Satanská chazarská mafie (ChM) vládnoucí na Západě je zranitelnější než kdykoli v historii. Je to proto, že kritická masa lidí se probudila a uvědomila si, že naše vlády jsou našimi úhlavními nepřáteli. S velkým tlakem armády bílých klobouků, společně s farmáři, řidiči kamionů a běžnými lidmi je můžeme odstavit od moci a postavit před soud.

ChM se nás stále zoufale snaží otrávit a jinak zabít nebo přinutit k podřízenosti. Podobně jako rumunský diktátor Nicolae Ceaușescu, který před svým svržením a popravou drasticky zvýšil represe.

Musíme však okamžitě jednat, protože vládnoucí třída ChM se nás nyní snaží doslova zabít.

Podívejte se na situaci s ukrajinským obilím. ChM se snaží přivést evropské zemědělce na mizinu tím, že zaplavují Evropu podhodnoceným ukrajinským obilím, které bylo záměrně otráveno. Podle polské rozvědky jsou potraviny z Ukrajiny otrávené nanočásticemi, které jsou návykové a způsobují duševní zmatek.

Aby nás donutili jíst jejich toxické potraviny, navrhlo Světové ekonomické fórum (WEF) úplný zákaz výroby vlastních potravin s odvoláním na svou oblíbenou výmluvu: změnu klimatu.

Obří zemědělské společnosti jako Cargill, Dupont a Monsanto, které jsou všechny vlastněny společnostmi BlackRock, Vanguard a State Street and Banking, mezitím pašují do Evropy falešně označené obilí. Evropští zemědělci v nejméně 14-ti zemích bojují za to, aby je toto obilí nepřivedlo na mizinu. Zemědělci blokují silnice, aby tento dovoz zastavili, zatímco vládní úředníci se podle polské rozvědky snaží blokády obejít tím, že obilí dovážejí loděmi.

Francouzští zemědělci nyní nejen brzdí zahraniční kamiony s jídlem, ale rozdávají jídlo zdarma každému, kdo o něj stojí.

Evropané mají štěstí, že jejich zemědělci stále bojují za ochranu svých produktů. Nová studie ukazuje, že čtyři z pěti Američanů byli otráveni chlormequatchloridem – chemikálií pro pěstování rostlin, která způsobuje nižší plodnost a poškozuje vyvíjející se plody i v dávkách nižších, než jsou přípustné hodnoty stanovené regulačními orgány. Nachází se v pšeničných a ovesných výrobcích, včetně značek jako Cheerios a Quaker Oats. Jedná se pouze o jeden z mnoha jedů, které se dostávají do výrobků, jež denně používáme nebo konzumujeme.

Je to záměrné. Nechte si to vysvětlit: majitelé megakorporací vás a vaši rodinu úmyslně otrávili. Opakovaně prohlásili, že plánují vyvraždit 90 % lidstva a zbytek zotročit.

Kdo jsou tito lidé? Ukázalo se, že největšími akcionáři 88 % společností z indexu S&P500 jsou společnosti BlackRock, Vanguard a State Street.

Stejné fondy vlastní i farmaceutické společnosti, které zavraždily desítky milionů lidí toxickými vakcínami. Nenechte se mýlit, jedná se o úmyslnou masovou vraždu.

Nedávné vládní údaje z Anglie ukazují, že od zahájení útoku biologickou zbraní COVID-19 v roce 2020 došlo k jednomu milionu úmrtí očkovaných lidí oproti 61.000 úmrtí neočkovaných lidí.

To přichází v době, kdy jsme získali nové svědectví od otce Faniho Willise (okresního prokurátora, který útočí na vrchního velitele USA Donalda Trumpa), že věděl o plánech COVID v roce 2019.

Na znamení toho, že se ChM děsí reakce na vraždy způsobené vakcínami, francouzská vláda právě schválila zákon nazvaný „Článek Pfizer“, který může vést až ke třem letům odnětí svobody nebo pokutě 45.000 euro pro každého, kdo kritizuje léčbu pomocí mRNA.

Tito zločinci rovněž vyvíjejí „vakcíny“ na rostlinné bázi, které mají být bez problémů začleněny do potravin, a to vše bez vědomí veřejnosti.

To znamená, že společnosti Vanguard, State Street a BlackRock jsou legitimními vojenskými cíli. Speciální jednotky musí obsadit jejich sídla a zjistit jména a adresy masových vrahů, kteří tyto subjekty ovládají. Zde jsou jejich adresy:

  1. Vanguard: 100 Vanguard Boulevard Malvern, PA 19355-2000 USA
  2. State Street: One Congress Street, Boston, Massachusetts, USA
  3. BlackRock: 50 Hudson Yards, New York, USA

Jste-li příslušníkem armády nebo policie, trvejte na tom, aby byly tyto subjekty zabaveny a prohledány. Pro vás a vaši rodinu je to otázka života a smrti.

Samozřejmě víme, kdo jsou mnozí majitelé. Minulý týden byla v německém Mnichově spatřena masová vražedkyně a mučitelka dětí Hillary Clinton Rockefellerová se svým zaměstnancem, teroristou a masovým vrahem Tedrosem Ghehebreyesusem ze Světové zdravotnické organizace (WHO).

Na obrázku je herečka v gumové masce, která ji zastupuje. Otázkou je, proč je Hillary stále naživu, natož na svobodě?

Tedros, Killary a další šéfové ChM se scházejí v ústředí ChM v Ženevě, aby se pokusili vnutit národům světa svou globální pandemickou smlouvu. To by jim umožnilo převzít úplnou totalitní světovou moc v případě mimořádné situace, kterou sami vytvoří.

Tedros chrlí další strach ve snaze přimět nás k poslušnosti: „Přijde další nemoc X, nemoc Y nebo nemoc Z. A za současného stavu je svět na další nemoc X a další pandemii nepřipraven.“

Minulý týden jsme také viděli Klause Schwaba Rothschilda na „Světovém vládním summitu“ v Dubaji ve Spojených arabských emirátech, který vyzval ke „spojení naší fyzické, biologické a digitální identity“. Ve své chvilce upřímnosti také řekl: „Potřebujeme etické rámce, abychom zajistili, že ducha umělé inteligence udržíme v láhvi a… nevytvoříme utopickou budoucnost.“

Bílé klobouky jsou samozřejmě u případu. Po dlouhém rozhovoru s ruským prezidentem Vladimírem Putinem nás kontaktoval vysoký představitel amerických vesmírných sil, který uvedl, že americký prezident Donald Trump byl v Moskvě, když Tucker Carlson začátkem tohoto měsíce dělal rozhovor s Putinem. Trumpovi byly předány důležité dokumenty a v důsledku toho „nás čeká několik velmi zajímavých týdnů“.

Zdroj také uvedl, že „americké představitele čeká v souvislosti s Íránem brzy velké překvapení“. To zřejmě souvisí s oficiálním prohlášením Íránu, že Antarktida je jeho majetkem.

Na severním pólu a v Grónsku na základně Thule (nyní se nazývá vesmírná základna Pituffik) se také hodně pracuje. „Rusko je na severním pólu velmi aktivní. Je nyní stejně důležitý jako

Antarktida. Rusové tam už mají velkou podzemní základnu. Je ve spojení s Aliancí Bílých klobouků. Ve zprávách MSM se o tom z nějakého důvodu nic nepíše.“

V souvislosti s tím se možná objevilo video, na kterém je vidět, jak vesmírná zbraň vyvolává požáry v Chile, stejně jako nedávno na Maui a v Mexiku.

Hned poté předseda výboru pro zpravodajské služby americké Sněmovny reprezentantů prohlásil, že existuje „vážná hrozba pro národní bezpečnost“, která „má něco společného s vesmírem“.

Jediné, co k tomu mohu říct, je, že stále doufáme, že brzy přiletí vesmírní kovbojové, aby sestřelili satelity vyzbrojené zbraněmi ChM a zatkli padouchy dřív, než zahájí svou falešnou mimozemskou invazi.

Na povrchu planety to vypadá, že Asijské tajné společnosti udělaly velký krok, když náhle zemřela Angela Chao. Chao byla čínská lodní oligarchka, harvardská členka, členka Rady pro zahraničí (CFR), členka rady guvernérů Čínské banky a švagrová senátora Mitche McDonnella. V jedné z jejích lodí bylo nedávno při ututlaném incidentu objeveno velké množství kokainu. Také se provdala za miliardáře, který zemřel několik měsíců po svatbě. Vzhledem k tomu, že byla členkou CFR, znamená to, že byla vecholnou Rockefellerovou agentkou v Číně.

Její sestra Elaine zastávala vysoké vládní funkce v USA za všech prezidentů od Ronalda Reagana. Smrt Angely Chao bude mít zřejmě obrovské následky.

Asijské tajné společnosti tvrdí, že jakmile se všichni vrátí z lunárních novoročních svátků, které začínají koncem tohoto a začátkem příštího týdne, začnou se v Číně dít velké věci, protože začíná rok draka.

Slibují mírové sjednocení Tchaj-wanu a Číny. Může také dojít ke sjednocení Severní a Jižní Koreje a ke změně režimu v Japonsku. O mnohém nemůžeme psát, ale můžeme naznačit, že nový japonský císař v rámci těchto příprav navštívil Koreu a Tchaj-wan.

S tím vším pravděpodobně souvisí viceadmirál. Fred W. Kacher vystřídal viceadmirála Karla O. Thomase ve funkci 54. velitele 7. flotily USA. Jedná se o největší předsunuté námořní síly na světě.

Zrádci „světového řádu založeného na pravidlech“ v námořnictvu, kteří zorganizovali útok na Japonsko 1. ledna při zemětřesení, byli odstraněni.

Když už mluvíme o zrádcích, kteří byli odstraněni, takzvaný ministr obrany USA Lloyd Austin je definitivně pryč.

Michail Popov z Ruské bezpečnostní rady poznamenal, že v době, kdy byl Lloyd Austin v nemocnici, byla náměstkyně ministra obrany Kathleen Hicksová na dovolené v Portoriku a že prezident USA Joe Biden a jeho poradce pro národní bezpečnost Jake Sullivan se o situaci dozvěděli o několik dní později.

„Nemluvíme o banánové republice, ale o zemi s jadernými zbraněmi, která si neustále nárokuje roli globálního hegemona,“ zdůraznil Popov.

Nyní máme tento titulek: „Ministr obrany Austin převezen na jednotku intenzivní péče, tvrdí lékaři.“

„Loutkovodiči ChM tento příběh roztočili, jak jen to šlo. Nyní čekáme na oficiální oznámení o jeho úmrtí kvůli nepředvídaným komplikacím,“ komentuje situaci zdroj z Pentagonu.

Viz přiložené tři fotografie. Rozhodněte se, na které z nich je pravý Lloyd Austin.

V náznaku nového vojenského spojenectví mezi Ruskem a USA skutečný velitel americké armády Donald Trump prohlásil, že bude podporovat Rusko, aby si dělalo, co chce, se členy NATO, kteří neplní svůj spravedlivý podíl výdajů na obranu ve výši 2 % HDP.

Hned poté generálplukovník Sergej Rudskoj, náčelník Hlavního operačního ředitelství ruského generálního štábu, uvedl, že vojenský personál ze zemí NATO pod rouškou žoldnéřů provozuje na Ukrajině systémy protivzdušné obrany, raketové systémy a taktické raketové systémy. To znamená, že Rusko má oficiální casus belli nebo záminku k vyhlášení války, stejně jako Trump říká, že nebude bránit NATO.

Průměrní Evropané by v tuto chvíli ruskou intervenci uvítali. Jak Putin poznamenává, například německá ministryně zahraničí Annalena Baerbocková je nepřátelská nejen vůči Rusku, ale i vůči své vlastní zemi: „Je těžké si představit, že by státní úředník její úrovně v takové míře zanedbával ekonomické zájmy vlastní země a vlastního národa.“

Vzpoura zemědělců v Evropě ukazuje skutečné pocity Evropanů vůči jejich vládám.

Není divu, že se Klaus Schwab Rothschild, Ursula von der Leyenová z EU a generální ředitel společnosti Pfizer Albert Bourla minulý týden sešli na mimořádné schůzce v Davosu, která trvala více než tři hodiny za zavřenými dveřmi.

Vědí, že jsou odsouzeni k záhubě

Viditelným důkazem toho bylo, když francouzští prokurátoři doporučili, aby byl výrobce cementu Lafarge postaven před soud kvůli svým dřívějším aktivitám v Sýrii. Je to důležité, protože se jedná o trestní stíhání Rothschildovy společnosti za podporu ISIS. To otevírá cestu k zatčení skutečných členů klanu Rothschildů.

Je také jasné, že ukrajinská operace Rothschildů na praní špinavých peněz byla ukončena. Jejich loutky v tzv. americké vládě říkají:

Válka na Blízkém východě? Přijměme balíček finančních prostředků pro Ukrajinu.

Hraniční krize? Ukrajina je důležitější.

Ruské vesmírné atomové bomby? Řešením je financovat Ukrajinu.

Peníze nepřicházejí. Podívejte se, jak Marjorie Taylor Greeneová říká, že britský ministr zahraničí David Cameron, který požaduje, aby USA poskytly Ukrajině další pomoc, může „políbit můj zadek“.

„Je to projev čirého zoufalství ChM Deep State. Vědí, že hra skončila,“ komentuje zdroj z Pentagonu.

Viděli jsme také Roberta F. Kennedyho Jr., jak odpaluje „bomby“ pravdy o expanzi NATO, vojensko-průmyslovém komplexu a skutečném důvodu války na Ukrajině. Jedná se o vynikající odhalení toho, kdo stojí v pozadí.

V reakci na to Bidenova administrativa poskytla Nikki Haleyové ochranu tajné služby, zatímco RFK mladšímu stejnou ochranu nadále odpírala – navzdory opakovaným ověřeným hrozbám o život a opakovaným žádostem.

Samozřejmě, že „Biden“ brzy nebude moci nikoho chránit, protože bude hozen přes palubu. Zde je další titulek z publikace vlastněné americkou vládou, podle kterého Biden ukradl volby v roce 2020:

„Studie o volebních podvodech zjistila, že Trump v roce 2020 „téměř jistě“ zvítězil, na faktech záleží“

Výhrůžky, které v roce 2021 vyslovil bezmocný Biden, se nyní používají k varování Ruska před „ničivými“ následky, pokud uvězněný opoziční vůdce Alexej Navalnyj zemře ve vězení; což se právě stalo.

„Alexej Navalnyj byl terorista. Byl přistižen, jak s britskou MI6 plánuje barevnou revoluci, která má ovládnout Rusko. Nebyl ‚politickou opozicí‘. Byl agentem zahraniční rozvědky, špionem. Navalnyj byl nastrčenou osobou Západu, aby ovládl Rusko zevnitř. Je to přesně stejný návod, jaký použil ChM Deep State k ovládnutí Ukrajiny,“ potvrzuje zdroj ze CIA.

Na níže uvedeném odkazu si můžete prohlédnout tajnou nahrávku setkání šéfa Navalného organizace Vladimira Ašurkova s agentem MI6 Jamesem Williamem Thomasem Fordem. Žádá o 10 až 20 milionů dolarů ročně na zahájení barevné revoluce v Rusku. ODKAZ

Zeptali jsme se britské rozvědky na jeho smrt a dostali jsme následující odpověď:

„Ve skutečnosti byl popraven (zavražděn) MI6, protože se dopustil velezrady Ruska.“ Tvrdí také, že byl německým dvojitým agentem DVD.

Když už jsme u té velezrady, ukázalo se, že vláda USA financuje vlastní „invazi“ nelegálních přistěhovalců přes jižní hranici tím, že jim prostřednictvím OSN předává stovky milionů dolarů v hotovosti a materiální pomoci.

Takže lidé, kteří vás donutili nechat se očkovat, abyste si udrželi práci, zaplatili peníze za to, že sem pustili 17 milionů neočkovaných a nezaměstnaných.

Guvernér státu Louisiana Jeff Landry se stal posledním představitelem místní samosprávy, který vyhlásil stav nouze, což je znamení, že se situace vymyká kontrole.

Situace se navíc ještě zhorší pro již tak problémový New York. Řidiči kamionů plánují od pondělí odmítnout rozvážet zboží v New Yorku, aby vyjádřili solidaritu s prezidentem Donaldem Trumpem v souvislosti s rozsudkem v případu podvodu za 350 milionů dolarů.

New York je samozřejmě jedním z ohnisek satanistů ChM a zbytek země už má jejich zločinů plné zuby.

Celá planeta se mezitím bouří proti satanské genocidě v Gaze.

Podívejte se naopak, jakou nenávist chrlí satanisté z ChM v izraelské televizi. „Když je to v izraelské televizi, tak to není extremismus, ne? To si tito satanističtí sionisté z ChM myslí. Tohle se musí rozšířit,“ komentuje to zdroj z Mossadu.

Lidé na planetě už mají také dost toho, jak ChM drancuje jejich zdroje.

Popis toho, co MMF dělá se Srí Lankou, by se dal aplikovat na bezpočet dalších zemí. Zde MMF doporučuje: „spolu s prodejem strategického národního majetku supím fondům, jako je BlackRock, i když tvrdí, že mu jde o dobrou správu věcí veřejných a demokracii.

To následuje po „sérii hybridních ekonomických šoků ve stylu ekonomické války, aby „ekonomika křičela“, jako například tajemný islámský stát (ISIS), tvrdil, že teroristické útoky na turistické hotely, ironicky krátce poté, co Lonely Planet uvedl ostrov jako nejlepší prázdninovou destinaci v 2019, následovaný dalšími dvěma lety brutálních Covid omezení a výluk, poslal ostrovní ekonomiku závislou na cestovním ruchu do chvostu.

Před 60-ti lety neexistovalo tolik daní a náš stát byl jedním z nejúspěšnějších na světě. Neměli jsme absolutně žádný státní dluh, měli jsme početnou střední třídu a matky zůstávaly doma a vychovávaly děti.

Co se stalo?

Odpověď: ChM uvalila na lid babylonské dluhové otroctví.

Je čas svrhnout samozvané babylonské krále.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/s-dostatecnym-usilim-muzeme-se-satanisty-skoncovat-navzdy/