Pondělní internetový provoz byl ucpán články a memy o herci a členu iluminátů Willu Smithovi, který fackoval komika Chrise Rocka na nedělním večerním pedofilním summitu známém jako předávání cen Akademie, a příběh většího významu, oběšení bývalé soudkyně Nejvyššího soudu Sonii Sotomayorové, se nedočkal ani šepotu.

V devět hodin ráno byla zločinkyně, která přísahala věčnou věrnost Obamovi, vyvedena ze své cely v táboře Delta a pod dozorem námořní pěchoty eskortována na mýtinu, kde si popravčí četa připravila šibenice na její příjezd.

Tradiční maestro JAGu současnosti, viceadmirál Darse E. Crandall, nebyl mezi přítomnými vojenskými špičkami, aby byl svědkem popravy. Místo toho stál nadporučík Les E. Reardanz, zástupce velitele námořní právní služby, připraven plnit roli Grim Reapera.

Reardanz, obklopený podřízenými JAGu a dvěma generály námořní pěchoty, poznamenal, že si připadá jako „ryba na suchu“, protože to bylo poprvé, co se buď zúčastnil popravy Deep Staters, nebo na ni dohlížel. S náznakem váhavosti nařídil námořní pěchotě, aby v případě nutnosti násilím navedla odsouzenou k popravě na plošinu, kde čekal kaplan námořnictva a „kat“, voják, jehož uniforma neměla hodnost ani výložky, aby provedli poslední obřad a navlékli jí kolem krku smyčku.

Ale stejně jako několik dalších Deep Staters, jejichž čas nadešel, odmítla Sotomayorová závěrečné obscénnosti a místo toho začala chrlit nadávky.

„Za tohle všichni zaplatíte! Myslíte si, že nevíme, kdo jste, vy a vaše rodiny. Myslíte si, že vás Trump dokáže ochránit? Jste zatraceně hloupí.“ Z úst jí vylétly sliny a slova. „Najdeme si vás, zmrdy, každého z vás.“

„Slečno Sotomayorová, vojenská komise vás shledala vinnou z velezrady a odsoudila vás k smrti. Je mou povinností vykonat rozsudek. Mám se vás zeptat, jestli chcete pronést kajícné, závěrečné slovo?“ Reardanz mluvil zřetelně a pomalu, jako by četl z nápovědy.

„Už jste slyšeli moje poslední slova. A nejsou to jen slova – je to slib,“ zasyčela Sotomayorová.

Reardanz zašeptal něco do ucha generálovi námořní pěchoty, který stál vedle něj, a generál mu tiše odpověděl.

„Proveďte výkon rozsudku,“ řekl pověřený soudce Reardanz vojákovi na plošině.

„Barack bude….” začala Sotomayorová, ale její poslední slova se vytratila do hrdelních, bublavých zvuků, když se dveře pod jejíma nohama otevřely a ona se skácela k smrti.

Byla prohlášena za mrtvou v 9:45 v pondělí ráno.
https://realrawnews.com/2022/03/sonia-sotomayor-hanged-at-gitmo/