Množí se znamení, že USA a Izrael směřují k nějakému druhu megalomanské černé labutě (černá labuť je metaforou popisující důležité neočekávané události, které mají významný dopad na společnost – pozn. př.). Výsledkem bude, že obě země přestanou existovat ve své současné podobě. To proto, že Federální rezervní systém (FRB) – pramen moci satanistů – je na pokraji zhroucení. Pokud zanikne, pak se zhroutí i vše, co mu podléhá, jako například korporace United States Of America, BIS, Světová banka, MMF, OSN a 90 % světových nadnárodních korporací, které přejdou pod nové vedení.

Příznaky kolapsu FRB jsou různé. Jak jsme již dříve uvedli, úroková sazba FRB ve výši 5,25 % matematicky odsoudila k zániku nejméně polovinu všech amerických bank, protože znehodnotila všechny věci s nulovým nebo téměř nulovým úrokem v jejich knihách. FRB se nyní uchyluje k podvodnému účetnictví, aby zakryla výsledný run na banky.

To se projevilo, když byly vklady ve většině velkých amerických bank (vlastníků FRB) „zpožděny“ prostřednictvím sítě FRB Automated Clearing House (ACH).

To zřejmě umožnilo FRB použít falšování „sezónních úprav“, aby se z odlivu vkladů ve výši 33 miliard USD (run na banky) stal příliv ve výši 52 miliard USD. Tento trik od dubna zázračně zvýšil vklady o 168 miliard USD. Vzhledem k tomu, že pravidla FRB povolují 1000násobný pákový efekt, tyto falešné vklady kryjí „finanční nástroje“ v hodnotě 168 bilionů USD. Jinými slovy, celý finanční domeček z karet stojí na základech podvodu.

Americké banky nyní také přímo kradou lidem peníze. Mnozí klienti bank dostávají dopisy, že všechny jejich běžné a spořicí účty jsou zrušeny. Vysvětlení, pokud vůbec nějaké je, zní asi takto: „Podle smlouvy o účtu můžeme váš účet kdykoli z jakéhokoli důvodu zrušit“.

To se děje i v Austrálii a dalších zemích ovládaných chazarskou mafií (ChM).

ChM nyní také zoufale usiluje o zákaz hotovosti a o to, abychom se ocitli v digitálním vězení. Nový mezibankovní komunikační systém FedNow je „možná protiústavní“ a „ohrožuje právě ty svobody, které by měly být drahé všem svobodymilovným americkým občanům“, říká redaktor časopisu Bitcoin Mark Goodwin v reakci na pokus FRB umlčet kritiku tohoto systému ze strany jeho publikace.

Tyto kroky souvisejí s nadcházejícím termínem 15. listopadu, kdy má americká vláda „zvýšit dluhový limit“. Dozvídáme se, že Číňané a další věřitelé USA jsou odhodláni nenechat americký „vládní“ cirkus dále pokračovat.

Tyto finanční potíže jsou důvodem, proč je pravděpodobné, že dojde k politické nebo vojenské události typu „černé labutě“. V minulosti FRB reagoval na krize tohoto druhu událostmi jako 911 (11. září), Fukušima a v poslední době pandemie a pokus o globální genocidu vakcínami.

Jednou z možností je, že se pro Izrael chystá nějaký druh holocaustu nebo hromadné oběti Satanovi. Od zahraničních diplomatů, kteří tam sídlí, dostáváme věrohodné zprávy, že velká část země byla evakuována na Ukrajinu. Ty se shodují se zprávami z Ruska, že na Ukrajině byly zřízeny zátarasy a že přes ně jsou pouštěni pouze lidé, kteří prokáží, že jsou Židé.

Zdroje Mossadu dále tvrdí, že Izrael jako korporace zanikl 31. října. Také Čína odstranila Izrael ze svých map (údajně).

V reakci na to Netanjahu ukázal mapu Izraele bez pásma Gazy. Poslední, co Izraeli zbývá, je vést velkou válku.

„Izrael je globální teroristická organizace. Přesně takoví jsou, ale je lepší o nich mluvit jako o rakovině planety Země,“ říká zdroj z Mossadu.

Dalším znamením, že Židé, kteří stále žijí v Izraeli, jsou připravováni na další holocaust, jsou násilné útoky satanistických zločinců v Izraeli na skutečné Židy, kteří protestují proti genocidním činům své vlády.

Podle MI6 za tím stojí ministr zločinu Benjamin Netanjahu a „skupina extremistických izraelských nacionalistů, kteří v průběhu let zavraždili různé mezinárodní postavy, včetně švédského hraběte, a svého času si také vyšlápli na jistého pana Winstona Churchilla“. Svou vizi moderního Izraele stylizují do podoby fašistických států Španělska, Itálie a Německa… Společné vpády Izraele a Pásma Gazy jsou vskutku krvavými jatkami a nyní i genocidou. Pokud nebudou kontrolovány, srovnají celé místo se zemí i se všemi, kdo se v něm nacházejí.“

Sám Netanjahu označuje své židovské a palestinské nepřátele za Amáleky:

„Hospodin přikázal králi Saulovi, aby zničil nepřítele a všechen jeho lid: ‚Nyní jdi a poraz Amáleka a znič vše, co má, a neměj s ním slitování, ale usmrť muže i ženu, od mládence po nemluvně, od vola po ovci, od velblouda po osla.’“ Kniha Samuelova 15,3.

Ministr pro kulturní dědictví Amichai Elijahu souhlasí: „Jednou z možností Izraele ve válce v Gaze je svržení jaderné bomby na pásmo.“

Na znamení toho, že vědí, že se tam něco chystá, Pentagon už nedovolí svým vysokým vojenským představitelům cestovat do Izraele a členy Kongresu od cest odrazuje. „Izrael se z této chyby nevzpamatuje,“ varuje vysoce postavený zdroj ze CIA.

Jinými slovy, pokud nebudou podniknuty žádné kroky, ChM se chystá spíše zinscenovat konečnou sebevraždu Izraele, než aby přijali osvobození Židů od tisícileté satanské nadvlády.

Turecko by mohlo zasáhnout a obnovit kontrolu nad Izraelem. „Je povinností Türkiye zastavit krveprolití v Gaze,“ řekl v neděli prezident Recep Erdogan. „Děláme a budeme dělat víc, než je vidět,“ řekl a naznačil, že by největší armáda NATO mohla zasáhnout.

Existují také důkazy, že se v USA chystá nějaká skutečně hrůzná událost. „Porno strachu opravdu teče proudem. Připravte se na masivní událost pod falešnou vlajkou. Připravují si pro ni půdu,“ souhlasí zdroj ze CIA.

Stejně tak senátor Ted Cruz, který říká: „Domnívám se, že dnes nám hrozí větší riziko velkého teroristického útoku ve Spojených státech než kdykoli předtím od 11. září.“

Naše zdroje tvrdí, že nyní, když selhaly jejich pokusy zabít nás jadernou válkou, vakcínami a biologickými zbraněmi, pravděpodobně vytáhnou své zbraně s řízenou energií (DEW).

Zdá se, že nedávné zjevné útoky DEW na Maui a v Acapulku byly jen zkouškou na něco mnohem horšího.

Místní svědci v Acapulku tvrdí, že bouře, která ho zasáhla, byla 20 kilometrů široké tornádo, které nebylo doprovázeno deštěm, jak by tomu bylo v případě přírodního hurikánu.

Stejně jako na ostrově Maui byly zasaženy chudé oblasti ležící na nejlepších nemovitostech. Podle svědků se z chudinských čtvrtí Acapulca ozývají výkřiky a výstřely, které naznačují, že stejně jako na Maui jsou děti unášeny za účelem sběru adrenochromu.

Stejně jako na Maui brání armáda vstupu pomoci ze soukromého sektoru.

Podobně jako Maui se i Acapulco mělo stát „chytrým městem“.

Další „náhoda“ je, že společnost Mountain DEW vydala před útokem na Maui nealkoholický nápoj s názvem Maui Burst. Rovněž vydala výrobky s názvy Baja Blast a Baja Flash.

Může to znít jako přitažené za vlasy, ale stejná série má něco, co se jmenuje VOO Blast. VOO je burzovně obchodovaný fond Vanguard v indexu S&P. A shodou okolností je Mountain Dew dceřinou společností PepsiCo, jejímiž hlavními akcionáři jsou The Vanguard Group (8,9 %) a BlackRock (7,6 %).

Jedná se o zástěrky Rockefellera a ChM, které ovládají většinu společností kótovaných na burze.

Při troše pátrání pravděpodobně zjistíte, že právě tyto subjekty investují do „chytrých měst“.

Zdroje z mexických kartelů uvádějí, že útok na Acapulco zničil také velkou část jejich úrody máku. Říkají, že to bylo proto, aby zničili to, co nazývají „přirozenou konkurencí“ pro syntetický a smrtící fentanyl od ChM.

ChM vždy používala interní vtipy, kterými telegrafovaly své plánované útoky, takže možná je to jen náhoda, ale další produkt Mountain DEW se jmenuje Code Red, což možná naznačuje nějakou velkou rozsáhlou katastrofu plánovanou pro USA.

Q drop související s Donaldem Trumpem: ne všechno bude čisté

Odstrašující nutná událost také naznačuje, že bude zinscenována nějaká katastrofická událost, která ospravedlní vojenský zásah uvnitř USA.

Celá planeta už má takového chování plné zuby. Jak říká bývalý malajský prezident Mahathir o Západu:

„Invaze a agrese jsou ospravedlňovány jako snaha bojovat proti terorismu a militantům nebo se vypořádat s katastrofami, ale my víme, že to byla pouhá kamufláž, která měla kromě lásky k válce skrýt i jejich touhu po ropě a území.“

Objevují se také náznaky, že se opět rozjíždí projekt Blue Beam. Pentagon právě spustil nový portál, kde mohou současní i bývalí příslušníci armády, vládní zaměstnanci a dodavatelé hlásit pozorování UFO.

Prohlášení je zde: ODKAZ

Pokud nakonec vytáhnou kartu mimozemské invaze, bude to nejspíš jejich poslední, protože konec se k nim blíží.

Za prvé, žaloby na vakcíny se množí a soudní procesy s válečnými zločinci jsou nyní jisté. Nejnověji jihokorejská vláda začala odškodňovat rodiny, jejichž členové zemřou do 90-ti dnů po aplikaci mRNA vakcíny, a to i v případě, že pitva nedokáže určit příčinu. Korejská agentura pro kontrolu a prevenci nemocí uvedla, že tato opatření platí zpětně.

„Korea měla vyšší míru proočkovanosti než zbytek světa, protože lidé důvěřovali státu a nechali se očkovat,“ prohlásil představitel Strany lidové moci Park Dae-chul na setkání strany a administrativy v Národním shromáždění…. V tomto ohledu musí stát řešit slepou uličku v pomoci těm, kteří byli očkovací politikou poškozeni…. Korea uznala 11 vedlejších účinků vakcíny proti Covid-19, včetně anafylaxe, myokarditidy a perikarditidy.

Jakmile vláda něco takového oficiálně uzná, jsou brány otevřené. Většina vedoucích představitelů na Západě jde v tomto případě tvrdě ke dnu.

Níže uvedené vtipné satirické video s Klausem Schwabem Rothschildem je věcně správné.

Vakcína je jen jedním ze způsobů, jak se nás ChM pokusila všechny zavraždit. Podle polské rozvědky se nás snažili zabít také tím, že nás nutili jíst brouky.

Studie o chitinu u hmyzu z roku 2017 uvádí, že „stimuluje lidský vrozený imunitní systém k tvorbě záplavy zánětlivých cytokinů, které poškozují orgány (vedou k astmatu, atopické dermatitidě atd.) a v přetrvávajících situacích vedou ke smrti (roztroušená skleróza, systémový lupus erythematodes (SLE), rakovina atd.)“.

Dokonce i pivo bylo otráveno. Mnichovský institut pro životní prostředí v roce 2016 zkoumal 14 nejoblíbenějších značek piva na přítomnost glyfosátu. Ten byl zjištěn ve všech z nich. V nejextrémnějším případě byl 300krát vyšší, než je povolený limit pro pitnou vodu. Nejnižší koncentrace byla zjištěna ve značce Augustiner Helles a i ta při 0,46 mikrogramu na litr více než čtyřikrát překračovala 0,1 mikrogramu zákonný limit pro vodu.

Podobná věc platí pro obrovské procento produktů, kterými nás korporace zasypávají. Spravedlnost už dávno nastala.

Objevují se náznaky, že starší členové ChM jsou chytáni.

Podle zdrojů z japonské císařské rodiny například dalajlama již není hlavou tibetského buddhismu. Podle nich bude pravděpodobně popraven za vraždu.

Také to vypadá, že aliance bílých klobouků zatkla Zuckerberga Rockefellera. Využívá zranění nohy a nechává se fotit v nemocnici, aby ovlivnil ovčany. Zuckerberg bude nosit zdravotní botu, nebo je to GPS monitor?

Objevily se také zprávy, že Billu Gatesovi hrozí doživotí za mřížemi kvůli obvinění ze znásilnění dítěte.

Bill Gates už kvůli přátelství s usvědčeným pedofilem Jeffreym Epsteinem přišel o manželství, ale podle vyšetřovatelů, kteří odhalili, že se globalistický miliardář chystá být hozen přes palubu a stíhán kvůli obvinění ze znásilnění dětí, přijde o mnohem víc.

Znásilnění dítěte není to nejhorší, z čeho by mohl být Gates obviněn. Co třeba masová vražda?

„Gates není jedinou světovou elitou, která čelí obvinění. Celá řada známých osobností, včetně členů americké Sněmovny reprezentantů a Senátu, se v současné době potí, protože se nad nimi stahují mračna,“ slibují zdroje z Mossadu.

Victoria Nulandová a Vladimir Zelenskyj budou rovněž čelit spravedlnosti. Soud v Kyjevě rozhodl, že masakr na Majdanu v únoru 2014 začal zabitím a zraněním policistů i demonstrantů odstřelovači z hotelu Ukrajina, který kontroluje americké ministerstvo zahraničí.

Ruská vláda tvrdí, že ukrajinští neonacisté budou souzeni u mezinárodního soudu za „pokusy o vyhlazení ruského národa v Donbasu a za smrt Ukrajinců v bratrovražedné válce“.

Rusko prodává v aukci Zelenského bývalý ukrajinský dům na znamení, že válka skončila.

Také mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov popírá, že by polovojenská skupina Wagner předala systémy protivzdušné obrany Hizballáhu v Libanonu, protože: „De facto taková skupina (Wagner) neexistuje.“ Jinými slovy, byla to ChM, kdo prodala rakety Hizballáhu v naději, že je použije k vyhnání Židů z Izraele.

Nyní je jasné, že celý příběh Wagner versus Ukrajina byl satanistickou zástěrkou pro masové vyvražďování Ukrajinců. Jak jsme již dříve informovali, Jevgenij Prigožin, šéf Wagner group, i Zelenskyj pracovali pro ChM na vylidnění Ukrajiny a připravili půdu pro znovuzrození Chazarie. Místo toho budou jejich šéfové z ChM čelit obvinění z válečných zločinů.

Více než 50 zemí podporujících Ukrajinu, včetně členů NATO, se nyní po setkání na Maltě rozhodlo jednat s Ruskem o míru. Dokonce i zpravodajské fronty ChM, jako jsou Time a CNN, přiznávají, že válka na Ukrajině byla neúspěšná.

Podle plukovníka Douglase MacGregora a polských zpravodajských zdrojů je to proto, že Západu došly peníze a vypotřeboval všechny své zásoby zbraní.

Přibývá také důkazů, že se ovce s vymytými mozky hromadně probouzejí. „Lhali o Světovém obchodním centru. Lhali o válce v Iráku. Lhali o bankovní krizi. Lhali o Libyi. Lhali o Sýrii. Lhali o Ukrajině. Lhali o pandemii. Ale teď už rozhodně nelžou. No, teď už rozhodně mluví pravdu. Tolik let, tolik lží, a dobytek stále naletí na ty samé věci,“ vyjádřil názor mnohých polský komentátor.

Například podle průzkumu deníku Bild jsou dvě třetiny Němců proti přijímání dalších migrantů z islámských zemí, přičemž mnozí z nich vysvětlují, že se ve své zemi již necítí bezpečně, a domnívají se, že rostoucí počet nově příchozích pohrdá německou společností.

Dalším projevem lidové vzpoury je zničení 1000 bezpečnostních kamer, o kterém informovala skupina „Blade Runners“ ve Velké Británii.

Ještě však není konec. Loutka WEF, britský premiér Rishi Sunak, dostal své rozkazy.

Británie souhlasí s tím, že se vzdá daňové suverenity ve prospěch WEF.

Britská vláda souhlasila s předáním plné kontroly nad svou daňovou suverenitou Světovému ekonomickému fóru.

Nová pravidla znamenají, že výběr daní od britských občanů budou mít na starosti nevolení úředníci se sídlem v Davosu.

OECD pod vedením WEF se chystá zavést „globální minimální daň“ pro firmy v USA i ve Spojeném království v rámci programu nazvaného „Pilíř 2“.

Také Klaus Schwab Rothschild se chlubí.

„Technologie, které jsou základem čtvrté průmyslové revoluce“, mají „potenciál soustředit privilegia a zpochybnit stávající systémy řízení“.

Formování budoucnosti čtvrté průmyslové revoluce, 2018.

Ukázka toho, jak strašlivé mohou tyto technologie být: „Nedávné pokroky vědců z ETH v Curychu v oblasti elektrogenetiky naznačují lákavou možnost nositelných zařízení, která mohou přímo ovládat lidskou DNA.“

Jinými slovy, pokud tyto satanské oligarchy nesvrhneme, budeme odsouzeni k věčnému pobytu na lidské farmě.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/usa-a-izrael-se-blizi-k-nejake-megalomanske-udalosti-typu-cerne-labute/