nacházíme v závěrečné hře pro Netanjahua a jeho blízké spolupracovníky,” říká zdroj a dodává: “Persie se může vrátit k dynastii Pahlaví. Připravuje se korunní princ Rezá Pahlaví. Spolupracuje s Aliancí Bílých klobouků.”

“Peršané se rozhodně odklánějí od současných vládců,” říká zdroj.

Odklon od současných vůdců je nutný i ve většině západních zemí. To znamená, že armáda s Bílými klobouky musí ještě hodně uklízet, než začne fungovat nový finanční systém a nová mezinárodní architektura.

Toho nelze dosáhnout pod současným vedením Západu. Jako příklad lze uvést falešného kanadského opozičního vůdce Pierra Poilievra, který lže o Izraeli. Co říkáte na jeho prohlášení, že Židé tam žijí již 3 000 let? Je to lež. Jedná se o zemi Judea. Nezapomeňte, že Poilievre byl podplacen penězi ukradenými Kanaďanům prostřednictvím podvodných PCR testů. Je jisté, že je také vydírán. Totéž samozřejmě platí i pro masového vraha očkovacích látek Justina Castrudeaua.

Lidé na Západě by si měli uvědomit, že holocaust byl masovou obětí Satanovi, aby byla nastolena Satanova vláda nad světem. Chrám, který satanisté plánovali postavit, měl být místem lidských a zvířecích obětí. V rámci svého plánu satanisté nutili Evropany s vymytými mozky do Izraele a přesvědčovali je, aby vyvlastnili a vyvraždili Judejce, které mylně nazývají Palestinci.

Tiskové prohlášení ústředního velení americké armády ukazuje, že to již nebude tolerováno. Uvádí se v něm, že s podporou amerických vojáků byla zahájena mezinárodní pomoc na podporu Judejců.

V Izraeli a USA se mezitím Židé začali probouzet. Lily Greenberg Callová, židovská zaměstnankyně ministerstva vnitra, rezignovala s tím, že Biden “má na rukou krev nevinných lidí… Co jsem se naučila ze své židovské tradice, je, že každý život je cenný. Že jsme povinni postavit se za ty, kteří čelí násilí a útlaku, a zpochybňovat autoritu tváří v tvář nespravedlnosti,” uvedla.

Probuzení Židé, jako je ona, pořádají denně masové demonstrace, na nichž požadují odvolání budoucího diktátora Benjamina „Satanyahua“. Provokace proti Íránu jeho odstranění z této země nezabrání.

Jeho odstranění bude součástí mnoha odstraňovacích prací, které je třeba na Západě vykonat, než bude zcela vyléčen ze satanského zamoření.

Jedním z příkladů je odhalení portrétu krále Karla, který svými satanistickými obrázky rozpálil internet.

Karel byl uveden do úřadu 6 měsíců, 6 týdnů a 6 dní po zavraždění královny Alžběty. Toto satirické video z jeho odhalení portrétu je v podstatě pravdivé. Přestože nám bylo opakovaně řečeno, že původní Charles je mrtvý; dokud budou světovým médiím předkládány avatary nebo počítačové výtvory, boj není u konce.

Stanice BBC také uvádí, že král Charles předal prestižní armádní funkci svému synovi princi Williamovi, což je symbolické předání štafety”. Jedná se o německý pokus o převzetí kontroly nad britskou armádou, který selže, varuje MI6.

Kate Middletonová, která byla podle přátel princezny Diany obětována Satanovi, se mezitím na Charlesově wimbledonském průvodu neobjeví. Na veřejnosti se neobjevila od Vánoc. (Jedna přítelkyně Kate v souvislosti s léčením údajné rakoviny uvedla, že „Kate si prochází peklem“. Zřejmě to ale bylo myšleno doslovně – pozn. př.)

Podle zdrojů MI6 se tvrdě bojuje za odstranění satanistů napojených na Německo od moci v Anglii a Irsku, a že se tak stane spíše dříve než později.

Krize je také v Austrálii, kde vláda právě schválila satanský zákon o digitálních průkazech totožnosti podle znamení šelmy. Ministr práce Stephen Jones říká, že je zcela “nepovinný”, ale pak nechtěně prozradí, že by ho podniky mohly “nařídit”.

Pravděpodobně v souvislosti s tím Google Cloud “omylem smazal” soukromý cloudový účet australského penzijního fondu v hodnotě 125 miliard dolarů… Přestože obnova služby začala ve čtvrtek, může nějakou dobu trvat, než se zůstatky investic odrazí v přesných číslech. (Jinými slovy: peníze jsou pryč).

Vypadá to, že Rockefellerové kromě japonských penzí rabují i ty australské, aby se udrželi na trhu.

To souvisí s očkovacími pasy a očkováním COVID-19. Vláda ví, že vakcíny zabíjejí lidi, a “záměrně brání lékařům”, aby hlásili úmrtí na očkování, varuje senátor Malcolm Roberts.

MI6 nás informuje, že jedním z hlavních satanistů v Austrálii a vysoce prioritním cílem Bílých klobouků je bývalý ministr financí Peter Costello.

Podle MI6 byl Costello odměněn pohodlnou prací ve Světové bance za to, že prozradil pokus australských speciálních jednotek zachránit Madeleine McCannovou před satanistickým obětním rituálem. McCannová byla biologickou dcerou George Sorose, která byla vychována jako zvláštní obětní “nevěsta” Satanovi. Předseda Evropské komise José Manuel Barroso a belgická královská rodina byli podle nich spolu s mnoha dalšími západními elitami zapojeni do obětního rituálu.

Bidenova administrativa v USA nyní v podstatě přiznává, že se podílí na obchodování s dětmi za účelem mučení a obětování. Guatemalský generální tajemník Ángel Pineda vede vyšetřování obchodování s dětmi na hranicích, které vedlo k razii v charitativní organizaci Save The Children, jíž dříve předsedala první dáma Jill Bidenová. Pineda tvrdí, že mu Bidenova administrativa vyhrožuje a říká, že si “zahrává s ohněm”.

Americká vláda přiznává, že od začátku Bidenovy vlády se ztratilo 85 000 nezletilých bez doprovodu, a nyní vyhrožuje vládním úředníkům, kteří to vyšetřují. To je stejné, jako kdyby přiznali, že masově vraždí děti.

Toto kdysi tabuizované téma se nyní stává všeobecně známým. Aaron Rodgers a Tucker v reflexi této skutečnosti připomínají, že Ghislaine Maxwellová byla obviněna z obchodování s dětmi „nikomu“ a pravděpodobně pracovala pro Mossad, Epstein se nezabil ve federálním vězení a hovoří o Bohemian Grove a tajných společnostech vydírajících elity naší společnosti. Normalizujte odhalování elit, které páchají zločiny na dětech. Buum!

Lidé si také uvědomují, že mnozí z jejich takzvaných vůdců jsou falešní. Falešný p-rezident Biden se v neobratném pokusu to zakrýt snaží využít výkonné výsady, aby zablokoval zveřejnění zvukových záznamů svých vlastních rozhovorů se zvláštním poradcem Robertem Hurem. Rozhovory totiž prokázaly, že ten, kdo hraje roli “Bidena”, je příliš senilní na to, aby mohl nastoupit do vězení.

Navzdory tomu zločinecká americká vláda stále předstírá, že v listopadu proběhnou volby, v nichž se Biden utká s Donaldem Trumpem.

Právě oznámili, že CNN bude v roce 2024 hostit prezidentskou debatu mezi Bidenem a Trumpem v Atlantě. Debata bude vysílána živě 27.6. ve 21:00 tamního času na CNN.

Pokud se podíváte na podrobnosti, zjistíte, že tato debata nebude mít žádné živé publikum. Jinými slovy, pravděpodobně půjde o falešnou počítačovou show s využitím herců a umělé inteligence.

Podle zdrojů ze CIA to vše má pravděpodobně odvést pozornost lidí, zatímco se chazarská mafie připravuje na nějakou “mimořádnou” událost typu “černé labutě”.

Zdá se, že ChM plánuje kromě černé labutě také nějakou „růžovou“ labuť. Americké ministerstvo zahraničí právě vydalo celosvětové cestovní varování před terorismem inspirovaným “násilím proti osobám a událostem LGBT+”. Takže se držte dál od velkých LGBT akcí, pokud se chcete vyhnout tomu, abyste se stali vedlejšími oběťmi.

Černá labuť bude pravděpodobně nějaká pandemie, která bude použita jako záminka k nastolení totalitní vlády nad Američany. Greg Reese mimo jiné uvádí, že federální vláda provádí rozsáhlou kriminální operaci, při níž zaplavuje zemi neprověřenými cizinci, rozděluje je po Spojených státech a poskytuje jim domovy a finanční podporu. Jsou jim také dodávány zbraně k prosazení plánu OSN na uzavírky pomocí nemoci X.

Donald Trump varuje, že demokraté chtějí využít ptačí chřipku ke zmanipulování voleb v roce 2024.

Tyto elity budou i nadále vypouštět biologické zbraně a plánovat naše zotročení, dokud nebudou neutralizovány.

Plánovaná pandemie v USA je jen součástí satanistického spiknutí WHO, která se pomocí “nemoci X” snaží převzít totalitní kontrolu nad světem. Jejich otrok Mitt Romney vyzývá k dalším vládním zásahům, včetně vakcín proti ptačí chřipce.

Jednání WHO o pandemické smlouvě ve Švýcarsku naštěstí nikam nevedou, protože kritická masa vlád a lidí se k nim staví s odporem. Například nejvýznamnější japonský lékař zabývající se rakovinou Dr. Masanori Fukušima říká, že očkování proti COVIDu je “v podstatě vražda”. A dodává: “Slovensko, USA, Nizozemí, Velká Británie a Japonsko jsou jen některé z národů, které důrazně protestují proti Globalistické pandemické dohodě WHO… Doufáme, že se nám podaří dostat do povědomí japonského lidu a zbytku světa…“

Jeho varování vyvolalo v Japonsku masové demonstrace. Japonské podsvětí nyní také aktivně pronásleduje prosazovatele očkování.

Zločiny ChM jsou hluboké. Například Dr. Zach Bush vysvětluje, jak farmaceutické společnosti zastavují “blokačními patenty” život zachraňující léčbu rakoviny, aby mohly nadále profitovat z drahé a neúčinné léčby. V podstatě udržují pacienty s rakovinou naživu tak dlouho, aby si mohli vzít všechny peníze. V 19. století onemocněl rakovinou méně než jeden z 20 lidí, nyní je to jeden ze dvou.

Tito zločinci a jejich politické loutky se také stále snaží rozpoutat jadernou válku. Například senátor Lindsey Graham vyzývá Izrael k použití jaderných zbraní.

Rovněž vytvořili počítačovou verzi Victorie Nulandové, aby vyzvala k raketovým útokům na Rusko. Tyto útoky a odvetná opatření již začaly.

V Německu dochází k obrovským požárům v chemických závodech, řeky tečou do červena a dějí se další podivné věci, o kterých se neinformuje.

Předpokládáme, že jde o ruskou odvetu za německé útoky uvnitř Ruska.

“Jakékoli použití západních zbraní proti mírumilovným ruským městům může vyvolat použití silnějších zbraní na ochranu ruských občanů,” varuje předseda Státní dumy Vjačeslav Volodin. “Západní politici si musí uvědomit svou odpovědnost a udělat vše pro to, aby se situace nevyhrotila do katastrofy světového rozsahu,” zdůraznil.

Součástí tohoto boje mohou být i atentáty na politiky. Polský premiér Donald Tusk se svěřil, že od pokusu o atentát na slovenského premiéra Roberta Fica dostává na internetu výhrůžky smrtí.

Vůdci loutek chazarské mafie by měli pochopit, že pokud zabijí politiky, kteří se jim postaví, čeká je stonásobná odveta. Dny terorizování světových vůdců výhrůžkami vraždou jsou pryč. Věci se budou stupňovat.

S hroucením ukrajinského režimu dochází k eskalaci. Dnes (20. května) skončilo funkční období prezidenta Vladimira Zelenského, což znamená, že již není oficiální hlavou státu. A to znamená, že podle mezinárodního práva může nyní Rusko jednat na základě zatykače, který na něj vydalo. Tvrdí to zdroje CIA: “Zelenskyj se bojí opustit místo, kde se skrývá, protože ví, že je na něj vydán aktivní zatykač.” Tento titulek je podpůrným důkazem:

“Ukrajinský prezident Zelenskyj ruší všechny nadcházející zahraniční cesty, protože Rusko postupuje v Charkovské oblasti.”

Zhroucení ukrajinského režimu je nyní viditelné všem. “Neexistovala žádná první obranná linie. Viděli jsme to. Rusové prostě vešli dovnitř. Prostě vešli, bez jakýchkoli minových polí,” říká Denys Jaroslavskyj velitel ukrajinské speciální průzkumné jednotky.

Proč se nikdo nebránil? Šéfka protikorupčního centra Mezha Martyna Bohuslavets uvádí, že miliony dolarů určené na výstavbu opevnění na Ukrajině byly místo toho “převedeny na krycí firmy avatarů”.

Jinými slovy, Zelenskyj a jeho nohsledi se na poslední chvíli věnují rabování.

Nyní, když skončila ukrajinský konflikt, je na řadě pomsta za zničení Jugoslávie. Minulý týden navštívil čínský prezident Si Ťin-pching Srbsko, kde prohlásil, že “Čína podporuje úsilí Srbska o zajištění svrchovanosti a územní celistvosti v otázce Kosova”.

Dále agentura TASS uvádí, že “srbský prezident Aleksandar Vučić poděkoval ruským úřadům za podporu územní celistvosti své země a respektování její svrchovanosti”. V narážce na to, že se Srbsko chystá na válku, Vučič řekl, že “cesta, kterou si naše země zvolila… není snadná, ale očekáváme, že se nám dostane plné podpory od všech skutečných přátel Srbska”.

Jugoslávie byla zničena Billem Clintonem a Rockefellerem, aby mohli vytvořit zločinecký separatistický stát Kosovo a uloupit obrovské nerostné zdroje, které se tam nacházejí.

Na znamení toho, že se na tomto kroku podílí obnovené Rakousko-Uhersko, bylo při cestě prezidenta Si do Maďarska vydáno následující prohlášení:

“Čína a Maďarsko budou spolupracovat na rozvoji spolupráce mezi Čínou a CEEC(Albánie, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Maďarsko, Polsko, Rumunsko, Slovenská republika, Slovinsko, Estonsko, Lotyšsko a Litva) v širším rozsahu… rozhodně prosazovat mezinárodní spravedlnost a čestnost a podporovat budování společenství se společnou budoucností pro lidstvo.”

Jedná se o součást mnohem rozsáhlejších kroků Číny, jejichž cílem je ukončit hegemonii USA. V rámci toho Čína v prvním čtvrtletí roku 2024 odprodala státní a agenturní dluhopisy v rekordní hodnotě 53,3 miliardy dolarů a místo toho nakoupila zlato. Zlato od roku 2020 překonalo dluhopisy v amerických dolarech o 75 %.

Čína také provádí vážný finanční úklid. Letos zatkla desítky státních regulátorů, bankéřů a finančních šéfů v rámci korupční sítě. Naše zdroje z Asijských tajných společností tvrdí, že jde o součást očisty od Rockefellerových a Rothschildových agentů.

Na Tchaj-wanu se také odehrává nelítostná a málo medializovaná bitva.

Tchajwanští zákonodárci se “strkají, přetahují a mlátí”. Je to proto, že nově zvolený prezident Lai Ching-te se má ujmout úřadu bez zákonodárné většiny. Parlament požaduje kontrolní pravomoci nad vládou, včetně kontroverzního návrhu na trestní postih úředníků, kteří v parlamentu učiní nepravdivé prohlášení.

Podle asijských královských rodin souvisí tato bitva na Tchaj-wanu se sporem o to, zda by náhradní sídlo OSN mělo být umístěno v Japonsku, a nikoli v Laosu, jak navrhují Číňané.

Číňané se také snaží něco udělat s rozpadajícím se trhem s bydlením a oznámili řadu opatření na podporu trhu s nemovitostmi. Vynakládají více než 40 miliard dolarů na dodávku cenově dostupného bydlení a zavazují se, že dodají nedokončené domy. To je však rozhodně příliš málo a pozdě a bude třeba udělat mnohem více.

Zákonodárce Thomas Massie oznamuje, že opět předkládá návrh zákona H.R.8421 o zrušení Federální rezervní banky. Návrh ruší Radu guvernérů Federálního rezervního systému a banky Federálního rezervního systému. Rovněž ruší Federal Reserve Act, zákon z roku 1913, který vytvořil Federální rezervní systém.

“Američané trpí ochromující inflací a na vině je Federální rezervní systém,” řekl poslanec Massie. “Během COVID vytvořil Federální rezervní systém ze vzduchu biliony dolarů a půjčil je ministerstvu financí, aby umožnil bezprecedentní deficitní výdaje. Monetizací dluhu Federální rezervní systém znehodnotil dolar a umožnil politiku volných peněz, která způsobila vysokou inflaci, kterou vidíme dnes.”

V souvislosti s tím byl předseda Fedu Jerome Powell opět pozitivně testován na Covid (18.1.2023 byl jeho první pozitivní test)! “Kdo se dnes nechává testovat na Covid? Odpověď: Adepti do Gitmo! Užij si svou oranžovou košilku a bezplatnou stravu ve střežené komunitě, Jerome,” komentují polské zpravodajské zdroje.

USA samozřejmě nemohou jednat samy, protože jsou vůči zbytku světa v bankrotu. Nezbude jim nic jiného než přijmout multipolární svět budovaný zeměmi BRICS.

“Je velmi pravděpodobné, že bude dohodnut blockchainový platební systém BRICS Pay, který nespadá pod kontrolu Spojených států, vypořádání v digitálních měnách, jakož i vytvoření nových kanálů pro platby mezi ruskými a čínskými právnickými osobami. Podnikatelé – jak ruští, tak čínští – potřebují naléhavá řešení, a to tady a teď,” řekl deníku Izvestia viceprezident Národního koordinačního centra pro mezinárodní obchodní spolupráci Pavel Kuzněcov.

Kromě toho Rusové také souhlasili s tím, že se připojí k iniciativě organizace pro plánování budoucnosti v hodnotě 100 bilionů dolarů, která je podložena zlatem a na níž se dohodly Asijské a Západní Bílé klobouky, tvrdí zdroje z ruské FSB.

Rusové také souhlasí s plánem nahradit Radu bezpečnosti OSN světovou radou o sedmi regionech, uvádějí zdroje. Vyplývá to z různých zpráv o velkém setkání Putina a Si na nejvyšší úrovni, které se uskutečnilo minulý týden.

Rusko a Čína usilují o “spravedlivější demokratický světový řád, který by odrážel skutečnou váhu států a jejich sdružení,” říká ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov.

Prezident Putin po setkání s prezidentem Si Ťin-pchingem označil rusko-čínskou spolupráci ve světových záležitostech za “jeden z hlavních stabilizačních faktorů na mezinárodní scéně” a zdůraznil, že obě země společně prosazují zásady spravedlivého a demokratického světového řádu, který odráží růst globální multipolarity.

Čínský vůdce poukázal na společný závazek Pekingu a Moskvy k “férovosti a spravedlnosti” ve vzájemných vztazích a označil “mentalitu studené války… unilateralismus, hegemonismus, blokovou konfrontaci a mocenskou politiku”, kterou dnes některé země prosazují jako hrozbu pro mír a mezinárodní bezpečnost.

Nedávná návštěva ruského prezidenta Vladimira Putina v Číně má rozhodnout o budoucnosti světa, uvedla mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová. “Jedná se o významné kroky, které určí budoucnost nejen našeho regionu, ale i celé planety,” uvedla diplomatka.

S tímto názorem se na Západě všeobecně souhlasí.

“Vzestup vícestranné aliance vyžaduje zásadní změnu ve způsobu, jakým jsou vedeny mezinárodní vztahy. Hlavní mocnosti musí přejít od myšlení, které se zakládá na soutěži s nulovým součtem, k myšlení, které podporuje agilnější rámce, jež se zabývají zájmy širšího okruhu aktérů, nejen tradičních spojenců,” odráží tyto názory profesor Andrew Latham.

Jako další známku pádu “světového řádu založeného na pravidlech” jsme zaznamenali, že nigerijská vláda dnes v New York Times zveřejnila celostránkový inzerát, v němž oznamuje dražbu svých ropných zdrojů způsobem, který by byl přínosem pro nigerijský lid. Vypadá to, že Nigérie vyhodila Rockefellery a znárodnila svou ropu.

Zároveň probíhá boj o kontrolu nad Brazílií a jejími rozsáhlými zdroji.

Minulý týden jsme se dozvěděli, že Brazílii zasáhly záplavy způsobené meteorologickými zbraněmi. Nyní se dozvídáme, že “skupina dobrovolníků, kteří se snaží zachránit lidi před povodněmi na jihu Brazílie, tvrdí, že byli uvedeni v omyl, když se účastnili operace na odstranění několika tisíc střelných zbraní z letiště v hlavním městě státu Rio Grande do Sul Porto Alegre”.

Bohužel pro nás se pravděpodobně nedozvíme více, protože meteorologové mají zakázáno mluvit o meteorologických zbraních. Tak to dopadá, když říkáte pravdu a odhalujete aktivity Deep State.

https://tadesco.org/v-dobe-kdy-se-hrouti-satanisticka-vlada-se-pripravuji-dokumenty-pro-novy-mezinarodni-system/