Světová revoluce proti satanské chazarské mafii byla po období volna obnovena. Rusko zahájilo dlouho očekávaný postup proti satanskému režimu na Ukrajině masivní ofenzívou, která má dvě linie.

V Brazílii lidé reagovali na satanistického zloděje voleb Lulu obsazením prezidentského paláce, budovy Kongresu a Nejvyššího soudu.

Ve Spojených státech se u Nejvyššího soudu odehrává poslední střet mezi satanisty a armádou bílých klobouků.

V Evropě satanisté obklíčili Německo, Francii a Švýcarsko a snaží se udržet u moci.

Podobný souboj se odehrává i na Blízkém východě, kde turecká a izraelská armáda spojují své síly proti satanským silám vedeným falešným premiérem Benjaminem Netanjahuem.

V Číně lidé masově vyšli do ulic, aby oslavili konec Covid tyranie, a tím zahájili nový rok králíka.

Začněme ruskou ofenzívou, protože se týká 1,5milionové křesťanské armády, která pochoduje přímo do satanského ústředí v západní Evropě. Slovo „satanské“ používáme proto, že mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová veřejně obvinila ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského z „čistého satanismu“.

Tato ofenzíva začala bezprostředně po skončení pravoslavných vánočních oslav. Polská rozvědka hlásí: „Kilometrové kolony s ruskými vojáky směřují k východní frontě. Je vidět, že brzy dojde k velké a předem ohlášené ofenzívě. Ukazuje se, že půjde o dvě fronty, z Běloruska a z východu“.

Rusko dává jasně najevo, že má morální převahu. „Celému mezinárodnímu společenství začíná být konečně jasné, že USA v roce 2014 rozpoutaly skutečnou zástupnou válku proti Rusku podporou nacistických, satanistických zločinců v Kyjevě,“ konstatuje ruský velvyslanec v USA Anatolij Antonov.

Pokud vám to ještě nedošlo, ukrajinský satanistický vůdce Zelenskyj a jeho vláda přijímají rozkazy od rodiny Rothschildů (roth-schild / Rudý štít Satana) se sídlem ve Švýcarsku.

Ruské zpravodajské zdroje FSB nás již dříve informovaly, že cílem jejich ofenzivy je ukončit činnost Federální rezervní banky. Sídlo BIS (Banka pro mezinárodní vyrovnání) ve švýcarské Basileji je srdcem této satanské instituce. Je to proto, že je centrální bankou soukromých centrálních bank, které vysávají životní sílu z planety tím, že vytvářejí peníze z ničeho. Je to černá díra, kterou je třeba definitivně zavřít. Přesně to se chystá udělat ruská armáda.

Rusko má v tomto kroku podporu evropských vlád. Například polský premiér Mateusz Morawiecki prohlásil, že „velmi kritizuje glorifikaci masového satanistického vraha Stepana Bandery ukrajinským parlamentem“.

„Spojené státy jako strážce svatého grálu ‚západních hodnot‘ už nejsou, jsou nyní sociálně zdevastované a kulturně vyčerpané. Obecně je realita na Západě charakterizována nesvobodou projevu, kulturou popírání, metodami cenzury, mazáním účtů na sociálních sítích, digitálním a biometrickým sledováním, státní žurnalistikou a psychologickou válkou proti vlastnímu obyvatelstvu,“ říká vysoký ruský představitel.

S blížícím se příchodem ruských vojsk (dle našeho zdroje velká část ruských vojsk je již na území Německa, ale zatím vystupují jako civilní obyvatelstvo – pozn. př.) vyšli ve středu večer lidé v německých městech do ulic, aby protestovali proti rostoucím cenám, inflaci a očkování.

Maďarsko se rozhodlo opustit Evropskou unii, uvedl premiér Viktor Orbán v novoročním projevu k občanům.

Vnuk Charlese de Gaulla, Pierre de Gaulle, ve Francii poznamenal, že USA „odřízly Evropu od Ruska“, protože Evropa a Rusko by mohly vytvořit silný politický, hospodářský a kulturní blok.

Jako příklad satanské povahy sil, které ovládají západní Evropu, uvedla Briggite Macronová, manželka prezidenta Emanuela Macrona, že prosadila, aby byla vyhořelá katedrála Notre Dame přestavěna do tvaru „falusu se zlatými koulemi“, jak uvedla bývalá francouzská ministryně kultury Roselyne Bachelotová.

Podle francouzských zpravodajských zdrojů je Brigitte Macronová ve skutečnosti muž a Emanuelle byl jeho mladistvý prostitut.

Stojí za zmínku, že další převlečená mužská „manželka“ vůdce, Michelle Obamová, sledovala satanistický rituál vypalování Notre Dame z lodi na řece Seině.

Využívání převlékačů a lidí, kteří se oženili s převlékači, jako vůdců je prostě součástí skutečnosti, že každý, kdo se chce dostat k moci na satanem ovládaném Západě, potřebuje mít něco, čím by mohl být vydírán. Převlékání a jeho utajování je obvykle tím nejmenším zločinem, který musí mít vůdce na svědomí.

Například v Kanadě nevlastní bratr premiéra Justina Trudeaua, Kyle Kemper, tvrdí, že Rothschildy ovládané Světové ekonomické fórum na něj má „kompromitující materiály“, které z něj dělají pěšáka, jenž plní scénáře, které pro něj napsali jeho satanští vládci.

(Není náhodou, že Václav Havel se setkal se Schwabem a založil Forum 2000, ODKAZ – pozn. př.)

https://newspunch.com/trudeaus-brother-says-wef-has-compromising-material-on-him-that-keeps-him-in-check/?s=09
Vsadíme se, že jednou z věcí, kvůli které je vydírán, je, že zavraždil svého nevlastního bratra Michaela, což byla podmínka, aby se mohl stát premiérem.

V každém případě Velká Británie a Austrálie už satanisty vyhodily, takže nebude trvat dlouho a Kanada a Nový Zéland udělají totéž, tvrdí zdroje MI6.

Jsme si jisti, že brazilský satanista a zloděj voleb Lula je vydírán kvůli něčemu mnohem horšímu než Trudeau. Pokud pochybujete, že je satanista, zde je jeho obrázek, na němž drží sochu Bafometa alias Satana.

Brazilští vlastenci, kteří obsadili vládní budovy, našli v Lulově prezidentské kanceláři spoustu sexuálních hraček. Všimli jsme si, že řadoví příslušníci brazilské armády a policie se nyní přidávají k lidem, kteří se bouří proti svým satanem ovládaným vůdcům.

Naposledy jsme před vydáním této zprávy slyšeli, že Lula uprchl z hlavního města do Ria de Janeira a vlastenci jsou mu v patách.

Ve Spojených státech konečně dochází k akci proti otevřeně zločinnému režimu falešného prezidenta Joea Bidena. Ve chvíli, kdy tento report vycházel, nás tři různé zdroje informovaly, že Nejvyšší soud USA poměrem hlasů 5:4 rozhodl, že Joe Biden a 388 politických představitelů musí být po krádeži prezidentských voleb v roce 2020 trvale odvoláni z jakýchkoli veřejných funkcí. „Do tohoto procesu je v pozadí zapojena americká armáda Bílých klobouků, která v posledních sedmi dnech navázala kontakt s Nejvyšším soudem,“ tvrdí zdroj ze CIA.

Celý případ u Nejvyššího soudu USA se týká žádosti o přezkoumání zvláštního soudce kvůli údajným vyděračským videozáznamům, na nichž se soudci a úředníci dopouštějí znásilnění a vraždy dítěte na videokazetách.

Johnu Robertsovi byla dána příležitost prostřednictvím mimořádné žádosti o dobrovolné odvolání z důvodu střetu zájmů kvůli osobnímu zájmu na výsledku případu vydírání. Raland Brunson ve své žádosti tvrdil, že nechránit americké občany před cizí vládou či zemí, která ovlivňuje naše volby, je „aktem války“ a vlastizradou.

Jak svědčí informátor FBI: „Děti jsou platidlem, špínou a kontrolou. Předseda Nejvyššího soudu Roberts poskytl děti, aby získal práci u Nejvyššího soudu.“

Pokud si myslíte, že je to přehnané, soud ve Spojeném království rozhodl, že „satanistický kroužek zneužívání dětí je mučil tím, že je dával do pece, nutil je zabíjet zvířata a hromadně je znásilňoval.“ ODKAZ

Toto je pouze špička ledovce. Masový vrah Benjamin Netanjahu, který se snaží přeměnit Izrael v satanskou teokracii, se chlubil, že ovládá Západ, který má k dispozici více než 400 000 spisů s důkazy o znásilnění a vraždách dětí vrcholnými politiky a mocenskými činiteli.

Podle zdroje z kanadské tajné služby nyní dochází k „mexickému střetu“ mezi různými agenturami, protože všechny mají proti sobě vyděračské materiály.

V reakci na tuto situaci zednáři z P3 vyhrožují, že pokud se chazarská mafie nevzdá, zasáhnou Jeruzalém, Tel Aviv a Ženevu neutronovými bombami (těmi, které zabíjejí lidi, ale budovy zůstávají nedotčené).

Syn bývalého íránského šáha nám již dříve potvrdil, že George Bush starší poskytl Íránu rakety s neutronovou bombou. Zdroj z P3 tvrdí, že mohou nařídit odpálení těchto raket. „Už se neskrývají, ničí všechny demokratické instituce na planetě, aby neměli žádnou opozici vůči svým zločinům. Operace Thor musí být provedena, jinak se všichni staneme otroky,“ vysvětluje vůdce P3.

To je jeden z důvodů, proč náčelník generálního štábu izraelské armády Aviv Kočaví informoval premiéra Benjamina Netanjahua o svém rozhodnutí neřídit se rozkazy koaličních ministrů.

Policie a soudnictví jsou na straně armády. Generální prokurátor Gali Bahara-Miara odmítl obhajovat jmenování odsouzeného zločince Aryeha Deriho ministrem vnitra a ministrem zdravotnictví při slyšení u Nejvyššího soudu, které začalo ve čtvrtek 5. ledna. Soudní moc bojuje proti pokusu o „puč“ proti nezávislosti soudního systému. Vypadá to, že Židé se po tisíciletích otroctví konečně bouří proti svým satanským pánům.

Turecká, ruská, syrská, saúdská, egyptská a jordánská armáda nabízejí Izraelcům pomoc při osvobozování jejich země, uvádí více zdrojů.

V každém případě je Netanjahuovo vydírání ostatních západních lídrů jako když „hrnec volá konvici“. NSA má k dispozici nahrávku, na níž se prohlašuje za viníka masové vraždy v japonské Fukušimě a vyhrožuje zničením Tokia, pokud Japonsko nevydá veškerou svou zahraniční měnu.

Japonská vláda nyní zahajuje vyšetřování Fukušimy i nedávného pokusu o masovou vraždu vakcínou, který provedla otrokářská vláda pod vedením ChM. Richard Armitage, Rahm Emanuel, Henry Kissinger a další vrcholní Rothschildovi či Rockefellerovi agenti v Japonsku budou čelit obvinění z válečných zločinů v souvislosti s těmito případy masové vraždy, jakož i s vraždou bývalého premiéra Šinzó Abeho, tvrdí zdroje z japonské vojenské zpravodajské služby. Bývalý vrchní Rothschildův agent v Japonsku Michael Greenberg začal svědčit proti svým bývalým zaměstnavatelům výměnou za příslib imunity, dodávají zdroje ze CIA.

Podobný krok byl zahájen i na Filipínách. Šéf filipínské národní policie (PNP) generál Rodolfo Azurin Jr. ve čtvrtek zdvořile rezignoval a vyzval zbytek policejního vedení, aby ho následovalo při zahájení „očisty“ policie.

Filipíny pod vedením Rodriga Duterteho byly Rockefellerovou kolonií. Duterte nastražil bombu, která utrhla nohy Dr. Michaelu Van de Meerovi, alias Dr. Michaelu Meiringovi, bývalému šéfovi MI6. Van de Meer mi řekl, že to Duterte udělal na příkaz Davida Rockefellera a George Bushe. Vláda Ferdinanda Marcose mladšího na Filipínách je nyní s Aliancí pro osvobození planety, což je důvod, proč se čistí policejní sbor.

Jak jsme se zmínili v předchozí zprávě, náš webmaster a jeho přítelkyně byli nedávno na Filipínách napadeni sedmi muži. Všichni byli zatčeni a jsou obviněni z pokusu o vraždu. Očekává se, že vyšetřovací stopa povede k Duterteovi a odtud k Davidu Rockefellerovi mladšímu, jednomu z šéfů takzvaného „světového řádu založeného na pravidlech“.

Zúčtování se blíží také v Číně. Všimli jsme si, že čínský prezident Si Ťin-pching poslal 1. ledna na inauguraci brazilského satanistického vůdce Luly viceprezidenta Wang Čchi-šana. Tuto inauguraci bojkotovalo 70 % národů světa. Podle zpravodajské agentury Sinčua Si řekl:

Lula je starým přítelem čínského lidu, Lulovo nové funkční období je šancí pozvednout vztahy mezi Brazílií a Čínou na vyšší úroveň… ke globálnímu řízení, mezinárodnímu řádu a mnohostranným mechanismům. Obě země posílí koordinaci v otázkách, jako je globální rozvoj a bezpečnost. Čína poskytla latinskoamerickým zemím téměř 400 milionů dávek vakcín a téměř 40 milionů jednotek zásob pro boj s pandemií.

Zatímco se tedy Si chlubí, že do Latinské Ameriky poslal 400 milionů vakcín, čínská společnost Shanghai Fosun Pharmaceutical Group Co. si před téměř třemi lety licencovala vakcínu vyvinutou společnostmi BioNTech SE a Pfizer a plánovala distribuci 100 milionů dávek po celé zemi, ale úřady v Pekingu ji dosud neschválily.

Mluvčí čínského ministerstva zahraničí Mao Ning mezitím uvedl, že „požadavky na testování COVID-19 nemají vědecký základ“.

Čínská vláda si konečně začala uvědomovat, že řádění takzvaného Covidu v Číně je přímo úměrné zavádění 5G, tvrdí zdroje z Asijské tajné společnosti. Čínská vláda se podle nich nyní tímto problémem zabývá. Proto jsou v místech, jako je Wuhan, vidět obrovské masy lidí, kteří se shromažďují na veřejnosti, aby oslavili čínský nový rok. Rok králíka je tradičně rokem plodnosti, prosperity a štěstí.

Asijaté byli také informováni, že elektromagnetické útoky 5G jsou spojeny se satelity a zařízeními HAARP, tvrdí zdroje NSA.

Tato zařízení se nyní bourají například v Brazílii, Číně a Izraeli.

V Kalifornii také probíhá jakási vesmírná válka Bílých klobouků proti Silicon Valley, jak ukazují tyto titulky:

„Kalifornie se připravuje na „přehlídku cyklonů“ poté, co bouře zabily 7 lidí“

„Hasiči v San Franciscu reagují na „nepřetržitá volání““

Tajné zdroje z vesmírných sil slibují, že jakmile porazí zločince ze Silicon Valley v Googlu, Microsoftu a dalších firmách tím, že je zaplaví, uvolní lidem všechny druhy skvělých technologií.

Největší proměnou může být využití vodíku jako zdroje prakticky bezplatné energie.

To se již děje. Inženýři ve Švýcarsku představili zařízení, které využívá sluneční světlo k absorpci vody ze vzduchu a k výrobě vodíku. Dodávají, že jej lze snadno vyrobit a používat ve velkém měřítku.

To znamená, že za nabíjení vodíkového auta, které vidíte na videu níže, nebudete muset nikdy platit. Sbohem Teslo a těm neohrabaným, drahým, ekologicky destruktivním „elektromobilům“ s krátkým dojezdem.

Lidé z tajného vesmírného programu nám také poskytli nejnovější informace týkající se létajících objektů. Například nás upozornili na článek v časopise Newsweek, podle kterého Rusko sestřelilo UFO v Rostovské oblasti na jihu Ruska.

Také poznamenávají, že „Dmitrij Rogozin, bývalý generální ředitel ruské vesmírné agentury Roskosmos, se domnívá, že mimozemšťané jsou skuteční a že nás studují ‚jako bakterie‘.“ Je pravděpodobné, že pokud se sami nevypořádáme se satanskou infekcí, kterou trpí naše politická třída, mohli by se rozhodnout použít na nás svou obdobu „antibakteriálního mýdla“.

Na závěr uvádíme několik nejnovějších pozorování UFO z celého světa:

1. UFO nad Malajsií, prosinec 2022:

2. UFO nad Ontariem, Kanada, 2022:

3. Mimozemské plavidlo poháněné plazmovou energií nad Chile:

4. NASA SL-08, 1959:

5. Plavidlo v hangáru:

6. a 7. obrázek: starověcí cizinci, jeskynní malba v Číně, 5. století, Turpan a Shanshan:

Všimli jsme si také, že jsme v Národním muzeu v Tchaj-peji v Číně viděli starou čínskou bronzovou postavu UFO.

Asijské tajné společnosti tvrdí, že jsou ve spojení s mimozemšťany, stejně jako zednáři z lóže P3, lidé z Tajného vesmírného programu a lidé z BIS ve Švýcarsku. Možná jsme jen mravenci, kterým se šlape na paty, zatímco nahoře bojují obři.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/svetova-revoluce-po-vanocni-pauze-pokracuje-nejvyssi-soud-usa-rozhodl-ze-joe-biden-musi-byt-po-kradezi-prezidentskych-voleb-v-roce-2020-trvale-odvolan/