Po simulacích pandemií nebo kybernetického útoku nyní přichází také simulace potravinové krize, kterou EU očekává. To je samozřejmě logické, pokud někdo něco způsobí, pak musí očekávat důsledky svého konání.

Přesně to je případ EU, která svým Green Dealem likviduje jak průmysl, tak zemědělství. Opět připomínám, že hlavním úkolem EU je výměna evropských obyvatel a celková devastace Evropy, což se skutečně tomuto spolku výtečně daří.

Protesty zemědělců by v kontextu očekávaného měly být mnohem razantnější, jenže zde by potřebovali podporu většina Evropanů.

Simulace potravinové krize nápadně připomíná simulaci pandemie koronaviru, která proběhla jen několik měsíců před jejím skutečným vyhlášením.

Je tedy na místě se ptát: Co asi EU očekává?

Ve dnech 1. a 2. února se v Bruselu sešlo 60 lidí z různých odvětví – vlády, průmyslu, vědy, zemědělství a sdělovacích prostředků – aby diskutovali o budoucích potravinových krizích v Evropě.

Během tohoto prvního semináře Food Alert vytvořili účastníci pracovní skupinu, která měla vedoucím představitelům EU poskytovat poradenství v případě potravinové krize.

Účastníci byli rozděleni do tří skupin, přičemž každá skupina se zaměřila na jednu část problému: řešení krize, zabezpečení produkce potravin a řízení obchodu a financí.

V Evropě prudce vzrostly ceny hnojiv a energií a zemědělství v důsledku toho trpí.

Simulace roku 2025 vykresluje trýznivý obrázek: vyrabované supermarkety, chaos ve městech, v Německu je nedostatek ryb a masa, chovatelé hospodářských zvířat krachují.

Účastníci navrhli různá opatření, jako je snížení dotací pro chovatele hospodářských zvířat a přechod na rostlinnou stravu.

Podle Chrise Hegadorna, diplomata ve výslužbě a spoluorganizátora workshopu, je důležité, aby Evropa byla připravena na budoucí krize a „zmírnila výzvy, které před námi stojí.“

Když (j)elita nacvičuje simulaci krize, obvykle víme, co se právě připravuje…

 

Zpracoval: Slovanka/Necenzurovaná Pravda

ZDROJ