Emilio Seisto nazval tuto informaci NEJDŮLEŽITĚJŠÍ informací od India Eca v posledních 3 letech, kdy spolu nahrávají informace související se zveřejňování (součást finančního Qteamu) procesu transformace planetárního sociálního řádu, která bude mít (pro nás) nemyslitelně revoluční vliv na celý nám známý kosmos. Je to opravdu velmi vyjímečné z toho důvodu, že India Eco se obvykle soustřeuje na výslovně “pozemské” jevy, finanční a sociální.

(p.př.: o významnosti tohoto vzkazu není pochyb, protože video bylo během několika málo hodin – než jsem to stačila přeložit – na you-tube zlikvidováno pomocí univerzálního buzerantského cabalshému “porušování norem cenzury pořezanejch na ptáku“.. určitě se objeví na Odysee, kde je vše bezpečně uloženo i bez povolení “uštípanejch předkožek” :))) ..

Uvodní obrázek bude takový:

India Eco: Ty si myslíš, že taková rozhodnutí děláme my? (=Pozemská Aliance=Pemtagon+Rusko+Čínaé=BRICS/základ/) Že my máme tu kapacitu, abychom mohli říkat, nu, dobrá, pojďme a povolíme tohle a nebo povolíme zase tamto ..etc..? Ne. Nepomyslel sis někdy, že jsou entity, které jsou nám nadřízené? Že jsou tam entity, které by nás mohli uplně jednoduše poslat do prdele a vyhodit nám celou planetu do vzduchu jen tak? To je jasné, ne? No a teď, myslíš si, že takové entity nám DOVOLÍ dělat si co se nám zlíbí?

Že bychom třeba řekli, hele, tohle se nám nelíbí a vypneme tuhle pakárnu (=vojenský program) a basta ?? JSOU PROSTĚ JISTÉ VĚCI A DĚJE, KTERÉ SE MAJÍ STÁT, PROTOŽE SE MUSÍ STÁT A ONI ŘÍDÍ A KONTROLUJÍ TO CO SE DĚJE.

A tím tématem je PROCES FILTRACE SKRZE PROCES DEPOPULACE FILTREM ANTI-DEBILITY.

ALE TENTO PROCES JSME NEVYMYSLELI MY (=Pentagon a agentury či Aliance), A DOKONCE ANI KABALA HO NEVYMYSLELA.

Takže bych chtěl jen upozornit všechny, aby byli opravdu opatrní, PROTOŽE TO CO CHTĚJÍ ONI JE VZESTOUPENÍ. A PROTO, ABY SE USKUTEČNILO VZESTOUPENÍ SE MUSÍ VYČISTIT ODPAD.

A když mluvíme o odpadu, mluvíme o způsobu myšlení, mluvíme o esenci života, energii .. a tak dále, a tak dál ..

A porozumět tomu, co ti teď momentálně říkám, musíš chápat to, že jsme také ENTITY, a takém provokujeme – vyvoláváme elektromagnetické pulsy, energetické pulsy. Takže KDYŽ MY tyto elektromagnetické pulsy nevyvíjíme, NEEVOLUCIONUJEME, tak oni jsou pro JEDNODUCHÉ ŘEŠENÍ. PROSTĚ TO VYMAZAT, VYČISTIT.

No a MY (Aliance) prostě jen hledáme formy JAK najít ten rovnovážný bod, ve kterém bychom mohli říci: .. no tak dobře, chceš si vzít co si máš vzít, ale nech nám tu aspoň nějaké kritické množství, se ktrerýma se potom bude moci pracovat ..

Chápeš to? Oni nás už prostě MAŽOU Z MAPY. A je to to, co už jsem ti říkal. Můžeš tomu věřit nebo se můžeš rozčilovat, ale TO JE REALITA. A tuto realitu nám prostě budou dělat, nebo spíše chtějí to tak udělat, CHTĚJ, ABYCHOM SE POSRALI Z TOHO VŠEHO. A to všechno proto, že chtějí už prostě otočit stránku a pokračovat, protože MY JSME PRO NĚ CHYBA. Pro ně jsme prostě chybou.

JSME CHYBOU V UNIVERSU, CHYBOU V ČASO-PROSTOROVÉM KONTINUU, PROSTĚ CHYBOU, OSINOU V PRDELI … a udělají z nás trus, jestli se prostě neozdobíme hezkými vlastnostmi a nezačneme se dívat na Cestu, na Chodník ..

Na jedné straně věříme tomu, že jsme papežové galaxie, že jsme nějak důležití idioti, takže toto je to téma. Proč myslíš, že tohle celé dělám, .. že vám to říkám?

https://www.history.com/news/george-adamski-ufo-alien-photos

Je opravdu moc a moc věcí, které prostě nemůžu říct, protože jestli bych to řekl, jen bych všechno zhoršil. A já preferuju jít pomaličku, polehoučku po tvrdým kamení .. a tak to vytahuju pomalu. Ale neboj, dříve nebo později se tyhle všechny věci budou vědět a celá ta věc bude hotová.

Ale ta hlavní myšlenka je ODSTUPŇOVAT to trošku, a aby to nebylo všechno tak JEDNOU RANOU. A aby se lidi nějak krok za krokem mohli aspoň psychologicky připravit. A jestli se s tím něco dá udělat? NIC! Nebo jestli se to může nějak přibrzdit? KDEPAK! Proč? Protože to je “sračka” (=odpad) …

Protože to všechno je v samotných vlastnostech lidských bytostí. Rozumíš mi? Je to MYŠLENÍ STÁDA – stádní myšlení. Jaké myšlení existuje …. anebo jinak .. Jak bych ti to vysvětlil …

Pamatuješ si jak jsme v jednom z minulých pořadů mluvili o naší ochraně, jako stáda? Jak se chránit? Tak jo, geniální.

Ale potom je tam ještě taková část, která je špatná na tom kolektivním faktoru lidství, na tom davovém faktoru, že tam chybí KRITICKÉ MYŠLENÍ. Kritické myšlení slouží k tomu, abychom mohli pracovat ve skupině a na programu. Ale tato práce ve skupině také= vyžaduje ve svém základu také INDIVIDUAKLISTICKÉ MYŠLENÍ. A KAŽDÝ MUSÍ MÍT SCHOPNOST ROZLIŠOVÁNÍ – ROZPOZNÁVÁNÍ – ROZEZNÁVÁNÍ A NENÁSLEDOVAT MASU.

Proč? Protože PROČ by se měla následovat? Rozumíš? My jsem schopni ze základu rozlišit, díky základům našeho vlastního chápání věci, které JSOU od věcí, které NEJSOU. Problém zde tkví v tom, že stejná věc, která nás chrání nás také zabíjí, tak to je problém a to je ten rozpor, jak to chápu. Tito lidé pochopili, že proces následování masového myšlení bude následován procesem masového očkování. A lidé jezdí do různých zemí, .. ale jim nezáleží na tom, že umírají. Prostě si řeknou: .. jdeme na to! páč to říká vláda, taky všichni lékaři to říkají .. všichni to tak říkají a já se tam musím jít určitě naočkovat. A udělá to. Udělá to, ačkoliv ví, že z toho lidé umírají. Abych mluvil o tvém tématu, že “umírají lidé”, ale pokračuju….

A to je to místo, kde je problém a co se teď děje.

Takže ten evoluční proces, o kterém mluvíme nařizuje, že v určitém bodě MUSÍTE MÍT individualistické – kritické myšlení.

TEN, KDO TOTO INDIVIDUALISTICKÉ A KRITICKÉ MYŠLENÍ NEBUDE MÍT NEBO HO NEBUDE SCHOPEN; TEN KDO NEDOKÁŽE PŘEVZÍT OSOBNÍ ZODPOVĚDNOST A NEDOKÁŽE SE ROZHODNOUT SÁM ZA SEBE, A BUDE SE ROZHODOVAT NA ZÁKLADĚ OVČÍHO-MASOVÉHO-DAVOVÉHO MYŠLENÍ, TAK TAKOVÝ ČLOVĚK NEBUDE MÍT ŽÁDNOU SCHOPNOST (=MOŽNOST) UDRŽET SE OPERATIVNÍ NA TÉTO PLANETĚ.

A v dlouhodobém horizontu to bude tak, a bude to proces systematický, systematický, systematický, systematický, … kde dnes udělají vakcínu, zítra ji udělají ještě jednou, potom zas něco vymyslí, potom zase nějakou další pakárnu a tak dál a pořád .. až JE VŠECHNY PRONAJMOU Coca-Cole (vtip :))), .. až se z toho kompletně poserou!!!

Nevím, jestli jste pochopili metaforu s Coca-Colou , ale to není až taková metafora, ale jestli ne, tak ti to později vysvětlím. Ale to co se musí říct, že mluvíme o masové spotřebě, mluvíme zde o produktu masové spotřeby mluvíme o tom, že existují produkty, které, když je otráví, okamžitě zlikvidují 150 milionů lidí. A neupřesňuju, že si ho musíš píchnout, kdepak, tady ho máš, kup si ho, popadni pod paži a běž. A vy ho koupíte, abyste ho vypili, takže, abys to pochopil, udělám ti sračku, kdykoliv se mi zlíbí. Rozumíš, co tím chci říci? Ale takových je milión věcí!

Problém tkví zase v tom, jestli je to NAŠE ROZHODNUTÍ. Můžeme (=my jako Aliance, popř. Pentagon) kontrolovat tento proces?? NE. JE TO NEMOŽNÉ. Je to nemožné, a je to nemožné proto, že KARTY JSOU NA STOLE. A bez ohledu na to, jak moc chcete něco udělat, aby se tomu zabránilo v nejbližší budoucnosti, tak to nebude k ničemu, ba navíc to ještě věci zhorší! Nebude to k ničemu.A ONI to stejně v určitém okamžiku ten svůj plán dokončí. A ti pitomci jdou rovnou na jatka. Ba co víc!! Když mu cheš říct: “podívej se na to blíž” .. tak je ještě sprostej a ti odpoví: “běž do prdele, zkurvysynu, konsparanoikaři ..” .. Takže ho pošleš do prdele taky .. ať se táhne zabít, debil!!

Takže TOTO JE TO HLAVNÍ TÉMA. To je to téma..
Tohleto celé je vytvořeno takovým způsobem, který nedovoluje věci zastavit, protože je přímo navržen způsobem, aby PROBĚHL PROCES PŘÍRODNÍHO FILTROVÁNÍ LIDSKÝCH JEDINCŮ.

JESTLIŽE JSI JEDINEČNÝ, tak tedy ano, POJĎ K NÁM, JSI VÍTÁN.

Takže takto je to všechno jednoduché. Není tam, moc tajemství.

P.S.: K VIDEU ZTRACENÉMU Z YOU-TUBE OD EMILIA SIESTA.

Cenzura: jak si mnozí z vás možná všimli, video India Echo “8 minut čistého zlata” se již na Youtube nezobrazuje… Úplně ho odstranili kvůli obsahu, který je v rozporu s pravidly platformy pro “zavádějící informace” proti plandemii a jejímu zavedení… Vypadá to, že to bylo skutečné čisté zlato a přičemž z něj vyrostli poupata…

Brzy ji nahraju na platformu Odysee a vložím sem odkaz, aby tyto informace zůstaly k dispozici…

To je důvod, proč je stále obtížnější pracovat, a věděli jsme, že když tato část výkladu India Eco související s lékařskou částí plandemie dorazí, YouTube to vyhodí do vzduchu… A to je důvod, proč, aby i nadále s naší prací na informace a šíření informací, jsem se rozhodl otevřít účet PayPal na udržení kanálu, protože jsem věděl, že TO, CO BUDE ŘEČENO OD TEĎ, bude stále obtěžovat “systém” a budeme mít více a více často takovéto problémy s cenzurou…

“Politicky nekorektní” obsah dostává ze své podstaty podprůměrné zpeněžení, a pokud ne, je přímo démonizován nebo eliminován. Vím, že mnozí z vás mi řekne, k použití jiných alternativních platforem jako je Twitch nebo Odysee sám, ale dnes, velká realita a pravda, je, že žádná platforma je tak vyvinutá, ani má dosah druhý největší vyhledávač na Internetu, poté, co Google sám. Technicky to je na světelné roky daleko od ostatních a také mnoho dalších platforem se specializuje na jiné typy objektů, které jsem nepoužívají, jako je živě na Twitch, nebo kryptoměna platby s Odysee… Nejsou pro mě praktické… Vím, že tato otázka zpeněžení je mezi šiřiteli YouTube nudným a opakujícím se tématem, ale je to realita, pokud chcete této práci věnovat slušný čas… A to vyžaduje hodně práce a obětavosti…

Tak, dobrá, to stačilo na toto téma… Už víte, že existuje účet PayPal pro ty, kteří chtějí pomoci udržovat kanál. Děkuji těm, kteří darovali v minulosti, a děkuji těm, kteří budou darovat v budoucnu… Velké objetí pro všechny a… pořád jsme v průlomu… ????❤️‍?. Odkaz na spolupráci na PayPal: https://paypal.me/concienciagalactica.


Zásadní důležitost tohoto výkladu!!

Mr Pool video s $50 dollarovou bankovkou.

QFS a zlatem podložená měna?

Gene Decode

“Vatikán d.u.m.b. je dlouhá 1500 mil& jde z Říma do Jeruzaléma. Prvních 150 mil od Vatikánu D.U.M.B. bylo jen ZLATO. Teď jsou pod Albánií a našli JEŠTĚ VÍCE ZLATA (p.př.: kdysi mi kdosi když byla válka v Kosovu říkal, že je PRO ZLATO pod kosovskejma horama), Mluví se o tom v SEPTILIONECH (číselná řada). Proč prostě neříkáme Googolplex? V každém d.u.m.b. najdou věci. A najdou také pečlivé záznamy o tom, odkud pochází zlato.

Zlato, které zjistí, je z asijských zemí, jiné z Číny a oni pak repatriují do těchto zemí a lidem od koho to bylo ukradeno … Kabala si držela pečlivé záznamy o každém člověku. Vy, vaši rodiče, prarodiče, a JDE TO TÍSÍCE LET NAZPÁTEK!! Jak moc vás a vaši rodinu OKRADLI a udělali z vás dlužníky. To vše bude ZNOVUNABYTO. Je to nový svět, o čemž ví jen velmi málo lidí. Kdo to dokáže vizualizovat. Bude to tak JINÉ. ÚŽASNÉ.” https://operationdisclosureofficial.com/2021/11/04/3-thrilling-mr-pool-posts-and-date-correction-to-restored-republic-nov-4th-from-kat/

https://ufothetruthisoutthere.blogspot.com/2014/06/worldwide-ufo-cover-up-and-deep.html

Humanitárním pracovníkům

Budeme mít nový vzdělávací systém s osnovami vytvořenými kvantovým vědomím, který bude připravovat a vyučí děti v opravdu chytré děti, které již budou plně připraveny na Nový Zlatý Věk lidstva.

Aliance vytvořila nový kvantový internetový systém, který může být dokonce realizován v celé Galaxii pro inter galaktický obchod. Kvantové vědomí to může udělat, že? Systém StarLink bude mít omezenou aplikaci a pouze v období přechodu. Brzy po RV už bude zastaralý. Není přeci zapotřebí žádných satelitů, když máme kvantové vědomí, které pracuje pro nás.

Aliance nám poskytne agenta Aliance pro každého humanitárního pracovníka, který prochází Jmenováním Vykoupení-Směny. Tato vysoce vyvinutá duchovní bytost bude náš poradce, důvěrník, a přítel, tak jak se postupně naučíme být nejlepší humanitárními pracovníky, jakými jen můžeme být.

https://www.gesarahelp.org/backoffice/Login

Jediné, co musíme udělat, je udržet naše vibrace lásky na vysoké úrovni a požádat o věci, které potřebujeme. Mohlo by to být dokonce i tak, že se dostaneme k pochopení této rady: “Požádejte a bude vám dáno,” způsobem, který konečně dává smysl pro naše mysli, a způsobem, kterým můžeme skutečně aplikovat tento slib v našem životě, a abychom našli radost kterou hledáme? Je to to, co je míněno tím, co se nazývá Zlatým Věkem Lidstva? Nakonec se dostaneme k pochopení sebe jako Božích dětí a najdeme naši svrchovanost v jeho království na Zemi. Jsme opravdu milováni. Lásku, světlo a radost. Ron Giles. QFS2020.com.


Nové kvantové osnovy Institute of Physics se skládají z volně dostupných online učebních a výukových materiálů (tato http URL) pro první kurz univerzitní kvantové mechaniky počínaje dvouúrovňovými systémy. Tento přístup okamžitě ponoří studenty do inherentně kvantově mechanických aspektů tím, že se zaměří na experimenty, které NEMAJÍ KLASICKÉ VYSVĚTLENÍ.


Platí také pro ČR. Kontaktujte přímo Tima Ballarda.

Prosím, pomozte dětem a dospívajícím donuceným a zmanipulovaným myslím svedeným k uctívání Satana hlášením těchto skutečností právnickým osobám. Nahlašujte jakékoli satanské aktivity, které jste pozorovali, zvláště kolem vašeho sousedství. Vzhledem k tomu, že satanisté byli známí a hlavně infiltrovali všechna policejní oddělení, je možné také kontaktovat Americký přistěhovalecký a celní úřad (led):

https://www.ice.gov/webform/hsi-tip-form

a federální webové stránky obchodování s lidmi:

https: //www.state.gov/humantrafficking/

Vyzva k záchraně

Neziskovky, které “zachraňují děti”, jsou také VŠECHNY infiltrovány pedofily, satanisty a děti spojené s nimi jsou také automaticky zneužívány nebo obchodovány

855-646-5484 http://www.calledtorescue.org/

Můžete anonymně hlásit obchodované a zneužívané děti

Pokud jste si přáli, abyste se připojili k úsilí v záchraně dětí z mezinárodního obchodu s lidmi, kontaktujte Tima Ballarda na UndergroundRailroad a/nebo jeho neziskovou organizaci na záchranu nevinných dětí:

https://ourrescue.org/

https://savinginnocence.org

Pokud jste byli postiženi sexuálním zneužíváním nebo násilím, pro pomoc a podporu kontakt: US: Childhelp Národní horká linka pro zneužívané děti: 1-800-422-4453. UK: BBC akční linie.

Zdroj:

https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2021/11/08/india-eco-vysvetluje-subordinaci-pozemske-aliance-vesmirne-alianci-nejen-ve-vecech-pandemie/