Sbor generálního prokurátora amerického námořnictva ve středu oběsil bývalou poradkyni pro národní bezpečnost Susan Riceovou. Pouhý měsíc poté, co ji vojenský soud v zálivu Guantánamo shledal vinnou z velezrady a rozhodl, že bude usmrcena za zločiny spáchané na národu a jeho občanech .

Na otázku, zda má ještě nějakou poslední připomínku, uslzená Riceová odpověděla, že neudělala nic špatného, ​​že pouze dodržovala zákonné příkazy.

Její poprava proběhla bez větších obstrukcí a zemřela na stejném přístroji, který byl použit k popravě Hillary Clintonové. Viceadmirál John G. Hannink nařídil provedení popravy v 9:00. Jakmile Riceová naposled vydechla, dohlížející vojenský lékař ji prohlásil za mrtvou.

Vice admirál John G. Hannink poznamenal, že nemá radost z dohledu nad popravami, bohužel, jeho povinností je řešit tyto „nepříjemné záležitosti“.

“Jsou to ponuré časy a my jsme nuceni, abychom vykonávali někdy nepříjemné úkony. Musíme mít na paměti, že tito lidé patří k nejhoršímu, co se nacházelo ve společnosti a jejich odchod z tohoto světa dělá ze Země lepší místo a dává nám záblesk naděje do budoucnosti, “řekl místopředseda Hannink malému shromáždění, které  dozorovalo a sledovalo exekuci Riceové.

Zdroj zapojený do vojenské čistky Deep State pro Real Raw News uvedl, že Riceová strávila několik posledních dnů v zajetí v slzách, což byl zásadní opak od stoického ticha, které projevovala v době svého zatčení a během svého vojenského tribunálu.

“Poslední čtyři nebo pět dní byla v lítostivém stavu.” Schoulila se v rohu své cely s koleny přitaženými k hrudi a plakala, že je nevinná. Prosila stráže, kteří jí přinesli jídlo, aby ji pustili – jako by to bylo v jejich moci. Myslím, že doufala, že jí její spojenci z Deep State vysvobodí, ale nakonec dostala to, co si zasloužila, “uvedl zdroj.

Riceová měla mnoho příležitostí, jak se vyhnout smyčce kata. Armáda doufala, že odhalí usvědčující informace o svém bývalém šéfovi Baracku Husseinovi Obamovi, který je podle armády stále hybnou silou úsilí Deep State o zotročení amerických vlastenců.

“Obamovo ovládání svých podřízených je pozoruhodné,” řekl náš zdroj. “Riceová se ho nevzdala.” Podesta se ho nevzdal. Clintonovi se ho nevzdali. To ale nebrání JAGu, aby pokračoval ve stíhání proti němu, a je jen otázkou času, kdy bude Obama sdílet podobný osud.”

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/08/military-hangs-susan-rice/