Pro veškeré obyvatelstvo, které je seznámeno se situací nejen německa, ale celé Evropy, je možné se obracet na adresy níže uvedené. Adresy v České republice neznám. Zbytečné překládat celé stránky vojsk SHAEF. Jsou zde kontakty nejen na americký konzulát, ale také na ruský konzulát. Upozorňuji, že stránka se může načítat i několik minut. Většinou tak jednu minutu až dvě. Jejich stránky jsou pravděpodobně přetíženy.

***** ****

Vškeré odkazy a adresy najdete na stránkách: https://s-h-a-e-f.de

Apel na vítězné mocnosti najdete zde: https://s-h-a-e-f.de/appell-an-die-besatzungsmaechte/

Adresu na ruský generální konzulát najdete zde: https://rusconsmchn.mid.ru

Informace o možném BLACKOUTU najdete zde: https://s-h-a-e-f.de/blackout-news/

Umrtí pilotů za letu ( stoupl po vakcinaci o 1700% !!!!) v cockpitu najdete zde:

https://s-h-a-e-f.de/pilotentote-um-1700-nach-vax-mandate-gestiegen/

Proto nedoporučuje celý tým tadesca nikam v současné době létat!!!!! Nevíte, jací piloti v cockpitu vám budou přiděleni.

Prosím pročtěte si jejich stránky. Jsou velmi výživné a pravdu zde nikdo nemůže spochybňovat. Možná bezmozek. Najdete tam i boj s MK-ULTRA a programování lidí. Vše pěkně popsané. Tak dívenky a hošíci. rychle do čtení.

Pro případ, že by nějaký šprýmař nechal vymazat stránky SHAEF vojska, do té doby, než bude mít vše pod kontrolou Prezident trumpa a Prezident putin, dávám několik printscreenů níže. Nikdo, slovy NIKDO nemůže vojska SHAEF zpochybňovat!!!!!

 

 

 

 

A pokud máte zájem letět na dovolenou, tak si to dobře rozmyslete. V dnešní době  je to jako vsadit do loterie. Nevíte jaký pilot sedí v cockpitu. Přeji vám příjemný let.

 

Zdroj:

https://tadesco.org/odkaz-na-vojska-shaef-a-vse-co-je-nutne-vedet/