Snaží se někdo svrhnout EU, USA a komunistickou Čínu zároveň? Rozhodně existují důkazy, že vládci všech tří regionů pracují pro stejné lidi. Dokázala to koordinovaná reakce na falešnou pandemii v podobě očkování a uzavírek. Kroky čínské komunistické vlády směřující k vytvoření sociálního kreditního skóre a neustálému podrobnému monitorování obyvatelstva jistě také zapadají do plánů Světového ekonomického fóra. Evropská unie a falešná americká administrativa Joea Bidena se pokoušely o totéž, ale narazily na silnější odpor.

Čína, EU a USA nyní čelí současně probíhajícím hospodářským krizím, které jsou ještě zhoršovány současně probíhajícími a historicky bezprecedentními suchy.

Vedle ekonomické krize čelí představitelé starého režimu sociálním nepokojům vyvolaným totalitní pandemickou reakcí.

Podívejme se nejprve na situaci v Číně, abychom pochopili, proč je nadcházející bitva o tuto zemi pro planetu tak důležitá. Návštěva předsedkyně Sněmovny reprezentantů USA Nancy Pelosiové na Tchaj-wanu měla za cíl vyprovokovat určitý druh změny režimu v Číně. Tato zpráva o angažovanosti jejího syna pomáhá vysvětlit proč:

Paul Pelosi Jr. je nejen významným investorem ve společnosti Borqs, která působí v čínském odvětví internetu věcí a 5G, ale pracoval pro ni také jako konzultant a za své služby byl odměněn 700 tisíci akciemi této společnosti, přičemž jeho podíl v té době převyšoval pouze generální ředitel Pat Sek Yuen Chan. Pelosi (53) svůj podíl nezveřejnil, než doprovodil svou matku na cestu na Tchaj-wan financovanou daňovými poplatníky.

Důležité je, že společnost pracuje v oblasti 5G. Čtenáři tohoto zpravodaje si jistě vzpomenou, že původní výskyt takzvaného COVIDu 19 (Certificate Of Vaccine ID 2019) v čínském Wuhanu přišel bezprostředně poté, co toto město aktivovalo 10 000 přenosových věží s 5G. Současný nástup „Covidu“ do mnoha dalších zemí se vymykal„rychlosti světla“, a proto nebylo možné, aby se šířil „bacilonosičem“. Skutečné bakterie se musí přenášet tím, že lidé nastupují do letadel apod. a nemohou se šířit rychleji. Prapočátak „pandemie“ však přesně zapadal do zavádění 5G signálu v dalších centrech, kde „Covid“ propukl. Existuje mnoho dalších důkazů, které to ukazují, včetně skutečnosti, že na předměstích Wuhanu, kde nebyly postaveny žádné věže s 5G, k vypuknutí nemoci nedošlo. Pokud by se jednalo o zárodek, pak by ho tam měli šířit lidé, kteří se vraceli domů na předměstí Wuhanu.

Skutečnost, že čínská komunistická strana nezmínila 5G jako příčinu prvotního vypuknutí, znamená zapojení ČKS na vysoké úrovni. Navíc rozsáhlé využívání úplatků k propagaci podvodných PCR testů po celé zemi je dalším důkazem zkorumpovanosti ČKS. Toto PCR testování ryb v Číně ukazuje, jak směšným se tento podvod stal. Úředníci se pouze vymlouvají na to, že testováním čehokoli na PCR dosahují obrovských zisků.

Asijské tajné společnosti byly o všem informovány a reagují na to rozsáhlou čistkou v celé Číně. To je důvod, proč během nedávného uzavření budov v Šanghaji vypadlo tolik lidí z oken, tvrdí zdroje.

Intenzivní souběžné represe v Evropě a Severní Americe, které se vymlouvají na „Covid“, ukazují, že všechny tři regiony, které jsou nyní postiženy suchem, pracovaly podle stejného návodu.

Podle zednářských zdrojů z lóže P3 bylo skutečným plánem falešné pandemie a následných represí vyvolat ve všech třech regionech dostatečný hněv lidu, který by vedl ke svržení stávajících vlád. Tento proces je nyní v plném proudu.

Zde je vyjádření asijského experta CIA k Číně:

V nedávném prohlášení ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova o Číně je zajímavý detail. Říká, že Rusko dává jasně najevo, že uznává pouze Čínskou lidovou republiku (ČLR) jako legitimního vládního představitele Číny. Zdá se, že podobný narativ prosazuje i bývalý ředitel CIA Mike Pompeo, senátor Chuck Grassley a další američtí mocní říkají: Mnoho vlád si nyní uvědomuje, že jde o ČKS, nikoliv o ČLR. Aliance dává jasně najevo, že mezi nimi existuje rozdíl.

Trump, Si a Putin společně pracují na tom, aby se svět zbavil Deep state chazarské mafie a jeho ČKS

Chci, aby bylo jasné, že Čína pod vládou ČKS je pro USA největší hrozbou v naší historii. Dotýká se všech aspektů amerického života: armády, vzdělávání, soukromého sektoru, naší vlády a dalších. Aby se Amerika udržela na vrcholu, bude zapotřebí skutečného, jednotného úsilí v každém z nich.

Tento článek z propagandistického listu amerického ministerstva zahraničí Epoch Times ukazuje politiku snahy izolovat ČKS:

400 milionů lidí přerušilo své vazby na ČKS, aby se vzepřeli komunistické kontrole.

Čínský podnikatel Chen Quanhong chtěl světu sdělit jedno poselství: „Tuidang.“

Je to čínská fráze, která znamená „odejít ze strany“.

Tato slova byla napsána na žluté vlajce, kterou Čchen 21. července vyvěsil na přehlídce ve Washingtonu, aby upozornil na nesčetné porušování lidských práv čínským komunistickým režimem.

Čchen je nyní jedním ze 400 milionů Číňanů, kteří se zřekli svých vazeb na Komunistickou stranu Číny a její přidružené organizace.

Praktikující Falun Gong se účastní průvodu u příležitosti 23. výročí pronásledování této duchovní disciplíny v Číně v newyorské Čínské čtvrti 10. července 2022

Podle čínského státního média Sina Finance je zřejmé, jak zkorumpovaná je ČKS, že pouze 40 % finančních prostředků na výzkum bylo skutečně vynaloženo na vědu a technologický výzkum a vývoj, a 60 % bylo vynaloženo na schůzky a služební cesty.

Tento druh masivní korupce má jen malé politické důsledky, pokud se ekonomice celkově daří. Avšak zhroucení trhu s nemovitostmi, kde Číňané uchovávají více než 70 % svých úspor, způsobilo, že Číňané jsou k takovému plýtvání netolerantní. Nepomohlo ani to, že ČKS plnila program chazarské mafie, která chtěla zemi přeměnit v totalitní otrokářský tábor. Historie ukazuje, že Číňané snesou mnohé, ale když se situace dostane do bodu varu, současně se vzbouří a odstraní celé režimy.

Lidé by si však měli uvědomit, že situace na Tchaj-wanu a v Číně ovlivňuje celý svět. Čínská vláda Kuomintangu v Číně byla jedním z vítězů druhé světové války. Jako taková získala kontrolu nad Japonskem. To znamená, že Japonsko je stále tajně ovládáno Tchaj-wanem. Jakákoli dohoda o sjednocení Číny se tedy týká i Japonska a Korejského poloostrova.

To znamená, že sjednocení Korejského poloostrova a ukončení poválečné okupace Japonska jsou součástí programu sjednocení Číny. Změny tohoto druhu v regionu by zničily „světový řád vedený pravidly“ tím, že by odřízly jejich nejdůležitější penězovod.

Proto je zásah proti Církvi sjednocení (moonistům) v Japonsku tak významný. Moonies byli založeni japonskou císařskou vojenskou rozvědkou, aby po porážce Japonska během druhé světové války pokračovali ve svých mezinárodních aktivitách. Při ovládání Japonska spolupracovali s chazarskou mafiánskou odnoží CIA. To znamená, že probíhající čistka moonistů z japonského politického světa je ve skutečnosti zaměřena na japonskou nezávislost.

Další zemí, kterou po druhé světové válce založila japonská rozvědka, je Severní Korea. Číňané vždy považovali Severní Koreu za tajnou vojenskou kolonii USA. To už neplatí, protože severokorejská vláda se oficiálně připojila k Alianci pro osvobození planety. To se projevilo v nedávných zpravodajských událostech, například když ruský prezident Vladimír Putin řekl severokorejskému vůdci Kim Čong-unovi, že obě země budou „společným úsilím rozšiřovat komplexní a konstruktivní bilaterální vztahy“, jak uvedla státní média v Pchjongjangu. Rovněž Čína i Rusko nyní v Radě bezpečnosti OSN vetují požadavky USA na uvalení sankcí na Severní Koreu.

Nedávné příběhy o severokorejských raketách a severokorejských jaderných zbraních jsou falešnou propagandou, protože Severní Korea již nepomáhá americkým obchodníkům se zbraněmi prodávat zbraně Japonsku a Jižní Koreji tím, že vytváří raketové „incidenty“. Donald Rumsfeld, bývalý americký ministr obrany, tomuto autorovi jednou řekl, že USA dodávají Severní Koreji jak jadernou, tak raketovou technologii. Řekl, že záměrem bylo využít severokorejského „strašáka“ k prodeji zbraní Japonsku a dalším.

Podle zdrojů z Asijských tajných společností existuje také možnost, že k nastolení nové éry v regionu bude zapotřebí válka ve stylu Ukrajiny.

Přestože se například o červencové návštěvě Jokowiho u Si Ťin-pchinga v Pekingu v médiích příliš nemluvilo, byla velmi významná. Podle zdrojů MI6 byl skutečný důvod setkání následující:

Jokowi a Si Ťin-pching uzavřeli soukromou dohodu, že pokud dojde k jakémukoli nepřátelství mezi Čínou a Tchaj-wanem nebo jinými zeměmi jihovýchodní Asie, Indonésie zůstane neutrální a nebude zasahovat. To se týká i jakýchkoli sporů v Jihočínském moři o to, která země vlastní (kontroluje) jaké ostrovy nebo mořskou oblast. Mezitím Si slíbil (mimo záznam), že v příštích třech letech investuje 80 100 miliard dolarů do nových projektů v Indonésii.

Média o návštěvě informovala, že indonéský vůdce Jokowi byl jedním z mála lídrů, kterým bylo v poslední době umožněno navštívit Si Ťin-pinga. Jednali spolu o „pětiletém akčním plánu“. Oznámili také, že Indonésie a Čína budou spolupracovat při financování iniciativy novodobé hedvábné stezky (BRI) a Globálního námořního centra (GMF)“.

Nejmocnější člen ASEAN se z agendy G7 odpojil

Pro skupinu „světového řádu založeného na pravidlech“, která podporuje falešný Bidenův režim, to není jediná ztráta významného spojence v regionu. Ještě větším šokem bylo oznámení, že Indie, Čína a Rusko budou spolu s řadou dalších zemí provádět společná vojenská cvičení na území Ruska. Indie byla dlouho vyzdvihována jako protiváha Číny, ale nyní se postavila na stranu Šanghajské skupiny pro spolupráci proti lidem ze „světového řádu založeného na pravidlech“.

Ruský prezident Vladimír Putin shrnul názory většiny zemí světa následujícím prohlášením:

Západní globalistické elity, které vyvolávají chaos, rozdmýchávají dlouhodobé i nové konflikty a provádějí takzvanou politiku zadržování, která se ve skutečnosti rovná rozvrácení jakýchkoli alternativních, suverénních možností rozvoje.

Jejich hegemonie znamená pro zbytek světa a celou civilizaci stagnaci; znamená tmářství, zrušení kultury a neoliberální totalitu. Odvést pozornost vlastních občanů od naléhavých socioekonomických problémů, jako je klesající životní úroveň, nezaměstnanost, chudoba a úpadek průmyslu.

Skutečnost, že mluvčí čínské vlády veřejně obviňuje USA z 11. září a řady dalších zločinů, je známkou toho, že se připravují na nějaký vojenský krok, shoduje se více zdrojů.

Každý potřebuje mít o sobě jasno. Stejně tak národ.

Lidé, kteří ovládají OSN, EU, falešnou Bidenovu administrativu a ČKS, začínají být zjevně nervózní. Proto OSN vyhlásila válku „nebezpečným“ konspiračním teoriím a varuje, že George Soros, Rothschildové a stát Izrael nesmí být spojováni s žádnými údajnými konspiracemi. UNESCO se při zahájení kampaně spojilo s Twitterem, Evropskou komisí a Světovým židovským kongresem.

OSN je napadána kvůli kriminálním aktivitám, do kterých je zapojena, zejména prostřednictvím Světové zdravotnické organizace (WHO) se sídlem ve Švýcarsku.

Tajné vesmírné síly USA a mnoho západních zpravodajských služeb tvrdí, že OSN, EU, ČKS a falešná Bidenova administrativa budou brzy odstraněny a jejich vedení se bude zodpovídat za vyvolání falešné pandemie, která slouží jako záminka.

Jistě, v korporátní propagandě i v občanských médiích se nyní objevuje záplava zpráv o škodách způsobených vakcínami a falešnou pandemií. Jako příklad uvádíme video. V Austrálii se již říká pravda.

Pokud jste ještě neočkovaní, nezapomeňte, že jste odolali globální reklamě v hodnotě jednoho bilionu dolarů. To je přesně ten případ, kdy jste skvělí drsňáci.

CDC ztratila důvěryhodnost tím, že:

Popírá přirozenou imunitu

prohlašuje, že očkování zabraňuje šíření

potlačuje možné terapie

ignoruje poškození způsobené očkováním

zachází se všemi skupinami jako s rizikovými

prosazuje neustálé nasazování masek

se dožaduje Kongresu

falšuje studie

Od CIA, MI6 a dalších zdrojů dostáváme informace o tom, že proti chazarské mafii bude brzy zakročeno, ale byli jsme požádáni, abychom o tom blíže zatím ze „strategických důvodů“ nepsali. Jinými slovy, nechceme dát padouchům šanci reagovat.

Jisté však je, že hospodářská krize v EU dospěje do bodu, kdy s příchodem chladného podzimního počasí dojde k pádu vlád kvůli nedostatku plynu.

V USA se mezitím dozvídáme, že až bude vyhlášena výměna amerického i kanadského režimu, Joe Biden ani Donald Trump nebudou ve vedení, tvrdí zdroje MI6.

Tento týden se konečně objevily nejnovější záhadné létající lodě, které jsou spojeny s tajným vesmírným programem a jejich probíhající operací Modrý paprsek (Blue beam), která má nastolit nový věk.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

 

Převzato:  https://tadesco.org/snazi-se-nekdo-svrhnout-usa-evropskou-unii-a-komunistickou-cinu/