Začíná příprava na nový Bretton Woods systém a nový věk

Nyní, když je porážka chazarské mafie nevyhnutelná, začaly přípravy na novou konferenci v Bretton Woods, která má vytyčit novou budoucnost lidstva. To znamená, že se nyní nacházíme v jakémsi mezidobí mezi koncem starého systému a začátkem nového. Důsledky pro nás všechny budou mít zásadní vliv na život.

Abychom pochopili, co to bude znamenat pro Západ, je vhodné se podívat na pád Sovětského svazu. Když jsem po pádu SSSR navštívil Rusko, všiml jsem si jedné věci: obrovských a opuštěných průmyslových závodů a komplexů, které ležely opuštěné na venkově. Systém, který fungoval 75 let, se náhle zastavil a následky byly dalekosáhlé. Celé průmyslové systémy byly najednou odpojeny. Následovalo rabování a chudoba, protože do vakua, které po kolapsu nastalo, se vrhli gangsteři chazarské mafie (ChM). Když se pak křesťanští ruští vlastenci shromáždili za symbolem Vladimíra Putina, životní úroveň se do roka zdvojnásobila. Nyní je obnovené Rusko silnější a prosperující než kdykoli za SSSR.

Západ nyní čelí podobné situaci. Obrovské průmyslové a sociální procesy, které probíhaly po desetiletí, jsou nebo budou zastaveny. Pokud tento proces nebude řádně zvládnut, výsledkem bude rozsáhlá chudoba a sociální úpadek. Ten již probíhá, protože životní úroveň Západu, zejména USA, prudce klesá. Situace se bude daleko zhoršovat, dokud vítězové války proti ChM nenaplánují pro Západ nový směr.

Situace Západu je ještě problematičtější než v Sovětském svazu, protože oběma frakcím, které spolu zuřivě bojují, hrozí porážka. Zastánci tvrdé linie, kteří chtěli rozpoutat třetí světovou válku a vyvraždit 90 % lidstva, jsou na pokraji sil a vedou poslední genocidní válku v Gaze. Umírnění, neboli frakce, která způsobuje globální oteplování uhlíkem, čelí krachu rozsáhlých průmyslových plánů založených na lžích.

Oběma frakcím došly peníze. Genocidní síly nedostávají žádné prostředky na své války na Ukrajině, v Izraeli a jinde.

Lidé zabývající se emisemi uhlíku sledují, jak tržní realita ničí jejich centrální plánování elektromobilů, větrných elektráren atd.

Opravy elektromobilů jsou dražší než jejich výroba a nikdo je nechce. Náklady na výměnu baterie v Hyundai IONIQ 5 z roku 2022 jsou více než 60 000 dolarů; více než 55 000 dolarů stojí nový vůz.

Větrné mlýny se opotřebovávají a peníze získané prodejem větrné energie nemohou zaplatit odpisy nebo opravy. Ve dvanáctém roce provozu je poruchovost turbín vyšší, než se předpokládalo, a náklady na mořské větrné turbíny tak překračují jejich státem garantované ceny. To znemožňuje splácení jejich nákladů.

To je pravděpodobně důvod, proč společnost Scottish Power přiznala, že 71 jejích větrných turbín bylo připojeno k dodávkám fosilních paliv poté, co došlo k poruše jejich napájení.

Kvůli takovým podvodům se lidem, kteří se zabývají emisemi oxidu uhličitého, nepodařilo na nedávné megapárty COP28 získat finanční prostředky na různé multimiliardové podvody spojené se “změnou klimatu”.

Také Číňané mají potíže, protože jejich vlastní rozsáhlé průmyslové plány na několik desetiletí narážejí na zásadní překážky.

Zejména čínský realitní sektor je slonem, kterého nelze ignorovat. Podle některých zpráv se v Číně postavily 3 miliardy bytů pro 1,4 miliardy lidí, a přesto je bydlení stále nedostupné! Ukazuje se také, že stěhování lidí do stísněných bytů je odrazuje od toho, aby měli děti, takže Číně hrozí demografický kolaps. Jejich obrovské sázky na elektromobily budou také zmařeny, až je vodíková technologie učiní zastaralými.

Jinými slovy, jak Čína, tak Západ (zbytek světa už tolik ne) musí zcela změnit své krátkodobé, střednědobé i dlouhodobé hospodářské plány.

Proto se na březen připravují schůzky na vysoké úrovni, na nichž se má navrhnout alternativní budoucí směřování západní a čínské ekonomiky.

Vítězové války proti ChM nyní předkládají plány, které jsou svým rozsahem a ambicemi ohromující. Abychom pochopili, o jak zásadní změny půjde, vezměme v úvahu základní dohodu mezi asijskými a západními tajnými společnostmi: od nynějška bude naším cílem jako druhu zvyšovat množství a rozmanitost života, včetně života lidského.

Jakmile budou vypracovány plány, jak toho dosáhnout, bude výsledek ve srovnání s kambrickou explozí vypadat jako bublina šampaňského.

Zejména schopnost manipulovat s geny nám umožní stát se nesmrtelnými a vytvořit prakticky nekonečné množství nových druhů rostlin a živočichů. Například nyní je možné, aby si lidé vylepšili vlastní genom o kočičí geny a stali se tak kříženci kočky a člověka. Současně byla stará elita přistižena při pokusu použít vakcíny měnící geny, aby z nás navždy udělala geneticky podřízené ovce. Otázkou, na kterou si nyní musíme odpovědět, je, jak bychom měli s touto nově nabytou mocí nad podobou samotného života naložit.

Orwellovo poslední varování světu. Jestli nám historie něco ukázala, pak to, že každá vláda se nakonec obrátí proti svým vlastním lidem.

“Něco takového, jako v románu 1984, by se skutečně mohlo stát. Je to směr, kterým se svět v současné době ubírá. V našem světě …. nebudou existovat žádné emoce kromě strachu, vzteku, triumfu a sebeponížení. Sexuální pud bude vymýcen, včetně orgasmu. Nebude existovat loajalita, kromě té k Vládcům. Zůstane opojení mocí, vždy v každém okamžiku… bude existovat vzrušení z vítězství, dobrý pocit ze zadupání bezmocného nepřítele do země. Chcete-li si představit budoucnost, představte si botu dupající po lidské tváři, už navždy. Poučení …, které z této nebezpečné noční můry plyne, je prosté: nedovolte, aby se to stalo. To, jestli se to stane, záleží jen na vás.”

Díky uvolnění vodíkové technologie bude k dispozici tolik energie, že si všichni budeme moci žít jako miliardáři. Rovněž by mohla probudit narušené teenagery. Jak budeme postupovat?

Také přístup k tajným technologiím vesmírného programu, jako je antigravitace, bude mít pro 21. století větší důsledky než letecká doprava ve 20. století. Lidé budou moci téměř okamžitě cestovat kamkoli na Zemi a možná i mimo ni. Zároveň se mohou prakticky odnikud vynořit nežádoucí lidé a skončit na vašem dvorku. Jak bychom měli postupovat?

Důsledky jsou natolik ohromující a dalekosáhlé, že k naplánování cesty do této skvělé, ale potenciálně děsivé nové budoucnosti budou zapotřebí schůzky na vysoké úrovni, které se budou konat pod drobnohledem veřejnosti.

Představitelům velkých mocenských uskupení, jako je západní rada Iluminátů, Asijské tajné společnosti, Rusové a další, jsou rozesílány výzvy k vytvoření náhrad nebo reorganizací nefunkčních poválečných institucí, jako je OSN, BIS, Světová banka, MMF, Mezinárodní trestní tribunál a další. Až se tak stane, budou učiněna další veřejná oznámení.

Přehled zpráv z celého světa za poslední týden zatím ukazuje, že se systémy stále hroutí.

Syrský prezident Bašár Asad shrnul celkovou situaci ve vzácném projevu: “To, co se prolíná mezi syrskou válkou, válkou v Palestině, válkou na Ukrajině, konfliktem v Jihočínském moři, ve Venezuele a dalšími, je, že všechny tyto války vede Západ, zejména Amerika, a jsou založeny především na ovládnutí nejen země, ale hlavně narativu… válka je válkou o pravdu, a kdo vyhraje, vyhraje pravdu.”

Jak říká, je to bitva o psychologický proces rozhodování o tom, co budeme jako druh dělat v budoucnosti. Stará garda Západu tuto bitvu prohrává.

Začněme tím, že se podíváme na frakce masového vraždění ChM, které pokračují v Gaze. Vidíme zde blížící se zánik darebáckého státu Izrael.

Někteří pomýlení Izraelci si stále myslí, že jim jejich poslední genocida projde, když izraelská firma nabízí nemovitosti na pláži ve zdemolované Gaze. Skutečnost je opačná, poslední členové ChM budou ve svých izraelských úkrytech uloveni.

Nejnovějším příkladem je mezinárodní obchodní a přepravní embargo vůči Izraeli, které vedlo k 85% poklesu přepravy do této země. “Vlastníme munici a vojenské vybavení, které může potopit vaše válečné lodě, ponorky a letadlové lodě,” říká jemenský generálmajor Mohammad al-Atifi. “Jemenské ozbrojené síly se zaměřují pouze na lodě, které buď patří Izraeli, nebo směřují do izraelských přístavů,” dodává.

Odříznut byl nejen Suezský průplav, ale nyní i Gibraltarský průliv. Velitel íránských revolučních gard prohlásil, že Středozemní moře by mohlo být uzavřeno pro Izrael, pokud budou Spojené státy a jejich spojenci pokračovat v páchání zločinů v Gaze, informovala v sobotu íránská média.

To odráží vojenskou porážku. Desetiletí přeměny Pentagonu v obří prasečí koryto vedla k tomu, že americká armáda utrácí miliony dolarů za sestřelování bezpilotních letounů a raket v hodnotě kolem 1000 dolarů. USA dojdou zbraně za miliony dolarů mnohem dříve než jejich protivníkům drony za tisíce dolarů.

Porážka na Ukrajině je komplexní. Ruská armáda hlásí:

Od února 2022 obdržel Kyjev přes 5200 tanků a obrněných vozidel, téměř 1500 dělostřeleckých zbraní a raketových systémů s vícenásobným odpalováním, 1300 protiletadlových raketových střel, přes 23 tisíc protitankových střel, přes sto letadel a vrtulníků a 23 tisíc bezpilotních letounů… Na Západě bylo vycvičeno téměř 100 tisíc ukrajinských vojáků. Kromě toho Ukrajina obdržela přes 200 raket dlouhého doletu.

Výsledek:

Moderní ruská technika byla tvrdě testována v podmínkách speciální operace a prokázala převahu nad podobnými zbraněmi zemí NATO… Ruská armáda změnila obecnou taktiku boje a vytvořila útočné a bezpilotní jednotky.

USA prohrály i válku o měkkou moc, protože už dávno nemají nárok na to, aby byly “těmi dobrými”.

“Židovští supramačisté ovládli americká média, finance, politiku a samozřejmě i zahraniční politiku. Na Ukrajině – která od začátku současné operace přišla o více než 14 milionů lidí, téměř všechny slovanské křesťany, které Židé považují za své tradiční nepřátele – páchají genocidu v biblickém měřítku na “semeni Amáleka” (tj. nežidech). Na obou stranách bylo zabito půl milionu slovanských křesťanů,” říká Kevin Barrett.

Náznakem boje křesťanů bylo, když v Polsku politik Grzegorz Braun postříkal chanukové svícny hasicím přístrojem. Rozzlobil ho portrét Menachema Mendela Schneersona, který řekl, že Židé by měli vraždit a zotročovat góje na Ukrajině a v Rusku (nemluvě o zbytku světa), vysvětlují polské zdroje.

Nyní to vypadá, že Aliance zadržela k výslechu otroka ChM, kancléře Olafa Sholze, proto tento titulek:

“Německý kancléř Scholz měl pozitivní test na COVID, návštěva nového slovenského lídra zrušena.”

Přechod od genocidy křesťanů na Ukrajině ke genocidě muslimů v Judeji (nesprávně označované jako Palestina) jen přispěl k mezinárodní izolaci Izraele.

Nový průzkum veřejného mínění ukázal, že 96 % občanů Saúdské Arábie se domnívá, že by arabské země měly v reakci na válku v Gaze přerušit styky s Izraelem.

Chabadský kult smrti bude postaven před soud, tím si můžete být jisti.

“Nadvládu USA v OSN dnes odsuzuje drtivá většina členských států… země BRICS se staví do řady, aby tuto instituci uvedly zpět do souladu s mezinárodním právem,” říká francouzský novinář Thierry Meyssan a vyjadřuje názor většiny světa.

Jak upozorňuje arcibiskup Carlo Vigano: “Světové ekonomické forum hrozí šéfům vlád 20-ti nejprůmyslovějších zemí světa, že provedou velký reset. Jedná se o celosvětový puč, proti kterému se lidé musí postavit. Všichni vládci národů byli zotročeni nebo vydíráni touto mezinárodní mafií.”

Zde se můžete podívat, jak politik vysvětluje mírnější verzi vydírání: “…někteří, ať už se vám líbí cokoli, přijdou za vámi, jsou velmi atraktivní a smějí se vašim vtipům. Další věc, kterou si uvědomíte, je, že jste s nimi v hotelovém pokoji nazí. Připravujete se na klíčové hlasování a přijde k vám nějaký dobře oblečený člověk a pošeptá vám do ucha: “Hele, člověče, jsou na tebe nahrávky a opravdu bys neměl pro tuhle věc hlasovat.”” A tak se stalo.

Naštěstí si nyní světová armáda a zpravodajské služby uvědomují podstatu problému a začínají jednat. Proto bude zveřejněn seznam lidí, kteří se vydali na ostrov Jeffreyho Epsteina mučit, vraždit a následně vydírat děti. Zde je částečný seznam:

Adam Perry Lang, Akon, Al Gore, Alan Dershowitz, Alberta Pinto, Alee Baldwin, Allison Mack, Alyssa Rogers, Anderson Cooper, Andrea Mitrowicz, Andres Pastrana, Angelina Jolie, Anthony Kiedis, Anthony Weiner, Barack Obama, Ben Affleck, Bernie Sanders, Beyoncé, Bill Clinton, Bill Gates, Bob Saget (zemřel), Bruce Willis, Casey Wasserman, Callum Hudson, Celine Dion, Charles Barkley, Charlie Sheen, Charlize Theron, Chelsea Clinton, Cher, Chris Tucker, Chris Wagner, Chrissy Teigen, Cyndi Lauper, Claire Hazel, Courteney Cox, Courtney Love, Demi Moore, Dana Schneider, Dawid Koch, David Spade, Dawid Yarovesky, Dolores Zorreguiet, Donovan Mitchell, Doug Band, Drew Barrymore, Ed Buck, Ed Tuttle, Ehud Barak, Ellen DeGeneres, Ellen Spencer, Eminem, Emmy Tayler, Fleur Perry Lang, Francis X. Suarez, Freya Wissing, Gary, Roxburgh (pilot), George Clooney, Ghislaine Maxwell, Glenn Dubin, Greg Holbert (zesnulý), Gwen Stefani, Gwendolyn Beck, Hank Coller (pilot), Heather Mann, Heidi Klum, Henryk Rosowski, Hillary Clinton, James Franco, James Gunn, Jay-Z, Jean-Luc Brunel (zesnulý), Jean-Michel Gathy, Jeffrey Jones (zesnulý), Jim Carrey, Jimmy Kimmel, Joe Biden, Joe Pagano, John Cusack, John Legend, John Podesta, John Travolta, Joy Behar, Juan Pablo Molyneux, Juliette Bryant, Justin Roiland, Justin Trudeau, Kathy Griffin, Katy Perry, Kelly Spam, Kevin Spacey, Kirsten Gillibrand, Kristy Rogers (zesnulá), Lady Gaga, Larry Summers, Larry Visoski (pilot), Laura Z. Wasserman, Lawrence M. Krauss, Linda Pinto, Lisa Summers, Lynn Forester de Rothchild, Madonna, Mandy Ellison (asistentka), Mare Collins-rektor, Marina Abramovic, Mark Epstein, Mark Lloyda, Melinda Luntz, Meryl Streep, Michelle Obama, Michelle Wolf, Mikel Arteta, Miley Cyrus, Nadine Dorries, Naomi Campbell, Naomi Watts, Natalie Blachon de Perrier, Nicole Junkermann, Olga Kurylenko, Oliver Sachs, Oprah, Orlando Bloom, Paris Hilton, Patton Oswatt, Paul Mellon, Paula Epstein (zesnulá), Paula Hala, Peter P. Marino, Darrell Williams, princ Andrew, princezna Carol, Quentin Tarantino, Rachel Maddow, Rainn Wilson, Ralph Ellison, Ray Barzana (pilot), Ricardo Legorreta Vilchis, Rihanna, Rita Wilson, Rob Reiner, Robert DeNiro, Robert Downey Jr., Rodney E. Slater, Ronald Burkle, Rudy Gobert, Burger Sander, Sarah Kellen (asistentka), Sarah Silverman, Seth Green, Shelley Harrison, Shelley Lewis, Sophie Biddle-Hakim, Sophie Trudeau, Stephen Collins, Stephen Colbert, Steven Spielberg, Steven Tyler, Swietłana Glazunova, Teala Davies, Tiffany Gramza, Tom Hanks, Tom Pritzker, Tyler Grasham (zemřel), Victor Salva, Wanda Sykes, Whoopi Goldberg.

Těmto lidem bude určitě hozen klacík pod nohy. Během soudních procesů budou pravděpodobně ukazovat prstem na lidi výše v pyramidě. Zdroje z Mossadu mimochodem trvají na tom, že Epstein byl dobrý člověk, který se infiltroval mezi vražednou elitu, aby získal kompletní seznam jejich jmen. Tvrdí také, že jeho smrt byla fingovaná. Procesy s válečnými zločinci ukážou, zda to byla pravda.

Víme také, že farmaceutická mafie je tvrdě potlačována. Japonsko již zatklo desítky vysokých státních úředníků. Stalo se tak poté, co japonští vědci našli nezpochybnitelné důkazy, že všechny varianty Covidu jsou uměle vytvořené a že následná očkovací kampaň zabila miliony lidí.

Jak jsme již dříve informovali, k podobným krokům dochází i v jiných zemích.

Další věcí, která se děje, je zhroucení amerického ekonomického modelu zaměřeného na akciový trh. Ten je nyní také všeobecně chápán jako obrovské kasino řízené zasvěcenými osobami a navržené tak, aby většinu lidí ožebračilo.

Zde jsou některé z posledních výsledků:

Dvaašedesát procent dospělých v USA žije od výplaty k výplatě, 20 % dětí nemá dostatek jídla, potravinové banky se potýkají s rekordní poptávkou a bezdomovectví roste nejrychleji v historii.

Nyní se ukazuje, že za masivní vlnou kriminality, kterou země zažívá, stojí složky americké vlády. Bývalý člen gangu tvrdí, že vláda rozdává v chicagských slumechzdarma zbraně vojenské kvality. Vláda podle něj podporuje zločinnost, aby prostřednictvím zločinů se zbraněmi vytvářela zisky pro zdravotnický průmysl. Zločinnost, kterou rozdmýchávají, také využívají jako záminku k vydávání “dluhopisů na policejní brutalitu… což znamená, že banky na Wall Street a nakonec i politici bohatnou na daňových poplatnících”.

Vláda v Chicagu vydala dluhopisy v hodnotě 484 milionů dolarů, aby zaplatila 360 milionů dolarů za vyrovnání a rozsudky. Většina těchto peněz šla ChM buď prostřednictvím nemocnic a právníků, nebo prostřednictvím 120 milionů dolarů z těžce vydělaných peněz daňových poplatníků, které šly emitentům dluhopisů ChM.

To je pravděpodobně dílem frakce P2 ordo ab chao (řád z chaosu), která vytváří nepořádek, aby ospravedlnila vojenské zásahy do civilních záležitostí.

Když už jsme u toho, vyslechli jsme si lidi z “Q”, kteří se představili takto:

Q je operace vojenské zpravodajské služby Spojených států…, tým vysoce postavených osob s bezpečnostní prověrkou stupně “Q”, který provádí operace plánované po mnoho let s cílem odhalit lidem rozsáhlou globální korupci a spiknutí. Jejím úkolem je odhalovat korupci, podvody a porušování lidských práv po celém světě. Q vrátí Republiku Spojených států k ústavnímu právnímu státu a také vrátí “lid” na celém světě k jeho vlastní vládě.

Lidé musí být ve vedení, protože potřebujeme, aby rozhodli, co dělat s nebývalým vědeckým pokrokem. Jedním z příkladů jsou vědecké objevy, že by mohlo být možné využít lidskou mysl jako Wifi a stáhnout si mozek do internetu.

Jako druh se dostáváme do neprobádaných vod.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/zacina-priprava-na-novy-bretton-woods-system-a-novy-vek/

= = = = =
Svět, zejména západní, se nachází v situaci, v jaké bylo Japonsko na konci druhé světové války poté, co souhlasilo s kapitulací, ale předtím, než se tam vylodila americká vojska: je to interregnum. Britské společenství národů, Asijské tajné společnosti, Rusové, Pentagon a další mocenská centra tvrdí, že podporují návrh Bílých klobouků (dále jen „BK“) na nové uspořádání planety. Chazarská mafie (dále jen „ChM“) rovněž souhlasila s kapitulací a připravuje se předání moci. Stále však existují fanatičtí zastánci, kteří se snaží rozpoutat Armageddon nebo alespoň velkou válku, takže by to mohla být ještě bláznivá jízda.

Je nesporné, že současný mezinárodní systém je nefunkční. „Celý systém USA, nejen vnitropolitický, ale i ekonomický. Mimochodem, i zahraničně politický, mezinárodní, je v hluboké krizi,“ uvedla mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová a vyjádřila tak názor většiny světa.

Americké a izraelské veto výzvy světa k ukončení genocidy v Gaze je typickým příkladem poválečného systému. USArael je darebáckým státem, který způsobuje většinu světových válek a krizí. Až dosud nebyl svět schopen zastavit nadnárodní korporátní zločinecký syndikát vydávající se za Spojené státy. Nyní se jej daří rozbít.

Návrh BK vyzývá k nahrazení Rady bezpečnosti OSN skupinou zastupující sedm regionů. Jsou to Afrika, Amerika, Čína, východní Asie bez Číny, Evropa včetně Ruska, Indie a muslimský svět. O rozhodnutích, která se týkají celé planety, se bude rozhodovat většinou hlasů. Vetování je omezeno na region, který veto uplatňuje. Pokud tedy například většina odhlasuje povinné používání elektromobilů, regiony, které stále chtějí používat benzinové automobily, v tom mohou pokračovat.

Druhý návrh požaduje převzetí funkčních částí Světové banky, MMF, BIS atd. a jejich začlenění do budoucí plánovací organizace s ročním rozpočtem v řádu několika bilionů dolarů. Nejednalo by se o centrální plánovací komisi komunistického typu, protože skutečné projekty by byly vypisovány na základě výběrového řízení soukromým sektorem.

Druhým návrhem je zahájit nový věk jubileem. Jednalo by se o jednorázové zrušení všech dluhů, soukromých i veřejných, a o jednorázové přerozdělení majetku. Rovněž by byla vyhlášena amnestie pro většinu lidí, kteří si v současné době odpykávají trest odnětí svobody.

Skutečnou otázkou je, jak se k tomu dopracujeme? Právě probíhají jednání na vysoké úrovni, která mají rozhodnout právě o tom. Minulý týden se na BK obrátil zástupce „rodiny“ (jak si členové ChM rádi říkají), který tvrdí, že je novým M1 (muž ovládající fontánu peněz), a nabídl podporu budoucí plánovací agentuře. Jediné, co na oplátku žádají, je, aby nebyli zabiti. BK nyní čekají na analogické potvrzení tohoto návrhu.

Samozřejmě existují i další aktéři, kteří mají své vlastní záměry a s nimiž je třeba jednat bez ohledu na to, jak jednání s „rodinou“ probíhají.

Jednou ze skupin je zlá Rand Corporation, jejímž úkolem je živit vojensko-průmyslový komplex vyvoláváním válek. Prosazují válku s Čínou zahrnující „prudké brzké výměny s velkými vojenskými ztrátami na obou stranách, dokud jedna nezíská kontrolu. V současné době by čínské ztráty výrazně převýšily ztráty USA a s pokračujícími boji by se rozdíl jen zvětšoval. Do roku 2025 by však tento rozdíl mohl být mnohem menší.“ Jinými slovy říkají „zaútočme na Čínu v roce 2024“.

Tito zločinci také chtějí, aby válka byla dlouhá a bezvýsledná, aby „omezené, sporadické boje mohly podstatně snížit vojenské ztráty a hospodářské škody“. Chtějí také vypracovat plány, které by „zajistily, že ekonomické a mezinárodní důsledky budou působit ve prospěch amerických korporací“.

Naše zdroje tvrdí, že tato skupina plánuje nějakou masivní událost typu černé labutě (11. září), aby zahájila novou válku a zachránila vojensko-průmyslový komplex před bankrotem. Jinými slovy, právě to stojí za řečmi o masivním kybernetickém útoku, který vyřadí z provozu americký finanční sektor nebo energetickou síť. Následky by samozřejmě byly zničující a mohly by vést k rozsáhlému chaosu a finančnímu kolapsu. A vina bude svalena na Čínu.

Některé čínské frakce se také snaží vyvolat vlnu vnějšího nepřítele, aby odvrátily pozornost od vážné hospodářské krize.

Podle předběžných údajů China Real Estate Information Corp. z neděle hodnota prodeje nových domů mezi 100 největšími realitními společnostmi klesla o 34,6 % oproti předchozímu roku na 451 miliard jüanů (64 miliard USD), zatímco v listopadu se snížila o 29 %. Vzhledem k tomu, že 70 % hodnoty čínských domácností je v nemovitostech, musí 35% propad bolet. Zkušenosti z japonské realitní bubliny ukazují, že nakonec ceny klesnou o 90 %, než se sektor stabilizuje.

I prezident Si Ťin-pching ve svém novoročním projevu připustil, že Čína bude „pracovat na upevnění a posílení dynamiky hospodářského oživení a na dosažení stabilního a dlouhodobého hospodářského rozvoje“.

Níže uvedená zpráva ukazuje, že kampaň válečných štváčů v USA a Číně je v plném proudu:

Čína vyzývá k pohotovosti v regionu, protože americká armáda zvyšuje své nasazení

Severní Korea je také na válečné stezce. Vůdce Kim Čong-un prohlásil, že politika Spojených států činí válku nevyhnutelnou, informovala v neděli státní média. Nařídil armádě, aby se připravila na „pacifikaci celého území Jižní Koreje“, a to v případě potřeby i pomocí jaderných bomb.

Takže buď bude světová válka, nebo světový mír, podle toho, která frakce zvítězí.

Přehled světových událostí za poslední týden zatím ukazuje hlubokou dysfunkci.

Nejhorším košem zůstávají samozřejmě USA. Poslední známku toho je pokyn na webových stránkách amerického daňového úřadu:

Nezákonné činnosti. Příjmy z nelegálních činností, jako jsou peníze z prodeje nelegálních drog, musí být zahrnuty do vašich příjmů v příloze 1 (formulář 1040), řádek 8z, nebo v příloze C (formulář 1040), pokud pocházejí z vaší samostatné výdělečné činnosti.

Odcizený majetek. Pokud ukradnete majetek, musíte jeho reálnou tržní hodnotu vykázat ve svých příjmech v roce, kdy jste jej ukradli, pokud jej v témže roce nevrátíte jeho právoplatnému majiteli.

Takže v USA máme nyní otevřeně zločineckou vládu. Hledají zloděje na daních, protože poctiví lidé podnikají kroky proti bankám, které vlastní americkou vládu. V loňském roce zaznamenaly domácí americké banky ohromující odliv vkladů (bez velkých termínovaných vkladů) ve výši 1,17 bilionu dolarů, což je největší roční pokles v historii a třetí tohoto rozsahu od počátku záznamů.

Vláda se tak bojí vlastních lidí, že rozkrádá peníze určené pro veterány a používá je na zaplacení nelegálních migrantů ve vojenském věku, které chce použít jako vymahače proti Američanům. Jedna zpráva například popisuje, jak jsou zdravotní dávky pro veterány využívány pro nelegální přistěhovalce.

Nyní se na již tak zaplavenou jižní hranici USA chystá nová vlna až 15 000 migrantů. Starostové Chicaga, New Yorku a Denveru pořádají mimořádné schůzky k projednání přílivu ilegálů.

Termopřikrývky ukazují, jak masivní invaze ve skutečnosti je.

Totéž se děje v Evropě, kde migranti ve vojenském věku dostávají zdarma jídlo a mobilní telefony hned po přistání. Jedná se o koordinovanou invazi řízenou sionisty z ChM a WEF.

Výsledek: tisíce žen v Německu se staly obětí znásilnění jedním nebo více uprchlíky v rámci „téměř nekontrolované migrace“ mladých mužů.

Chcete slyšet, jak dlouho to plánovali? Nancy Pelosiová o tom mluvila již v roce 1992.

Politické divadlo v USA mezitím pokračuje. Je to vidět na nekonečných bitvách o ukradené volby v roce 2020.

Nejnovějším odhalením je videozáznam, na kterém se volební úředníci z Maricopy nezákonně vloupali do zapečetěných volebních strojů a vyndali z nich paměťové karty.

To dokazuje, že volby v roce 2020 byly ukradeny. Prezident Trump a Kari Lakeová vyhráli v Arizoně.

Státní tajemník státu Georgia Brad Raffensperger také odmítá vypovídat pod přísahou o hlasovacích zařízeních Dominion.

Dále se dozvídáme, že za žalobou, která odstranila Trumpa z volebních uren v Coloradu, stojí Open Society (Alex Soros).

Pro vaše vzrušení přikládáme starou fotografii jeho popraveného otce George Sorose na Barbadosu s jeho „pomocníky“, kteří nejsou jeho tajnými homosexuálními milenci.

Ruská FSB má zase cynický pohled na americké BK. Tvrdí, že americká rozvědka odpojuje tradiční média, protože je nahrazuje „sociálními sítěmi ovládanými boty a umělou inteligencí“.

Dodávají, že „svobodu slova“ Rumble financuje Peter Theil, který je zakladatelem společnosti Palantir, jež patří americkému Intelu. Twitter patří Elonu Muskovi, který je součástí Národního průzkumného úřadu. NRO je americká vládní agentura, která má na starosti navrhování, budování, spouštění a chod amerických zpravodajských služeb.

Navíc se ukázalo, že nacista John O. Brennan, který řídil CIA za Baracka Obamy, nyní ovládá společnosti MSNBC, MSN a Facebook.

Na znamení toho, že skutečné BK pracují, se však podívejte, koho aliance sebrala k výslechu nebo něčemu horšímu:

Americký senátor Bernie Sanders prohlásil, že byl pozitivně testován na Covid a je „rád, že je plně zaočkován“.

Možná bude zpívat poté, co mu budou promítnuty videozáznamy jeho počínání na Epsteinově ostrově.

Všimli jsme si také, že bratři Kochové jsou na válečné stezce. Jejich nadace Heritage Foundation žaluje americké ministerstvo obrany za zákaz promítání filmu „Sound of Freedom“ a CIA za podplácení vyšetřovatelů s cílem utajit původ COVIDu-19.

Kromě toho se zavírá ukrajinská pračka peněz na politické úplatky. Americká vláda ve středu oznámila, že se jedná o poslední zbývající balík zbraní, který má Ukrajina k dispozici v rámci stávajícího povolení.

To nutí Zelenského hledat úkryt. Egyptská policie se domnívá, že do vraždy novináře Mohammeda Al-Alawiho byly zapojeny ukrajinské zpravodajské služby. Ten byl nalezen mrtvý po vyšetřování nákupu luxusní vily v El Gouně Zelenského tchyní.

Západní média byla minulý týden plná zpráv o tom, že se Zelenskyj chystá mobilizovat 500 000 nových rekrutů. V reálu to vrchní velitel ozbrojených sil Ukrajiny Valerij Zálužný na svém vůbec prvním tiskovém brífinku odmítl jako „nesplnitelný sen“. Místo toho Zalužnyj, který je nyní de facto prezidentem Ukrajiny, uvedl, že všechny jeho síly jsou staženy na západní břeh Dněpru.

Poté místopředseda Rady bezpečnosti Ruské federace Dmitrij Medveděv prohlásil, že Oděsa, Dněpr, Charkov, Mykolajiv a Kyjev budou převzaty zpět Ruskem.

Podle zdrojů FSB je to součást dohody s Německem o rozdělení moci v Evropě.

Dochází také k nepřímým bojům mezi Německem a Ruskem o Balkán, protože Srbové se začínají mstít za zničení Jugoslávie. „Srbsko zůstane svobodnou, suverénní a nezávislou zemí, která bude sama rozhodovat,“ říká srbský prezident Aleksandar Vučič.

Mimochodem, zdá se, že Německo upevňuje svou pozici v Polsku. Nový polský ministr kultury ve středu oznámil likvidaci všech veřejnoprávních médií, která byla považována za hlásnou troubu předchozí populisticko-nacionalistické vlády.

Francouzští politici mezitím čelí doslova sračkové bouři, protože zemědělci zaplavují vládní budovy hnojem a mýdlovou kaší.

Britové se také bouří, protože radikální muslimové se snaží zavést právo šaría, včetně kamenování nevěrných manželek.

Britové se je chystají vyhostit ze země.

I Izrael se blíží ke konci. Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan ve středu prohlásil, že mezi Benjaminem Netanjahuem a Adolfem Hitlerem „není žádný rozdíl“.

Jihoafrická republika s tím souhlasí a podala na Izrael obvinění z genocidy u Mezinárodního soudního dvora. Naše zdroje uvádějí, že obvykle bezzubý Mezinárodní soudní dvůr získá vojenskou podporu k prosazení jakéhokoli rozsudku proti izraelskému premiérovi Benjaminu Netanjahuovi a jeho vládě.

Izrael za sedm týdnů zničil na severu Gazy téměř dvakrát více budov než za tři roky v Aleppu.

Izraelci se proti němu také postavili a každodenními masovými protesty obklopují jeho dům a izraelské ministerstvo obrany.

Sionisté mezitím stále lpí na svých představách o vyvolání Armageddonu vyhlášením války Íránu. Částečně proto, že Írán a Rusko otevřely „novou kapitolu“ v bankovních vztazích tím, že se dohodly na opuštění amerického dolaru.

Dalším důvodem pro provokaci Íránu je to, že ChM chce získat záminku ke krádeži druhého největšího ložiska lithia na světě a íránské centrální banky, zlata a perských královských klenotů.

Jako příklad toho, s kým máme co do činění, se podívejme, co říká duševně vyšinutý pedofilní senátor Lindsey Graham: „Zasáhněte Írán… vymažte ho z mapy.“

Důvodem, proč ChM vyšiluje a snaží se rozpoutat válku, je částečně i to, že jejich pokus o masovou vraždu vakcínou nezabil dost lidí na to, aby se udrželi u moci. Vakcínám se však podařilo zabít dost lidí na to, aby se dostali do velkých problémů.

Naposledy japonští vědci potvrdili, že většina úmrtí na očkování COVID vakcínou společnosti Pfizer nastala během prvních 10-ti dnů po injekci, což dokazuje příčinnou souvislost mezi vakcínami a úmrtími.

ChM se nyní zoufale snaží zamést stopy. Dr. Scott Jensen říká: „Za poslední rok zmizelo více než 300 článků z lékařských časopisů.“

Vypadá to, že se pokusí využít Červený kříž k zastírací akci. „Červený kříž v pátek oznámil, že generálním ředitelem organizace se stane zneuznaný bývalý šéf agentury OSN pro Palestinu Pierre Krahenbuhl. Krahenbuhl byl z této středovýchodní funkce odvolán na základě obvinění ze sexuálních deliktů, nepotismu a dalších případů zneužití pravomocí.“

Lidé, kteří se zabývají změnou klimatu, také šílí. Mimořádný klimatický podvodník John Kerry je naštvaný, že se miliony lidí na celém světě probouzejí k vědomí klimatického podvodu, a prohlašuje:

„Nyní je lidstvo neúprosně ohroženo lidstvem samotným.“

To proto, že 1841 vědců z celého světa podepsalo „Světovou klimatickou deklaraci“ s názvem „Neexistuje žádná klimatická nouze“, která popírá klimatickou krizi. Zdůrazňují, že oxid uhličitý je pro Zemi prospěšný. To však samozřejmě nebrání politikům, aby na vás uvalovali daně z CO2.

S tím, jak se rozplétá jejich klimatická krize, speciální operace na Ukrajině a další podvody, se zdá, že ChM přechází na plán B, který zahrnuje útěk do Argentiny (na stejné místo, kam se ukryli po druhé světové válce).

ChM si koupily 1000 kilometrů pobřeží v Patagonii a na jejich ochranu nyní dosadily loutkového prezidenta.

„Javier Milei je politik, kterého si WEF vybral pro svou roli. Je předurčen k tomu, aby se stal dalším diktátorem ve stylu Zelenského,“ potvrzují zdroje ze CIA.

Milei už začal despoticky, když pohrozil, že lidem, kteří budou protestovat proti jeho úsporným opatřením, zastaví vyplácení sociálních dávek.

To však nezabránilo masovým protestům proti jeho plánované diktatuře.

Mileiho šéf Klaus Schwab a spoluzakladatel Googlu Sergey Brin hovoří o mozkových implantátech, které má (alespoň podle nich) dostat každý.

Poznámka pro BK: Pokud se chcete zaměřit na hlavu chobotnice, podívejte se na několik společností, které vlastní BlackRock(effeler).

A na závěr tohoto týdne: podle údajů, které ve čtvrtek zveřejnil americký úřad pro sčítání lidu, bude na Nový rok na světě žít více než 8 miliard lidí. Podle Asiatů je osmička šťastné číslo.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/skoncujme-s-chazarskou-mafii-v-roce-2024/