Podle očitých svědků leželo tento týden v tělocvičně Bad Neuenahr Ahrweiler Germany kolem 600 mrtvol mučených dětí. Těla se vyplavila do zahrad domů a koryt řek během velkých záplav…  všechny z rozsáhlého systému podzemních tunelů (DUMBs), kde byly děti mučeny, byly jim odebírány orgány a krev pro elity k satanskému uctívání. Řeky a území nyní střeží armáda – jedinou informací o mrtvých dětech je, že zřejmě nepochází z regionu a nezemřely utonutím nebo přirozenou smrtí.

Od července 2019 speciální vojenské síly našly hromady malých mrtvol, dětí od narozených, mladistvých až po děti v pubertálním věku v rozsáhlé matici podzemních tunelů… dětí co nikdy neviděly denní světlo, zdeformovaných a traumatizovaných… novorozenců, nezletilých a mladistvých, které se staly obětmi evidentního  experimentování a elektrošoků jako součást CIA Mind Control a genetických experimentů, sexuálního zneužívání, zavřeny v klecích…  mučeny a zabíjeny k odběru jejich orgánů a Adrenochromu pro elity k pití při satanském uctívání.

https://beforeitsnews.com/politics/2020/04/over-50000-traumatized-children-rescued-by-military-out-of-tunnels-beneath-us-cities-3184076.html

V roce 2018 zahájily americké speciální jednotky školení o záchraně dětí a ničení tunelů v rozsáhlé sérii hlubinných podzemních vojenských základen (DUMB), které obletěly celý svět. Přidala se k nim armáda různých národů. Jejich první záchrana byla 4. července 2019 na námořní základně China Lake v Kalifornii, kde bylo nalezeno asi 3 000 mučených dětí.

https://beforeitsnews.com/crime-all-stars/2020/04/over-35000-malnourished-caged-children-rescued-out-of-us-tunnels-by-military-2479402.html

Více těl mrtvých dětí vyplavených z podzemních tunelů se očekávalo nejen v Německu, ale v mnoha oblastech, jako je Belgie, Česká republika a Haagské Nizozemsko, kde se na povrch dostalo více než 1400 mrtvých těl dětí…  více bylo ve Spojené království během těchto velkých povodní v roce 2021.
Německé povodně – oficiální zpráva: Při potopě bylo nalezeno cca 600 těl dětí…

Do dubna 2020 byl počet více než 50 000 traumatizovaných, podvyživených a zesnulých dětí, které byly od července 2019 vytaženy z podzemních tunelů po celé zemi americkou armádou a námořní pěchotou. Počet se nyní pohybuje již v milionech po celém světě, přičemž Austrálie zjistila  přes milion mučených a týraných dětí. Operace byly schváleny prezidentem Trumpem jako vrchním velitelem a vojenskými generály Pentagonské pedofilní pracovní skupiny spolupracující s týmy vojenských speciálních sil na mezinárodní úrovni, včetně Interpolu.

Věřilo se, že CIA, Vatikán a Čínská komunistická strana (CCP) jsou ústředním bodem mezinárodní skupiny pro obchodování s pohlavním stykem s dětmi, odebírání orgánů a Adrenochromu (Adrenochrom obsahuje krev traumatizovaného dítěte – zabraňuje stárnutí a zvyšuje sexuální výkonnost- vysoce ceněný globální elitou).

https://operationdisclosureofficial.com/2021/07/30/tortured-human-corpses-surfacing-during-european-floods/