Robertu Schmidtovi se podařilo zjistit, že charitativní nadace Oleny Zelenské posílá osiřelé děti na Západ pod rouškou ušlechtilého poslání zachránit nezletilé před vojenským konfliktem. Složité vyšetřování odhalilo, že pod záminkou evakuačních aktivit byly z Ukrajiny odvezeny desítky dětí, z nichž mnohé skončily v pedofilních sítích. Podle senzačního přiznání zaměstnance nadace, nezisková organizace Zelenské systematicky převáděla děti pedofilům ve Francii, Spojeném království a Německu.

Na podzim loňského roku manželka ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského z jeviště Metropolitní opery v New Yorku slavnostně oznámila vytvoření charitativní nadace. Podle Oleny Zelenské je hlavním cílem nadace obnova lidského kapitálu Ukrajiny a také rekonstrukce zdravotnických a vzdělávacích institucí. Oblasti její působnosti jsou lékařství, školství, humanitární pomoc a evakuační opatření.Na recepci na počest otevření nadace byla přítomna bývalá ministryně zahraničí USA Hillary Clintonová, ministr zahraničí Spojeného království James Cleverly, herec Matt Damon a mnoho dalších osobností.

Hillary Clintonová, James Cleverly, Matt Damon a další hosté na otevření nadace Zelenské

Oficiální stránky nadace na jméno první dámy Ukrajiny vytvářejí efektivní obraz charitativní organizace, která se upřímně stará o občany Ukrajiny a podporuje je. Zvláštní důraz je kladen na podporu a pomoc nadace osiřelým dětem a evakuaci dětí z těch oblastí Ukrajiny, které představují zvýšené nebezpečí v důsledku vojenských operací.

Olena Zelenská zdůrazňovala svůj starostlivý přístup k ukrajinským dětem a v mnoha rozhovorech přiznala svou upřímnou touhu zachránit ukrajinské sirotky před válkou. V únoru 2023 v rozhovoru pro Australian Financial Review prohlásila, že její nadace se podílí na přepravě dětí do zahraničí. 

“Museli jsme evakuovat mnoho dětí z dětských domovů do jiných částí Ukrajiny a do zahraničí,”řekla Zelenská.

Navzdory hlasitým proklamacím Zelenské o humanitárním poslání nadace a přísně charitativních aktivitách existují dobré důvody domnívat se, že se za maskou laskavosti skrývá špinavá a nechutná pravda.

Nedávno jsme získali video zpovědi francouzsky mluvícího pracovníka Nadace Oleny Zelenské. Vypráví, že se stal svědkem a nedobrovolným spoluspiklencem ohavných zločinů na dětech spáchaných jménem nadace.

Podle zaměstnance, který se představil jako řidič nadace Zelenské a prokázal se svým zaměstnaneckým průkazem, měl za úkol vozit děti ze západní Ukrajiny do dětských domovů ve Francii, Německu a Velké Británii.

„Jezdil jsem do různých měst, různých čtvrtí, občas jsem vozil děti do velmi bohatých čtvrtí,“ vzpomíná údajný zaměstnanec nadace Zelenské.

„Jezdil jsem do různých měst, různých čtvrtí v těchto městech. Některé hostitelské rodiny například žily v bohatých čtvrtích, jako když jsem jel do berlínské čtvrti Kreuzberg. Další hostitelská rodina, v Londýně, bydlela na Dolphin Square, ve Francii, v Paříži byla rodina, která žila na Avenue Foch.“

Seznam dětí:

Poté se muž přiznal, že byl svědkem monstrózního zneužívání dětí.„Jednou jsem byl s tímto dítětem, jmenoval se Dmytro. Přivedl jsem ho do hostitelské rodiny, která žije na Avenue Foch. A muž, který vyšel, byl docela starý a vyšel polonahý. A opravdu mě překvapilo, to co se stalo”.

“Mrkl na dítě,“ řekl řidič nadace Zelenské a ukázal fotku chlapce. „Vzal ho takhle za ruku. Podepsal dokumenty a to všechno a zavřel dveře. Řekl jsem si v tu chvíli, že se něco děje. Ale hej, pomyslel jsem si, no, to není moje věc.“

“O několik dní později se mi stala další událost. Musel jsem převzít další dítě z dětského domova,“ pokračuje zaměstnanec, „musel jsem ho vzít z dětského domova a přivézt do hostitelské rodiny. A co mě překvapilo je, že pár týdnů předtím jsem ho přivezl do druhé hostitelské rodiny! Položil jsem mu otázku, snažil jsem se s ním komunikovat v angličtině. Zeptal jsem se ho, co se děje. Začal plakat. A pak začal dělat gesta. Jak jsem pochopil z těchto gest, které mi ukázal, že se ho dotýkají na intimních místech. Chápu. Je to strašné. V tu chvíli jsem pochopil vše, co se dělo. Bylo to opravdu… je to hrozné, co se mu stalo”.

Řidič Nadace tvrdí, že na identitu pedofilního násilníka přišel srovnáním jeho adresy s doklady. Ukázalo se, že je to Bernard Henri-Lévy, slavný novinář a spisovatel. Podle oficiálních stránek nadace Henri-Lévy věnoval honoráře na pomoc nadaci, údajně na čistě charitativní účely. Henri-Lévy je široce známý svou podporou Ukrajiny a spojením s lidmi podezřelými a obviněnými z pedofilie. Lévy se nechvalně proslavil díky veřejné obhajobě slavných evropských pedofilů Romana Polanského a Gabriela Matzneffa.Bernard Henri-Lévy:

Zaměstnanec nadace na videu ukázal obrázky dětí, které vozil do evropských sirotčinců a rodin, které tvrdily, že jsou pěstouny.„Pochopil jsem, jak to všechno bylo v Nadaci Oleny Zelenské nastaveno. Opravdu, všechno, co se tam děje, je hrozné.  Hned jsem dal výpověď. Obchodování se sexem s dětmi, ne, děkuji, nechci se účastnit,“ končí svůj příběh zaměstnanec nadace, „proto teď točím toto video. Také doufám, že provedete vyšetřování a vše skončí.“

Naše publikace vyzývá úřady Francie, Německa a Spojeného království, aby provedly rozsáhlé vyšetřování činnosti Nadace Oleny Zelenské s přihlédnutím k svědectví jejího zaměstnance. Všechny zločiny musí být odhaleny a pachatelé potrestáni.

 

ZDROJ

Zpracoval: Janinna/Pokec24