Jelikož svět rozptyluje Afghánistán, Německo a Japonsko, vyhlašují nezávislost

Kolaps poválečného západního „globalistického“ režimu se zrychluje. Odstoupení americké armády z Afghánistánu a velké části Blízkého východu je jen začátek konce chazarské mafie. Asi největším přehlíženým příběhem je změna režimu v Německu a Japonsku, protivníků během 2. světové války.

Nejde jen o rezignaci německé kancléřky Angely Hitler (Merkelové) a japonského premiéra Yoshihide Suga. Jde o to, aby tyto země znovu potvrdily svoji nezávislost poprvé od roku 1945 (podrobnosti viz níže). Bez Německa a Japonska se z G7 stane G5 a nakonec G0.

Samozřejmě, pokud žijete ve stále se zmenšující bublině korporátních propagandistických médií KM, bude vám řečeno, že se USA stahují z Blízkého východu, aby se mohly soustředit na Čínu. Jelikož však falešný americký Bidenův režim závisí na čínských penězích na přežití, snaží se přesvědčit lidi, že Čína bude financovat jejich válku proti Číně.

Jak řekl Qin Gang, čínský velvyslanec ve Spojených státech minulý týden skupině amerických „vůdců“, americká „vláda“ vykresluje Čínu jako „svého rivala a imaginárního nepřítele, stejně jako když se Don Quijote žene na větrné mlýny“.

https://www.politico.com/news/2021/09/01/china-new-ambassador-speech-508465

Tento nesmysl je jen součástí toho, co lze popsat pouze jako chaos. Unavená stará metafora o pobíhání bezhlavého kuřete nejlépe popisuje situaci na Západě nyní.

Abychom pochopili, jak je domino G7 předurčeno k pádu, podívejme se na skutečný dopad toho, co se stalo v Afghánistánu. Zde popisuje situaci vedoucí úředník CIA v Asii:

“Nedovolte, aby se k vám tento předem naplánovaný scénář Afghánistánu dostal.” Většinou to všechno otočili MSM a jejich loutkáři.

Například vězni, kteří byli propuštěni z vězení, nebyli teroristé ani Isis. Byli to političtí vězni, kteří byli proti kabale, která ovládala zemi posledních 20 let.

Nyní Taliban spálil 90% opiových polí.

Tím byl zastaven peněžní tok pro kabalu/hluboký stát. Nyní jsou velmi zoufalí. Nemohou získat hotovost od Federálního rezervního systému. Londýn také nevydává žádnou další hotovost. ECB také netiskne další hotovost … Dávejte si pozor na velkou falešnou vlajku. “

Když mluvíme o velkých falešných vlajkách, není náhoda, že když se blíží 20. výročí 9.11, jsme svědky systematického obrácení neokonzervativního plánu světové dominance „Projekt pro nové americké století“, který odstartoval.

Podívejme se znovu na Afghánistán. Skutečným důvodem, proč USA do této země vtrhly, bylo zajistit plynovod a chránit produkci heroinu. Před americkou invazí podpořila afghánská vláda plán argentinské společnosti Bridas Corporation na plynovod Čína/Argentina/Turkmenistán.

Když neokonzervativci ovládající režim George Bushe mladšího navrhli předat dohodu o plynovodu americké společnosti Unocal, bylo jim řečeno, že už je pozdě a že dohoda již byla podepsána.

Neokonzervativci slavně odpověděli: „Pokud nepřijmete náš příděl peněz, dostanete příděl bomb.“ Poté, co tam Američané vtrhli, jmenoval Bush bývalého zvláštního poradce Zalmaye Khalilzada jako svého zvláštního vyslance v Afghánistánu.

Nyní je původní plán Bridas/Čína/Argentina/Turkmenistán zpět ve hře.
https://www.voltairenet.org/article213876.html

Aliance mezi Pákistánem a Čínou to umožnila. Takže nyní Írán, Turkmenistán, Pákistán, Afghánistán a Indie budují vlastní plynovody v regionu střední Asie, který se pokusili dobýt neokonzervativci.

Čeho tedy dosáhli Američané poté, co za 20 let války v Afghánistánu utratili přes 2,3 bilionu dolarů? Afghánistán je sedmým nejchudším národem na světě se 47 procenty obyvatel žijících pod hranicí chudoby, přičemž více než 75% rozpočtu beznadějně zkorumpovaného bývalého Kábulu pochází z mezinárodní pomoci.

https://www.zerohedge.com/geopolitical/escobar-forever-war-benefiting-afghans-follow-money

Pamatujte však, že Afghánistán nebyl vojenskou porážkou USA. Za těch 20 let války tam v bitvě zahynulo pouze 2448 amerických vojáků. USA, ekonomická velmoc, s populací 10krát vyšší než v Afghánistánu, zabíjely zbídačený Taliban rychlostí asi 100 ku 1. A přesto prohrály. To ukazuje, že i když armáda vyhraje všechny bitvy, pokud nebude mít finanční zázemí a správné strategické cíle, prohraje. Můžete vyhrát všechny bitvy, které chcete, ale pokud se vaše výplata odrazí, hra je u konce.

Otázkou nyní je, co udělá americká armáda pro to, když jí po 30. září, kdy skončí fiskální rok, přestanou chodit výplaty po celém světě?

Na této frontě připravuje Společnost bílého draka setkání s Asijskou rodinou draka v Japonsku tento měsíc, aby získala finanční prostředky na transformaci západního vojensko-průmyslového komplexu. V době, kdy vychází tento report, jsou finanční prostředky stále blokovány chazarskou mafií. Po lidech, kteří za blokací stojí, se nyní pátrá. Pokud dojde k novému vývoji, budeme čtenáře informovat.

Chazarští vládci skupiny G7 zase doufají, že se jim podaří tuto situaci odvrátit tím, že se pokusí zorganizovat setkání s Ruskem a Čínou, na kterém by se „diskutovalo o Afghánistánu“. Jinými slovy, snaží se na poslední chvíli uspořádat takzvaný „žebrákostán“. ODKAZ

Protože se to nepodaří, znamená to, že systémový kolaps bude bohužel pro Západ v dohledné budoucnosti pokračovat. Pokračující snaha ChM udržet se u moci pomocí toxických „vakcín“ a falešné pandemie na tom nic nezmění.

Jak vysvětluje evropský zdroj CIA:

„Skutečným důvodem pro Covid-19 a Velký reset je to, že ECB je stejně na mizině a může jen uměle tisknout peníze. Evropský bankovní systém je v bankrotu a lidé nedostanou později vyplacené důchody.

 

Proto se „očkuje do spárů ďábla“, aby jich přežilo co nejméně a aby lidé byli nemocní nebo mrtví a nemohli se bránit, až se dozvědí, že už nedostanou důchody a penzijní dávky. To vše bylo iniciováno nechvalně známou davoskou mafií a skupinou Velký reset.“

 

Německo i Japonsko však podstoupily tribunály pro válečné zločiny a pamatují si Norimberský kodex. Proto probíhající válečné zločiny spojené s pandemií vedly nejprve ke změně režimu v těchto zemích.

V Japonsku bojuje Sheila Smithová, vedoucí pracovnice Rady pro zahraniční vztahy pro asijsko-pacifická studia, za udržení zločinného otrokářského Rockefellerova režimu u moci. Byl však na ni vydán zatykač, protože otevřeně prosazuje masové očkování bez testování na bezpečnost.

Nyní zjištění, že miliony vakcín Moderna v Japonsku obsahovaly toxické látky, vyslalo japonské vlastence na válečnou stezku proti všem Rockefellerovým / Rothschildovým zástupcům v této zemi. To je skutečný důvod, proč byl otrocký premiér Jošihide Suga donucen odstoupit, tvrdí japonské pravicové zdroje blízké císaři.

Stejný účinek měly v Německu právní kroky Dr. Reinera Fuellmicha. Výměna Angely Merkelové bude formálně znamenat konec poválečné okupace Německa, tvrdí zdroje CIA v Evropě.

Změna režimu se nyní očekává také v Kanadě a Francii. V Kanadě vyhlásil ministr zločinu (crime minister) Justin Castro na 20. září předčasné volby v očekávání snadného vítězství. Místo toho je v kampani kvůli svým očkovacím zločinům vypískán a pronásledován tak, že se bojí vystoupit z autobusu.

Tento bratrovražedný mandžuský kandidát také zpronevěřuje peníze kanadských daňových poplatníků na nákup 293 milionů dávek Covid vakcíny (pro zemi s 37 miliony obyvatel), aby mohl financovat své vládce ChM. ODKAZ

Ve Francii je země ve stavu polo-anarchie, protože protesty proti Rothschildovu otroku Emmanuelu Macronovi sílí.

Právní bitvy, demonstrace a různé nátlakové akce probíhají také v Austrálii, Rakousku, Kanadě, Řecku, Portugalsku a Španělsku. Ve Španělsku byla vyhozena do vzduchu továrna na výrobu vakcín společnosti Pfizer. ODKAZ

Řidiči kamionů zastavují obchod z Austrálie do Švédska. „Nedostatek řidičů kamionů“ (což je propagandistický výraz pro stávky) způsobuje výpadky v zásobování společností od IKEA přes McDonalds až po General Motors.

Nedostatek polovodičových čipů „kvůli Covidu“ způsobuje nečinnost montážních závodů GM, Ford Motor a dalších automobilek v Severní Americe i jinde (také česká Škoda Auto má problémy, pozn. př.).

V USA končí sociální programy, které se vztahují na celkem 12,1 milionu lidí. Tito lidé odmítají pracovat za otrockou mzdu, přestože je k dispozici více než 10 milionů volných pracovních míst a více než polovina malých podniků tvrdí, že má nedostatek zaměstnanců.

Protože lidé odmítají pracovat nebo mají pouze otrocké mzdy, nedostatek daňových příjmů nutí americké státní a místní vlády k ještě většímu zadlužování než v době krachu banky Lehman v roce 2008, a to jen proto, aby mohly vyplácet důchody.

Snad nejskandálnějším důkazem toho, jak hluboko Spojené státy klesly, je rozhodnutí města San Francisco platit lidem 300 dolarů měsíčně za to, že se „nebudou střílet“.

Mezitím se zločinný falešný „Bidenův“ režim – čelící neúspěšné kampani masového vraždění vakcínami – snaží vyvolat masový hladomor tím, že platí farmářům za to, že nebudou pěstovat potraviny (stejně tak v ČR, jak jsem se dozvěděla od jedné paní, platí ministerstvo dotace chovatelům krav – dojnic za to, že je nechají zabít, pozn. př.).

Dále ChM podle zednářů z lóže P3 také plánuje donutit lidi, aby si vzali očkovací látku, pokud chtějí mít přístup k bankomatům. Je jisté, že stejně jako při rozpadu Sovětského svazu se bude vládnoucí třída snažit lidi potlačovat tak dlouho, dokud je nakonec dav nepostaví před popravčí čety nebo nepověsí na sloupy veřejného osvětlení.

Otrokářský stát ChM Izrael mezitím čelí existenční krizi. Jejich vojenské a zpravodajské služby již vědí, že je konec hry. Proto bývalý šéf Mossadu Tamir Pardo vyšel ze skrytu a řekl, že „nejzábavnější na práci pro Mossad je to, že tato agentura je „v podstatě zločinecký syndikát s licencí“. ODKAZ

Pokud však vyjdete ze skrytu jako zločinecký syndikát, ztratíte přátele. Proto když USA a Izrael minulý týden svolaly námořní cvičení v Rudém moři, nezúčastnilo se ho ani saúdské, ani egyptské námořnictvo. ODKAZ

Nedostatek spojenců přiměl izraelského prezidenta Isaaca Herzoga, aby se vydal do Jordánska a setkal se s králem Abdulláhem II. a projednal s ním „závažné strategické otázky“. Prosit Jordánsko o pomoc nezabrání tomu, aby se očkovaní otroci s vymytými mozky v Izraeli konečně osvobodili od svých satanských chazarských pánů. Zbytek světa již osvobozen je. Teď však není čas na to, abychom byli válečníky z gauče. Bojovat musíme všichni.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Převzato zde:

https://tadesco.org/zatimco-svet-je-rozptylen-afghanistanem-nemecko-a-japonsko-vyhlasuji-nezavislost-celkem-90-procent-opiovych-poli-vypaleno-talibanem/

Bleskovka carstena Q7.Q9.2Q21 Co byste řekli večerním černým hodinkám?
https://tadesco.org/bleskovka-carstena-q7-q9-2q21-co-byste-rekli-vecernim-cernym-hodinkam/