Jak jste si zde mohli přečíst již dříve, tak v americkém Bostonu byl svolán sjezd satanistů, kteří jsou dnes v západních zemích plně akceptováni.

Ostatně, jejich ideologie má velmi blízko k té vládnoucí. Není asi náhoda, že všichni účastníci se museli prokázat plným covid očkováním, což jen potvrzuje, jak moc jsou v souladu se zvráceným režimem.

Satanisté jsou například také plně v souladu se zákony, které již v některých zemích povolují potrat až do porodu – včetně vraždy přeživšího potraceného dítěte.

Satanisté se tento víkend shromáždili v Satanském chrámu v Bostonu v Massachusetts, aby oslavili 10. výročí chrámu.

Satanistický sjezd sliboval, že bude „víkendem rouhání a vzpomínání v Bostonu,“ podle webových stránek chrámu:

„Tato událost je věnována bostonské starostce Michelle Wu za její protiústavní snahu udržet TST mimo veřejná prostranství v Bostonu,“ uvedl Satanský chrám.

TST SatanCon 2023 se koná v historickém centru Bostonu v Massachusetts od 28. do 30. dubna 2023 s tématem „Hexennacht in Boston“. Účastníci se mohou těšit na přednášky a panely prezentované našimi kampaněmi a sbory, stejně jako večerní zábavu a satanské tržiště.“

Satanisté  během svého zahajovacího rituálu tento víkend roztrhali Bibli a pro-policejní vlajku. Zajímavé je, že Korán terčem jejich útoku nebyl. Nicméně v něm by zřejmě našli mnoho společného s jejich ideologií.

Úvodní satanistický rituál:

 

Organizátoři tvrdí, že jejich setkání bylo největším satanistickým srazem jaký kdy ve světě proběhl…

 

ZDROJ