Západ ovládaný chazarskou mafií se brzy zřítí z útesu, přestože se jeho vedení horečně snaží zastrašit nás ohněm, morem, válkou, invazí mimozemšťanů atd. Zajímavé je, že kolaps by se mohl týkat i vlády Si Ťin-pchinga v Číně, nejen Západu. Proto Židé prchají z Izraele a 11 000 čínských milionářů prchá z Číny.

Dalším znamením, že se schyluje k nějaké události, která změní svět – včetně světové války – je rozpad vojenské komunikace mezi Západem a jeho „protivníky“. Podle amerických představitelů Čína „odmítá jakékoli telefonáty z Washingtonu týkající se obranných témat“. Totéž platí pro Rusko, takže situace „začíná být potenciálně nebezpečná“, varují úředníci.

Rusko zvýšilo tlak a přimělo svého spojence Nikaraguu, aby vyhnala Jezuity a zkonfiskovala jejich majetek.

V návaznosti na to prezident Nikaraguy Daniel Ortega povolil ruské vojenské základny a rozmístění řízených střel na „zadním dvorku USA“.

Zdá se, že MI6 zabila šéfa Wagnerovců Jevgenije Prigožina, aby upoutala pozornost Ruska. Bývalý důstojník britské rozvědky Christopher Steele (proslulý protitrumpovskou „ruskou dokumentací“) tvrdí, že jeho letadlo bylo odpáleno bombou v „bedně od vína“. Konkrétní zmínka o „bedně na víno“ působí, jako by se Steele zabitím téměř chlubil. Vzhledem k tomu, že Steeleův „spis“ měl pomoci Hillary Clintonové Rockefellerové v její kampani proti americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi, můžete si domyslet, kdo za touto vraždou nakonec stojí. (Tadesco se vyjádřilo ke „smrti“ Prigožina ZDE a ZDE – pozn. př.)

Naše vlastní zdroje z MI6 naznačily, že jejich agentura je za to zodpovědná, a sdělily to Rusům ve snaze obnovit jednání o Ukrajině atd. Podle ruských zdrojů z FSB i MI6 tato snaha využít atentát k otevření zadního kanálu selhala. Místo toho Rusové zahajují trestní vyšetřování Prigožinovy vraždy.

Podle zdrojů MI6 byl návrh americké armády zahájit jednání s Ruskem na Maltě tento měsíc (v srpnu) Rusy rovněž odmítnut.

Další odmítnutí Západu přišlo minulý týden, kdy Čína podle zdrojů CIA vetovala účast francouzského prezidenta Emmanuela Macrona na summitu BRICS v Jihoafrické republice.

Ruské a Asijské zdroje tajné společnosti vysvětlují, že současné západní vedení ChM porušilo tolik smluv a slibů, že jednání s ním jsou zbytečná.

Západní Bílé klobouky však Rusy varovaly, že ChM je velmi silná i v jejich Rusku a tlačí na totální jadernou válku. Zejména místopředseda ruské bezpečnostní rady Dmitrij Medveděv je agentem ChM prosazujícím třetí světovou válku a musí být neutralizován. (Řekla bych, že i zde informace BF je záměrně mylná – pozn. př.)

Fotografie, na nichž stojí před Putinem a ukazuje rukama satanistické znamení, byly z internetu odstraněny, nikoli však z naší paměti.

Aby zastavili plány na jaderný Armageddon, spolupracují Bílé klobouky se svými ruskými protějšky na svržení ChM a jejich Rady federálních rezerv.

Existuje mnoho příznaků, že k tomu dochází. Nejzřetelnějším znamením je extrémní izolace, v níž se současné západní vedení nachází.

Podle vedoucího ukrajinské prezidentské kanceláře Andreje Jermaka se k prohlášení G7 o dlouhodobých bezpečnostních zárukách pro Ukrajinu připojilo pouze 13 zemí. Jedná se o tyto země: Belgie, Česká republika, Dánsko, Finsko, Irsko, Island, Lotyšsko, Nizozemsko, Norsko, Portugalsko, Rumunsko, Řecko, Španělsko a Švédsko. Pouze jedna z těchto zemí, Rumunsko, má hranice s Ukrajinou.

Zajímavé je, že Polsko nebylo zahrnuto. Vlajka Ukrajiny zmizela z loga polské tiskové agentury, z parlamentu i centrální banky. Ti všichni ji podle polské rozvědky ještě nedávno vyvěšovali. Poláci tvrdí, že plánují rozdělení Ukrajiny s Ruskem a dalšími sousedy.

Mezitím se sankční politika Evropské unie vůči Rusku stala na světové scéně terčem posměchu, říká maďarský ministr zahraničí Peter Szijjarto a varuje, že Evropa ve jménu podpory Ukrajiny „ničí“ sama sebe.

Naproti tomu na summitu BRICS, který se konal minulý týden v Jihoafrické republice, se plnoprávnými členy staly Argentina, Egypt, Etiopie, Írán, Saúdská Arábie a Spojené arabské emiráty. Jejich první setkání se uskuteční 1. ledna 2024.

„Už žijeme v post-americkém a post-západním světě. Skutečně multipolární, kde skupina zemí BRICS je větší než skupina zemí G7,“ přiznává „umírněný“ západní establishment Jeffrey Sachs.

Po připojení velkých zemí vyvážejících ropu kontroluje 11 zemí BRICS (jak se nyní předběžně nazývají) přibližně 80 % světového trhu s ropou. To jim dává možnost nahradit petrodolar vlastní měnou.

Zasedání BRICS však také odhalilo zajímavou nerovnováhu mezi Čínou a ostatními zeměmi BRICS. Podle zdrojů CIA čínský vůdce Si Ťin-pching tajně usiluje o čínskou nadvládu, zatímco ostatní členové BRICS chtějí multipolární svět.

Čína také veřejně a opakovaně prosazuje, aby se všechny země podřídily soukromé OSN a řídily se její agendou 2030.

Ostatní země BRICS však chtějí reformu Světové obchodní organizace, BIS, Světové banky, MMF, OSN atd. Podle ruských a dalších zdrojů chtějí zejména větší zastoupení v Radě bezpečnosti, kde je Čína jediným neevropským stálým zástupcem.

Skutečnost, že BRICS neoznámil velmi očekávanou měnu krytou zlatem, odráží tento tajný rozkol s Čínou. Týká se to zejména Indie a Ruska, které tvrdě prosazovaly de-dolarizaci. Důvodem, proč Čína tento krok vetovala, je její tajný vztah s Federální rezervní bankou ohledně amerického dolaru.

Podle zdrojů MI6 a japonské císařské rodiny byla čínské komunistické straně nabídnuta kontrola nad americkým dolarem a dokonce i nad samotnými USA ze strany majitelů Fedu. Podle nich je americký dolar již nyní měnou s aktivy BRICS, kterou kontroluje především Čína a v menší míře Tchaj-wan a Japonsko.

ChM nabízí Číně kontrolu nad dolarem a světem výměnou za ochranu. Různé úplatky, které Joe Biden od Číny přijal, měly ChM ukázat Číňanům, že si mohou koupit i prezidentský úřad USA, tvrdí zdroje z Asijské tajné společnosti.

Vyhozený ukrajinský prokurátor Viktor Šokin potvrzuje, že Joe a Hunter Bidenovi brali úplatky – a stáli za jeho sesazením: „Není to jen korupce?“ říká v ukázce z bombastického rozhovoru.

Mimochodem, další důkaz, že celý konflikt na Ukrajině je masivní úplatkářství a praní špinavých peněz – tchyně ukrajinského diktátora Zelenského utratila 4 800 000 dolarů za vilu vedle té, kterou vlastní Angelina Jolie El Gouna v Egyptě.

Důkazy o tom, že Biden a další lidé přijímali úplatky od samotné Číny a financovali výzkum biologického terorismu v Číně, jsou rovněž zdrcující. To by nemohli udělat bez čínského spolčení na vysoké úrovni.

Další známkou tajné dohody je, že Si Ťin-pching přijal totalitní cíle Světového ekonomického fóra prostřednictvím kombinace falešné pandemie, sociálních kreditů a digitální měny centrální banky. „Bez digitálního průkazu totožnosti si v Číně nekoupíte ani potraviny. To půjde stoprocentně na vrub EU a USA, ve skutečnosti USA poskytly Číně technologii, jak to udělat. Čína byla vybrána jako testovací území. Znamení šelmy není fyzický předmět, je to systém,“ varuje zdroj z Mossadu.

Podle zdrojů z asijských tajných společností si tím Si získal spoustu nepřátel v Číně i jinde.

Na znamení toho Si na poslední chvíli zrušil svůj projev na summitu BRICS a nechal ho přečíst čínského ministra obchodu Wanga Wentaa. Čínské zpravodajské zdroje vysvětlují, že obdržely důvěryhodné zprávy, že by byl Si zabit elektromagnetickou zbraní, kdyby se dostavil k přečtení projevu podle plánu. Další známkou intrik bylo zadržení Siova bodyguarda v Jihoafrické republice právě ve chvíli, kdy Si vstoupil na veřejné prostranství.

Skutečnost, že Japonci „vypouštějí radioaktivní vodu z Fukušimy“ do oceánu a Si na to reaguje podrážděně, je ve skutečnosti také krokem proti ChM. Vypouštěná voda ve skutečnosti není podle japonské vojenské rozvědky radioaktivní. Tím, že se jí Japonci zbaví, odříznou ChM od miliardových plateb. Podle japonských zdrojů jde o součást probíhající kampaně Japonců, Tchaj-wanců a Korejců, jejímž cílem je vykopnout ChM z východní Asie.

V hlubší rovině jsou výhrůžky Siovi a vražda šéfa Wagnerovců jen jedněmi z mnoha projevů zoufalství ChM.

Největším zdrojem jejich zoufalství zůstává pokračující kolaps USA.

To je dnes již všeobecně známo. Například plukovník Douglas MacGregor o tom hovořil s Tuckerem Carlsonem. Oba jsou relativními nováčky v hnutí proti ChM (i když ChM nikdy výslovně nezmínili), ale spolu s Robertem F. Kennedym Jr. a dalšími začali ukazovat prstem na „oligarchy“, kteří řídí USA.

Kennedy Jr. upozorňuje na to, že společnosti BlackRock, Vanguard a State Street, které se, jak víme, vzájemně vlastní, přehazují jednotlivce v nabídkách na domy po celé Americe. Stačí zjistit, kdo je vlastní, a najdete Rockefellery a další „oligarchy“ ChM.

„Jsme na pokraji národního okamžiku, kdy se obracíme k Ježíši, chceme mít vliv na to, co dělá naše vláda, a ve skutečnosti ho nemáme. Budeme tlačeni přes okraj a do propasti,“ varuje MacGregor.

Plukovník, z něhož by se mohl vyklubat silný vůdce obnovené republiky Spojených států podobný Putinovi, shrnuje některé současné problémy, s nimiž se Američané potýkají:

Konflikt na Ukrajině zatížil každého dospělého pracujícího Američana dluhem ve výši 240 000 dolarů (kromě 600 000 dolarů, které již dluží každý muž, žena a dítě v USA).

Průměrný Američan vydělá ročně 31 000 dolarů a na daních utratí přibližně 16 500 dolarů ročně.

Průměrný Američan, který pracuje celý život, dostane při troše štěstí 1400 dolarů měsíčně na sociálním pojištění. Nelegální přistěhovalci, kteří sem přijdou, dostávají 2200 dolarů měsíčně.

Jak jsme již zmínili v předchozích zprávách, splátky hypotéky na průměrný americký dům jsou vyšší než celý plat průměrného Američana.

Tyto finanční nespravedlnosti způsobují rozpad společenského řádu v USA. Zde jsou nedávné příklady:

Obchodní domy Macy’s utrpěly ve druhém čtvrtletí ztrátu 84 milionů dolarů kvůli neplatičům kreditních karet.

V celé zemi pokračují útoky davů lidí na luxusní prodejny a jejich rabování.

Bohatí lidé se oblékají skromněji a nechávají hodinky a šperky doma, protože jsou stále častěji terčem útoků chudších Američanů. V loňském roce byly například ukradeny luxusní hodinky v hodnotě celkem za 1,4 miliardy dolarů.

Hněv je pochopitelný, protože každý třetí soukromý nájemník si musel v uplynulém měsíci půjčit peníze na zaplacení nájmu v zemi, kde generální ředitelé vydělávají 400krát více než zaměstnanci na plný úvazek.

Útoky jsou vedeny i na obchody, které jsou určeny pro průměrné dělníky a lidi s nižšími příjmy. V nedávné době například obchody Dick’s Sporting Goods a Dollar Tree zaznamenaly velký nárůst krádeží v obchodech.

Takzvaná Bidenova administrativa se snažila uklidnit masy největším zvýšením výdajů na potravinové poukázky v historii. Výsledkem tohoto tisku peněz pro chudé však byl 15% nárůst cen v obchodech s potravinami.

Zvýšily také ceny benzínu a dalších energií. Výsledkem je, že „řidiči kamionů nyní berou sazby o 15 až 25 % nižší, než jsou jejich náklady. To nemůže trvat věčně,“ říká John Stenderup, viceprezident pro prodej a marketing společnosti Vektor Logistics.

Problémy jsou tak rozsáhlé, že hrozí zhroucení celého finančního systému.

Jak vysvětluje Goldbug King World News, bankovní systém na to není připraven:

S účinností od 15. března 2020 snížil Federální rezervní systém povinné minimální rezervy pro vkladové instituce (banky) na nulu. Nulové povinné minimální rezervy umožnily hyperbalancování celkové nabídky peněz.

Kolaps finančního systému se časově shoduje s pádem podpory veřejných institucí:

 • Nejvyšší soud USA: 27 procent
 • Banky: 26 procent
 • Veřejné školy: 26 procent
 • Vedení státu: 26 procent
 • Velké technologické společnosti: 26 procent
 • Podpora práce: 25 procent
 • Noviny: 18 procent
 • Systém trestního soudnictví: 17 procent
 • Televizní zpravodajství: 14 procent
 • Velké podniky: 14 procent
 • Kongres: 8 procent

ChM si je tohoto hrozícího kolapsu vědoma. Na znamení toho, že by to mohlo přijít hned po 30. září, kdy končí fiskální rok amerických společností, provede FEMA v koordinaci s Federální komisí pro komunikace (FCC) na podzim celostátní test systému nouzového varování (EAS / Emergency Alert System) a bezdrátového nouzového varování (WEA / Wireless Emergency Alerts). Zprávy budou zasílány do všech televizorů, rádií a mobilních telefonů.

Existují také náznaky, že se ChM chystá na podzim znovu zahájit pandemickou kampaň a kampaň na vakcíny. Příslušné varianty Corony již byly zpřístupněny.

Byla zjištěna nová a smrtelnější varianta Omicronu. Nazývá se BS-24/7. Útočí na pravdu a uráží vaši inteligenci.

„Budou se neustále objevovat nové varianty a budeme mít neustále nové vakcíny,“ říká nový kanadský liberální ministr zdravotnictví Mark Holland. Jeho „radou“ je, aby „lidé dodržovali“ rutinní očkování, které se v současné době navrhuje jako jedna mRNA injekce přibližně každých šest měsíců.

Foto: Jsme další na řadě? Ne, už zase zkoušejí ten virus.

ChM také stále doufá, že se jí do května 2024 podaří prosadit konečnou verzi smlouvy WHO o pandemii. Tím by se terorista a válečný zločinec Tedros Ghebreyesus z WHO stal absolutním lídrem mezinárodní zdravotní politiky. Tedros pracuje pro vedoucí představitele ChM, jako jsou Klaus Schwab a Bill Gates. Ti chtějí využít celosvětové zdravotní pohotovosti nebo „bezprostřední potenciální hrozby“ k zavedení např. povinné medikace, povinného očkování, povinných testovacích certifikátů, omezení cestování a dalších nesmyslů.

Požáry, které se rozhořely po celém světě, dávají tušit, že „změna klimatu“ je alternativní nouzovou situací, kterou prosazují pro případ, že by nová pandemie selhala.

To jistě stálo za nedávnými útoky na Havaji, Kanárských ostrovech, v Kanadě a jinde, při nichž byly použity satelitní zbraně a žhářství.

Faktem je, že v USA vzplálo nejméně požárů za posledních deset let. Viděli jste to někde hlášeno? Ano, v Kanadě hořelo mnohem více (neustále se o tom informuje), ale v USA, Evropě, Africe a Asii hořelo méně. Celkově na světě hořelo méně.

Tyto požáry jsou často důvodem k získání peněz. Například úředníci FEMA bydlí v luxusních hotelech na Maui za 1 000 dolarů na noc, zatímco vláda dává obyvatelům Havaje, jejichž přístřešky právě lehly popelem, „jednorázovou“ platbu 700 dolarů.

Existují důkazy, že požáry v Kanadě jsou také součástí určitého druhu peněz a získávání zdrojů. Nucená evakuace severo-kanadských měst v blízkosti velkých diamantových dolů (Yellowknife) může být také součástí uchvácení zdrojů ChM.

Příkladem jsou požáry v Shuswap BC, které kanadské úřady úmyslně zapálily s plánovaným zapálením!

To vše znamená, že pokud bude na podzim vyhlášen stav nouze, bude nezbytné, aby jej vyhlásily Bílé klobouky, a nikoli ChM.

Široké znechucení veřejnosti nad současným vedením ChM znamená, že jakýkoli krok „Bílých klobouků“ bude mít širokou podporu veřejnosti.

V posledním případě sledujte, jak lidé reagují na falešného Bidena při jeho návštěvě Maui a jezera Tahoe.

A konečně, pokud chtějí Bílé klobouky právně ospravedlnit odstranění vlád ovládaných ChM, všimněte si, že ani jeden soud v západním světě není ochoten přezkoumat „zločiny proti lidskosti“ COVID-19, které odhalil Dr. Reiner Fuellmich.

Když se vlády zmocní zločinci, je povinností vojenských a policejních složek nastoupit a obnovit pořádek. Alternativou bude buď anarchie, nebo totalitní diktatura.

Letos na podzim budou Bílé klobouky tvrdě tlačit na ChM. Prosíme čtenáře, aby učinili totéž.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/usa-zapad-a-chazarska-mafie-se-riti-do-propasti/