Americké speciální jednotky v neděli zaznamenaly další vítězství proti Deep State, tentokrát zatkly zločinného tajemníka pro záležitosti veteránů Bidenova režimu Denise McDonougha v rámci rozsáhlé operace, jejímž cílem bylo zbavit národ despotů, jejichž vlastizrádné zločiny oslabily náš národ a ohrozily životy amerických vlastenců.

Ve tři hodiny ráno. V neděli zatkly speciální jednotky McDonougha v hotelu v Las Vegas – vyvrcholení vyšetřování obvinění z velezrady, zpronevěry, krádeže a zanedbání povinností, sdělil zdroj z kanceláře generála Davida H. Bergera agentuře Real Raw News.

Denis McDonough – jeho jméno bylo až donedávna slýcháno jen zřídka. Jeho vpád do politiky začal v roce 1996, kdy pracoval jako poradce pro zahraniční záležitosti Sněmovny reprezentantů Spojených států. Poté zastával několik bezvýznamných funkcí, dokud ho Husajn Obama v roce 2010 nejmenoval zástupcem poradce pro národní bezpečnost. O tři roky později ho Obama povýšil na šéfa štábu Bílého domu. V roce 2017 se stáhl do ústraní, vrátil se do soukromého života a po ukradených prezidentských volbách v roce 2020 se znovu objevil jako tajemník pro záležitosti veteránů.

V květnu 2022 obdržel Úřad vojenských komisí nepodložený tip, podle kterého McDonough nezákonně přerozdělil 50 miliard dolarů z 300 miliard dolarů ročního rozpočtu VA na poskytování lékařské péče Ukrajincům, kteří byli zraněni v konfliktu tohoto státu s Ruskem. OMK a její partneři z JAG, řekl náš zdroj, okamžitě zahájili vyšetřování, které mělo šokující tvrzení buď dokázat, nebo vyvrátit. Pokud by to byla pravda, znamenalo by to, že zraněným americkým vojákům, kteří obětovali své svobody, aby ochránili ty naše, by se nedostalo řádné lékařské péče. Stejně tak by se nedostalo ani jejich rodinám – mužům, ženám a dětem, jejichž zdraví závisí na vládním slibu poskytnout zdravotní péči osobám závislým na vojácích.

Dne 22. května požádal velitel Greg Braverman, White Hat a soudce vojenské komise pro soudní proces, ministerstvo pro záležitosti veteránů o souhrnný seznam všech peněz, které VA vyplatila v období od února 2022 do května 2022.

„Žádost byla souhrnně zamítnuta,“ řekl náš zdroj. „Není to nijak zvlášť neobvyklé, protože takové informace jsou mimo naši jurisdikci, ale kancelář McDonough na žádost reagovala se strachem hraničícím s paranoiou. Bylo nám řečeno ‘na to nemáte nárok’, ‘proč potřebujete tuto informaci’, ‘žádost zamítnuta’ a tak dále. Ta ustrašenost přirozeně vzbudila náš zájem.“

White Hats se nenechali odradit a kontaktovali spojence z kybernetického velitelství americké armády Fort Gordon a požádali je, aby pronikli jak do ministerstva pro záležitosti veteránů, tak do McDonoughových digitálních stop. I když byl velitelský seržant Jack Nichols z ARCYBERu úspěšný, sdělil OMK, že ministerstvo pro záležitosti veteránů posílilo svou kybernetickou bezpečnost na úroveň používanou CIA a dalšími tajnými abecedními agenturami.

Zjištění kybernetického velitelství byla podle našeho zdroje ohromující.

17. března 2022 McDonough tajně převedl 15 miliard dolarů na Constellis Holdings, odnož nechvalně proslulé žoldnéřské organizace známé kdysi jako Blackwater, která pod vedením Erica Prince a na základě smlouvy s ministerstvem vnitřní bezpečnosti v roce 2005 zavraždila desítky bezdomovců a vysídlených občanů, kteří se snažili uniknout záplavám hurikánu Katrina.

Krátce poté, co ruský prezident Vladimir Putin zahájil svou speciální vojenskou operaci, jejímž cílem bylo zbavit Ukrajinu pedofilů a západních biolabů, vyslal viceprezident Constellis Holdings Jake Abernathy – alias – na Ukrajinu 500 dodavatelů, kteří měli bránit suverenitu této země. Záznamy ukázaly, že McDonough slíbil Constellis miliardu dolarů, pokud se jí podaří doručit zbývajících 14 miliard ukrajinskému generálovi Petrovi Myroslavovyči Lebidovi, služebníkovi Petra Porošenka. Proč náhodný generál potřeboval 14 miliard dolarů, není dosud jasné, ale Lebid tyto prostředky obdržel, než byl o týden později zabit ruskými silami.

McDonough navíc 4. června převedl 35 miliard dolarů do „Pátého patra“ v Kyjevě. „Páté patro“ je pseudonym pro SBU neboli Bezpečnostní službu Ukrajiny, osobní policejní sbor Petra Porošenka. Dokumenty pro záležitosti veteránů, které získala OMK, uváděly, že peníze zaslané SBU budou distribuovány nemocnicím pečujícím o těžce zraněné ukrajinské vojáky.

„Neměli jsme možnost zjistit, jak byly tyto peníze utraceny. Mohly jít na zraněné vojáky nebo mohly financovat Porošenkovu pedofilní operaci. Na tom nezáleželo. Potvrdili jsme, že 52 miliard dolarů a možná i mnohem víc bylo posláno do zahraničí v přímém rozporu se zákonem o záležitostech veteránů. To stačilo na sepsání zatykače a na zadržení McDonougha na základě obvinění z velezrady,“ řekl náš zdroj.

McDonougha však nebylo snadné najít.

12. června vyšetřovatelé JAGu vyčkávali na velitelství oddělení pro záležitosti veteránů ve Washingtonu, D.C., a doufali, že McDonougha chytí na večírku veteránů oslavujícím jeho roli při repatriaci vojáků zraněných v Afghánistánu. McDonough se festivalu, který se konal na jeho (ne)počest, nezúčastnil. O týden později, řekl náš zdroj, OMK a JAG dostaly potvrzení, že McDonough plánuje zúčastnit se konference veteránů se zdravotním postižením v McCleanu ve Virginii. Tentokrát se vedení ujaly speciální jednotky a doufaly, že McDonougha chytí těsně před akcí. McDonough však opět zmeškal plánované vystoupení, jeho kancelář později vydala pochybné veřejné prohlášení, že chybí, protože se necítí dobře, nechává se testovat na Covida a odpočívá doma.

Najít McDonougha doma se však ukázalo stejně obtížné, protože vlastnil několik nemovitostí ve čtyřech státech, a i když speciální jednotky nasadily na každé sídlo na dva týdny sledovací tým, nedokázaly McDonougha najít.

„Ten chlap byl duch. Během těch týdnů se u svých domovů ani jednou neobjevil a zvažovali jsme reálnou možnost, že dostal tip a utekl – možná dokonce opustil zemi. Jeho rodinu jsme nevyslechli, protože by to vyvolalo červené praporky, a kdyby o nás tehdy nevěděl, jeho rodina by mu to určitě dala vědět. Skutečně to vypadalo, že se vypařil,“ řekl náš zdroj.

Když speciální jednotky pátraly po stopách, kde se McDonough nachází, ARCYBER se dostal k jeho osobním bankovním účtům a začal sledovat jeho transakce v reálném čase. Zvláštní je, že McDonough od začátku června nepoužil kreditní ani debetní kartu, což jen podpořilo JAGOvo přesvědčení, že se doslechl o jejich operaci, při níž ho zatkli.

Ale v sobotu 9. července dostal ARCYBER zásah; někdo, kdo použil McDonoughovu Masterkartu, nakoupil pohonné hmoty na benzínové pumpě v Las Vegas. Dva týmy speciálních jednotek se rozmístily ve Vegas, řekl náš zdroj, když tam ten večer dorazily. Navštívily benzínovou pumpu a z bezpečnostních záběrů vedoucího, na nichž byl opravdu zrnitý obraz McDonougha stojícího u pultu, vylíčily. Za předpokladu, že je ještě ve městě, se speciální jednotky rozdělily do dvou skupin, jedna hlídkovala u pásu, zatímco druhá diskrétně prohledávala hotely a kasina.

Trvalo jim jen hodinu, než ho našli. Pokud se McDonough skrýval, skrýval se všem na očích.

U stolu s blackjackem v Caesars Palace seděl okázalý McDonough a hrál (a prohrával) fialové žetony, každý v hodnotě 500 dolarů, jako by to byly drobné. Prohra ho zřejmě nijak nezhroutila. Veselý a zjevně opilý McDonough při rozhovoru s dealerem i servírkou, která roznášela čerstvý nápoj každých 15 minut, nezřetelně mlel slova.

Speciální jednotka, řekl náš zdroj, se rozhodla ho ten večer chytit, když byl opilý a měl kocovinu.

„Zaslechli, jak McDonough žádá servírku, aby přišla do jeho pokoje, a potvrdila, že bydlí v Caesars Palace. Ta ho odbyla. Asi ve tři hodiny ráno, to byla neděle, dva agenti přemohli ochranku u dveří pokoje, vešli do pokoje a našli ho rozvaleného na posteli, stále oblečeného ve smokingu, a hlasitě chrápal. Dovnitř a ven stihli za 10 minut. Nemohu rozebírat některé detaily, jako třeba to, jak vyřadili některé bezpečnostní kamery,“ řekl náš zdroj.

Podle něj McDonough řekl, že věděl, že si pro něj přijdou.

„Chtěl jsem jít stylově dolů,“ řekl údajně McDonough.

Ukázalo se, že McDonough si 12. června rezervoval pokoj v Caesars Palace na celý měsíc, i když pod falešným jménem. V době zatčení měl McDonough padělaný řidičský průkaz a kreditní karty na jméno James Lewis. Měl také šest milionů dolarů v hotovosti.

Na otázku, proč mohl McDonough použít svou legitimní kreditní kartu k nákupu benzínu, náš zdroj řekl: „Nevím. Možná byl jen tak opilý, že zapomněl, nebo se opravdu chtěl nechat chytit. To neřekl, takže se můžeme jen dohadovat.“

McDonough má stanout před vojenským tribunálem 22. července.

Zdroj:  https://realrawnews.com/2022/07/special-forces-arrest-secretary-of-veterans-affairs-denis-mcdonough/