Baxter Dmitrij, The People’s Voice) Světoznámý americký „spící prorok“ Edgar Cayce (1877–1945) měl pro rok 2024 odvážné předpovědi, podle kterých to bude „rok transformace v boji mezi globálními tyrany a lidmi lásky a svobody“.

Edgar Cayce, téměř němý mystik z Kentucky, poskytl více než 14 000 zdokumentovaných proroctví širokému spektru lidí, včetně celebrit jako Harry Houdini, Thomas Edison, Woodrow Wilson a Marilyn Monroe.

Předpověděl také události od znovuobjevení Atlantidy, vypuknutí Druhé světové války až po pandemii covidu a vzestup Putina.

Jeho různorodé a neuvěřitelně přesné předpovědi mnohé zajímají už celá desetiletí.

Podle Edgara Caycea rok 2024 představuje klíčový moment v dějinách lidstva, kdy dojde ke kolektivnímu probuzení, které posune naše chápání reality a naše místo v ní.

Cayceho vize naznačuje, že toto probuzení povede k osvícenějšímu přístupu k životu, kdy se soucit, porozumění a hledání hlubšího poznání stanou ústředními body naší existence.

Zde je shrnutí toho, co podle „spícího proroka“ přinese rok 2024:

1. Globální probuzení. Cayce prorokoval, že v roce 2024 síly světla konečně překonají temnotu, která pronásleduje lidstvo již celá desetiletí. Zrodí se epocha kolektivního chápání naší reality a našeho místa v ní.

2. Osvícený přístup s láskou a soucitem nahradí doktrínu „globalistických tyranů“.

3. Na světlo budou vyneseny pozůstatky starověkých civilizací, čímž se změní naše chápání lidské historie na Zemi. Edgar Cayce také varoval před umělou inteligencí a jejím nekalým používáním, které zamýšlejí ti, kteří jsou na pozicích moci.

4. Objeví se autentické ekologické životní postupy v souladu s přírodou, které nahradí globalistickou agendu uhlíkových daní, elektromobilů a globálních 15minutových míst protlačovaných těmi, kteří pracují na ovládnutí globální populace.

5. Globální klimatické otřesy budou pokračovat, ale nebudou se odehrávat tak, jak tvrdí globalisté. Cayce předpověděl, že v Atlantském oceánu může dojít do roku 2025 k posunům (zřejmě myslel kolaps teplého Golfského proudu) a evropské klima se přesune do další doby ledové. Tuto je hodné poznamenat, že „atlantický posun“ NENÍ způsoben člověkem, jak to tvrdí jistá studie.

6. Duchovní a medicínský pokrok se uskuteční tak, že tyto dvě věci se propojí. Všimněte si, že Gatesovy globální „pokroky“ v oblasti vakcín jsou metodou kontroly a dohledu nad obyvatelstvem, nikoli léčebnou metodou.

7. Dojde ke změně globálního vedení, když lidé odstraní starou gardu od moci, a objeví se noví vůdci na základě tradičních hodnot, včetně spirituality a jednoty. Tyto nové elity vytisknou zkompromitované globalisty jako Biden, Trudeau a Macron, kteří v současnosti formují globální události.

8. Objeví se i nové zdroje energie nebo se znovuobjeví zdroje energie, které byly dlouho potlačovány těmi, kteří řídí svět.

Viz následující video (v angličtině):

Kdo byl Edgar Cayce?
Edgar Cayce se narodil 18. března 1877 na farmě v křesťanském prostředí jižního Kentucky rodičům Leslie a Carrie Cayceovým.

Jako dítě projevoval neobvyklé schopnosti, například viděl duchy a dokázal spaním na knize se naučit celý její obsah. Tyto schopnosti se nakonec vyvinuly do jeho světoznámého daru neuvěřitelně přesného jasnovidectví.

Na následující fotce je Edgar Cayce na rukou své matky, vedle otec a bratr Carrie:

Cayce zjistil, že se dokáže dostat do transu a proniknout do pole univerzálního poznání, respektive vědomí, které mu umožnilo diagnostikovat a navrhovat léčbu komplikovaných chorob, poskytovat specifikace pro pokročilé technologie a dokonce studovat záznamy lidské duše v mnoha inkarnacích.

Během svého života poskytl více než 14 000 zdokumentovaných proroctví. Poznatky a odborné znalosti, které se v nich nacházejí, nadále poskytují poradenství a pomoc lidem na celém světě.

Vysloužil si přezdívky jako „spící prorok“ či „otec holistického zdraví“. Jeho práce je obecně považována za významný příspěvek k hnutí New Age v 70. a 80. letech 20. století.

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články