(Obrázky a videa vložím až zítra, poněvadž B. Fulford na svém webu zavedl ochranu proti kopírování textu a stahování videí a obrázků, takže mi to dá více práce. Překlad uveřejňuji již dnes, abyste na něj nemuseli čekat 🙂 …. tereza)

Zednáři z lóže P3, kteří ovládají organizaci Černé slunce, Vatikán a velkou část Pentagonu, vyzývají světové vojenské síly k akci, protože „všichni politici jsou zkorumpovaní finančním systémem“. Tato výzva přichází poté, co chazarská mafie neuspěla v první fázi svého plánu využít žoldnéřskou skupinu Wagner ke svržení vlády v Rusku. Zdroje z ruské FSB říkají – Druhá fáze bude horší.

Nedávný pokus o ovládnutí Ruska ze strany Vagnerovy domobrany má ve skutečnosti původ v umělé inteligenci umístěné v Silicon Valley, tvrdí P3 i Rusové. P3 tvrdí, že k zastavení probíhajícího šílenství bude možná nutné zničit Silicon Valley. Rusové tvrdí, že klíčem k úspěchu je zatčení vedení kultu smrti Chabad.

Obrázek

Toto je analýza ruské FSB týkající se Wagnerova postupu proti Rusku:

Jednalo se o psychologickou válku s hlasem a příběhem generovaným umělou inteligencí. Nejprve vzali všechna mediální data a vložili je do systému, jako je Chat GPT. Využili také experty na chování k vytvoření psy-profilu Wagnerova šéfa Jevgenije Prigožina. Také na Prigožginovi byla provedena psychologická operace (psy-op). Zdá se, že byl krmen silnými narkotiky, aby se změnil jeho mozek a chování. Poslední dva dny ho nikdo neviděl.

Účty Wagnera byly hacknuty, pak zablokoval veškerý obsah. Všechny hlasové zprávy odtud byly nahrány jednou v 19:45 dne 24. června jako soubor mp3 a pak časem zveřejněny jako jakýsi scénář.

Video

Ukrajinci říkali, že mají připravené nějaké překvapení. Všichni si mysleli, že jde o to vyhodit do povětří nějakou přehradu, potrubí nebo atomovou elektrárnu a svést to na Rusy.

Místo toho přišli s falešným příběhem o umělé inteligenci, aby destabilizovali ruskou armádu. Řekněte prosím lidem, že se jednalo o falešnou a tajnou operaci s použitím hlasu a scénáře generovaného umělou inteligencí.

(My víme, že to byly předem naplánované tahy v této multidimenzionální šachové partii prezidentem Putinem, myšleno tím originálním – pozn. př.)

Zdroje CIA souhlasí s ruskou analýzou a tvrdí, že „jde o psychologické operace“. V podstatě se CIA pokusila vyplatit Wagnerovu skupinu sumou 6,2 miliardy dolarů, aby se obrátila proti Rusku. Právě to se skrývá za tímto titulkem:

„Pentagon minulý týden odhalil účetní chybu ve výši 6,2 miliardy dolarů.“

video

Rusko a Wagner si nakonec podali ruce a peníze si strčili do kapsy. FSB nám připomněla ruské přísloví: „Slíbit někomu, že si ho vezmeš, není totéž, jako si ho vzít.“

FSB tvrdí, že na rozdíl od falešného Wagnera v propagandistické kampani západních médií se „skutečný Wagner obrátí směrem k Fašingtonu, a ne k Moskvě“ (Fašington = fašistický Washington – pozn. př.).

video

Wagnerova opera však ještě neskončila a v době, kdy se tento report chystal k vydání, se začala odehrávat druhá část. Podle zdrojů FSB má příběh o Prigožinově cestě do Běloruska uskutečnit dějovou linii, v níž má ovládnout Bělorusko, napadnout Polsko a rozpoutat jadernou válku s NATO.

Západní propagandistické zprávy hojně naznačují, že tento scénář je v plném proudu. Nejprve běloruská „opoziční vůdkyně“ Sviatlana Cichanouská řekla armádě a civilistům v Bělorusku, aby „čekali na signál“.

Tento signál přišel nyní, když ukrajinští pohraničníci z reproduktorů vyzývali ke svržení „svého diktátora“.

Nyní ukrajinský propagandistický web Pravda informuje, že v Türkiji přistálo letadlo, které využívají nejvyšší běloruské úřady a členové rodiny Alexandra Lukašenka.

Zdroje Mossadu varují, že jde o součást pokusu ChM rozpoutat jadernou válku s NATO. Zdroje ruské FSB však tvrdí, že jaderné zbraně v Bělorusku jsou pod ruskou kontrolou a nebudou použity. Jinými slovy, nenechte se zmást žádným novým příběhem o jaderné válce „vycházejícím z Běloruska“, který vytvořila UI (umělá inteligence).

Rusové se ve skutečnosti více obávají nějaké „klimatické události“. Všímají si organizace nazvané Globální vojenská poradní rada pro klimatické změny (GMACCC), která vyzývá k masivnímu projektu NATO a EU na boj proti „klimatickým mimořádným událostem“.

Například v Kanadě staví ministerstvo pro změnu klimatu zařízení s výslechovými místnostmi, zbrojnicemi, biologickými laboratořemi atd. „pro boj se změnou klimatu“.

Nedávno založené lesní požáry v Kanadě jsou zřejmě jen počáteční fází tohoto nového pokusu NATO o získání velkého množství peněz.

Světová zdravotnická organizace nyní také dává nemoci do souvislosti se změnou klimatu.

WHO jmenovala Vanessu Kerryovou, dceru bývalého ministra zahraničí USA Johna Kerryho a zvláštní vyslankyni prezidenta USA pro klima, generální ředitelkou pro změnu klimatu a zdraví.

Německá etická rada (GEC) mezitím vyzývá k „jednomu zdraví“ v boji proti globální „klimatické krizi“. GEC říká, že „zdravé“ mohou být pouze kolektivy, nikoliv jednotlivci“.

V Polsku tamní otrocká vláda odhlasovala „zásadní změny geologického a horního zákona, které ohrožují zdraví a životy lidí a zvířat, berou nám základní práva a majetek a vedou naši zemi k úplnému kolapsu“, varuje polská rozvědka.

To vše v době, kdy Světové ekonomické fórum vyzývá k „přepsání“ náboženských textů pomocí umělé inteligence a vytvoření globalizované „nové Bible“.

Yuval Noah Harari, který je pravou rukou Klause Schwaba na WEF, tvrdí, že Bible je „fake news“ a plná nenávistných projevů a že elity mohou pomocí umělé inteligence nahradit Bibli a vytvořit jednotné „náboženství, které je skutečně správné“. Podle WEF jsou Bůh, Ježíš a křesťanství „fake news“, které musí lidstvo odmítnout.

Italská fašistická vůdkyně Giorgia Meloniová, která se dostala k moci se slibem, že bude bojovat proti imigraci, mezitím za posledních devět měsíců umožnila přistát více než 100 000 nelegálních přistěhovalců, z nichž všichni byli muži vojenského věku.

Není divu, že ruská vláda jednostranně vystupuje z řady mezinárodních organizací, včetně Světové obchodní organizace a Světové zdravotnické organizace, prohlásil v úterý místopředseda ruské Dumy Pjotr Tolstoj.

Rusové také poukazují na obrovskou sérii nepřirozených zemětřesení po celém světě v uplynulém měsíci a domnívají se, že se může jednat o předehru k nějaké masivní, pravděpodobně vulkanické „klimatické události“. (My víme, že jde o čištění podzemních tunelů a základen – pozn. př.)

Obrázek mapy 4x

ChM se zoufale snaží vyvolat něco natolik dramatického, aby jim to přineslo velké výplaty, protože jim docházejí peníze.

Peněžní zásoba v USA se od svého vrcholu v dubnu 2022 snížila o 2,6 bilionu dolarů (tj. o 12 %). Dvě třetiny peněz vytvořených USA od jejich založení v roce 1776 byly vytvořeny poté, co jim to Asiaté v roce 2009 bláhově dovolili s příslibem komunistického černošského prezidenta. Tyto asijské peníze byly v lednu 2020 odříznuty, což spustilo masivní operaci praní špinavých peněz ChM v hodnotě 7,4 bilionu dolarů, maskovanou jako pandemie. Ta byla skončena v dubnu 2022.

Celé falešné Bidenovo prezidentství nyní funguje na bázi páry a peněz vydělaných prodejem ukrajinských orgánů, otroků a drog spolu se zastaralými zbraněmi.

Proto se minulý týden sešli Rockefellerův ministr zahraničí Anthony Blinken, předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová, polský ministr zahraničí Zbigniew Rau a německá ministryně zahraničí Annalena Baerbocková, aby požádali o 750 miliard dolarů „na obnovu Ukrajiny“.

Blinken byl poslán do Číny, kde říkal, co si myslel, že Číňané chtějí slyšet, včetně: „Tchaj-wan patří Číně, USA nechtějí novou studenou válku ani měnit čínský systém“ atd., aby se z nich pokusil vymámit další peníze.

video

video

To byl rychlý obrat od nedávného Bidenova přirovnání Tchaj-wanu k Ukrajině.

Číňané se nenechali oklamat:

„Peking neskočí na jeho dvojí hru, kdy se snaží o spolupráci a komunikaci, a zároveň ve jménu „hospodářské soutěže“ omezuje Čínu.“

To přimělo falešného Bidena urazit Čínu, jakmile se Blinken vrátil s prázdnýma rukama, a prohlásil:

„Důvod, proč se Si Ťin-pching velmi rozčílil, když jsem sestřelil ten balon se dvěma krabicemi plnými špionážního vybavení, je ten, že nevěděl, že tam je.“ Myslím to vážně. To byl pro diktátora velký trapas, když nevěděl, co se stalo.

Propagandistický tisk ChM pak začal vydávat články o tom, že „Čína má skutečné hospodářské potíže“.

Pravda je opačná. Výkonný ředitel společnosti Raytheon Greg Hayes přiznal, že Peking efektivně drží dodavatelský řetězec americké armády za koule díky své závislosti na vzácných nerostech a dalších surovinách, které pocházejí z Číny nebo jsou v Číně zpracovávány.

Protože snaha podlézat Číně skončila neúspěchem, pokusila se ChM naklonit si indického premiéra Naréndru Módího. Zde je to, co Módí řekl americkým politikům:

Když jsem jako premiér poprvé navštívil USA, byla Indie desátou největší ekonomikou světa. Dnes je Indie pátou největší ekonomikou. Indie bude brzy třetí největší ekonomikou. Stali jsme se jedinou zemí skupiny G20, která splnila svůj pařížský závazek. Podíleli jsme se na obnovitelných zdrojích energie více než čtyřiceti procenty, a to 9 let před cílem stanoveným na rok 2030.

Módímu byly při návštěvě falešného Bidena nabízeny nejrůznější dobroty, ale odmítl slíbit, že se o ně nepodělí s Ruskem a Čínou. „Žijeme podle hesla ‚Vasudhaiva Kutumbakam‘ – svět je jedna rodina,“ vysvětlil Módí. Pokus přimět ho, aby se připojil k ChM, tedy ztroskotal.

Výsledkem byly propagandistické články, které na něj útočily na místech, jako je Reuters.

Ještě horší pro falešné Bidenovo prezidentství než to, že nedostane peníze z Číny nebo Indie, je, že přijde o svou největší stávající dojnou krávu: Japonsko. Minulý týden japonský císař Naruhito a císařovna Masako navštívili hřbitov věnovaný lidem, včetně japonských vojáků, kteří po skončení druhé světové války bojovali za nezávislost Indonésie proti Nizozemcům.

Japonští pravicoví stoupenci blízcí císaři tvrdí, že japonský establishment využil této návštěvy k tomu, aby ukázal svůj záměr rozejít se s ChM.

Podle zdrojů CIA přišla tato návštěva bezprostředně poté, co se nizozemští králové pokusili vynutit si od Indonésie zdroje a pohrozili jí zemětřesnými zbraněmi, než je aliance BRICS donutila ustoupit.

Evropané se nyní sami chystají zbavit se falešné Bidenovy administrativy a jejích loutkovodičů z ChM.

Jak poznamenává geograf Manlio Dinucci, „recese, která se v Evropské unii objevuje, byla způsobena vysokými cenami energie v důsledku sabotáže plynovodu Nord Stream, kterou nařídil Rockefeller.“

Rockefellerův otrok Antony Blinken označil blokádu Nord Streamu za „obrovskou příležitost“, díky níž se Spojené státy staly předním dodavatelem zkapalněného zemního plynu do Evropy. Díky tomu Exxon, Chevron a další Rockefellerovy společnosti „dosáhly rekordních zisků“ tím, že Evropany ožebračily.

Polská rozvědka zase upozorňuje, že země dokázala v letech 1971 až 1976 zvýšit HDP 2,5krát, když investovala 3 biliony dolarů do výstavby 557 nových podniků. Něco takového bylo možné předtím, než ChM zbídačila polský lid tím, že ho uvrhla do režimu dluhového otroctví. Proto se Polsko obrací proti ChM.

Francie již požádala o vstup do aliance BRICS. Zbytek Evropy ji bude brzy následovat, tvrdí zdroje ze zednářské lóže P3.

Uvnitř samotných USA:

Prezidentství „Joe Bidena“ se před očima točí kolem stoky a s ním pravděpodobně i naděje a sny globalistů, že všichni budou jíst brouky, zatímco vám seberou všechno, co vlastníte.

Prezident Biden například promeškal klíčovou lhůtu stanovenou zákonem, který podepsal a který požadoval odtajnění a zveřejnění zpravodajských informací o laboratoři ve Wu-chanu a její možné souvislosti s původem COVID-19.

Dokonce i korporátní propagandistická média se nyní obracejí proti falešné Bidenově show. Na jednom videu Biden odchází poté, co byl dotázán, zda se jeho synovi dostává zvláštního zacházení.

video

video

V dalším koordinátor Rady pro národní bezpečnost Bílého domu odchází poté, co byl dotázán na zprávy ohledně Huntera Bidena spojené s Čínou, které usvědčují prezidenta Bidena.

video

Takový výkon vedl bývalé stoupence establishmentu, jako je právnička a analytička Margot Clevelandová, k tomu, aby řekli:

„V souvislosti se sladkou dohodou s Hunterem Bidenem je označení Washingtonu za bažinu urážkou bažin.“

Také mainstream se nyní probouzí a poznává skutečné vládce Bidenovy bažiny. Nový tajný mediální podnik Jamese O’Keefa přiměl manažera společnosti BlackRock, aby se na nahrávce pochlubil, že:

BlackRock je schopen „řídit svět“. Nejde o to, kdo je prezidentem, ale kdo ovládá peněženku prezidenta. Kandidáty si můžete koupit, senátoři jsou sakra levní. Máš 10 tisíc, můžeš si koupit senátora. Je jedno, kdo vyhraje, mám je v kapse.

obrázek

Masové vraždění dětí ze strany ChM je také odhaleno všem na očích. Herec Jim Caviezel (z filmu Umučení Krista) ve svém novém filmu Zvuky svobody odhalil institucionální obchod s dětmi. Je založen na skutečném příběhu bývalého vládního agenta, který se vydal na misi na záchranu dětí před sexuálními obchodníky v Kolumbii.

„Třípísmenné agentury, všechny jsou do toho zapleteny… adrenochrom je desetkrát silnější než heroin… barel adrenochromu a části dětských těl… stojí 77 000 dolarů… které se posílají do ukrajinských laboratoří na výrobu biologických zbraní… vše organizují třípísmenné agentury… Existuje několik Epsteinových ostrovů, které řídí zpravodajské agentury a vlády. Kdo je NATO? Kdo je OSN? Kdo jsou centrální banky? Jsou to banky Rothschildů.“

Proti ChM se obrací i židovská lobby, protože se odhalují její vazby na holocaust a nacisty. Minulý týden například izraelský velvyslanec na Ukrajině Michail Brodskij označil fašistické vůdce jako je Stepan Bandera za ukrajinské „národní hrdiny“.

Židovské noviny „The Forward“ v roce 2021 uvedly, že na Ukrajině je 362 pomníků věnovaných nacistům a nacistickým kolaborantům. To je nejvíce ze všech zemí.

Přestože Bandera a jeho skupina nařídili smrt asi 1,4 milionu Židů, „ani jedna organizace na ochranu památky přeživších holocaustu nad Brodského výroky nepozvedla obočí“.

Francouzi nám poskytli užitečné zpravodajské informace, když uvedli seznam satanistů vydávajících se za sionisty, kteří spolupracují s genocidní ukrajinskou nacistickou frakcí. Jsou to:

Benjamin Netanjahu, jehož otec Bension Netanjahu byl nacista. Bývalý sovětský disident Natan Šaranskij, Andrij Jermak, vedoucí kanceláře ukrajinského prezidenta Vladimira Zelenského.

Rabín David Niederman, prezident organizace United Jewish Organizations of Williamsburg.

Oligarcha Boris Ložkin, bývalý šéf štábu prezidenta Petra Porošenka a současný předseda Židovské konfederace Ukrajiny; Profesorka Hannah Lessingová, generální tajemnice Všeobecného fondu pro odškodnění obětí národního socialismu; Lubavič rabín Rafael Rutman, výkonný předseda Federace židovských obcí Ukrajiny.

Izraelský generální prokurátor Gali Baharav Mijara a státní zastupitelství již podnikli kroky, když odmítli ustoupit od obvinění z úplatkářství, které bylo vzneseno proti premiérovi Binjaminu Netanjahuovi.

ChM si uvědomuje, že bude čelit spravedlnosti. Mnozí se pokoušejí o útěk. Například zinscenovali mediální akci, při níž ponorka „Titan“ explodovala poblíž vraku Titaniku. „Celé představení bylo pravděpodobně zinscenováno, aby pachatelé z kauzy Epstein unikli spravedlnosti tím, že předstírají svou smrt,“ říká jeden z kanadských zpravodajských důstojníků. Mezi zmizelými je například Hamish Harding klíčový spolupracovník Světového ekonomického fóra (WEF) od jeho založení v roce 1971.

video

Zrádcům, jako je náčelník generálního štábu generál Mark Milley, je mezitím slibována osobní ochranka, která je má chránit před hrozbami – včetně „ostudy“.

Také se zvyšuje aktivita v oblasti vesmírných oper a „odhalování“. Bylo například zveřejněno video, na kterém bývalý senátor Barry Goldwater hovoří o UFO na letecké základně Wright Patterson.

video

V rámci tohoto odhalení nám Tajný vesmírný program zaslal „exkluzivní“ video reverzně konstruovaného plavidla.

Dále nám zaslali toto:

1. UFO nad Malajsií a Indonésií:

video

2. Objekt nad Floridou, USA, 20.5.2023:

video

3. UFO nad oceánem na jihu Kalifornie, USA:

video

4. UFO nad Arizonou USA 23.1.2023:

video

Jak už to u těchto věcí bývá, vyzýváme čtenáře, aby létajícím talířům plně uvěřili, až budou mít možnost se na nich skutečně svézt.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/skupina-uctivacu-cerneho-slunce-svolava-po-neuspechu-prvniho-dejstvi-wagnerovy-opery-mimoradny-svetovy-vojensky-summit/