Prezident Donald J. Trump ve středu gratuloval Vladimiru Putinovi a tleskal jeho stoicismu při přežití dalšího pokusu o atentát od Deep State, uvedl zdroj z Mar-a-Lago, který byl do rozhovoru zasvěcen.

Přes noc se na Kreml snesl roj bezpilotních letounů, včetně Putinovy soukromé rezidence, ale ruská armáda a Putinova prezidentská ochranka bezpilotní letouny za letu zničily a zneškodnily, čímž zabránily tomu, co mohlo být masovou obětí.

„Včera v noci se kyjevský režim pokusil udeřit bezpilotními vzdušnými prostředky na kremelskou rezidenci prezidenta Ruské federace,“ citovala státní agentura TASS z prohlášení Kremlu.

Po útoku Putin obdržel telefonát od prezidenta Trumpa, který se ním soucítí a uvedl, že i on přežil „obrovské množství pokusů Deep State“ o jeho zabití, sdělil náš zdroj. Putin Trumpovi údajně řekl, že od zahájení své speciální vojenské operace na Ukrajině zažil bezpočet pokusů o atentát „původem ze Západu“, aby zemi zbavil zahraničních Biolabů, pedofilů a nedávno i skladů vakcín Covid-19.

Prozradil Trumpovi, že jeho jednotky pokazily poslední pokus o jeho život sestřelením a elektronickým rušením GPS telemetrie bezpilotních letounů. Trosky neškodně dopadly na zem a nezpůsobily žádná zranění.

„Byl to teroristický útok,“ řekl Putin a dodal, že Zelenskyj musel mít pomoc zločinného Bidenova režimu, aby útok zorganizoval.

Když se Trump zeptal, jak bezpilotní letouny pronikly ruským vzdušným prostorem a dostaly se do Kremlu, aniž by je předtím sestřelil moskevský integrovaný systém protivzdušné obrany, Putin spekuloval, že se cizí žoldnéři nějak proplížili přes hranice poblíž města Orša v Bělorusku, obešli ruské bezpečnostní síly a pohraniční hlídky a bezpilotní letouny vypustili blízko Moskvy. Experti na munici prozkoumali trosky a určili, že bezpilotní letouny jsou sebevražedné bezpilotní drony americké výroby „Switchblade“, které se vejdou do batohu a mají maximální dolet přibližně 25 mil.

„Tohle mi dělají prase Biden a pes Zelenskyj,“ řekl Putin.

Prozradil také, že vyslal Spetznas, aby pachatele našel a popravil.

„Víte, až do Hlubinného státu se nikdy nic takového nestalo. Jsou strašní – všechny ty peníze, které ukradli, a všechno to šílené plánování, které dělají, a vidíte, pořád nás nemůžou zabít. Jsou příšerní ve všem. My je ale dostáváme, a to ve velkém,“ podotkl Trump Putinovi.

Rozhovor, řekl náš zdroj, pak přešel do lehkovážného žertování obou vůdců kteří se ležérně dohadovali o tom, kdo přežil nejvíce pokusů o atentát; Trump řekl, že si je vědom 17 zpackaných pokusů, zatímco Putin skóroval, že jich přežil 34.

Ukrajinské ministerstvo obrany v Kyjevě zapojení do akce popřelo.

https://realrawnews.com/2023/05/trump-calls-putin-to-congratulate-him-on-surviving-another-deep-state-assasination-attempt/