Několik mainstreamových médií v pondělí neztrácelo čas označováním vraha Dne nezávislosti, Roberta Crima, Trumpova příznivce, za důkaz uvádělo příspěvky na sociálních sítích, které ukazují Crima zahaleného do Trumpovy vlajky a navštěvujícího Trumpova shromáždění a shromáždění Qanonů. Fotografie vypadaly autenticky, ale Crimo nebyl žádným příznivcem Donalda J. Trumpa. Naopak, metr osmdesát vysoký, 120 liber vážící samozvaný rapper, který používal přezdívku „Probuďte rappera“, byl aktivistou ANTIFA, který si 4. července vybral k provedení svého vražedného řádění, protože nenávidí výsady Ameriky a bělochů.

Ze střešního bidýlka Crimo zavraždil šest a dvacet zranil tím, co MSM a zločinný Bidenův režim nazývají „vysoce výkonnou“ puškou, což je mlhavý termín, který liberálové používají při popisu jakékoli střelné zbraně silnější než airsoftová zbraň. Hrdinou Crimova působení byla převážně bělošská čtvrť Highland Park, II., nikoli centrum Chicaga. Zpočátku z místa činu uprchl, ale později byl zadržen místními strážci zákona a federálními agenty po krátké automobilové honičce.


Terénní agent FBI z Illinois, hovořící pod podmínkou anonymity, poskytl zpravodajskému serveru Real Raw News údaje, které, pokud jsou pravdivé, dokazují, že MSM a vláda se spikly, aby skryly Crimovu skutečnou věrnost a důvod pro vraždění nevinných účastníků průvodu.

Podle něj strážci zákona našli v Crimových kapsách narychlo sepsaný třístránkový manifest popisující jeho pohrdání „bílou Amerikou“. V rozvětveném textu stylizovaném jako rapové sloky Crimo kritizoval „bělošské privilegium“, vyzýval k pádu „bílé Ameriky“ a prosil Kamalu Harrisovou a AOC, aby vedli válku proti „bělošskému establishmentu“.

„Během výslechu byl pan Crimo požádán, aby sladil svůj manifest s obrázky, na nichž má na sobě znaky MAGA. Odpovědnému agentovi řekl: „No tak, připadám ti snad jako MAGA? Vypadám snad, že podporuju oranžového muže?“ Přiznal, že se účastnil akcí MAGA s pomůckami MAGA, aby zesměšnil Donalda Trumpa a jeho příznivce, ne aby se s nimi sblížil. Hovořil také o vzestupu ANTIFA,“ řekl náš zdroj.

Crimo, biologický muž, se navíc sám označil za ženu a vyšetřovatelům řekl, že užívá progesteronovou terapii, zatímco čeká na schválení vládou sponzorované operace na změnu pohlaví financované daňovými poplatníky. Ačkoli si Crimo údajně vydělával na živobytí svou hudbou, byl příjemcem programu Medicaid. 23. března 2010 zákon Husseina Obamy o Obamacare znemožnil pojišťovnám kategoricky vyloučit krytí procedur změny pohlaví.

„Je to velmi zlý, velmi narušený, velmi zmatený kluk,“ uvedl zdroj o dvaadvacetiletém Crimovi, který má tetování na obličeji a částečně oranžové vlasy,“ řekl zdroj.

Crimo, dodal, se přirovnal k Jokerovi Joaquina Phoenixe v homonymním filmu. V něm titulní postava filmu inspiruje násilnou kontrakulturní revoluci proti bohatým.

A konečně, Crimo řekl federálním vyšetřovatelům, že jeho vražedné řádění bylo částečně inspirováno rozhodnutím Nejvyššího soudu o zrušení případu Roe versus Wade.

„Brzy budu oficiálně ženou a nechci, aby mi běloši říkali, co můžu nebo nemůžu dělat se svým tělem,“ řekl údajně Crimo.

„Když se ho vyšetřovatelé zeptali, kde vzal zbraň, Crimo se šíleně smál a řekl, že je to ‘dárek’. Pak zmlkl a požadoval právníka,“ uvedl zdroj.

„Ředitel FBI Christopher Wray byl informován o Crimově částečném přiznání. Wray poslal podřízeným rozkazy, aby výslovně nezmiňoval ANTIFA,“ prohlásil náš zdroj na závěr.

Zdroj: https://realrawnews.com/2022/07/independence-day-shooter-was-antifa-not-a-trump-supporter/