Podle zdrojů z Pentagonu je pád americké vlády v Afghánistánu začátkem nové velké ofenzívy proti chazarské mafii. Veřejnosti je předkládán příběh, podle kterého se americká armáda stahuje z Afghánistánu a Blízkého východu, aby se mohla soustředit na Čínu.

Zdroje z Pentagonu však tvrdí, že vojáci jsou ve skutečnosti přesouváni do USA a Evropy, aby se vypořádali s pátými kolonami, které se zmocnily civilních vlád v zemích skupiny G7. Jinými slovy, dlouho očekávaná podzimní ofenziva v roce 2021 začala.

Níže se podívejte na snímek letadla startujícího z kábulského letiště. Je na něm napsáno opačně 9.11. neboli 11.9. (11. září), aby bylo světu jasné, že americká neokonzervativní politika invaze na Blízký východ s využitím pohádky o 11. září jako záminky byla zvrácena.

Pokud se podíváte na videa startujícího letadla, můžete si také všimnout, že žádné výfukové plyny z tryskového letadla neohrožují lidi, jako by tomu bylo u skutečného letadla. Jinými slovy, zdá se, že celý odlet letadla byl zinscenován, aby svět věděl, že se věci změnily.

Dalším znamením, že události v Afghánistánu nebyly zorganizovány falešným americkým režimem Joea Bidena, je skutečnost, že jejich takzvaný ministr obrany byl nucen nařídit civilním letadlům, aby evakuovala drogové dealery z kábulského letiště poté, co to americká armáda odmítla. ODKAZ

Tento výskyt speciálních jednotek Talibanu vycvičených a vybavených Američany hlídkujících v Kábulu, je známkou toho, že americká armáda má situaci v Afghánistánu pod kontrolou. ODKAZ

O tom, co se bude dít dál, budeme ještě hovořit, ale nejprve se musíme podívat na nepopiratelné důkazy, že politická třída ve většině západních zemí je zkompromitovaná a již nereprezentuje demokracii ani vůli lidu.

Situace v Kanadě, s níž jsem se v létě setkal, ilustruje zločinnou zkaženost civilních vlád ve většině zemí skupiny G7. Na celnici na letišti ve Vancouveru se už nepíše Kanaďané a cizinci, ale očkovaní a neočkovaní.

Když jsem celnici řekl, že nejsem očkovaný a že se nenechám testovat a že se s nimi uvidím u soudu, řekla mi, že nebudu moci nastoupit na žádný vnitrostátní let. Navrhla mi, abych si nechal udělat stěr z tváře a zaplatil si pouze vládou schválený karanténní hotel, pokud chci mít bezproblémovou dovolenou.

Nakonec jsem za tři noci v „karanténním hotelu“ zaplatil 1500 kanadských dolarů! Zaměstnanci mi řekli, že z 500 dolarů za noc, které jsem platil, dostal jejich hotel jen 129 dolarů. Zbytek šel nejrůznějším „prostředníkům“ napojeným na vládu. Jinými slovy, kanadská celní správa prosazuje šponování cen hotely napojenými na vládu, aby financovala nově vznikající třídu COVID parazitů.

Každopádně „karanténa“ byla vtip a já jsem po jedné noci (kterou jsem stejně potřeboval strávit ve Vancouveru) odjel, aniž by někdo zvedl prst a zabránil mi v tom. Nikdo mi neuložil pokutu, protože věděli, že je poženu k soudu a požádám je, aby prokázali existenci COVID-19, což nemohou.

Blíže k mému cíli v BC ve Vanderhoofu je něco, co vypadá jako karanténní tábor.

Ostnatý drát se nahýbá dovnitř.

Navzdory tomu kanadská vláda možná dokonce předstihla izraelskou vládu v procentech lidí, kteří byli očkováni. Zdá se však, že ne všichni Kanaďané dostali toxické injekce. Jinými slovy, možná jsme se dostali do situace jako v Izraeli, kde mnoha občanům aplikovali injekce s fyziologickým roztokem, aby přiměli obyvatele zemí třetího světa přijmout nebezpečné experimentální injekce jako „bezpečné“.

Přesto jsme zaslali následující dopis kanceláři pro styk s veřejností kanadské armády:

Vážení pánové a dámy,

tento dopis zasíláme s dotazem, zda kanadské ministerstvo obrany nezávisle potvrdilo, že SARS-Cov-2 existuje. Volali jsme na kanadské ministerstvo zdravotnictví, do WHO a do CDC a nikdo z nich nemůže potvrdit, že má k dispozici purifikovaný izolát SARS-Cov-2. Test PCR byl několika soudy, včetně soudu v Albertě, shledán vědecky nesprávným.

Pokud vláda nemůže prokázat, že SARS-Cov-2 existuje, pak jsou všechna očkování a izolace zločinem podle Norimberských kodexů.

Pokud tedy kanadská armáda bude pokračovat v prosazování stanného práva a experimentální lékařské léčby na základě podvodu, budou její velitelé podle řady organizací právníků obviněni z válečných zločinů u Mezinárodního trestního tribunálu.

Abych tedy zopakoval svou otázku: Potvrdila kanadská armáda nezávisle na jiných, že SARS-Cov-2 existuje v izolovaném, očištěném vzorku? Pokud ne, je její vedení připraveno čelit tribunálu pro válečné zločiny?

V době, kdy byl tento report zveřejněn, jsme od nich nedostali žádnou odpověď. Každopádně skutečnost, že Justin Castro označuje Hillary Clintonovou za vůdkyni USA, dokazuje to, co jsme již věděli, že jde o chazarskou mafií nastrčeného mandžuského kandidáta. Jinými slovy, ví, že Biden je falešný a hlásí se ke Clintonové (Rockefellerovi) jako ke svému skutečnému šéfovi. ODKAZ

Castro byl donucen vyhlásit volby na 20. září, aby údajně „využil“ popularity své reakce na Covid-19. Podle našich zdrojů však bude tento Rothschildův / Rockefellerův agent odstraněn.

Dalším Rothschildovým agentem, který brzy zmizí, je francouzský prezident Emanuelle Macron. „Macronova americká finanční skrýš v hodnotě jedné miliardy dolarů, která byla uložena na Kajmanských ostrovech, byla zabavena. Zdá se, že bude brzy hozen přes palubu,“ tak popsal situaci zdroj z Mossadu.

Stále drastičtější zásahy v Austrálii jsou dalším projevem zoufalství vlády. Skutečnost, že v Austrálii byl v hlavním vysílacím čase odvysílán obřad vzývající Satana, je jasným znamením, že i tamní režim ztrácí nervy. ODKAZ

Stále hysteričtější výzvy k dalším zásahům Covid-19 jsou ve skutečnosti projevem slabosti. Selhávají, protože jsou založeny na lžích.

Tyto tweety „bývalého agenta CIA“ (Nic takového neexistuje) Bryana Deana Wrighta vyjadřují, jak se na situaci dívají řadoví zaměstnanci CIA a Pentagonu:

„Panuje téměř všeobecné přesvědčení, že Ameriku a svět čeká jedno z nejnebezpečnějších a nejnepředvídatelnějších období v moderní historii. Afghánistán ukázal světu… nepřátelům i spojencům…, že naše vojenské a zpravodajské prostředky jsou do značné míry irelevantní, protože je nedokážeme úspěšně nasadit. Vina leží u nohou několika prezidentů, generálů, špionů a Kongresu. Američané jsou rozzlobení, unavení z COVIDU a rozdělení. Pokud někdy nastal čas odsunout americkou hegemonii stranou, pak je to právě teď.

Bývalí zpravodajští důstojníci se bojí a jsou rozhořčeni debaklem v Afghánistánu. Amerika je bez kormidla. A svět to nyní ví.“

Tento člověk ze CIA by měl pochopit, že politický systém ve Washingtonu je nenapravitelně zkažený. Není možné, aby jakýkoli prezident „udělal Ameriku znovu velkou“, když je v bankrotu v hodnotě více než 200 bilionů dolarů. To, co máme nyní, je Rockefellerův / Rothschildův režim, který je financován Číňany. Číňané jim dávají peníze, protože jim na oplátku slibují kontrolu nad údajnými spojenci, jako je Japonsko, Korea a Austrálie.

Z vojenského hlediska je jasné, co je třeba nyní udělat. Především je třeba odstranit civilní vlády, které provádějí válečné zločiny na základě lží (tj. většinu zemí skupiny G7).

Rovněž je třeba co nejdříve ukončit Rockefellerovo / Rothschildovo ovládání lékařských asociací a farmaceutických společností.

Z tohoto hlediska poskytuje akční plán film o Jamesi Bondovi „V tajných službách Jejího Veličenstva“. Tyto filmy jsou podle MI6 většinou NEfiktivní, takže poskytují plán minulých úspěchů zpravodajských služeb. V tomto filmu Bond zabije švýcarského nadnárodního zločince, který vydíral svět pomocí biologických zbraní měnících geny. Aby ho Bond zabil, nechal zničit jeho švýcarskou laboratoř na vrcholu hory. Nyní je třeba, aby současná generace Bondů zničila komplex pod horami na hranicích Švýcarska, Rakouska a Lichtenštejnska.

Korporátní média musí být obsazena armádou bílých klobouků a donucena informovat o pravdě. To bude znamenat obsazení hi-tech komplexu Google / Facebook / Apple v Palo Alto v Kalifornii. Bude to také znamenat obsazení informačního komplexu CNN, AT&T v Atlantě ve státě Georgia.

Zpravodajskou síť pěti očí, která zahrnuje USA, Velkou Británii, Kanadu, Austrálii a Nový Zéland, čeká letos na podzim také setkání se Společnosti bílého draka a Asijské rodiny draka.

Prozatím však budou vojenské a zpravodajské agentury Západu pokračovat ve své soudní strategii, kdy budou žádat mocnosti, aby prokázaly, že pandemie je skutečná. Nemohou, a proto jejich lékařský komplot o stanném právu selhává.

Nezapomeňte však, že satanisté mají moc nahradit papeže maskotem prosazujícím očkování. To znamená, že na ně musíme nemilosrdně útočit na nejvyšších úrovních, dokud nedojde k úplné kapitulaci a následnému osvobození planety.

Vidíme blížící se kolaps amerického Deep State a CIA.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

 

Zdroj:

https://tadesco.org/stazeni-vojsk-z-afghanistanu-signalizuje-zacatek-nove-ofenzivy-proti-deep-state-cabal/