Satan stále tlačí, tlačil a bude tlačit na očkování, včetně jeho záměrně pozměněné formy. Novinkou je „očkování“ mikro jehličkovým typem, který obsahuje i Luciferiázu, která ve tmě svítí. Výběr kývačů, stejně, jako v případě očkovacích hlav se opět uskuteční sám.

Lidé přijmou doslova vše a nic neotřese jejich malichernými posměšky. Bible je podle nich balast, hloupost nesmysl, pohádka a podobně. Ježíš, Bůh i anddělé jsou pro ně opět jen pohádkou.

Jestliže chce jakýkoliv zdravě uvažující člověk zpochybnit i něco takového, potom může zpochybňovat doslova cokoliv. PROBUĎME SE!!

Luciferáza je obecný název pro některé enzymy umožňující bioluminiscenci živočichů – jev, při kterém živé organismy produkují světlo. Známým příkladem je luciferáza typu Firefly, kterou využívají světlušky.

Nejdůležitější bude se vědomostně informovat lidi vzájemně. Po tom, co se pseudo „očkování“ spustí bude mnoho smutku a duší, co podlehli – přesně to, čemu sami v pravdě a věrnosti chcete zabránit, pokud rozpoznáte skutečnou pravdu. A věřte, že tento článek není toho Zlého, ale od toho, kdo vás varoval.

Této zkoušce bude vystaven každý. Kdo přijme i takovéto znamení.. PROHRÁL a je třeba se za všechny modlit, to vždy a všude ? Věř, že Bůh je stále s námi, je nablízku každému a ví, o všem, včetně toho, jaké pomoci jsi ostatním schopen poskytnout! Zlikvidujte v sobě bezbožnou lhostejnost.

Francouzský farmakolog extrahoval oxidační enzymy nezbytné pro vznik bioluminiscenčního světla. Představte si světlušky. Medúzy. A některé houby. Tyto dvě chemické látky jsou #luciferin a #luciferáza, názvy, které osobně vymyslel. Jsou odvozeny od latinského ekvivalentu lucifer, což znamená nositel světla. Pochopitelně pouze toho falešného světla. Satan ti nabídne vše, vše co si přeješ, za cenu, která za to rozhodně nestojí.

CO JE TO LUCIFERÁZA?

Luciferázy jsou enzymy, které při oxidaci svého substrátu produkují světlo. Gen pro nejběžnější luciferázu pochází ze světlušky. Když je luciferáza spojena se zajímavým proteinem, lze její expresi velmi přesně měřit pomocí luminometru.

LUCIFERÁZA A STUDIE:

Více informací na stránkách Future Science

ID 2020:
Nadace Billa a Melindy Gatesových věnovala více než 21 milionů dolarů na technologii vakcín, která využívá mechanismus podobný tetování, který vstřikuje neviditelné nanočástice kvantových teček pod kůži.

Zdroj: https://deponativ.info/satanova-dumyslna-past-je-ockovani-a-nove-pomoci-mikro-jehlickovych-naplasti/