Nezapomeňte, že mnohým z nás bylo řečeno:

1. Červen je měsícem armády.

2. Červenec je měsícem zjevení. V tomto ohledu to znamená vidět pravdu.

3. Srpen je měsícem pomsty a odplaty.

4. Září je měsícem rekonstrukce a obnovy věcí.

Takže to do toho velmi dobře zapadá. Jednoduše proto, že se to splní. Červen je měsícem armády.

?Moje vysvětlení: V červnu 2022 vyhlásil americký prezident Biden v USA výjimečný stav. To znamená, že americká armáda byla pozvána vládou, a má tedy zelenou k zahájení akce. Podle Simona bude v ulicích USA více vojáků.

Tentokrát bude možné důsledně zabránit nepokojům, jako byl ten v létě 2020. Národní garda, armáda USA včetně jednotek Rangerů jsou v pohotovosti.

V červnu se bude šířit pravda. Simon říká, že se může stát, že masmédia budou najednou ze dne na den informovat úplně jinak, což mnoho dosud spících lidí podráždí. (Předpokládám, že to bude pravda o celém podvodu s pandemií, o dopadech vakcín, o podvodech v amerických volbách, o FISA-gate, o notebooku Huntera Bidena a možná i o operaci na Ukrajině.

V srpnu nastane čas odplaty. Pravděpodobně se pak budou konat veřejné procesy norimberského typu, nebo se budou vysílat záznamy soudních procesů apod.


V září bude zahájena rekonstrukce. Vše, co bylo od roku 2020 zničeno, bude znovu postaveno nebo obnoveno. Pravděpodobně z hlediska hospodářství, podniků, dodavatelských řetězců, dopravy atd. Lidstvo vstupuje do fáze uzdravování.

Je možné, že lůžka Med budeme moci využívat již v letošním roce. (Simon buduje ve Velké Británii centrum pro tuto činnost, finanční prostředky již byly schváleny Bílými klobouky).

Myslím, že první lůžka / léčebná centra budou zřízena také v Německu a poté pravděpodobně v každé větší nemocnici.

Zdroj: Simon Parkes – CC vysílání 11. června 2022

Překlad Stanislava R.

https://germany.connectingconsciousness.org/de/library/view/2022-06-11_connecting_consciousness