Společné úderné síly speciálních jednotek USA a Spetznasu, které minulý týden zachránily 73 dětí před ukrajinskými obchodníky s Adrenochromem, zaznamenaly další vítězství, tentokrát proti dvaašedesátiletému obchodníkovi s dětmi, který žil heffnerejským životním stylem na své opulentní, střežené usedlosti na Krymu, autonomní republice Ukrajiny zahrnující většinu Krymu, který Rusko anektovalo v roce 2014.

Jak bylo oznámeno minulý týden, složky americké a ruské armády vstoupily do neformálního seskupení, aby zachránily americké a ruské děti držené jako rukojmí v laboratoři Adrenochromu na jižní Ukrajině. Jednotka zabila ochranku zařízení a osvobodila děti, aniž by utrpěla vlastní ztráty.

Generál Eric M. Smith, velitel 5. skupiny speciálních sil Brent Lindemen a ruský ministr obrany Sergej Šojgu, z nichž druhý původně navrhoval spojení obou armád, byli tak potěšeni operačním úspěchem týmu a mírou kooperativního nasazení, že vůdcům každé skupiny vnukli myšlenku – zůstat nadále na Ukrajině a pracovat jako jednotný tým na likvidaci obchodníků s dětmi po celé nemorální zemi. Velitelé speciálních sil a Spetznas souhlasili a údajně prohlásili, že je čeká běh na dlouhou trať, dokud bude třeba vymýtit obchodníky s lidmi a pedofily, odhalit východní Evropu a západní manipulanty a zachránit boží děti.

Od zahájení speciální vojenské operace Vladimira Putina v únoru 2022 zachránily ruské ozbrojené síly tisíce dětí a zavraždily desítky nechvalně proslulých obchodníků s lidmi, především na severní Ukrajině podél hranic s Ruskou federací. Těžké ztráty vyvolaly změny v taktice a bezbožní vůdci zločinných kruhů přesunuli své bezbožné operace na jih, distancovali se od ruské armády a umístili se blíže k zemím, jako je Polsko, Maďarsko a Rumunsko – státům, jejichž vůdci jsou spolčeni se Zelenskyjem a zločinným Bidenovým režimem. Náš zdroj řekl, že společná jednotka se zaměří na cíle v tomto daném okruhu, ale neomezí se pouze na něj.

Co mohlo být neřešitelným dilematem, rychle vyřešili generál Smith a Šojgu – kdo bude vydávat rozkazy? Který velitel, speciální jednotky nebo Spetzny, bude mít poslední slovo v taktických rozhodnutích?

Obě armády se drží jednotné posloupnosti velení, bez níž obvykle nastává anarchie . Amerika měla svou určitou zkušenost ve Vietnamu a Rusko v Afghánistánu. Granáty házené na latríny a podobně.

Každá strana by určila bojem zoceleného důstojníka, nejlépe plukovníka nebo generála, který by koordinoval válečné úsilí z utajeného velitelského střediska v Bělorusku, což by znamenalo, že by se pověřenci a jejich rodiny museli sbalit a přemístit. Připomínky každého muže by měly stejnou váhu, bez ohledu na hodnost, a společně by upřednostnili cíle a předávali zpravodajské informace týmu speciálních jednotek-Spetznas.

Stejně tak speciální jednotky a Spetznas musí překonávat kulturní rozdíly a kontrasty v bojové doktríně, aby mohli účinně bojovat jako jeden muž.

„Jsme tady v neprobádaných vodách,“ uvedl zdroj v kanceláři generála Smithe, „a voda je tak kalná, že nevidíme na dno. V součinnosti se posouváme. Spolupracujeme a vítězství jsou 2:2.“

Předložil ne příliš podrobný popis čtvrteční operace proti vedoucímu ukrajinského podsvětí Mykolu Taranovi, pokryteckému vůdci organizujícímu únosy dětí, který podle FSB nashromáždil obrovské jmění zprostředkováním prodeje unesených dětí kupcům v Moldavsku, Maďarsku, na Slovensku a v Česku. Mykola byl pokrytec, který veřejně odsoudil obchodování s dětmi a pedofilii, zatímco potají vládl jednomu z nejrozsáhlejších ukrajinských syndikátů obchodujícího s dětmi. Ačkoli ho nikdy nepřistihli ve společnosti nezletilého, vědělo se, že nemá žádné výčitky a z utrpení dětí profituje.

Tým speciálních jednotek-Spetznas, krycí jméno „Havran“, bez námahy vyřadil Mykolovi bezpečnostní systém. Zabil stráže hlídkující po obvodu jeho rozsáhlé usedlosti, která měla dva bazény a devítijamkové golfové hřiště. Pomocí zbraní s tlumičem zabili další tři strážné uvnitř sídla se sedmi ložnicemi, kde Mykola a nejmenovaná dospělá žena spali v hlavní ložnici. Mykola nechal zapnutý počítač. Na obrazovce se našly tabulky se jmény, pohlavími a věkem dětí na prodej a odkazy na internetové stránky s fotkami.

Rusko americká jednotka pochopila, co je třeba udělat. Aniž by vojáci promluvili jediné slovo; shodli se na tom, že žena musí být spoluviníkem Mykolových zločinů. Oba zločince zastřelili, zmocnili se důkazů a v tichosti se stáhli.

„Analyzuje se důkazní materiál a věříme, že je to dovede k dalším zločincům a uneseným dětem. Víme již, že dle seznamů z počítače nejde o ty samé děti, které zachránili v Nahačivu. Území  společné operace je plné úchylů. Doufejme, že Mykolova smrt způsobila ztrátu v jejích řadách, i když  díky rozsahu jejich činnosti jen malou,“ dodal zdroj.

https://realrawnews.com/2023/08/special-forces-spetznas-team-kills-pedo-kingpin-in-ukraine/