Zatímco svět čeká na další krok Izraele v Gaze, ve východní Evropě zuří bitva stejného významu jako nezastavitelné peklo: boj za konečné zničení ukrajinských syndikátů obchodu s dětmi a farem Adrenochromu, dva cíle neoddělitelně spojené od počátku roku 2022, kdy zločinný Bidenův režim začal financovat Volodymyra Zelenského a jeho zločinné spoluspiklence.

V srpnu Real Raw News exkluzivně informovaly o společném týmu amerických speciálních jednotek a ruských Spetznas, který spojil své síly a spojil své schopnosti, aby pátral po pohřešovaných dětech na Ukrajině a v Polsku, jak schválili generál Eric M. Smith a ruský ministr obrany Sergej Šojgu. Jejich direktiva zahrnovala také zničení laboratoří Adrenochromu a jejich operátorů, prostředníků a honáků.

Podle zdrojů v kancelářích generála Smithe a v ruské Federální bezpečnostní službě FSB zničila společná jednotka multimiliardový kartel Adrenochrome, který beztrestně operoval podél ukrajinsko-polské hranice. Zdroje uvedly, že jednotka strávila první polovinu října demontáží Radčenkova kartelu, který unášel bezpočet dětí, vysával jim nadledviny a poté, co je vyživoval zpět k přiměřenému zdraví, je prodával pedofilům a do sexuálního otroctví. Údajně mohou být děti několikrát vysávány, než adrenální tekutina ztuhne.

FSB uvedla, že kartel Petra Radčenka byl nepřímo financován Bidenovým režimem a zajišťoval padesát procent Adrenochromu vyváženého za ukrajinské hranice.

„Váš falešný pResident Biden dává psovi Zelenskému peníze. Zelenskyj je dává kartelům. Kartely Adrenochrom vyrábějí a dodávají,“ řekl agentu FSB Andrej Zacharov RRN.

Hlavní informace, které vedly k zadržení kartelu, pocházely z elektronických zařízení patřících Mykolu Taranovi, obchodníkovi s Adrenochromem Speciálními jednotkami – Spetznas zabitému v srpnu. Údaje o Taranových pevných discích dovedly elitní komando do nehlídaného přepravního skladu v Ustyluhu na Ukrajině, necelý kilometr od hranic do Polska.

Na papíře byla budova pronajata společnosti Neptune Company Ltd., „jedinému domácímu výrobci žvýkaček pro děti s nálepkami a tetováním pro zejména malé děti do 15 let na Ukrajině,“ uvádí se na stránkách ukrajinského ministerstva pro hospodářský rozvoj a obchod.

Speciální jednotky/Spetznas budovu hlídaly a neviděly žádné žvýkačky ani tetování, a kdokoli sklad obsadil, zřejmě spěšně odešel a zanechal za sebou tři desítky lékařských chladniček, často používaných k chlazení Adrenochromu, a 6000 gramů fentanylu, jednoho z několika syntetických opioidů běžných ve složení Adrenochromu. Našli také rozložené ostatky muže s kulkou v hlavě, jehož identifikaci a mobil vrazi příhodně nechali na místě činu. Spetznas ho znal jako Sergeje Nicholase, plodného ukrajinského drogového překupníka se zálibou v prodeji drog školákům. Z neznámých důvodů kartel zřejmě sejmul svého nohsleda.

Speciální jednotka-Spetznas nastražila výbušné nálože a budovu zničila.

Informace o Mikulášově telefonu dovedly tým přes hranice do polského Hrubieszówa, kde hledali muže jménem Arek Ordjan a jeho ženu Tamaru. Tito mezinárodní zprostředkovatelé Adrenochromu se vydávali za potulné aktivisty za občanská práva, když měli přestávku v přesunu tisíců litrů rafinovaného Adrenochromu po Evropě a do Spojených států. Podle FSB byli Ordjanovi přátelé Zelenského a nejvýnosnějšího prodejce Radčenkova kartelu.

Mezi jejich třinácti domy v sedmi zemích byl okouzlující dvoupatrový dům s upravenými trávníky vpředu i vzadu, pěstěnými keři, popínavou mříží, bílým laťkovým plotem a čtyřmi strážnými s kalašnikovy, kteří procházeli po obvodu. Jednotka se vypořádala se strážnými a vešla do domu. Pár našli zfetovaný na Adrenochromu v ložnici v patře vedle dvojice vyčerpaných infuzních vaků. Žena se pokusila promluvit, ale její slova zněla pomalu a podivně, nesouvisle, zatímco Arek Ordyan předváděl nepřirozenou sílu, jednou rukou zvedl stokilový cementový podstavec a mrštil jím po Spetznasu. Pokud farmaceutický koktejl zvyšoval sílu, neznamenal nezranitelnost vůči kulkám. Náboje z AK-74 Spetznasu a karabin M4 speciálních jednotek ozářily Areka jako vánoční stromeček. Ležel mrtvý na huňatém koberci nasáklém krví. Jeho žena měla bezvýraznou tvář, bez jakýchkoli emocí. „Je to jen trochu bonbónu,“ řekla. Pak se pokusila vyjednávat a nabídla jednotce  sex za svou svobodu.

„Máte něco, co chceme,“ řekl jí Spetznas, „a není to vaše tělo.“

Pohlédla na manželovu děravou mrtvolu. „Stejně to byl jen pytel masa. Znáte ten výraz? Ani nevím, kdy a kde právě jsem.“

„Zjistíme to společně,“ řekl Spetznas a píchl jí vlastní cukroví, Naxolon, aby neutralizoval závratné účinky Adrenochromu, a Polonium, vysoce radioaktivní jed, který dokáže v koncentrovaných dávkách rychle zabíjet.

Ukázal jí injekční stříkačku. „Tohle vás zabije rychle. Pokud nám řeknete, co potřebujeme vědět, a budete mluvit pravdu, dám vám protijed. Nebo tu zemřete s vnitřním krvácením do,“ řekl Spetznas.

Zdroje Real Raw News v kanceláři generála Smithe a v FSB zpochybnily nuance výše uvedené interakce. Agent FSB Andrej Zacharov řekl, že velitel amerických speciálních jednotek byl proti otravě, zatímco Smithova kancelář řekla, že obě skupiny souhlasily s otrávením „čubky“.

Bez ohledu na to mluvila a prozradila údajné místo pobytu Radčenka a jeho zásoby na Ukrajině. Když se jí zeptali na desetitisíce pohřešovaných a unesených dětí, na chvíli se odmlčela. Pak řekla, že Rodčenko neunáší děti ani nesaje adrenochrom, že konečný produkt distribuuje až poté, co „ostatní“ odvedou tu nejšpinavější práci. Vojáci jí nevěřili, ale ona neměla co říct, jen „dejte mi ten lék!“

„Ach, žádný protilék neexistuje,“ řekli jí a nechali ji zemřít.

„Teď už víte, jak to v Rusku děláme,“ řekli Spetznas svým americkým protějškům. „Viníky nepředvádíme před soud. Ztrácíme tak pouze čas. Zaslouží si mnohem horší věci.“

Její informace přivedly jednotku zpět na Ukrajinu, kde se rozdělila do dvou taktických týmů. Jeden pronikl do sabatu Deep State v Kyjevě a nasadil sledování Radčenkova honosného městského domu v bohatém okrese Pečerskyj, podél řeky Dnipro, regionu, který byl po dvou letech údajného nepolevujícího nepřátelství jako zázrakem nepoškozen.

„Civilisty nebombardujeme, jak říkají vaše média,“ řekl jeden Spetznas svému společníkovi ze speciálních jednotek. „Máme vás rádi. Útočíme jen na Deep State.“

Druhý tým se mezitím vydal na dlouhou cestu do historického Lutska na severozápadě Ukrajiny, kde pět mil severně od města našli průmyslový park hemžící se podezřelou aktivitou – osmičlenné bezpečnostní týmy hlídkovaly u plotu z ostnatého drátu a kontrolovaly totožnosti osob ve vozidlech, které chtěly projet jediným vstupním bodem. Na parkovišti stálo nejméně padesát aut a tucet tahačů, které všude sledovaly bezpečnostní kamery. Klikatá štěrková cesta za plotem vedla k nekontrolovanému letišti s pět tisíc stop dlouhou dlážděnou ranvejí, na níž seděl naprázdno stojící turbovrtulový Antonov AN-140. Muži nakládali do letadla lékařské chladicí boxy. Po obou stranách ranveje hlídači v technických vozidlech – vojenský žargon pro lehké improvizované bojové vozidlo, typicky civilní pickup s otevřeným opěradlem nebo vozidlo s náhonem na čtyři kola, na němž byl namontován kulomet – sledovali nakladače a dopravu, jak vjíždějí na letiště a odjíždějí z něj.

„Adrenochrom?“ zeptal se operátor speciálních jednotek.

„Adrenochrom,“ potvrdil jeden Spetznas.

Jednotka, sdělil agentu Zacharov RRN, uvažovala o tom, že vtrhne na letiště a do průmyslového parku, ale váhala, protože nemohli vědět, zda jsou uvnitř unesené děti připoutané k vozíkům s jehlami a polyuretanovými trubicemi vyčnívajícími z krku.

„Pokud je tam jen jedno dítě, nechtějí to riskovat,“ řekl Zacharov.

Toho večera si vybrali jednoho dělníka, sledovali ho z průmyslového parku do jeho bytu v Lutsku a zastavili ho u jeho prahu. Když voják speciálních jednotek pohrozil, že muži podřízne krk od ucha k uchu, přikrčil se a podvolil se požadavkům na informace s tím, že v průmyslovém parku nejsou žádné děti, jen 250 000 litrů chlazeného Adrenochromu a polovojenské síly dost velké na to, aby vedly malou válku. Řekl, že pokud se nebude hlásit do práce v 6 hodin ráno následujícího dne, tato jednotka prošetří jeho nepřítomnost.

„Řekni mi pravdu o tom, kolik je tam dětí, a necháme tě žít,“ řekl mu jeden Spetznas.

„Žádné děti. Přísahám,“ odpověděl dělník.

„Pokud zalžeš, přijdeme si pro tebe. Přijdeme si pro tvou rodinu. Pokud nemáš rodinu, tak pro tvé přátele. Nikdo, koho znáš, ani tvůj pes, pokud nějakého máš, nebude v bezpečí,“ řekli Spetznas.

„Přísahám,“ opakoval muž, „nemáme děti.“

Spetznas mu podřízli krk od ucha k uchu a nechali ho vykrvácet.

Oba týmy informovaly ministra obrany Šojga o svém postupu a dospěly k rozhodnutí.

10. října ve 23:00, hodin, se na Průmyslový park a letiště snesly ruské řízené střely s plochou dráhou letu, zničily ranvej a srovnaly budovy se zemí, až z nich zbyly jen hromady doutnající suti a zkroucené oceli.

Když střely zasypaly park, Kyjevský tým přepadl Radčenkovu vilu a zabil ho, jeho milenku, dva tucty ozbrojených strážců a bohužel i devítiletého chlapce, kterého Radčenko znásilňoval.

„Nevinní se někdy dostanou do válečné mlhy. Dokonalý plán neexistuje; je to mýtus,“ řekl náš zdroj v kanceláři generála Smithe. „Mělo by to udělat velký průlom v obchodu s Adrenochromem, ale pořád je tolik dětí nezvěstných.“

„Ministr obrany Sergej Šojgu označuje misi za velký úspěch,“ řekl Zacharov RRN. „Adrenochrom by se vyvážel do USA a Ruska, všude. Ztráta malého chlapce je tragická, ale jaký život by mohl mít po opakovaném znásilňování tou zrůdou. Je teď s Bohem – s tím chlapcem, ne s Radčenkem. Je někde jinde.“

Tým podle zdrojů pokračuje v pátrání po uvězněných dětech.

https://realrawnews.com/2023/10/special-forces-spetznas-team-crushes-adrenochrome-cartel-in-ukraine/