Podle zdrojů z Pentagonu, MI6, CIA a Mossadu se jedná o bezprostřední a významný krok gnostických iluminátů, když Američané minulý týden propustili ruského obchodníka se zbraněmi Victora Bouta. Očekává se, že tento krok vyústí ve světovou revoluci a možná ještě více.

Toto o něm řekl zdroj z Mossadu:

„O Viktoru Boutovi něco málo vím. Má takříkajíc klíče od království. Je zajímavé, že ho propouštějí právě teď. Sledujte, jaké informace týkající se 11. září a dalších černých operací budou brzy zveřejněny. Vojenská aliance do toho musí být zapojena, protože avatar Biden-show dostal příkaz, co má dělat.“

Samozvaný gnostický iluminát Alexandr Romanov tvrdí, že Bout poskytl 500kilotunovou jadernou zbraň ukradenou z ruské ponorky Kursk, která byla použita při jaderném útoku a útoku tsunami na Japonsko 11.3.2011.

Zdroje z Pentagonu dodávají: „Bout ukradl jaderné jímky W54 z PANTEXu (Amarillo, Texas), které byly přestavěny na jaderné bomby a prodány Tchaj-wanu, Saúdské Arábii, Jižní Koreji.“

Zdroje MI6 se k tomu přidávají: „Víme, že 11. září bylo předurčeno při rituálu zahájení stavby Světového obchodního centra jako satanská krvavá oběť / masová vražda / domácí a zahraniční pátá kolona -> Čtvrtá říše na příkaz různých rodin, které všechny znáte.“

Vrcholný gnostický člen iluminátů a bývalý šachový mistr Bobby Fischer měl jiný výklad a podle Romanova popsal 11. září jako součást promyšleného spiknutí s cílem svrhnout satanské pokrevní linie, které vládnou zemi již tisíce let.

Na okraj dodejme, že tento pisatel v minulosti obdržel od Bouta ručně psané dopisy zaslané z vězení, které však neobsahovaly žádné užitečné informace.

Sám Bout v rozhovoru bezprostředně po propuštění řekl: „To, co se děje na Západě, je prostě civilizační sebevražda. A pokud se této sebevraždě nezabrání, alespoň v nezápadním světě, ve světě, který není ovládán Anglosasy, pak spáchá sebevraždu celá planeta. A může se to dít ve všech oblastech, mezi nimi i v oblasti drog a LGBT+,“

Každopádně obrovský rozruch, který zpravodajské agentury vyvolaly jeho propuštěním, znamená, že všechny agentury očekávají, že se po jeho propuštění stane něco velkého.

Od jednoho z našich kontaktů v Tajném vesmírném programu jsme dostali záhadnou informaci o tom, co přesně se děje. Volal, že právě mluvil s ruským prezidentem Vladimírem Putinem. Putin mu řekl, že se chystá brzy odstoupit, ale to jen proto, aby se mohl „přesunout na mnohem větší pozici“. Na závěr mu poslal záhadný vzkaz „sleduj vodu“.

Minulý týden se objevil obrovský únik utajovaných dat z Antarktidy, z nichž nejpřekvapivější jsou fotografie v níže uvedeném souboru: ODKAZ

Podle zdroje Tajného vesmírného programu, který je spřízněn s admirálem Robertem Byrdem, fotografie pořídil v roce 1912 kapitán Robert Scott se svou posádkou. Fotografie však byly zabaveny, jakmile se vrátili na domovskou základnu a ohlásili nálezy. Scott a jeho posádka byli poté prohlášeni za nezvěstné. Od té doby se jedná o zakázanou oblast, kde pouze několik vlád na celém světě smí provádět omezený výzkum.

Existují domněnky, že zde mohla žít jiná kultura. Ledová stěna bude mezi mnohými dlouho oblíbenou konspirační teorií už jen proto, že je tam a bude hrát nedílnou roli v nadcházejících změnách světa. Zůstaňte naladěni na další zprávy z králičí nory.

Pro více informací náš zdroj navrhl, abychom se podívali na výpis dat v následujících odkazech: Rumble, ODKAZ

Každopádně tady ve 3D farmě se objevují známky zásadní změny režimu, která probíhá současně na celé planetě.

Asijské tajné společnosti nás v Číně informovaly, že během několika týdnů budou zrušena všechna omezení týkající se covidu. Veřejnoprávní televize prý nyní od rána do večera vysílá zprávy proti covidu a strachu z něj. V podstatě jim říkají, aby se ke covidu chovali stejně jako k běžnému nachlazení nebo chřipce. To znamená, že pokus ChM ovládnout Čínu pomocí masového podplácení maskovaného jako PCR testy skončil.

Čínští představitelé tvrdí, že počet obětí COVIDu-19 na čínské pevnině byl nižší než 5 300, zatímco v USA jich bylo více než milion. Upozorňují, že průměrná délka života v USA „klesla o děsivých 2,7 roku“, v důsledku čehož Čína nyní předstihla USA v průměrné délce života.

Není však pochyb o tom, že se smrtí Evelyna de Rothschilda a jeho nohsleda Ťiang Ce-mina došlo v Číně ke skutečné změně režimu.

K podobným změnám dochází i jinde. V Brazílii začal prezident Jair Bolsonaro a armáda systematicky popravovat příznivce satanistického rádoby zloděje voleb Luly.

Zdroje z Íránu uvádějí, že „herci, zpěváci a umělci spříznění s ChM jsou v Íránu zatýkáni. Výtržníky provokuje Rezá Pahlaví, který je sabbátským satanistou.“

Euroasijské země tvoří s Afrikou a Latinskou Amerikou novou světovou většinu, která nesnese moderní formu kolonialismu zvanou „světový řád založený na pravidlech“ (my vládneme, vy posloucháte), říká kremelský poradce Jurij Ušakov. Indie, Brazílie, země Perského zálivu, regionální sdružení v Africe a Latinské Americe mají více důvodů být součástí multipolárního světa (než poslouchat ChM), dodává ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov.

V Izraeli se po více než měsíci mlčení ozval web Debka, který je napojen na Mossad, a varoval, že vláda, kterou se snaží vytvořit Benjamin Netanjahu, „změní Izrael v policejní stát“. Proto bývalý náčelník generálního štábu Gady Eisenkott vyzývá k otevřené vzpouře proti ní. Jinými slovy, Izrael směřuje k občanské válce mezi Židy a Satana uctívající ChM.

Ke změně režimu dochází také na Západě. Revoluce se odehrává v podobě ekonomického kolapsu a odhalení pokusu přeměnit planetu na lidsko-zvířecí farmu.

V Austrálii – senátor Alex Antic to říká za všechny: „Vaše ulice vás špehují, váš mobilní telefon vás špehuje, vaše města vás špehují … nenechte se oklamat“.

V Kanadě generální auditorka Karen Hoganová tvrdí, že 32 miliard dolarů z úlev federální vlády v rámci programu COVID-19 bylo vyplaceno lidem, kteří nebyli schopni prokázat, že na ně mají nárok.

Lidé se ptají, zda by měli být lékaři zakázáni, protože v Kanadě je 39krát větší pravděpodobnost, že vás zabije lékař, než střelná zbraň.

Mezitím jsou vakcíny za miliardy dolarů vyřazovány, protože i „normální“ lidé s vymytými mozky v Kanadě začali odmítat smrtící vakcínu.

V Anglii probíhají po celé zemi ochromující stávky na protest proti politikům, kteří ničí ekonomiku. Britská armáda se postará o to, aby život zachraňující činnosti, jako je řízení sanitek, fungovaly i nadále. Hodlá se však postavit na stranu lidu a zatknout zkorumpované politiky, tvrdí zdroje z MI6.

Ve Francii Rothschildové krachují, a proto zakazují vnitrostátní lety na krátké vzdálenosti, zatímco v Paříži nejde elektřina a internet, takže bude temná zima. Skvělá práce loutkového avatara WEF Macrona.

Vedení Německa reagovalo na zastavení těžby a pochlubilo se, že rekordním tempem vybudovalo plovoucí terminály LNG pro příjem zahraničního plynu. Tato mystifikace však byla rychle odhalena.

Podle zdrojů německé zpravodajské agentury režim reagoval zátahy na „pravicově extremistickou“ skupinu jako záminku k potlačení oponentů a omezení svobody slova. Podle těchto zdrojů to však nebude stačit k tomu, aby se Německo znovu osamostatnilo.

„Rusové si mysleli, že bývalá kancléřka Angela Merkelová by měla být postavena před soud. Mají naprostou pravdu. Stále více lidí zde zastává názor, že naše vláda musí odejít. A nejen oni. Potřebujeme Norimberk 2 nebo ještě něco horšího,“ říká německý vlastenec.

Zdroj dodává, že v Německu byl učiněn objev, který „otřese světem“. Podle plukovníka ve výslužbě Maximiliana Edera bylo po nedávné povodni v privatizovaném jaderném bunkru v údolí Ahr vyjmuto velké množství dětských těl. Bunkr byl centrem zneužívání dětí, uvádí zdroj a dodává: „Slova nestačí. Je načase, aby vše vyšlo najevo a odpovědné osoby byly pohnány k odpovědnosti.“

Taková odhalení se objevují všude. Dalším příkladem je toto video, na kterém jsou děti na mexické hranici prodávány jako maso, a které vám ukáže, co Bidenův režim skutečně představuje.

Satanem ovládané USA se propadají do anarchie a chudoby. Nedávná studie ukázala, že 69 % Američanů má problém zaplatit účty za jídlo a 83 % se musí spoléhat na kupony atd.

Situace dospěla do bodu, kdy davy hladových Američanů „páchají loupežné přepady maloobchodních prodejen po celé zemi…“. Tyto šokující zločiny nejenže ohrožují zaměstnance a zákazníky“, ale podle skupiny maloobchodníků způsobily v roce 2021 tomuto odvětví ztrátu téměř 100 miliard dolarů.

Skutečným důvodem této chudoby je to, že lidé, kteří stojí za falešným Bidenovým režimem – majitelé korporace THE USA z rodiny Rockefellerů – krachují. Jejich obří realitní a korporátní dluhové fondy Blackstone poslaly minulý týden investorům nečekaný e-mail, v němž jim sdělily, že nemohou vybírat peníze.

Proto společnost Blackrock předpovídá mega recesi, kterou centrální banky nebudou schopny napravit. Vědí, že jejich směšné peníze vytvořené ze vzduchu přestaly lidi klamat.

Mezitím centrála banky BIS odhalila, že objevila skrytý dluh v hodnotě 97 bilionů dolarů, který je maskován jako měnové swapy, což je více než jejich odhad světového HDP ve výši 96 bilionů dolarů.

Pokus ChM vyhnout se bankrotu očkováním všech, kteří se chtějí podřídit, rovněž velkolepě selhává.

Floridský guvernér Ron DeSantis mluví za mnohé, když říká: „Lhali nám o injekcích mRNA.“

Jde po společnostech Pfizer a Moderna. Je jen otázkou času, kdy zkrachují spolu se svými majiteli Rockefellery.

Mezitím byl Anthony Fauci, zastánce roušek a očkování, nedávno sedm hodin vyslýchán státními zástupci a konfrontován se skutečností, že opakovaně posílal e-mail svým přátelům, aby jim sdělil, že roušky jsou neúčinné, i když veřejně vyzýval k jejich povinnému používání.

Podle Dr. Zachariase Fogena z Německa byla v místech s povinným používáním roušek 1,5krát vyšší úmrtnost než v místech, kde se roušky používat nemusely. Je to pravděpodobně proto, že roušky (masky) zachycují zárodky, které se tělo snaží vyloučit, a nutí lidi, aby je znovu vdechovali.

V Evropě mezitím společnost PFIZER – generální ředitel Albert Bourla již podruhé odmítl vypovídat před Covid výborem Evropského parlamentu. Bourla je již dávno pryč, tvrdí zdroj z Mossadu.

Podle polských zpravodajských zdrojů byla celá vakcína v kombinaci s kampaní 5G „připravována po desetiletí“ s cílem vytvořit systém absolutního otroctví našich budoucích pánů z ChM.

Jsou to lidé ze Světového ekonomického fóra, kteří říkají věci jako „Bůh je mrtvý“ a „Ježíš je fake news“ a že vedoucí představitelé WEF „získali božskou moc“, aby vládli lidstvu.

Američané se bouří nikoliv stávkami a nepokoji jako jejich evropští kolegové, ale zbraněmi. Konflikt nízké intenzity se rozhořel, když bylo letos po celých USA napadeno více než 100 elektráren.

Doufejme, že armáda konečně zvedne svůj tupý zadek a začne něco dělat.

Nadějným signálem je, že tomu tak skutečně může být, protože nad kontinentálními USA se nachází mnoho vojenských letadel ve velmi omezeném vzdušném prostoru.

Vidíme také, že americké vesmírné síly jsou stále viditelnější. Například právě převzaly misi armádního praporu v Coloradu.

Kontakt z Tajného vesmírného programu nám také zaslal níže uvedenou fotografii jedné ze svých kosmických lodí.

1. Objekt nad Anglií:

2. Northrop Grumman TR3 na palubě:

3. Northrop Grumman TR3-B v noci:

4. Tři mimozemská plavidla nad Měsícem:

Doufáme, že se všichni brzy budeme moci proletět na létajících talířích. Nesmíme se však nechat ukolébat vesmírnými ukolébavkami. Všichni se musíme přičinit o to, aby naše zrádná politická třída stanula před soudem pro válečné zločiny. Všichni musíme bojovat tak dlouho, dokud k tomu skutečně dojde. Ať se však stane cokoli, lidstvo bude osvobozeno. Svoboda nebo smrt.

Zdroj: benjaminfulford.net

 

https://tadesco.org/slibovana-svetova-revoluce-gnostickych-iluminatu-se-rozviji/