Série veřejných i neveřejných setkání minulý týden potvrdila, že skupina Octagon se sídlem ve Švýcarsku a její dceřiná společnost G7 podávají žádost o mír. Jde o to, aby – jak jsme již dříve informovali – vznikla světová rada sedmi regionů a budoucí plánovací organizace, která by převzala funkce OSN, BIS, Světové banky, MMF a dalších.

Než k tomu však dojde, hrozí ještě několik velmi nepříjemných satanských překvapení, shodují se četné agenturní zdroje.

Například organizace Černé slunce (Schwarze Sonne) prohlašuje, že pokud nebude vyhlášena světová federace, bude pokračovat ve zvyšování chaosu a hrozí totální termonukleární válkou. Proto prý byly ruské ponorky, válečné lodě a rakety s jadernými zbraněmi umístěny na Kubě, ve Venezuele a v Mexiku. “Většina ruského lidu chce omezit USA tím, že si zopakuje kubánskou krizi,” potvrzuje zdroj z ruské FSB.

Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg zároveň uvedl, že členské státy zahájily konzultace o potřebě uvést jaderné zbraně do stavu pohotovosti.

Kromě trvající hrozby jaderné války nastane tento týden v pátek letní slunovrat. Vyznavači Satana vždy 21. června (nebo kolem tohoto data) uspořádají nějakou masivní ohnivou oběť nebo zápalnou oběť Satanovi. Nejen to, mesiášští fanatici v Izraeli slíbili, že před 22. červnem obětují červenou jalovici, aby zahájili proces stavby třetího chrámu. Protože tito fanatici chtějí vyprovokovat “boha”, aby se zjevil. Zdroje z Mossadu tvrdí, že se chystá nějaké velmi nepříjemné překvapení, ale podrobnosti prý neznají.

Dánská vláda však na znamení, že to nebude nic příjemného, žádá občany, aby se připravili na útok nebo jinou možnou krizi a vytvořili si zásoby vody, potravin a léků a aby doma uchovávali jodové tablety.

Tajné zdroje vesmírných sil zase tvrdí, že operace Modrý paprsek (Blue Beam)začala hologramovou projekcí Ježíše Krista [odkaz].

Takových vystoupení bude více a vyvrcholí “návštěvou mimozemšťanů před 15. srpnem. Tisíce lidí uvidí lodě v oblasti Středozápadu USA. MSM o tom nemůžouinformovat…. Fotografie a videa budou po celém internetu a stane se to virálním,”říkají. Uvidíme, sledujte oblohu.

Pokud se mezitím podíváte na mírové návrhy, které minulý týden ve Švýcarsku předložil ruský prezident Vladimir Putin a skupina Octagon, můžete vidět obrysy míru na Ukrajině. Mír na Ukrajině by znamenal konec tajné války o planetu Zemi, která zuří již několik desetiletí.

Putinův návrh požaduje, aby Ukrajina stáhla všechny své síly na západ od Dněpru a regiony na východ od něj postoupila Rusku. Chce také, aby Ukrajina byla neutrální a bez jaderných zbraní a aby byly zrušeny všechny sankce proti Rusku. Rusko rovněž navrhlo nový bezpečnostní rámec pro Eurasii, který by zahrnoval NATO.

Mezitím skupina Octagon a jejich 78 klientských států právě ukončily velkou mírovou konferenci o Ukrajině ve Švýcarsku. Pokud se podíváte na jejich manifest, v podstatě požadují kontrolu nad Záporožskou jadernou elektrárnou a přístup k černomořským přístavům pro vývoz. Jinými slovy, vzdají se, ale žádají o opětovné rozsvícení světel a přístup do přístavů.

Tyto návrhy ukazují, že obě skupiny souhlasí s tajnou dohodou, kterou před několika měsíci uzavřela organizace Pět očí (Five Eyes, aliance zpravodajských služeb zahrnující Austrálii, Kanadu, Nový Zéland, Spojené království, USA) a Rusko. Podle této dohody převezme Rusko odpovědnost za evropskou bezpečnost. Rovněž Oděsa bude přeměněna na svobodný přístav, který umožní Ukrajině vyvážet a dovážet přes Černé moře.

Minulý týden proběhla v souvislosti se situací na Ukrajině zpětná komunikace mezi MI6 a ruskou FSB. Výsledkem těchto rozhovorů bylo vyslání speciálních jednotek z Pět očí na Ukrajinu, aby v Kyjevě zastavily zařízení na nucený chov lidí, nucené odebírání orgánů, obchod se zbraněmi, drogami a dětmi spolu s dalšími kriminálními aktivitami.

Jednotky byly nasazeny v reakci na následující informace zaslané FSB:

Na Ukrajině jsou továrny na děti a ukrajinské ženy jsou nuceny rodit děti, které mají být předány švýcarské biotechnologické společnosti. Příkladem je klinika BiotexCom v Kyjevě, kde lze dítě koupit za 43 000 dolarů. Je to jedno z 20 takových zařízení v Kyjevě. Některé ženy jsou nuceny porodit tři děti za sebou, jedno po druhém.

Na níže uvedeném odkazu se můžete podívat, že děti jsou nabízeny lidem z řad LGTBQ a všem ostatním, a to bez jakýchkoli otázek [odkaz].

Starší děti jsou také odebírány ze sirotčinců a z ulice a prodávány za průměrnou cenu 150 000 dolarů. Vzhledem k tomu, že od začátku konfliktu se ztratilo více než 700 000 ukrajinských dětí, pokud byly všechny prodány, znamená to, že ukrajinští gangsteři na jejich prodeji vydělali 105 miliard dolarů.

Rusové odhadují, že zločinecký režim vydělává 2 miliardy dolarů ročně také prodejem orgánů. Vladimir Zelenskyj podepsal zákon, podle kterého lze odebírat orgány bez souhlasu.

“Orgány se odebírají nejen mrtvým ukrajinským vojákům, ale i těm, kteří ještě žijí, aby se prodaly na černém trhu,” říká zdroj z FSB.

Zde se můžete podívat na ukrajinské muže, kteří jsou za tímto účelem odváděni z ulice.

FSB dodává, že všechny peníze, které Bidenův režim řízený Rockefellery posílá na Ukrajinu, pere Zelenskyj a posílá je na soukromé bankovní účty Bidena, jeho syna a dalších osob.

Zde je několik titulků, které jejich tvrzení potvrzují:

“Zakladatel webových stránek s tvrdou dětskou pornografií na Ukrajině přiznal vinu”

“Ukrajinské děti jsou odváženy do sirotčinců a prodávány britským občanům”

“Boj proti ‚sladkému obchodu‘ s lidmi na ukrajinských hranicích”

“Britští pedofilové cestují do Polska, aby poskytli ‚humanitární pomoc‘ ukrajinským uprchlíkům”

Připomínáme, že na Pedo Joea v akci se můžete podívat v následujícím videu. Podělte se o něj se všemi, které znáte, abychom mohli tyto pedofily odsoudit.

Nezapomeňte také, že každý takzvaný západní vůdce, který posílá těžce vydělané dolary z daní na Ukrajinu, financuje tuto satanskou pedofilní mafii a patří do vězení.

Válečný štváč senátor Lindsey Graham odhaluje další důvod, proč musí Ukrajina bojovat do posledního Ukrajince; aby chazarská mafie mohla ukrást “10 12 bilionů dolarů v kritických nerostných zdrojích”. Jak vidíte, s “bojem za demokracii” to nemá nic společného.

Ukrajina v současnosti “nemůže existovat bez obrovských zahraničních půjček. Je to vlastně zkrachovalá země, černá díra pro západní peníze, je to koncentrační tábor pro ukrajinský lid, z něhož chtějí utéct všichni kromě zločinně vládnoucí bandy,” říká vůdce ukrajinské opozice Viktor Medvedčuk.

Rusové také požadují de-nacifikaci nejen Ukrajiny, ale i celého Západu. Jako důkaz této infekce uvádí francouzský novinář Thierry Meyssan vzpomínkovou akci ke Dni D ve Francii, kde se “Biden” veřejně vykálel, což byla ostuda. Skuteční vítězové druhé světové války, Rusové – kteří ztratili přes 27 milionů lidí – nebyli pozváni, ale byli pozváni zástupci ukrajinských nacistických skupin, které zavraždily přes 1,6 milionu Židů, Slovanů, Cikánů a dalších.

Každopádně falešná Bidenova show a jejich ukrajinská nacistická pračka peněz brzy skončí. Tato dvě videa ukazují, že ten, kdo hraje roli Bidena, je buď úplně senilní, nebo se tak chová záměrně.

Také korporace USA je nyní definitivně v úpadku. Zde je fotografie budovy ministerstva financí z minulého týdne. Je zabedněná a oplocená. Kam se poděli zaměstnanci?

Tady v Japonsku falešný americký velvyslanec Rahm Emmanuel, na jehož hlavu byla vypsána odměna za vraždu 500 tisíc japonských občanů, prosí japonskou otrockou vládu, aby mu vydala rakety Patriot a on je mohl prodat na černém trhu a mohl tak financovat svou falešnou vládu.

Podobné žebrání probíhá i v dalších hlavních městech ovládaných Západem, jak potvrzuje více zdrojů.

V dalším zoufalém pokusu udržet se na trhu, ihned poté, co Saúdská Arábie skoncovala s petro-dolarem, oznámila falešná Bidenova administrativa 50 miliard dolarů pro Ukrajinu (rozumějte pro sebe). Problém je v tom, že k tomu slíbili použít ruské peníze, které jim nepatřily, jako záruku za půjčku od Evropanů. Evropané řekli ne.

“Washington navrhuje: ‘My, USA, si vezmeme půjčku, Evropa převezme veškeré riziko, vy (Evropa) zaplatíte úroky a my (USA) použijeme peníze na americko-ukrajinský fond’,” řekl jeden z vysoce postavených evropských diplomatů. “Možná jsme hloupí, ale tak zase ne.”

Blížící se bankrot korporace USA byl minulý týden předmětem setkání bankéřů na vysoké úrovni, kterému předsedal Rothschildův agent vydávající se za papeže Františka. Na tomto setkání se shodli, že současná mezinárodní finanční architektura OSN, MMF, Světové banky atd. je nefunkční. Dohodli se na vytvoření budoucí plánovací organizace, která by převzala funkční části poválečného systému. Shodli se také na tom, že “dluhová krize může být mimo současná řešení”. Z tohoto důvodu vyzvali k celosvětovému dluhovému jubileu v roce 2025. Tato zpráva byla zveřejněna v papírové verzi deníku New York Times, nikoli však na internetu (alespoň pokud jde o Google).

Ve skutečnosti to znamená, že Západ kolektivně zbankrotoval, ztratil schopnost krást světu zdroje, a proto žádá o odpuštění dluhů.

Asijská tajná společnost podle svých zdrojů Západu nedůvěřuje a počká, co udělá. To je skutečný důvod, proč P3 hrozí totální jadernou válkou: “Buď nás budete financovat, nebo vyhodíme svět do povětří.”

Západní Bílé klobouky zase souhlasí s tím, že by Západu – ani zbytku světa – neměly být odpuštěny žádné dluhy, dokud nebudou zločinci odstaveni od moci. Tento proces je nyní v plném proudu.

Podle našich zdrojů ze CIA byl Barack Obama převezen na Guantánamo a Bidenovu show již neřídí.

Odstranění Obamy je důvodem, proč zákon o národní obraně 2025 (National Defense Authorization Act – NDAA) ukončil pozice v oblasti diverzity, rovnosti a inkluze (DEI), přestal platit operace pro změnu pohlaví a hormonální léčbu, stejně jako nevědeckou politiku “změny klimatu”.

Součástí zákona je také pozměňovací návrh, který automaticky registruje všechny americké muže ve věku 18 až 26 let pro případný odvod. To má podpořit hrozbu lóže P3 zahájit třetí světovou válku, pokud nebude vyhlášena světová federace, vysvětlují zdroje ze CIA.

Poznamenáváme také, že rozsudek nad Hunterem Bidenem je malým krokem. Je však třeba, aby byl uznán vinným ze znásilnění dítěte a dalších zločinů, a ne pouze z držení střelné zbraně.

Dále uvádíme, že okresní prokurátoři v Louisianě podali žádosti o trestní stíhání, mimo jiné pro vraždu ze strany Dr. Anthonyho Fauciho a dalších úředníků veřejného zdravotnictví.

Veřejné útoky na Fauciho (nebo jeho avatar podle CIA) jsou součástí probíhající války proti farmaceutické mafii.

Zločinci stále pracují. Na videu níže je vidět, jak Bill Gates podle zdrojů z Pentagonu vypouští z pekla na Floridě hejno svých geneticky modifikovaných komárů.

Evropská unie mezitím podepíše smlouvu na zajištění více než 40 milionů dávek vakcíny proti ptačí chřipce pro 15 zemí.

Sionisté ChM svým “lékem” zabíjejí lidstvo už velmi dlouho, poznamenává lékař z Pentagonu.

Útok korporací na lidstvo je tak silný, že v krvi běžného dítěte se nyní nachází až 287 toxických chemikálií!

To je možné, protože farmaceutické společnosti platí FDA za schvalování svých výrobků, jak vyplývá z vyšetřování Project Veritas.

Jako příklad toxických vakcín, které podplacená FDA schválila, můžete níže sledovat tiché zabíjení cíleně nano-čipem očkovaného člověka prostřednictvím 5G frekvencí s cílenými paprsky energie, které způsobují selhání srdce (červený paprsek světla je přidán jen pro ukázku, tento paprsek energie není samozřejmě pouhým okem viditelný).

Tuto technologii používají také k usmrcování hospodářských zvířat.

“Mikroskopickým zkoumáním jsme objevili nano-grafenové struktury ve vakcínách pro hospodářská zvířata (skot). To je pravděpodobně příčinou náhlého a masivního úhynu velkého množství hospodářských zvířat po celém světě,” říká Ricardo Delgado ze společnosti La Quinta Columna.

Dále sledujte všechny vládní úředníky, kteří tyto vakcíny vnucovali svým vlastním lidem a nazývali je “bezpečnými a účinnými”.

Nyní se političtí zločinci, kteří nutili všechny, aby si vzali COVID šmakuládu, snaží tvrdit: “Nikdo nikoho nenutil, aby si nechal COVID vakcínu píchnout.”

Patolog Dr. Ryan Cole říká: “Po zavedení těchto genetických injekcí, které nikdy nebyly vakcínou, jsme na celém světě zaznamenali nárůst úmrtí ze všech příčin.”

Dále se ukázalo, že “dezinformace” Dr. Rašída Buttara byly na místě. Byl jedním z prvních lékařů, kteří upozornili na falešnou plandemii a nevakcíny. Drew Griffinovi ze CNN řekl, že vakcína, kterou dostal, byla časovaná bomba. Měl pravdu: Drew Griffin ze CNN zemřel 17. prosince 2022 na “rakovinu”.

Jak si dokážete představit, lidé se kvůli tomu velmi zlobí. Dr. Roger Hodkinson říká: “Není čas říkat ‘omlouvám se’ – je čas poslat tyto bastardy do vězení”.

Indie se možná stane první zemí, která zažaluje “odborníky” za to, že nedoporučují používat ivermektin proti Covidu-19. Indická advokátní komora zahájila řízení proti hlavnímu vědci WHO Soumyovi Swaminathanovi. Může dostat trest smrti.

Změna moci na Západě znamená, že podobný proces proběhne i v dalších zemích.

Důkazem této změny moci je uniklý záznam, na němž Nancy Pelosiová přebírá vinu za události z 6. ledna ve Washingtonu.

Další záběry z 6. ledna ukazují, jak policie u Kapitolu nasazuje protestujícímu pouta, pak ho odvádí do postranní místnosti, kde mu pouta sundává.

Někdo se také vydává za zneuznaného herce Kevina Spaceyho. (vypadá úplně jinak než originál) říká Piersu Morganovi, že on a členové Clintonovy nadace létali v letadlech Jeffreyho Epsteina s “mladými dívkami”.

V Kanadě jsou poslanci uvedení v utajované verzi zprávy Národního bezpečnostního úřadu o zahraničním vměšování zrádci Kanady, prohlásil lídr NDP Jagmeet Singh na výbušné tiskové konferenci, na níž rovněž obvinil premiéra, že dovolil, aby škodlivé státy zamořily domácí politiku. Jsou to skutečně zrádci země.

Lídr NDP kritizoval premiéra Justina Trudeaua za to, že nejednal, přestože měl utajovanou zprávu k dispozici již od března. A obvinil vůdce konzervativců Pierra Poilievra, že zavírá oči, když si zprávu odmítl přečíst.

Samotný kanadský mediální establishment je zkompromitovaný, a proto se nezmiňují o tom, že to byli mladí lídři z Davosu jako Chrystia Freelandová a Justin Castrudeau, které platili lidé jako Klaus Schwab a Alex Soros. Zpravodajské služby však o tom vědí.

V Anglii má Reformní strana vedená Nigelem Faragem 19% podporu voličů, zatímco konzervativci 18% a labouristé 37%. Farage – který je pro trestní vyšetřování mRNA vakcín – se může dostat k moci, protože nabízí spojenectví s konzervativci. Mezitím se očekává, že předseda labouristů Keir Starmer bude brzy odvolán kvůli svému zapojení do satanistického obětování Madeleine McCann, tvrdí zdroje MI6.

Když už mluvíme o satanských obětech, poznamenáváme, že Kate Middletonová, Charles a rodina se společně objevili poprvé od Vánoc na veřejnosti.

Obrázky, které Británie toužila vidět: “Nádherné snímky Kate, která se vrací na veřejnost a pokračuje ve svém statečném boji s rakovinou.”

“Tohle není skutečná Kate Middletonová ani Charles, ale avataři nebo dvojníci. Jedná se o 100 procentní počítačovou grafiku a umělou inteligenci. Podívejte se na pozadí,” komentuje zdroj z Pentagonu.

MI6 se k tomu nechce vyjadřovat, ale víme, že pokud se ukáže, že Kate Middletonová byla skutečně obětována Satanovi, začne v britské královské rodině velká čistka.

Podle japonských pravicových zdrojů blízkých císaři již v Japonsku probíhá rozsáhlá čistka zločinců zodpovědných za vraždu 500 tisíc lidí vakcínou. Protože však tolik vládních úředníků bralo úplatky za vakcíny, zatčení všech zúčastněných by vedlo ke kolapsu fungování vlády. Z tohoto důvodu se operace provádí po etapách, tvrdí zdroje.

Vzpoura probíhá také v Německu. Podle německých zdrojů Němci odmítají kupovat další drahý Rockefellerův plyn a ropu a místo toho souhlasí s dohodou s Ruskem o hranicích na řece Dněpr. Trvala na tom německá podnikatelská lobby.

Theodor Weimer, generální ředitel Frankfurtské burzy cenných papírů, ve svém projevu říká: “Mám za sebou již 18. schůzku s naším vicekancléřem a ministrem hospodářství Robertem Habeckem a mohu vám říci, že je to naprostá katastrofa… naše pověst ve světě nikdy nebyla tak špatná jako nyní.”

Weimer také upozorňuje, že akciové trhy po celém světě již nefungují na základě fundamentů, ale spíše na základě spekulací, hybnosti a dalších faktorů.

Kritizoval také chaotickou imigrační politiku, která do země vpouští miliony mužů ve vojenském věku, z nichž mnozí jsou zločinci.

Příkladem může být 25stránková zpráva amerického Úřadu pro justiční statistiku, podle níž se v roce 2018 na 64 % zatčení za federální trestné činy podíleli ne-občané.

Nelegální přistěhovalci jsou nyní zapisováni do volebních seznamů a jsou také najímáni do policejních sborů. To je výsledek Obamovy – Bidenovy show.

Na znamení toho, jak se USA staly orwellovskými, FBI oznámila, že kriminalita v prvním čtvrtletí roku 2024 prudce klesla. Důvodem je, že 40 % policejních sborů přestalo FBI hlásit zločiny, protože jí nedůvěřují.

FBI je všeobecně považována za donucovací orgán chazarské mafie v USA. Podle zdrojů Mossadu je fotografie rituálu chlapecké nevěsty, kterou vidíte níže, přesně tím druhem věcí, které kryjí. Rituál je prováděn na veřejnosti.

Člen, který je pravděpodobně osobou s vysokým životním postavením, bude žít ve strachu, že se to dozví jeho rodina a veřejnost, pokud se pokusí kult opustit nebo odmítne plnit úkoly, které po něm budou v budoucnu požadovány. Každý z politiků prošel mnoha rituály a na požádání musí vykonat další. Jsou to postavy, které rozhodují o našich životech. A jak vidíte, není to nic jiného než další chaos a utrpení, které způsobují.

Chaos a utrpení, které v Gaze způsobují, možná brzy skončí. Izraelská armáda oznámila “přestávku” ve vojenských akcích v Gaze, aby umožnila Palestincům dostat se k zásobám potravin. Toto rozhodnutí učinila sama armáda nezávisle na Netanjahuovi nebo jiných izraelských politických představitelích.

Jedná se o zásadní trhlinu v mocenské struktuře Izraele ovládaného sionisty, což znamená, že de facto došlo k vojenskému převratu.

Izraelská armáda pravděpodobně odstranila Benjamina Satanjahua a jeho kamarády z válečného zločineckého Hamásu, protože Izraeli hrozí zánik.

V rámci odvety za izraelskou genocidu v Gaze zaútočili jemenští Húsíové na 145 lodí napojených na Izrael, USA a Spojené království. Zastavili 90 % kontejnerové dopravy v Rudém moři.

Bryan Clark, bývalý námořník a vedoucí pracovník Hudsonova institutu, řekl agentuře AP: “Jedná se o nejtrvalejší boj, jaký americké námořnictvo zažilo od druhé světové války.”

Pozemní hranice Izraele byly rovněž de facto uzavřeny. Doufejme, že Satanjahu bude brzy veřejně souzen za válečné zločiny.

Tato zpráva přichází v době, kdy miliony muslimských poutníků z celého světa začínají každoroční pouť hadž v posvátném městě Mekka v Saúdské Arábii.

“Pouť je spojena se značnou fyzickou námahou, protože poutníci musí denně ujít pět až patnáct kilometrů, aby vykonali rituály na různých místech. Slouží jako zkouška trpělivosti a představuje výzvu na duchovní, emocionální i fyzické úrovni. Často je nutná odpovídající příprava, protože pro mnohé představuje jedinečný zážitek, který se naskytne jednou za život.”

Izrael a korporátní vláda USA v současném stavu pravděpodobně nepřežijí.

Další zemí, která může brzy zaniknout, je Jižní Korea. Severní Korea právě dodala Rusku 10 000 kontejnerů s 5 miliony dělostřeleckých granátů…

Výměnou za munici Rusko údajně poskytlo Severní Koreji technologie, které jí pomohou rozmístit špionážní satelity, tanky a letadla.

Severokorejská armáda buduje silnice a zdi v demilitarizované zóně, která ji odděluje od jihu, informovala v sobotu tisková agentura Yonhap.

Naše vlastní severokorejské zdroje tvrdí, že se připravují na “osvobození” Jižní Koreje a vědí, že USA nepoužijí jaderné zbraně, aby je zastavily. To proto, že vědí, že Severokorejci a jejich ruští spojenci v odvetě za jakýkoli americký jaderný útok na Severní Koreu zničí mnoho velkých amerických měst. Podle zdrojů z Asijských tajných společností však k “osvobození” Jižní Koreje pravděpodobně dojde formou mírového sjednocení.

A na závěr, tento týden je zde několik zajímavostí.

První z nich ukazuje, že vaše Tesla nebo jiný elektromobil dělá pro životní prostředí pramálo. Nebuďte idioti, když se necháte nachytat na tenhle blábol. Na videu vidíme dieselový agregátor pohánějící nabíječky pro elektroauta.

Dále, na znamení toho, že v digitálním světě pracují Bílé klobouky, dnes poprvé, co si pamatuji, byla moje složka nevyžádané pošty úplně prázdná, nepřišla žádná nová nevyžádaná pošta.

Možná pro nás přece jen existuje naděje. Nejprve se však dívejme, co přinese letní slunovrat.

Zdroj: benjaminfulford.net

 

https://tadesco.org/skupina-octagon-a-g7-se-snazi-o-mir-ale-stale-je-mozne-velmi-neprijemne-prekvapeni/