Po celé České Republice lidé hlásí, že musí doplácet i statisíce korun za elektřinu a vytápění. Energetické společnosti říkají, že vám ochotně sestaví splátkový kalendář, abyste dlužnou částku mohly uhradit po částech. To však není řešení pokud se situace bude opakovat další rok. Nakonec lidem nezbyde nic jiného, než své nemovitosti prodat pod cenou, protože vlastnění nemovitosti se stává dluhem. „Co se to vlastně děje,“ ptají se lidé!

Jsou případy, kdy energetické společnosti chtějí zaplatit po svých klientech doplatek ve výši 50 000 Kč jako se to stalo jedné 80leté paní. Když si starší paní nechala nedoplatek ověřit a spočítat, tak ji naopak ještě vraceli 1 900 Kč. Případ byl medializován, takže společnost ustoupila. V mnoha případech i když podáte reklamaci, tak musíte zaplatit v termínu, jinak vás odpojí od energií. Energetické společnosti testují, jestli se klient nechá napálit, a když se klient brání, tak tato společnost řekne „sorry jako udělali jsme chybu“. Zajímavé je, že se tyto „chyby“ dějí deseti tisícům lidí po celé České Republice.

Foto: V Lubech na Chebsku protestovali lidé proti vysokým cenám tepla a teplé vody

 

Zhruba 150 občanů, kteří dostali nedoplatek až do výše 70 tisíc korun se proto v Lubech rozhodlo sepsat petici a společně vyúčtování reklamovali.

Stejná situace je ve Slaném, kde lidé musí doplácet desetitisíce korun za teplo. Protestující lidé před radnicí správně prohlásili: „Je to monopol, nechceme se nechat vykořisťovat,“ v reakci na to, že zakázku dostal pouze jeden dodavatel tepla. Město nabídlo jako pomoc obyvatelům bezúročné půjčky.

Známý je i případ pana Jiřího po kterém chtěla energetická společnost ČEZ doplatit 182 000 Kč. Poté co se pan Jiří obrátil na energetickou dluhovou poradnu, tak mu společnost snížila doplatek na 24 000 Kč. „Ten stav nám vypočítali odhadem. Nevím, jestli proběhla nějaká detailní kontrola toho stavu elektroměru. Nikdo nás neinformoval, že někdo přijde,“ řekl pan Jiří. Chápete to? Energetické společnosti si určují „odhadem“, jaký nedoplatek vám napaří!

Velký reset a vyvlastňování nemovitostí

Klaus Schwab mluvčí Světového ekonomického fóra

Pravděpodobně už jste slyšely hlášku Klause Schwaba ze Světového ekonomického fóra (WEF), který řekl: „Nebudete nic vlastnit a budete šťastní“. Globalisté tohle myslí vážně a přešly do další fáze, kdy skrze vysoké ceny energií, daní a poplatků donutí lidi, aby prodali své nemovitosti.

Jak jsme si na příkladech uvedli, tak tento ekonomický útok na lidi se děje převážně na vesnicích a v menších městech. Cílem je vystěhovat lidi do velkých měst, aby globalisté mohli zavést svou agendu 15minutových měst, což podle europoslankyně Christiny Andersenové není nic jiného, než „zájem elit ovládnout lidstvo a zavřít jej do digitálního vězení“.

To k čemu v současné době dochází je celkem nenápadné. Nejsou vyhlašovány lockdowny, nouzové stavy a jiná opatření bránicí občanským svobodám (zatím, protože už plánují další pandemii). Situace se dotýká pár uzavřených venkovních oblastí na území České Republiky. Proces vyvlastňování je postupný, protože kdybyste to aplikovali na celé obyvatelstvo naráz, tak by se vzbouřilo. Globalisté proto plánují vyvlastňovat nemovitosti postupně, aby nahnali obyvatelstvo do velkých měst, kde náklady na život budou záměrně přijatelnější. Samozřejmě se bude tvrdit, že když lidé využívají elektřinu hromadně, tak je to levnější a ekologičtější, než když vlastníte nemovitost na venkově.

Po falešné Covid pandemii, což nebylo nic jiného, než psychologická operace, která měla za cíl donutit lidi k poslušnosti a finančně je zruinovat, dochází k další fázi Velkého Resetu. Tato fáze bude trvat do roku 2030, kdy bude naplněna agenda 2030. David Icke odkrývá podstatu této agendy. Bod 11. této agendy oficiálně prohlašuje: „Zajistit, aby města a lidská osídlení byla inkluzivní, bezpečná, odolná a udržitelná“. Icke říká, že to ve skutečnosti znamená: „Shromáždit lidi mimo půdu, zavřít je do hustě osídlených vězeňských kempů, které jsou zabezpečeny nepřetržitým kamerovým dozorem.“

Lidé teď čelí dvěma možnostem:

1) Buď se budou dál zadlužovat, najdou si třetí práci a budou doufat, že ceny za vlastní bydlení nějak utáhnou.

2) Prodají nemovitost pod cenou a přestěhují se do měst, kde ceny za bydlení budou „přijatelné“.

Pokud jste někdy hrály hru monopoly, tak víte, že v této hře může vyhrát pouze jedna figurka. Ta když získá finanční převahu, tak začíná vybírat poplatky od jiných figurek za vstup na její území, až nakonec ostatní figurky finančně zruinuje a ekonomicky ovládne všechno. Lidé si neuvědomují, že globalisté díky bankovním, energetickým, plynárenským a vodárenským společnostem ovládli všechna políčka. Pokud si tedy myslíte, že vlastníte nemovitost, tak oficiálně možná ano, ale měli byste se ptát, komu všemu musíte měsíčně platit za „služby“, abyste mohli bydlet a neskončili v exekuci s údajným dluhem, který si může jakákoliv z těchto společnosti vymyslet.

Závěrem

Ve Velké Británii se rozhodli, že nebudou platit lichvářské poplatky za elektřinu a vyhlásili stávku s názvem Don´t Pay UK. Do projektu se přihlásilo desetitisíce lidí. Otázkou je, jestli pak tyto energetické společnosti nepošlou exekutory na neplatiče, i když podle informací to ve Velké Británii není až tak jednoduché jako u nás.

Když už strana PRO Jindřicha Rajchla říká, že každý člověk má mít právo na život offline (jeho reakce na datové schránky), tak já říkám, že každý člověk by měl mít také právo na život mimo finanční systém. To znamená, že když se například někdo rozhodně pro alternativní život bez peněz, tak systém po něm nemůže chtít jakékoliv povinné poplatky, daně, pojištění a platby za služby, do kterých se nepřihlásil. To by totiž znamenalo, že by daná osoba byla finančním otrokem nějakého subjektu, což je samo o sobě trestné.

Také by jsme měli podat celonárodní žalobu na politiky, kteří nám nezajistili důstojný život, okradli nás a uvrhli nás do otroctví, kdy jako nástroj k tomu použili lichvářský finanční systém.

Otroctví je trestné podle mezinárodního práva Listiny základních práv a svobod, která říká: „Nikdo nesmí být držen v otroctví nebo nevolnictví. Od nikoho se nesmí vyžadovat, aby vykonával nucené nebo povinné práce. Obchod s lidmi je zakázán.“

Pokud tedy musíte chodit každý den do práce, abyste zaplatili složenky nadnárodním korporacím, jinak o vše přijdete, pak jste otrokem a naplnila se skutková podstata trestného činu. Obchod s lidmi (s vámi) byl proveden prodejem vašeho rodného listu korporaci The Czech Republic LTD.

Naše Ústava o otroctví říká, že „spáchá-li (někdo) takový čin ve spojení s organizovanou skupinou působící ve více státech, hrozí mu osm, až patnáct let vězení“. Víme, že naši politici nejsou nic jiného, než loutky nadnárodních korporací, které po celém světě zavádí Agendu 2030 z Velkého Resetu.

Ptám se: Jak dlouho se ještě necháme finanční mafií zotročovat a kdy se konečně jako národ zvedneme a postavíme se za naše práva?

Vyšla již spousta článků o tom, jak se nás snaží o všechno okrást a WEF se tím ani netají. Je načase změnit tento systém od základu, protože jinak přijdeme o všechno a skončíme jako ti bezdomovci v Kalifornii, kteří nedokázali utáhnout roční daň z nemovitosti ve výši 8000 dolarů.

Foto: Velký Reset v praxi, Kalifornie.

https://cz24.news/v-ceske-republice-prave-skryte-zacala-dalsi-faze-velkeho-resetu-velke-vyvlastnovani-nemovitosti/

ZDROJ