Očkování

Očkování je prokazatelně škodlivá aktivita, která nemůže ochránit lidskou bytost před milióny virů a bakterií. Naopak poškozuje imunitní systém, vytváří nerovnováhu v těle a bránu pro vstup pro nejrůznější patogenní organizmy, které jsou často mnohem škodlivější než ty, proti kterým je očkování vedeno. Studie jasně prokázaly větší úmrtnost u očkované skupiny na nejrůznější choroby. Navíc jedovatý očkovací koktejl obsahuje velmi nebezpečné toxické látky-těžké kovy, hliník a rtuť (příčina autismu a neurodegenerativních chorob), dále rakovinové buňky, na kterých se pěstují oslabené biokultury a další nejmenované látky, které blokují rozvoj naší psychiky a vývoj šišinky mozkové, orgánu zodpovědného za naše vyšší vědomí. Očkování je manipulace namířená zejména proti těm nejmenším, kteří se nemohou proti této zrůdnosti chránit a jsou odkázáni na ochranu svých statečných a informovaných rodičů.

Chemtrails

Chemické stopy za letadly, které vypouštějí chemický koktail látek (sloučeniny hliníku, baria, ad.). Tyto látky působí nepříznivě na zvyšování našich frekvencí (působí neurodegenerativně) a zakyselují životní prostředí.

Fluorizace vody

Fluor ve vodě je velmi devastující pro náš rozvoj vědomí, protože působí opět neurodegenerativně, zklidňuje a ohlupuje.

Jedy v potravinách

Obsah jedů v potravinách je mocenským systémem záměrně bagatelizováno a podceňováno. Způsobuje překyselování organizmu, neurodegenerativní změny a při dlouhodobém působení je příčinou rakoviny.

V celé mocensky ovládané kultuře jsou podporovány procesy, které jsou zdrojem nízkofrekvenční energie.

Hudba

Hudební nástroje laděné do harmonických frekvencí byly záměrně frekvenčně posunuty a v hudbě jsou podporovány disharmonické frekvence ladění hudebních nástrojů na komorní „a“ 440Hz, místo velmi pozitivní frekvence 432 Hz, kdy hudba harmonicky a pozitivně působící na vibrační energetiku člověka. Takto komponované skladby jsou pak nositeli manipulačních temných frekvencí a lidé jsou podprahově opět disharmonizováni. Písně, skladby a sinfonie komponované za těchto podmínek ztrácí svůj vysoce harmonický potenciál.

Melodická hudba je nahrazována technozvuky a monotónně a stále se opakujícími několika tóny vytvářející dohromady negativně frekvenční skladby, které zejména na veřejných místech a obchodních domech nemilosrdně vymývají mozky všem přítomným a disharmonizují je. Tiše a nepřímo je podporován typ hudby přinášející agresivitu a otupění (techno, metal, death metal)

Móda

Módními trendy je lidem vnucován nevkus, tlumené barvy a umělé materiály nízkých frekvencí. Běžte se podívat do obchodních domů na módu pro masy. Šaty, halenky, kostýmy – šedé, černé, černobílé a tlumené nepříjemné barvy, žádné pastelové barvy, žádné květy, které vidíme v přírodě. Šeď, smutek, deprese. Protože globálně mocenský monopol ovládl samozřejmě i komerční módu pro davy. Dávno již nejde o zisk, protože si může natisknout tolik peněz, kolik chce. Jde totiž o ovládnutí a spoutání davu nízkými frekvencemi negace, beznaděje a smutku. Myslíte, že módní tvůrci nejsou schopni vyrobit pro širokou veřejnost krásné, barevné, pozitivní látky z vysokofrekvenčních materiálů a pak z nich vyrobit střihově moderní textilní výrobky? Krásné, pozitivní a optimistické výrobky prostě nemají do obchodních domů přístup.

Výtvarné umění

Ve výtvarném umění jsou vypisovány tendry a odměňovány cenami nevkusné kýčovité instalace (vystavený kontejner odpadků, zavěšený pokálený záchod v prostoru, poetické Ladovy postavičky s velkým přirozením). Projevení svého kritického názoru je založeno na principu „císařovi nové šaty“, kdy průměrný člověk si sice myslí, že takové umění je nevkusné, ale nemá dost odvahy, aby projevil svůj názor proti zdánlivé většině.
Ostatně tento princip globálně mocenský systém používá i pro ostatní obory jako je zdravotnictví, věda, výzkum, historie, politika… Stejný systém platí i pro některé stavby v architektuře, které působí disharmonicky až satansky hrozivě.

Film a komerční zábava

Lidem jsou vnucovány filmy plné strachu, násilí, krve a negativních emocí – krmiva pro temné bytosti. Filmy řešící společenské problémy a propagující skutečné hodnoty nejsou ani podporovány, ani financovány ani odměňovány. To stejné platí i pro počítačové hry.
Jsou vyráběny na společenskou zakázku bezduché seriály propagující nemorálnost, konzumní způsob života, alkoholizmus. Lidem je tímto tvrzeno, že se tak má žít a tak řešit své životní situace.
Dětem jsou vnucovány komerční moderní bezduché pohádky, které nenesou žádné pozitivní poselství a poučení.

Vše toto slouží k ukolébání davu, ke snižování frekvencí kolektivního vědomí, k propagaci bezduchého životního stylu a nevědomí a nepřímo k výrobě negativní energie jako potravy pro entity, které stojí za zmanipulováním lidstva a které chtějí zabránit naší evoluci a kolektivnímu duchovnímu vzestupu.

Zdroj:

https://celostnivzdelavani.cz/skryte-manipulace