Lžou nám, když nám říkají, že lidé umírají na stáří; žádná nemoc zvaná “stáří” neexistuje!
I ve stáří se tělesné buňky neustále obnovují. Při rozmnožování buněk se hromadí mnoho chyb, ale vždy existuje určitá příčina smrti.
Není tak snadné zabít člověka, zastavit jeho srdce a plíce. Lidé neumírají na stáří, ale na kardiovaskulární choroby, plicní choroby, nádory nebo cukrovku. S “dobrými” orgány není náš život teoreticky nijak omezen. Ale pokud se buňky neustále obnovují, jak to, že staří lidé nemají dětskou pleť?

Věda neví.
Ano, je to znát – kvůli negativnímu myšlení. Neustále rostoucí nehty. Naše pokožka se obnovuje každé 2-3 měsíce. Krev za šest měsíců. Vaše srdce se obnovuje každých 20 let. Plíce každý rok. Játra se zotaví během několika měsíců. Mozek také obnovuje své buňky. V 10 letech dochází k regeneraci kostry. V 15 letech jsou všechny svaly a tkáně regenerovány. Osobnost se také mění každých 7 let.

Aby regenerace byla úspěšná, je třeba o sebe pečovat ve všech směrech, a tím myslím duchovní stravu, vzduch, vodu, živou stravu.
Tajemství spočívá v tom, že: V naší DNA chybí údaje o stárnutí a umírání: Nikdo neví, proč stárneme, oslepneme, máme vrásky a regenerujeme všechny části těla. Existuje jedna teorie: program stárnutí je v našich hlavách. Byli jsme naprogramováni tak, abychom věřili, že je to normální způsob smrti. Skutečnost je však zcela jiná.”

Zdroj: M.Štufka