“Světový řád založený na pravidlech” chazarské mafie (ChM) podniká zoufalou ofenzivu, aby se udržel u moci a vyhnul se soudům za válečné zločiny. Za tímto účelem bezostyšně ukradli volby ve Spojeném království a do funkce premiéra dosadili vydíraného pedofila Keira Starmera, tvrdí zdroje z MI6. Další fází bude podle nich pokus o dosazení Michelle “Big Mike” Obamové nebo Kamaly Harrisové do funkce prezidentky USA.

Zde si můžete přečíst, jak Barack “Satan” Obama mentoroval nového britského premiéra, aby mu pomohl vyprávět jeho příběh.

Velká Británie bude mít nového premiéra – někoho, koho Obama už několik měsíců mentoruje

Vypadá to, že mediální papoušci dostali zprávu:

 • hodit Bidena přes palubu
 • začít připravovat veřejnost na pořádný “swing” jako býk Mike

Michael LaVaughn Robinson alias Michelle Obama

Plán sionistů z ChM spočívá v tom, že Obama bude moci ze svého sklepa ovládat USA i Spojené království.

Jak uvidíme níže, tento plán je odsouzen k nezdaru.

Prozatím však ChM útočí. Ve Spojeném království dokonce oficiální výsledky voleb ukazují, že volby byly ukradeny. Starmerova Labouristická strana získala 412 z 650 křesel v britském parlamentu s pouhými 33 % hlasů. Dalším znamením, že volby byly ukradeny, je, že Reformní strana Nigela Farage získala pouze 5 křesel, přestože získala 14,3 % hlasů, zatímco liberální demokraté získali 72 křesel s pouhými 12,2 % hlasů. Korporátní média se snaží tvrdit, že to bylo kvůli volebnímu systému “first past the post” ve Spojeném království, ale MI6 potvrzuje, že volby byly přímo ukradeny.

Náš kolega Michael Shrimpton, který nám poskytl Starmerův spis KGB, který jsme zveřejnili minulý týden, je nezvěstný a panují obavy, že byl zabit. Podle MI6 se tak stalo proto, aby nemohl podrobně psát o tom, jak byly volby ukradeny.

Ve svém prvním projevu po nástupu do funkce premiéra Starmer plně slibuje věrnost Ukrajině a Zelenskému. (Premiér Fiala celkem brzy po oznámení výsledků voleb s jistotou prohlásil, že Velká Británie nezmění postoj vůči Ukrajině – pozn. překl.)

Nyní Starmer “následuje falešnou Bidenovu show – tedy Obamu ze suterénu – a vypouští 40 000 zločinců na ulici, aby vytvořil další násilí a ospravedlnil stanné právo.

ChM potřebuje stanné právo, aby udržela Nigela Farage a jeho stranu od moci. Je to proto, že Farageova strana jako jediná oficiálně vyzývá mimo jiné k vyšetřování úmrtí na vakcíny.

Je také zřejmé, že většina britské královské rodiny byla vyvražděna, aby mohl být instalován falešný král Karel, který pomazal Starmera.

Ve Francii byly volby 7. července též ukradeny, aby se Emanuelle Macron Rothschild udržel u moci a nastolil proevropskou, NATO a ukrajinskou vládu, tvrdí francouzské zpravodajské zdroje. Tyto operace řídí nacistická frakce ChM, včetně většiny přeživších členů rodiny Rothschildů. Podle zdrojů z Pentagonu se nyní skrývají v Nizozemí pod ochranou královské rodiny.

Podle zdrojů CIA se chystají zinscenovat poslední zoufalý pokus o rozpoutání třetí světové války nebo Armageddonu. Právě o tom je podle nich jejich velká schůzka NATO plánovaná na tento týden ve Washingtonu.

V rámci příprav na tuto akci je nyní nad Evropou intenzivně rozprašovány chemtrails. Ty jsou podle zdrojů nezbytné pro velkou holografickou událost na obloze, která má zmást veřejnost a vyvolat paniku.

Má to být velké finále plánu, který v roce 1994 podepsalo 160 zemí a který má do roku 2030 snížit počet obyvatel světa o 90 % na 800 milionů. Toho mělo být dosaženo pomocí fluoridu, virů (biologických zbraní), toxických chemtrails a nakonec událostí UFO. Více zdrojů uvádí, že tato událost je naplánována na srpen.

Podle zdrojů z Pentagonu tento poslední pokus o genocidu selže, protože většina světové armády s tímto plánem nesouhlasí. Potvrzují však, že se nějaká akce na obloze, která má všechny vyděsit, uskuteční; jen bez původně plánovaného masového vraždění.

V Severní Americe již armáda Bílých klobouků se sídlem v hoře Cheyenne podniká akce na mnoha frontách. Na své straně mají herce, který hraje “prezidenta Joea Bidena”. Záměrně říká věci jako “Jsem černoška” a “V roce 2020 Trumpa znovu porazím”, aby zdiskreditoval ChM, která stojí za jeho falešným prezidentstvím.

Trump označil Bidena za “starou, rozbitou hromadu sr*ček” a naznačil, že Joe se chystá “odejít ze souboje”, když kritizoval jeho vystoupení v televizní debatě.

Předvolební kampaň ve Spojených státech je žalostný pohled, komentuje ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov. Říká: “Pokud systém takzvané americké demokracie přináší takové výsledky nebo takový průběh volební kampaně, každý by si mohl udělat vlastní závěr o tom, jak je to všechno zinscenované, jak je to zařízené,” říká. Zdá se, že si plně neuvědomuje, že v zákulisí bojují na život a na smrt dvě frakce.

Na znamení, že vrchní velitel USA Donald Trump je proti Starmerově volební krádeži, řekl: “Gratuluji Nigelu Farageovi k jeho velkému vítězství v parlamentních volbách uprostřed reformních voleb ve Spojeném království…”, zatímco Starmera ignoroval.

Bílé klobouky udělaly velký krok také v Kanadě. Projevilo se to čtvrtečním oznámením, že David Vigneault, ředitel Kanadské bezpečnostní zpravodajské služby (CSIS), po sedmi letech rezignuje na nejvyšší funkci ve špionážní agentuře. Zdroje z CSIS nám sdělily, že byl nucen rezignovat poté, co byl přistižen, jak se “snaží způsobit jadernou katastrofu v Albertě”, aby vyhlásil stanné právo a udržel Justina Trudeaua u moci. Toto spiknutí bylo zastaveno, uvedly zdroje, které odmítly poskytnout další podrobnosti.

Vigneault však bezpochyby nesplnil svou povinnost chránit Kanadu, protože umožnil, aby se v Kanadě díky podvodným volbám dostali k moci skuteční nacisté. Doufejme, že se to s jeho odvoláním změní a kanadská armáda bude moci plnit své úkoly při obraně Kanady tím, že půjde po zločincích, kteří zavraždili nespočet Kanaďanů toxickými „vakcínami“.

Od japonské císařské rodiny jsme také získali informace o tom, co se ve skutečnosti děje ve Spojeném království se Starmerem a falešným králem Karlem. Podle zdrojů blízkých císaři Naruhitovi navštívila japonská císařská rodina koncem června Spojené království, aby podepsala dokumenty související s “novou duhovou měnou”, kterou chce vydat americká vláda. Císař Naruhito, který osobně znal původního Karla, tvrdí, že osoba, s níž se ve Spojeném království setkal, byla falešná. Pravý Karel podle něj zemřel před dvěma lety. Říká také, že během své návštěvy Spojeného království se vydal na falešný hrad Windsor, aby podepsal dokumenty.

Podle zdrojů se jedná o plán Amero 2.0, který podporuje Obama a nacistická frakce ChM, která se drží v Nizozemí.

Původní plán Amero z roku 2008 počítal s tím, že každý americký dolar na světě bude nahrazen dvěma Amery. Číňané a další věřitelé americké korporace tento plán odmítli, protože by znamenal 50% snížení hodnoty jejich těžce vydělaných dolarů. Proto byly dolary držené mimo Spojené státy od té doby v karanténě před novými dolary vydávanými US Corporation.

Podle nového plánu budou USA vydávat vlastní duhovou měnu, která bude oddělena od zámořského dolaru. Zámořský americký dolar se zase brzy přejmenuje na měnu BRICS, tvrdí zdroje z Asijské tajné společnosti.

V každém případě nová duhová měna neuspěje, protože americká ekonomika, která dříve tvořila 50 % světového HDP, je dnes ve skutečnosti nepatrná. I když západní korporátní propagandistická média tvrdí, že USA mají největší ekonomiku na světě, je to zjevná lež.

Zde je několik srovnání s Čínou, která ukazují proč:

 • Čína vyrábí dvakrát více elektřiny než USA
 • Vyrábí 12krát více oceli a 22krát více cementu.
 • Ročně se prodá 26 milionů vozidel, zatímco v USA 15,5 milionu.
 • Číňané si ročně koupí 434 milionů chytrých telefonů, což je třikrát více než v USA.
 • Čísla ukazující, že HDP USA je větší než HDP Číny, jsou fiktivní čísla v bankovních počítačích, která se nezakládají na realitě.

Zdroje z Asijských tajných společností potvrzují, že se je Obamovi lidé snažili svést k podpoře nové duhové měny tím, že jim slíbili, že se prezidentkou USA stane černoška, která bude podřízena Číně. Zdroje tvrdí, že zatímco v roce 2008 se nechali Obamou oklamat, nyní se již znovu oklamat nenechají a tuto novou měnu nepřijmou.

Dalším problémem plánu duhové měny je, že přivede americkou armádu k bankrotu.

Vojenské bílé klobouky zase navrhují vydat zlatem kryté dolary v hodnotě 100 bilionů dolarů, které by pomohly podpořit nový multipolární světový systém. V tomto systému by se vojensko-průmyslový komplex řídil zásadami právního státu a působil by jako vykonavatel Mezinárodního trestního soudu.

Velký posun směrem k novému multipolárnímu systému byl zahájen již tento měsíc, kdy Rusko převzalo předsednictví Rady bezpečnosti OSN. Rusko slibuje “vybudovat spravedlivější a demokratičtější světový řád”.

“Svět prochází rychlou a nezvratnou změnou… multipolární svět je nyní realitou,” říká ruský prezident Vladimir Putin.

Putin také tvrdí, že Rusko čeká na ukončení mocenského boje, než se rozhodne obnovit strategický dialog s USA. Rusko však podle něj bere vážně slib Donalda Trumpa ukončit konflikt na Ukrajině.

Letos v létě dojde k vyvrcholení boje o moc.

Buďte připraveni, uzamčeni a vybaveni náhradním sudem se suchým střelným prachem. ChM plánuje aktivovat 30 milionů ilegálů v Americe (nepočítaje, kolik jich je v Kanadě).

Poslední známkou toho, že chaos už začal, je rabování v oaklandském obchodě ubenzinové pumpy, které způsobilo škodu za tisíce dolarů. Frustrovaný vedoucí obchodu tvrdí, že policii trvalo devět hodin, než zareagovala na jeho žádost o pomoc.

Stačí se podívat na stav Demokratické strany. Jak píše zdroj z Pentagonu:

Jejich kandidát je mumlající loutka, která nás přivedla do globálního konfliktu na pokraji 3. světové války.

Jejich jedinými politickými nápady jsou zabíjení dětí, muži v šatech a otevřené hranice.

Když není po jejich, uchylují se k násilí.

Infiltrovali se do médií, akademické sféry a technických oborů a využívají své moci ke lhaní, cenzuře, zamlčování, klamání, manipulaci a vymývání mozků.

Využívají všechny páky vlády a soukromého sektoru k tomu, aby pronásledovali své politické oponenty a občany, kteří se staví proti jejich vládě.

Aktivně zasahují do voleb, podporují nelegální voliče a přímo podvádějí, když sbírají korespondenční hlasovací lístky.

Obhajují a podporují pedofilii a sexualizaci dětí.

A nyní vyzývají Bidena, aby zavedl totalitní vojenskou diktaturu a použil sílu k odstranění Trumpa a jeho spojenců.

Naši kontaktní pracovníci nám již vícekrát sdělili, že SCOTUS (Nejvyšší soud USA) již rozhodl o případu volebního podvodu v roce 2020, který podali bratři Brunsonovi, a že toto rozhodnutí může být kdykoli oznámeno – což by vedlo k rozpuštění Bidenovy administrativy a celého Kongresu.

Proto Nejvyšší soud rozhodl, že Donald Trump je imunní vůči trestnímu stíhání, pokud jde o ústavní pravomoci.

Proto úřadující soudce Nejvyššího soudu Juan Merchan zrušil datum vynesení rozsudku nad Donaldem Trumpem 11. července a odložil ho na 18. září, “pokud to bude ještě nutné”.

Oznámení soudu o odkladu vynesení rozsudku ve věci Trump

Pravděpodobně to nebude nutné, jak naznačuje tato zpráva:

Bývalý ředitel Národní zpravodajské služby John Ratcliffe je prý hlavním kandidátem prezidenta Trumpa na post generálního prokurátora. V případě jmenování Ratcliffe údajně plánuje stíhat dodavatele a zaměstnance CIA, kteří údajně zasahovali do voleb v roce 2020.

“Tohle všechno je cirkusová show. Všechno bylo dlouho plánováno. Má to odvést pozornost ovčanů od toho, co se skutečně děje za oponou,” komentuje to zdroj ze CIA.

Zatímco na Západě zuří nevyhlášená občanská válka, zbytek světa jde dál. Na summitu Šanghajské organizace pro spolupráci (ŠOS), kterého se minulý týden zúčastnili čínský vůdce Si Ťin-pching a ruský prezident Putin, zaznělo: “V globální politice, ekonomice a dalších sférách mezinárodních vztahů dochází k tektonickým změnám.”

Skupina požaduje:

 • Komplexní reformu OSN, která zapojí rozvojové země do své činnosti.
 • Bezpodmínečné provádění Úmluvy o zákazu biologických a toxických zbraní (BTWC).
 • Odsouzení akcí, které vedly k četným civilním obětem v Gaze.
 • Konec dvojích standardů v boji proti terorismu, které nelze ničím ospravedlnit.

Skupina rovněž poznamenala, že Tálibán v Afghánistánu je připraven zapojit se do boje proti terorismu. Ačkoli to výslovně neřekli, každý, kdo dává pozor, ví, že je to právě ChM, kdo je zodpovědný za terorismus a války po celém světě.

Turecký prezident Recep Erdogan to naznačil, když poznamenal: “Zdá se, že některé západní mocnosti chtějí konflikt na Ukrajině změnit v totální světovou válku… Je zřejmé, že obchodníci se zbraněmi potřebují peníze. A trhem pro obchodníky se zbraněmi je Západ.” Dodal, že doufá, že navzdory tomu zvítězí mír.

Podle polských zpravodajských zdrojů je to znamení, že pracuje na mírové dohodě svých vlastních tureckých úřadů, průmyslové a vojenské objekty jsou napadány po celé severní Sýrii a turečtí dělníci a vojenský personál ve velkém počtu opouštějí severní Sýrii. Mezitím má irácké hlavní město Bagdád podle arabských zdrojů hostit nadcházející rozhovory mezi Sýrií a Tureckem zaměřené na normalizaci jejich bilaterálních vztahů. Rozhodnutí obnovit dialog a dosáhnout usmíření mezi Ankarou a Damaškem podpořily Rusko, Čína a Írán.

Další známkou toho, že Blízký východ rozhodně postupuje proti terorismu, je prohlášení zvoleného íránského prezidenta Masúda Pezeškiana, že “podá ruku přátelství všem”. Podle našich zdrojů spolupracuje s aliancí Bílých klobouků.

„Slonem v místnosti“ je samozřejmě Izrael. Naše zdroje nám říkají, že Izrael bude brzy nahrazen národním státem Judea a že bude nastolen mír.

V zákulisí se americké vojenské Bílé klobouky dohodly s ŠOS, že převezmou bezpečnost v Eurasii (včetně Judeje), zatímco Anglosasové udrží oceán volný a otevřený.

To se odráží v politickém dokumentu, který napsal Dr. Sumantra Maitra pro Centrum pro obnovu Ameriky, které je spojeno s Trumpem, a který vyzývá Evropu, aby se bránila, zatímco USA se transformují na “offshore balancéra” vůči Eurasii a “logistického poskytovatele poslední instance” pro EU.

Maďarský premiér Viktor Orbán, který 1. července převzal předsednictví EU, s tímto plánem jednoznačně souhlasí. Odletěl do Kyjeva, Ruska a nyní i do Číny, aby jednal o ukončení ukrajinského konfliktu.

Podle našich zdrojů Německo, Maďarsko a většina východní Evropy souhlasily s připojením k novému euroasijskému bezpečnostnímu uspořádání, které navrhuje Rusko. Severní Korea, Mongolsko a Indie rovněž souhlasily s připojením, tvrdí zdroje z Asijských tajných společností. Nevyřčeným příběhem je, že Rusové slibují zabránit Číně v šikanování svých sousedů.

Jasnou známkou toho, že se Evropa odpoutala od Rockefellerů, je i to, že nyní získává většinu plynu ze speciálních ruských tankerů přes Arktidu.

 

Kdo koupil ruská paliva po zákazu EU (uhlí, ropa, LNG plyn)

Podíl na evropských dodávkách plynu

 

Čína a Rusko také spolupracují na rozvoji arktických námořních tras, protože Rusko se snaží dodávat více ropy a plynu do Číny v době západních sankcí, zatímco Čína hledá alternativní námořní trasu, aby snížila svou závislost na Malackém průlivu.

V Asii také sílí snaha o sjednocení Korejského poloostrova. “Jihokorejský prezident Yoon Suk Yeol a jeho parta, která se v současné době nachází v nejhorší politické krizi, se snaží najít “nouzové východisko” v eskalaci, uvedla Kim Yo Jong, sestra Kim Čong-una a faktický vůdce Severní Koreje, a poukázala na to, že petice požadující impeachment jihokorejského prezidenta již nasbírala přes milion podpisů.

Korejci nechtějí vstoupit do NATO a bojovat proti svým korejským spoluobčanům. Japonci jsou rovněž proti rozšiřování NATO do Asie.

NATO z toho samozřejmě šílí, protože chce válku. Zde je odpověď šéfa NATO Jense Stoltenberga na kroky maďarského premiéra vůči alianci.

Poslechněte si, jak nervózně koktá, když říká, že Orbán nereprezentuje NATO.

Skutečnost je taková, že navzdory tomu, co říkají loutkové vlády ChM ve Velké Británii a Francii, jsou Ukrajina a NATO „okopávány“. Podle polských zpravodajských služeb má dnes Ukrajina k dispozici pouze čtvrtinu svých energetických výrobních kapacit ve srovnání se situací před ruskou operací. Rothschildy vlastněný časopis Economist nyní tvrdí, že Ukrajina má měsíc na to, aby se dohodla s věřiteli na restrukturalizaci dluhu a vyhnula se bankrotu.

Není divu, že Ukrajině bude řečeno, že je v současné době příliš zkorumpovaná na to, aby mohla vstoupit do NATO. Za současného stavu je však celý Západ příliš zkorumpovaný na to, aby se připojil ke zbytku světa.

“Gatesova nadace financuje nejrůznější druhy genetického inženýrství komárů a hodně se mluví o využití komárů a komářích štípanců k očkování určitých skupin lidí,” řekl právník Tom Renz v senátu státu Pensylvánie.

Tento druh pochybení není nový. Lékař CIA uvádí: “Společnost Pfizer byla založena v roce 1849 židovským německým přistěhovalcem Charlesem Pfizerem a působí na trhu již 175 let, aniž by vyléčila jedinou nemoc.”

Charles Pfizer – německý přistěhovalec židovského původu a zakladatel společnosti Pfizer

Nenechte se mýlit, tito lidé jsou masoví vrazi. Zde je několik nejnovějších důkazů:

Nová studie z Německa zjistila, že “čím více očkování bylo ve spolkové zemi provedeno, tím větší byl nárůst nadměrné úmrtnosti”.

V Itálii nově publikovaná odborná studie naznačuje, že u lidí, kteří byli očkováni vakcínou COVID-19, se očekávaná délka života zkrátila o 37 %.

Odborná studie v časopise Forensic Science International zjistila, že 73 % úmrtí po očkování vakcínou COVID-19 bylo přímo způsobeno injekcemi nebo k nim významně přispělo.

Prezident Trump říká, že bude vyšetřovat Big Pharma za nárůst autismu, neplodnosti, alergií a dětských nemocí.

Naše zdroje nám říkají, že Trump požádá Roberta F. Kennedyho mladšího, aby vedl výbor, který vyšetří velké farmaceutické firmy.

Bývalá australská vládní úředníce vysvětluje, jak větrné turbíny odčerpávají z její země 40 miliard dolarů ročně a posílají je do zahraničí. Prozradila, že energetické společnosti dostávají 600 tisíc dolarů ročně za jednu turbínu, ale že turbíny ve skutečnosti nepřinášejí do energetické sítě žádnou energii!

“To ukazuje, jak se celosvětově perou miliardy dolarů. Představte si, kolik zemí na světě to dělá. To vše ve jménu zelené energie. Víme, že se na tom podílí všechny státy ze skupiny Pěti očí,” komentuje zdroj z Pentagonu.

Podobná situace je i v zemědělství. Britský farmář řekl:

“Už toho máme dost. Posledních 20 let na nás útočí politická třída, která nám říká, jak máme na venkově hospodařit. Nyní nám platí, abychom přestali pěstovat potraviny a pěstovali divoké květiny. Je to šílenství.”

Pak je tu samozřejmě stále nevyřešená otázka, co dělat se všemi vydíranými pedofily, kteří vládnou Západu.

Elon Musk píše: “Proč není ani jedno, dokonce ani pokus, stíhání těchto klientů Epsteina (Bill Gates a Reid Hoffman přicházejí na mysl) ??“

Elon Musk kritizuje nedostatek právních kroků proti klientům Epsteina včetně Billa Gatese

Vzhledem k tomu, Musk je s americkými vesmírnými silami, to je znamení, vojenská akce proti FBI se blíží. Je na čase.

Proti Vatikánu je třeba podniknout i vojenskou akci. Právě uznali arcibiskupa Carla Vigana vinným ze “schizmatu” a exkomunikovali ho z církve na příkaz falešného papeže Františka s gumovou maskou. Viganò říká, že obvinění vznesená proti němu považuje za “čest”.

Více než dvě desítky amerických biskupů vydaly prohlášení, v němž potvrdily Viganovu důvěryhodnost, včetně některých současných členů vedení biskupské konference USA.

Mel Gibson napsal arcibiskupu Viganovi dopis, ve kterém píše:

“Je to opravdu čestné vyznamenání, že vás někdo vyhodil z falešné pokoncilní církve… Mám naprostou úctu ke způsobu, jakým bráníte Krista a jeho církev… Kéž vám Bůh žehná a chrání vás. Kdybyste něco potřeboval, stačí říct a já se pokusím pomoci. S obdivem a věčnou úctou.”

Vatikán zřejmě udržuje kontakty s entitami z jiných dimenzí, které označují jako andělé, ďáblové a džini. Bylo by hezké, kdybychom toto téma plně zveřejnili.

Na závěr tohoto týdne uvádíme jako podnět k zamyšlení, že společnost Amazon nasadila více než 750 000 robotů, kteří nahradili 100 000 lidí.

Je zřejmé, že umělá inteligence je nyní naléhavějším problémem než mimozemšťané.

Pokud se však v létě bude konat představení o mimozemšťanech, vezměte si popcorn a berte ho jako zábavu.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/ukradeni-voleb-a-dosazeni-falesneho-krale-realitu-nezmeni/