Vítězství v boji o planetu Zemi je nyní na dosah Bílých klobouků. Z tohoto důvodu se podle několika zainteresovaných zdrojů na podzim tohoto roku plánuje konference jaltské typu, na které se přesně určí, jak zvládnout přechod do nového věku. Mezi účastníky konference budou zástupci Dračí rodiny, Hongmenů, Commonwealthu, Ruska a zednářů P3, kteří ovládají Vatikán. Podle zdrojů mohou vyslat své zástupce i Mosad a Pentagon, pokud si to přejí.

Během léta budou vládní agentury vyzvány, aby simulovaly události jubilejního typu, která by se použila na zahájení nového věku. Cílem by bylo zajistit, aby v důsledku jubilea měli lidé vlastnická práva na své současné bydliště. Vlastníci bytů by zároveň dostali náhradu odpovídající jejich současnému příjmu z pronájmu. Došlo by také k přerozdělení majetku, který byl lidem ukraden prostřednictvím fiat podvodů centrálních bank, zejména odkdy byl počátkem 70. let 20. století zrušen zlatý standard. Má jít o jednorázový restart, a nikoli o nějakou novou formu socialismu.

Diskutovat se bude také o úplné reformě stávajících institucí včetně MMF, Světové banky, BIS, OSN, Mezinárodního trestního soudu atd. Bylo dosaženo i dohody o financování vytvoření světové organizace pro plánování budoucnosti s ročním rozpočtem pohybujícím se v bilionech dolarů.

Prostřednictvím Rady bezpečnosti OSN bylo WHO, Rockefellerům a Rothschildům dáno ultimátum, aby zastavily svou depopulační očkovací kampaň, jinak se jejich sídlo v Ženevě v okamžiku vypaří. Svět se probudil a poznal jejich satanský plán genocidy.

Dalším cílem je Pirbright institut ve Wokingu v Anglii, který vedou Alex Younger a Richard Moore. Kromě toho budou zničena místa natáčení Bidenovy rezidence v Palo Alto v Kalifornii, Atlantě v Georgii, New Yorku a sídlo společnosti Amazon, pokud se toto satanisticko politické divadlo nezruší.

Kromě zatykače na Davida Rockefellera mladšího byl vydán i další zatykač na Marka “adrenochrómové dítě” Zuckerberga, což znepokojuje i Jen Psakiovou…

Kromě toho byly předseda Sboru náčelníků štábů amerických ozbrojených sil generál Mark Millet a vražedný bývalý ředitel CIA Michael Hayden označení za zrádce poté, co se zjistilo, že měli tajné úplatkářské účty financované Rockefellerem v Deutsche Bank a Union Bank of Switzerland.

Celkově policie v různých západních zemích dostala od armády příkaz, aby přestala chránit své vlády, protože všechny byly kompromitovány, tvrdí zdroje z MI6.

Existuje mnoho veřejně viditelných znaků, že jde o skutečnou věc. Ve Spojeném království byl po úniku dokumentů o tom, že plánují permanentní fašistické “zavření”, propuštěn hlavní Covidový propagandista strachu a “ministr zdravotnictví” Matt Hancock. To způsobilo “apoplexii” palácových úředníků a vedlo k vojenskému zásahu s cílem ukončit nezákonné zdravotnické stanné právo ve Spojeném království.

Korporátní média tvrdí, že Hancock “odstoupil”, protože se “nevhodně osobně choval”. link

Uniknuté dokumenty o uzamknutí Spojeného kráľovstva za 3 týždne

Italští zednáři P3 ze své strany distribuovaly uniklé dokumenty Světové banky kontrolované Rockefellerem, které vyzývají k pokračování probíhající falešné pandemické kampaně až do roku 2025. Jakékoliv řeči například o “delta variantě” jsou jen součástí tohoto scénáře.

V USA mezitím kliničtí vědci a imunologové-virologové ze sedmi univerzit včetně Stanfordovy, Cornellovy a Kalifornské univerzity žalují CDC za rozsáhlý podvod. Důvodem je, že vědci pomocí nejnovější technologie nedokázali nájsť Covid-19 ani v jednej z 1 500 vzoriek ľudí, u kterých se „potvrdila nákaza“, když byli „pozitivně testovaní“.

U VŠECH “pozitivních” lidí se prostě zjistila chřipka typu A a v menší míře chřipka typu B. Všichni vědci požádali CDC o životaschopné vzorky Covidu-19 a bylo jim řečeno, že no … vlastně nemají žádné vzorky. link

V Kanadě byla hlavná hygienička Teresa Tam odhalená jako čínská komunistická agentka, která se převlíká za křížovku.

 

Tam je jedním z hlavních strůjců pokusu o lékařské totalitní ovládnutí Kanady, které se pokusil zorganizovat komunistický Manchurianský agent Justin Castro. Kanadská armáda dostala příkaz ukončit v Kanadě celý lékařský fašistický projekt.

Ruské zdroje FSB ze své strany tvrdí:

“Budeme jednat potichu, aniž jsme dávali najevo své činy a záměry, abychom vytlačili zkorumpované farmaceutické společnosti a společnosti zabývající se falešnými testy a zcela přepracovali staré způsoby zdravotní péče, aby se medicína opět zaměřila na prevenci a znovuobjevení síly přírody. Tento program se zaměří na ochranu před informačními viry [jako Covid-19] a vyškolení mysli, aby se nepoddávali žádné infodémii, manipulaci atd. ”

Můžeme také potvrdit, že Chazarská mafie ztratila kontrolu nad Indonésií po popravě holandské královské rodiny a jejího nejvyššího indonéského zmocněnce; osoby známé jako Fetullah. Podle zdrojů CIA to lze veřejně potvrdit tím, že Indonésie oznámila, že jejich měna, rupie, bude kryta zlatem stejně jako Rusko, Čína a Indie.

Následující zpráva: “Indonésie, která je domovem jednoho z největších zlatých dolů na světě, plánuje založit banku na zlato, aby podpořila obchodování s tímto drahým kovem na domácím trhu,” potvrzuje to, co říká tento zdroj.

Dalším krokem Bílých klobouků z minulého týdne bylo ukrytí bojovníka proti Cabal Johna McAfee pod ochranu. Podle zdrojů CIA nespáchal sebevraždu. Naznačuje to následující tweet:

“Jsem tu spokojený. Mám přátele. Jídlo je dobré. Všechno je v pořádku. Vězte, že pokud se oběsím a la Epstein, nebude to moje vina. ”

Čtenáři tohoto bulletinu vědí, že Epstein byl dvojitý agent, který je nyní pod ochranou svědků.

Chazarská mafie se samozřejmě tvrdě brání. Příkladem je široce medializována řízená demolice “zhroucení budovy” na Floridě. McAfee 8. června na Twitteru napsal, že “pokud se mi někdy něco stane, berte prosím na vědomí, že 31 TB souborů, které mám, se nachází na pevných discích v mém bytě v blízkosti 88. ulice a Collins Avenue severně od Miami Beach “. Toto je adresa zříceného bytu.

Chazarský agent, démonkratický starosta Cava okamžitě vyhlásil “5. stupeň “masového neštěstí – to vyžaduje více než 1 000 obětí a obrovskou potřebu regionálních zdrojů – ani jedno z toho není pravda. To však podle zdrojů námořní rozvědky umožnilo falešnému prezidentovi Bidenovi vyhlásit stav nouze v zemi a podřídit vše, co souvisí se zhroucením, jeho přímé kontrole. link

Právě v obvodu kongresmanky Debbie Wassermanovej-Schultzová se dnes na Floridě zhroutila budova. Včera se setkala is Bidenem. Debbie je známá pedofilka a patří do okruhu Clintonových.
Zdroje CIA zase tvrdí, že v budově se nacházela první dáma a rodina Paraguaye, kteří jsou stále nezvěstní. Paraguay je několik dní před tím, než se Bitcoin stane oficiální národní měnou. Jinými slovy, šlo o nájemní vraždu fiat bankéřů. link

Opäť došlo aj k viacerým pokusom o spustenie jadrového Armagedonu zo strany mesiášskych fanatikov. Jedným z nich bol útok na iránske jadrové zariadenie. link

Druhým bolo zámerné vyslanie torpédoborca typu 45 kráľovského námorníctva HMS Defender do ruských teritoriálnych vôd v očakávaní, že Rusko by mohlo agresívne odpovedať. link

V USA príslušníci Národnej gardy práve ukončili dvojtýždňové cvičenie, v rámci ktorého sa pripravovali na kybernetický útok s cieľom zničiť národnú infraštruktúru. Útok sa už stáva realitou, keď dochádza k výpadkom elektriny, nedostatku vody, prerušeniu dodávok potravín atď. To je ďalší dôvod, prečo bol cyberpolygón WEF chazarskej mafiánskej centrále vo Švajčiarsku prečítaný zákon o vzbure. link

USA sa medzitým naďalej rútia do chaosu, krviprelievania a anarchie. Fiatové peniaze cabala nalieva do „priemyselného komplexu bezdomovcov a oni zhrabujú peniaze nie po miliónoch, nie po stovkách miliónov, ale po miliardách,“ varoval šerif Los Angeles Alex Villanueva. link

Napríklad v San Franciscu platia z peňazí daňových poplatníkov stany pre bezdomovcov, z ktorých každý stojí 60 000 dolárov ročne. link

Medzitým, čo sa polícia zbavuje financií, stúpa počet vrážd na nevídanú úroveň. link

Okrem toho všetky tieto nekompetentne pumpované peniaze vyvolávajú hyperinfláciu, ako jasne ukazuje nasledujúci graf.

Všetky uvedené skutočnosti sú dôvodom, prečo je potrebné čo najskôr a s mimoriadnym predstihom odstrániť nekompetentnú zločineckú oligarchiu vedenú Rockefellerom, ktorá uniesla G7 a Západ. Nemýľte sa, sú to masoví vrahovia. Najnovšie to dokázali svojím pokusom vyhubiť celosvetovú populáciu „neužitočných jedákov“ toxickými vakcínami (ako dosvedčili viacerí informátori). Sú tiež dostatočne mocní na to, aby nahradili pápeža Františka a vedúcich predstaviteľov G7 podvodníkmi v gumených maskách a CG.

Na záver uvádzame príklad toho, čo bude možné, keď bude víťazstvo bielych klobúkov dokončené. V nasledujúcom článku sa píše o „vakcíne“ na génovú terapiu, ktorá by mohla každému dať gény dlho žijúcich géniov s telom olympijského športovca, ak by si to želal. link

Organizácia plánovania budúcnosti sa bude usilovať o ukončenie chudoby a zastavenie ničenia životného prostredia a bude investovať obrovské finančné prostriedky do ukončenia všetkých foriem choroby.

Všimli sme si tiež, že Pentagón vydal správu o neidentifikovaných areálových javoch (UAP). V správe sa uvádza, že sú skutočné, ale nespomínajú sa v nej mimozemšťania. link

Osobne som hovoril s ľuďmi, ktorí mi povedali, že sa viezli v lietajúcich tanieroch vyvinutých nacistami. Po víťazstve dobrých chlapcov budú sprístupnené širokej verejnosti a karanténa, v ktorej sa planéta nachádza, bude zrušená.

Převzato:  https://qanon.sk/benjamin-fulford-s-bliziacim-sa-vitazstvom-planuju-biele-klobuky-konferenciu-typu-jalta/

Zdroj