Prezident Donald J. Trump v pondělí vyzval přátele, rodinu a poradce, aby okamžitě zrušili své předplatné Netflixu poté, co vyslechl „šílenou“ historku spojující výkonného ředitele streamovacího gigantu Reeda Hastingse s údajnou sérií sexuálních zločinů na dětech, řekl zdroj z Mar-a-Lago agentuře Real Raw News.

„Byl v tom neoblomný. Řekl nejméně sedmi lidem, včetně mě – a já to ani nezatajuji – aby se Netflixu zbavili. Pokud vím, prezident Trump slyšel o Hastingsovi jen od jedné osoby, ale od někoho, komu věří. Nemohu s jistotou říct, jestli je to legitimní nebo narážka, ale když vím, co víme o Hollywoodu, no, Trump byl hodně nazlobený,“ uvedl zdroj.

Trump, dodal zdroj, svůj zdroj nejmenoval, ale zmínil se o několika historkách, které slyšel o Hastingsových nezákonných aktivitách.

Ačkoli Hastings začínal dospělost poctivě a čistě – vstoupil do americké námořní pěchoty, ale vyletěl z Boot Campu – v určitém okamžiku se nechal svést Dark Side, hollywoodským korupčním vlivem, a adrenochromem napuštěnou krví přijal zvrácený, sadistický svět obtěžování dětí.

Jak příběh pokračoval, Hastings zneužil svou autoritu výkonného ředitele Netflixu k výchově mladých mužských herců pro život v dětském otroctví. Pořádal večírky pro začínající dětské hvězdy, na kterých byly děti vystaveny hypnóze a dostávaly „houbový čaj“ a opiáty, aby změnily své vnímání reality. Děti, vnitřně zranitelné a vnímavé vzhledem ke svému věku, neměly ani tušení, že jim Hastings vymývá mozky. Některé kruhy to označují jako „MKUltra”.

MKUltra byl krycí název ilegálního experimentálního programu na lidech, který navrhla a provedla americká Ústřední zpravodajská služba. MKUltra používala mnoho metod k manipulaci s duševními stavy a mozkovými funkcemi svých subjektů, jako je tajné podávání vysokých dávek psychoaktivních drog (zejména LSD) a dalších chemikálií, elektrošoky, hypnóza, smyslová deprivace, izolace a verbální a sexuální zneužívání.

Mnoho z Disneyho zázračných dětí, včetně Britney Spearsové a Amandy Bynesové, se stalo obětí MKUltra a v důsledku toho se později v životě psychicky a fyziologicky zhroutilo, přičemž na mučení mají jen málo vzpomínek.

Zdá se, že Hastings si vzal příklad z Disneyho učebnice.

„Rodiče těchto dětských fenoménů jsou tak zoufalí, že jejich děti chtějí proniknout do filmového průmyslu, že nemají problém nechat osmileté, devítileté a desetileté děti v rukou naprosto cizích lidí, jen aby jejich děti dostaly šanci na slávu,“ uvedl zdroj. „Prezident Trump řekl, že tenhle chlap Hastings potají krmil děti drogami a alkoholem a učil je, že je v pořádku dotýkat se jeho, ehm, intimních partií. Trump mi přímo řekl, že každý, kdo platí za Netflix, neúmyslně podporuje pedofilii.“

Kromě toho je Hastings také nadšeným stoupencem NAMBLA, Severoamerické asociace lásky chlapců, což je dementní skupina, která podporuje a usiluje o dekriminalizaci tělesných vztahů mezi dospělými muži a zejména malými dětmi.

„Hastings je zřejmě člen s kartičkou. Adrenochromový feťák a sexuální predátor, který využívá moc a peníze k manipulaci s nevinnými,“ uvedl zdroj.

Real Raw News na to naváže a publikuje tento článek jen proto, že informace prezidenta Donalda J. Trumpa jsou zásadně neomylné.

https://realrawnews.com/2022/04/trump-cancel-netflix-pedophiles/