Příběhy o tom, že soudce Nejvyššího soudu Clarence Thomas byl přijat do nemocnice v Sibley ve Washingtonu D.C. poté, co mu lékaři diagnostikovali virovou infekci, jsou nepravdivé, uvedl vysoce postavený vojenský zdroj „White Hat“, který tvrdí, že konzervativní soudce požil téměř smrtelnou dávku thallia.

Thallium bez chuti, bezbarvé a bez zápachu je chemický prvek se symbolem Tl a atomovým číslem 81. Je to šedý postpřechodný kov, který se v přírodě nevyskytuje volně. Když je thallium izolováno, podobá se cínu, ale zbarvuje se, když je vystaveno vzduchu. Rozpustné soli thallia (z nichž mnohé jsou téměř bez chuti) jsou vysoce toxické a historicky se používaly v jedech na krysy a insekticidech. Používání těchto sloučenin bylo v mnoha zemích omezeno nebo zakázáno kvůli jejich nevolitelné toxicitě. Díky své historické popularitě jako vražedné zbraně se thallium proslavilo jako „jed travičů“ a „prášek dědiců“.

Než onemocněl, večeřel soudce Thomas se svou ženou Virginií v Mazi, luxusní jídelně v centru D.C. O několik hodin později se u něj objevily příznaky jako potíže se soustředěním, zažívací potíže, dušnost, zvracení a průjem. Nejprve příznaky připisoval ošklivému případu pálení žáhy a refluxní choroby zažívacího traktu a užíval Tums a Mylantu, aby zmírnil nepříjemné pocity, ale jak se příznaky zhoršovaly a pleť bledla, trvala jeho žena na tom, aby navštívil nemocnici.

V nemocnici v Sibley ho lékaři testovali na Covid-19 – negativní – provedli mu sérii testů, které zahrnovaly komplexní rozbor krve. Ať už úmyslně, nebo z čiré neschopnosti, u něj lékaři diagnostikovali nespecifickou virovou infekci horních cest dýchacích. Obyčejný člověk by byl poslán domů s antibiotiky. Ale soudce Thomas, vzhledem k jeho postavení na lavici soudců, byl přijat na pozorování.

„Když jsme se druhý den dozvěděli, že SCJ Thomas onemocněl a byl přijat do Sibley, budilo to podezření ze dvou velmi důležitých důvodů. Za prvé, slyšeli jsme zprávy, že by se Deep State mohl pokusit zbavit konzervativních soudců – odveta za Sotomayorové zatčení a hrozící popravu. Za druhé, pro lidi řekněme soudní důležitosti je zvykem, že jsou posláni k Walteru Reedovi na přijetí. Považovali jsme za reálnou možnost, že jde o útok Deep State,“ řekl náš zdroj.

„Osoby“ jednající jako zástupce vojenských velitelů White Hatu diskrétně navštěvovaly Sidley a sdělovaly své podezření manželce soudce Thomase a naléhaly na ni, aby si vynutila lékařskou plnou moc, kterou měla na manžela, aby ho okamžitě dostal ze Sidley.

„V té chvíli jsme si nebyli ničím jisti. Šli jsme na čistou spekulaci. Ale upřímně jsme věřili, že život SCJ Thomase by mohl být v ohrožení. I když by byl v ambulantním ošetřování, lékaři v Sidley ji varovali, aby ho z nemocnice neodvážela. Zpočátku měla obavy, ale nakonec souhlasila, že ho nechá přemístit,“  uvedl zdroj.

White Hat dodal, spěšně převezli SCJ Thomase a preventivně i jeho ženu na tajné místo, odkud mohli jejich lékaři jeho stav přísně vyhodnotit. Krevní test SCJ Thomase potvrdil jejich nejhorší podezření: někdo ho otrávil. Krevní rozbor potvrdil krevní sraženiny; SCJ Thomas měl v krevním oběhu výrazně vysokou koncentraci thallia.

„Krevní rozbor v Sidley to musel prokázat! Není absolutně možné, aby to tamním lékařům uniklo. Nevkládám obvinění na žádnou konkrétní osobu nebo osoby, protože ještě neznáme úplná fakta, ale dostaneme se tomu na kloub,“ prohlásil zdroj.

Pod dohledem lékařů z White Hatu podstoupil SCJ Thomas léčbu pruskou modří, což je lék, který vyplachuje thallium trávicí cestou. Podstoupil také několik hemodialýz, které pomáhaly odstranit nadměrné thallium z krevního oběhu.

„Dokáže se uzdravit. Testovali jsme také paní Thomasovou; byla čistá. Předpokládáme, že jedl otrávené jídlo v restauraci, ale nemůžeme to absolutně potvrdit, protože thallium může být podáváno v malých dávkách pomalu v průběhu času nebo v jedné velké, smrtící dávce. Vyšetřování pokračuje. Podnikli jsme kroky, abychom zajistili pro další konzervativní soudce, kteří jsou skutečně neúplatní, dodatečnou ochranu,“ uvedl zdroj.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2022/03/scj-clarence-thomas-poisoned/